Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolik.adam

Tren kürü için dozajlamayı nasıl yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Kişisel özelliklerim:

• boyum 2.02
  • kilo 105
  • yaş 30
  • spor geçmişi 14 yıl

6 haftalık deca küründen çıktım şu an tren enanthate ve testo kullanıyorum ilk haftadayım ikinci tren kürüm olacak dozajlamayı daha önceden ilk 5 hafta 200 tren 400 testo yapmıştım son 5 hafta 400 tren 500 testo yapmıştım (toplam 10 hafta) yine 10 haftalık bi kür düşünüyorum yine 200 tren başlayıp son 5 hafta kala mı arttırmalıyım yoksa direk 400 tren olarak 8-10 hafta devam mı edeyim ?

Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO, 1 saat önce yazdı:

Tren markasi ne peki? 

Cooper önceden de cooper almıştım çok memnunum orjinal ürün . Alcaklar dikkat etsin orjinali böyle oluyo yurt dışından getirmiştim . Sahtesinin kutusu aşırı basit

IMG_20240703_152918.jpg IMG_20240703_152925.jpg IMG_20240703_152932.jpg IMG_20240703_152936.jpg IMG_20240703_152941.jpg IMG_20240703_152947.jpg IMG_20240703_153120.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880

Ben düşük doz uzun süre taraftarıyım. 200 mg 12-16 hafta tabi kan değerlerin bozulmadığı sürece yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Ben düşük doz uzun süre taraftarıyım. 200 mg 12-16 hafta tabi kan değerlerin bozulmadığı sürece yapabilirsin.

Oha hic denemedim 12 hafta ve üzeri . Gercekten merak ettim . Peki karaciğeri bobregi eline alirsin diyorlar 12 haftadan sonra aslinda ama :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
anabolik.adam, Şimdi yazdı:

Oha hic denemedim 12 hafta ve üzeri . Gercekten merak ettim . Peki karaciğeri bobregi eline alirsin diyorlar 12 haftadan sonra aslinda ama :D

Kan değerlerin bozulmadığı sürece dedim :) Kontrollü ilerleyeceksin. Bende 12. Haftadan sonra bozulmaya başladı(yeşillik tüketememiştim) benimde hatam var sende nasıl olur bilinmez. O yüzden 10. Haftada baktırırsın ona göre hareket edersin. Eğer dediğin gibi doluysa 200 işini görür. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Kan değerlerin bozulmadığı sürece dedim :) Kontrollü ilerleyeceksin. Bende 12. Haftadan sonra bozulmaya başladı(yeşillik tüketememiştim) benimde hatam var sende nasıl olur bilinmez. O yüzden 10. Haftada baktırırsın ona göre hareket edersin. Eğer dediğin gibi doluysa 200 işini görür. 

Yeşillik olarak neler tüketiyorsun peki. Kan degerlerinde alt ast dışında nelere dikkat etmiştin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
anabolik.adam, 1 dakika önce yazdı:

Yeşillik olarak neler tüketiyorsun peki. Kan degerlerinde alt ast dışında nelere dikkat etmiştin 

Olabildiğince sebze, marul,maydanoz,roka,tere,nane ve kuzu kulağı(çok severim) 😁 Egfr, ck, kreatinin ve kolesterol değerleri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Olabildiğince sebze, marul,maydanoz,roka,tere,nane ve kuzu kulağı(çok severim) 😁 Egfr, ck, kreatinin ve kolesterol değerleri.

Hahaahahaha kuzu kulagi yerken hep aklima geleceksin 😀 çok teşekkürler Diver 🙏

Son olarak boyuna kilona göre 200 az gelir diyolar hatta 400 anca yeter diyolar bunun icin ne düşünüyorsun @Diver

tarihinde anabolik.adam tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
anabolik.adam, 2 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun kürün. En sağlıklı şekilde tamamlarsın umarım 😄

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
anabolik.adam, 9 dakika önce yazdı:

Hocam çok sağol son sorumada cevap verirsen cok sevinirim 🙏

200 derken boy kilonu göz önünde bulundurmuştum zaten. Hakkını verirsen antrenman ve beslenmeyle pişman etmeyecektir. Benim kür günlüğüme bakabilirsin aynı şekilde @rastlantisalhocamda düşük doz tren kullandı onun günlüğü daha değerli tabi 😄.

Senin gibi sırık olmasamda uzunum bende 200 kullandım🤣 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, Bir saat önce yazdı:

200 derken boy kilonu göz önünde bulundurmuştum zaten. Hakkını verirsen antrenman ve beslenmeyle pişman etmeyecektir. Benim kür günlüğüme bakabilirsin aynı şekilde @rastlantisalhocamda düşük doz tren kullandı onun günlüğü daha değerli tabi 😄.

Senin gibi sırık olmasamda uzunum bende 200 kullandım🤣 

gördüm şimdi baya baya güzel değişim olmuş hem sana hem @rastlantisal hocaya baktım tatmin etti baya kafamda soru işaretlerini. ama yinede ya 400 devam edip son 2 hafta filan 200 e düşürcem yada 200 başlayıp 400 e çıkarcam :D :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    422
anabolik.adam, 12 saat önce yazdı:

Cooper önceden de cooper almıştım çok memnunum orjinal ürün . Alcaklar dikkat etsin orjinali böyle oluyo yurt dışından getirmiştim . Sahtesinin kutusu aşırı basit

Ben 400 başlar 400 ile bitiririm 200 mg bnde iş yapmiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 2 saat önce yazdı:

İlaç hangi marka ve boy kilo kaç .400 gerçekten ciddi bir dozaj çünkü yabancı forumlarda bile 400 e çıkmayın yazıyor tabi kişiden kişiye de değişir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
anabolik.adam, 23 dakika önce yazdı:

İlaç hangi marka ve boy kilo kaç .400 gerçekten ciddi bir dozaj çünkü yabancı forumlarda bile 400 e çıkmayın yazıyor tabi kişiden kişiye de değişir 

Serkan hocamın kaçıncı kürü Allah bilir. Reseptörleri alışmış artık normal ona yetmemesi.

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emremmt    10
anabolik.adam, 13 saat önce yazdı:

Son olarak boyuna kilona göre 200 az gelir diyolar hatta 400 anca yeter diyolar bunun icin ne düşünüyorsun @Diver

anabolik ve androjenik skoru 500 - 500 olan tren, haftalık 50 mg da bile 250 mg testesteron etkisi yapar ve çok etkili olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    422
anabolik.adam, Bir saat önce yazdı:

800 mg e çıkmışlığım var zaten son kürüm anabolikler bende çalışmıyor artık alışmış vücut..boy 180 kilo 90 yaş 41 olacak kullandığım markalar bildiğin en iyi markalar; bvs leon labs balkan vermodje thaiger arenis noxy la pharma black dragon alpha pharma british dragon galenika gamma daha çok var ama aklıma gelenler bunlar.

hadi ölçülerimi de yazayım

• kol 48
  • bel 85
  • omuz 133
  • göğüs 124 
Diver, 53 dakika önce yazdı:

Serkan hocamın kaçıncı kürü Allah bilir. Reseptörleri alışmış artık normal ona yetmemesi.

diver jubilemi yapıyorum kim bilir kaç kür oldu kimi doğru kimi yanlış reseptörler artık tanımıyor ilacı en iyisini de kullandım en kötüsünü de ama o watson ve gamma trenler zehir gibiydi tatlı ekmek hamur ne vrsa yerdim ama kupkuru olurdum artık ya ilaçlarda sorun var yada bende ama galiba bende 

artık peptid testo sarms gh belki insülin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

diver jubilemi yapıyorum kim bilir kaç kür oldu kimi doğru kimi yanlış reseptörler artık tanımıyor ilacı en iyisini de kullandım en kötüsünü de ama o watson ve gamma trenler zehir gibiydi tatlı ekmek hamur ne vrsa yerdim ama kupkuru olurdum artık ya ilaçlarda sorun var yada bende ama galiba bende 

Bence senden kaynaklı hocam. Ya çok yüksek giriceksin sağlığından olucaksın yada dediğin gibi  mevcut kütleyi Peptid Sarms ile koruyacaksın. @rastlantisal hocamla doğru yoldasınız👏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.730
SERKO, 8 dakika önce yazdı:

800 mg e çıkmışlığım var zaten son kürüm anabolikler bende çalışmıyor artık alışmış vücut..boy 180 kilo 90 yaş 41 olacak kullandığım markalar bildiğin en iyi markalar; bvs leon labs balkan vermodje thaiger arenis noxy la pharma black dragon alpha pharma british dragon galenika gamma daha çok var ama aklıma gelenler bunlar.

hadi ölçülerimi de yazayım

• kol 48
  • bel 85
  • omuz 133
  • göğüs 124 

Sevgili dostum.

Vücudunu bu dozlarla hırpalamanı asla doğru bulmuyor ve tasvip etmiyorum. Senin girdiğin dozların yarısına çıktığımda ve bulk yaptığımda omuz 140lara rahat ulaşıyor. Göğüs aynı oluyor. Kol işi genetik zaten biliyorsun kendini parçalasan kol ve kalf bir yere kadar gelişiyor. Bu işin sonu yok. Anabolikte kullansan bir yere kadar büyüyebiliyorsun. Üstüne GH ekle gene bir yere kadar daha büyüyorsun. Üstüne peptid ekle yine bir yere kadar daha. Daha çok ilaç asla daha da büyük yapmayacak. 

Senin artık boyuna en yakışacak ölçüde durup (ağırlık olarak) eksik gedik üzerinde çalışacak olman gerekiyor. Daha iri olmak daha iyi olmak demek asla değil.

Ve üzerine bizim devam eden süreç için çizdiğimiz yolun aynı olmasına seviniyorum. Yukarıda sana yazdığım şeyler hepimiz için geçerli. Durmamız gereken yeri bilmemiz gerek. Biz oradayız. En iyi kumarcı hep kazanan değildir. En iyi kumarcı masadan kalkmasını becerebilenidir. 

Sonrası için artık kütleni koruyacağın veya küçülmen gerekiyorsa hedef kütlende seni tutacak:

• TRT doz testo (yaştan ötürü)
  • SARMS kombinasyonları
  • Bu ikisi ile hala düşüyorsan PEPTİD desteği.

Bitti gitti. 

• Vayyyy!! 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    422
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Sevgili dostum.

Vücudunu bu dozlarla hırpalamanı asla doğru bulmuyor ve tasvip etmiyorum. Senin girdiğin dozların yarısına çıktığımda ve bulk yaptığımda omuz 140lara rahat ulaşıyor. Göğüs aynı oluyor. Kol işi genetik zaten biliyorsun kendini parçalasan kol ve kalf bir yere kadar gelişiyor. Bu işin sonu yok. Anabolikte kullansan bir yere kadar büyüyebiliyorsun. Üstüne GH ekle gene bir yere kadar daha büyüyorsun. Üstüne peptid ekle yine bir yere kadar daha. Daha çok ilaç asla daha da büyük yapmayacak. 

Senin artık boyuna en yakışacak ölçüde durup (ağırlık olarak) eksik gedik üzerinde çalışacak olman gerekiyor. Daha iri olmak daha iyi olmak demek asla değil.

Ve üzerine bizim devam eden süreç için çizdiğimiz yolun aynı olmasına seviniyorum. Yukarıda sana yazdığım şeyler hepimiz için geçerli. Durmamız gereken yeri bilmemiz gerek. Biz oradayız. En iyi kumarcı hep kazanan değildir. En iyi kumarcı masadan kalkmasını becerebilenidir. 

Sonrası için artık kütleni koruyacağın veya küçülmen gerekiyorsa hedef kütlende seni tutacak:

• TRT doz testo (yaştan ötürü)
  • SARMS kombinasyonları
  • Bu ikisi ile hala düşüyorsan PEPTİD desteği.

Bitti gitti. 

kesinlikle haklısın ümit abi 4 hafta sonra game over sonra pct bir kaç ay dinlenip duruma göre bakacağım..

Diver, 1 saat önce yazdı:

Bence senden kaynaklı hocam. Ya çok yüksek giriceksin sağlığından olucaksın yada dediğin gibi  mevcut kütleyi Peptid Sarms ile koruyacaksın. @rastlantisal hocamla doğru yoldasınız👏🏻

Kesinlikle benden kaynaklı yolun sonuna geldim kütle zaten gayet iyi bundan sonrası küçük dokunuşlar ve olup biteni izlemek olacak

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO, 15 saat önce yazdı:

kür içersinde koruyucu olarak neler alıyordunuz özellikle böbrekler için ve kaçınca hafta tahlil yaptırmak doğru olur tren enanthate kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    422
anabolik.adam, 10 saat önce yazdı:

kür içersinde koruyucu olarak neler alıyordunuz özellikle böbrekler için ve kaçınca hafta tahlil yaptırmak doğru olur tren enanthate kullanıyorum 

multivitamin balık yağı d vitamini c vitamini çinko nac 600 liv52 saw palmetto duruma göre dostinex ve arimidex

böbrekler için himalaya cystone alıyorum ve günlük 4 5 litre su ... Tahlil ne için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    880
SERKO, Bir saat önce yazdı:

multivitamin balık yağı d vitamini c vitamini çinko nac 600 liv52 saw palmetto duruma göre dostinex ve arimidex

böbrekler için himalaya cystone alıyorum ve günlük 4 5 litre su ... Tahlil ne için ?

Kontrol için tahlili soruyor hocam.

anabolik.adam, 12 saat önce yazdı:

4 haftada bir aile hekiminde yada dahiliyede kan değerlerine baktırabilirsin. İdrar rengine de dikkat et çok koyulaşırsa sıkıntı var demektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    422
Diver, 57 dakika önce yazdı:

Kontrol için tahlili soruyor hocam.

4 haftada bir aile hekiminde yada dahiliyede kan değerlerine baktırabilirsin. İdrar rengine de dikkat et çok koyulaşırsa sıkıntı var demektir.

multivitamini ne zaman kessem idrar rengim normale dönüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: erkansahn
      Merhabalar değerli büyüklerim ve küçüklerim,
      Definasyon kürümün 5. Haftasında tahlil verdim sonuç ortada pazartesi testo değerleride gelecek onları da ekstra atarım. Cinsel anlamda öküz gibiyim ancak Östrojen hayli yükselmiş şu anlık herhangi bir hassasiyet yok vücudumda. Yine de önlemini alacağız. Sizden de bir kaç tüyo almak isterim. 
      Kür içeriği;
      Testo E 500 Tren E 400 İGF-1  Kür içi sıkıntım;
      5. Haftada yaptığım enjeksiyondan sonra ilacın vücuda girişiyle yukarıya doğru ruhum çekiliyor ve nefesim kesilmeye başladı.
      Harici sıkıntısız gidiyor.

• Yazan: Rhysema
      Selam arkadaşlar, nasılsınız?

Aktif olarak rimobolan, sustanon küründeyim ve maliyet (15.000 - 20.000 arası aylık 800mg rimo, 500mg sustanon enjeksiyon ücreti & koruyucu vb toplam) ve temiz büyümeyi hedefliyordum fakat yaz döneminde olduğumuz için define bitirmek istiyorum. Östrojen anlamında rimobolan olduğu için herhangi bir sorun yaşamadım fakat kısa ester ilaçlara geçiş yapmak istiyorum.
      Kürde 4. haftadayım ama gerçekten eczane olduğundan dolayı çok ama çok maliyetli.
      Kür içeriğim:
      200mg tren acetat 300mg testo p  Yapmayı planlıyorum. Kür içerisindeki koruyucularım var, koruyuculara dikkat ediyorum. Östrojen ve prolaktin seviyelerine de dikkat edeceğim. Bu konu altında yalnızca geçişte sorun yaşayıp, yaşamayacağımı merak ediyorum.
      Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar.
    • Yazan: Emin982
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar haftalık:
      200mg trenbolone Kullanıyorum ve size bazı sorularım olacak:
      Bu ilaç kendini kaçıncı haftada hissettirir? Nasıl hissettirir ? Nelere dikkat etmeliyim? Kullandığım mg yeterli midir? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: sarmskullanicisi
      Merhaba arkadaşlar,
      ürünleri sipariş ettim en geç üç beş güne elimde olurlar. Bu konu bilen kardeşlerimden abilerimden destek, bilgi fikir alışverişi amaçlıdır. En detayına kadar bilgileri ilaçları yazacağım.
      Yaşım 24  kilom 70 3-4 yıllık kickboks geçmişim var Onun dışında body ile uğraştım uzun zamandır bu kilolarda takılmaktayım ve açıkçası hem hayatıma disiplin kazandırmak olsun hem irileşmek ve güçlenmek istediğimden ilaca başlıyorum. Şuanki kilomda 70 de yani tek tekrar 107 kilo bench press atmışlığım var hammer curl gibi ağırlıklardada bu kilomda tek kol 35 kiloyla 4-5 tekrar temiz yapabiliyorum. Dediğim gibi vücut tabi temiz büyüsün hepimiz isteriz ama önceliğim tamamen güç arttırmak yağlansamda sorun değil demek istediğim.
      (Kullandığım ilaçları aldığım siteden alan tanıdıklarım var ve buradaki sporcuların yüzde 80 i bu siteden alıyor ürünler sağlam.)
      Kullanacağım ilaçlar ve dozajları şu şekilde:
      Trenbolon Enanhat: 300 MG Testo Enanhat: 500 MG Boldenon : 300 MG not: Ayrıca trenbolon ve testo tek şişe içerisinde ilacın ismi TNT diye geçiyor ve içerisinde 400 MG/ml var. Her bir vurumda 250 MG testo ve 150 MG tren vurmuş oluyorum bu konu yani TNT hakkında bilgisi olan varsa onun içinde yazmanızı rica ederim
      Herhangi bir sağlık sorunum yok ilaçlar gelmeden veya sonradan kan testi yaptıracağım forumlarda youtubede çok araştırmasını yaptım vitaminler pct, dozaj vb her şeye baktım ama genede bu işi yapmış bu hormanları vücuduna almış dostlarım bana bu konu altında veya sosyal medyadan yardımcı olurlarsa çok sevinirim,,,,
      Tüm gelişimimi, ilerleyişimi ve gidişatı forum üzerinden farklı bir konu hatta instagram hesabı açarak (gün bir, gün2, gün3…) şeklinde hem yabancı olarak hem türkçe olarak ayrıca paylaşıcam.
      Ayrıca yapmayı planladığım beslenme planının fotoğrafı:
      4600 Kalori 220-250 gr protein Alttaki fotoğrafta listem mevcut :

Tüm desteklerinizi yardımlarınızı bekliyorum, hayırlı günleriniz olsun.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.