Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xendroov

Definasyon kürüne hk. mct ürünleri olarak neler kullanmalı ve nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Diver    1.304

185 108 kgyum 6gr tuz tüketiyorum. Tren kullanırkende öyle.

Kendine göre ayarlarsın. Tren tansiyonu yükseltebilir dikkatli ol.

Bende 8. Haftadan sonra 16-8 lerde gezdi tuzu azalttım. Sende yükselmeyebilir ama tedbirli ol.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    50

668e4909dae80_WhatsAppImage2024-07-10at11_38.41(1).thumb.jpeg.6c451d87cac54a604ad24dee2dc7e9de.jpeg 668e49099811c_WhatsAppImage2024-07-10at11_38_41.thumb.jpeg.514dc4a4b80490e536955eabec0a3bb1.jpeg

İlaçlarım az önce geldi de, ikinci resimde beyazla çizdiğim trenin kapağı diğerlerine nazaran böyle. Minimal şeyleri bile kafama takıyorum. :/

Abi ben yine son dakika iğne altına girmeden doz değiştirdim. EOD 1ml tren ace, 1,25ml testo prop alacağım ilk enjeksiyonu yaptım fakat ne öksürük vb. yaşamadım.

Eve giderken biraz yürüyüş yapayım dedim 1 saat içinde boğazıma ağrı çöktü, yutkunurken acı hissetmiyorum da boğazımda bir şey varmış gibi geliyor.
Birde olağından fazla terledim.

İlaçlar dragon pharma, umarım çalışıyordur. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50
gönderildi (düzenlendi)

Güncelleme geçmek istiyorum, fotoğraf eklemek istemiyorum fakat yazılı bir şekilde hayatımda olan biteni bahsedeyim.

Yukarıda 10 temmuz'da ilaçlarım geldi ve aynı gün içerisinde enjeksiyona başlamıştım, bugün tam üstünden 30 gün geçti yaşadığım olumlu ve olumsuz etkileri aşağıda listeliyorum.

Olumlu Etkiler

• Olağan üstü bir güç artışı yakaladım, ağırlıklarım abartısız 1.5 - 2 kat aralığında arttı.
  • İdmanda inanılmaz dayanıklılık kazandım, set sonrasında çok çabuk kendime geliyorum ve son sertlikte idman yapıyorum.
  • Görünüş olarak beni tatmin etti fakat cardio yapmaya vakit bulamıyorum ve beslenmem düzensiz olmasına rağmen bu verimi aldıysam, bunlara dikkat etsem neler oldu düşünemiyorum.

DİĞER

• 30 günlük kür içerisinde yalnızca 2. hafta'da 1 defa arimidex kullandım ve yüzümdeki vücudumdaki şişlik su toplaması gitti ve daha da kullanmadım.
  • Sinirli ve şiddete meyilli bir insanım her şeye yükselen bir karakterim var ve bu ilaç daha çok tetikledi, hiç bir şeye tahammülüm kalmadı ve en ufak şeye parlıyorum cevap veriyorum ve üstüne yürüyorum hatta karşılık verirse vurma raddesine dahi gider.
  • Kız arkadaşımdan ayrıldım (paranoya, kıskançlık vesaire dolayısıyla değil her şeye olağan üstü tepki verdiğim için kızdığım için ayrıldık)

Velhasıl kelam; bu 1 aylık süre zarfında öfke kontrolsüzlüğüm dışında herhangi bir yan etkiyle karşı karşıya kalmadım ve bir de alnımda ufak tefek sivilcelenmeler oldu bunun da önüne geçmek için solaryuma başladım ve beyaz sabun ile günde 2 defa yüzümü yıkamaya başladım.

Bunların yanı sıra tek pişmanlığım kürüme masteron dahil etmemek, kan tahlililini bugün verdim yarın sonuçlar çıktığında konu açarak paylaşacağım.

Herkese iyi forumlar.

tarihinde xendroov tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ProteinliPuding
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      25 Yaşındayım çok uzun süredir spor hayatımın belli aralıklarında daha önce 92-93 kiloları natural olarak gördüm o dönemlere ait formumu aşşağıya ek olarak paylaşacağım ama esas sorunlarımdan birisi vücudum çok çabuk yağlanıyor ve özellikle göğüs bölgem ve bel karın bölgem bu sorunun asla önüne geçemiyorum şuanda 77 kilolardayım bu kilolalara çok uzun bir zaman önce cardio ve aktif sporla düşmüştüm kendi çapımda araştırmalar yaparak ve kendi çapımda beslenme yaparak ve elbette hacmimi kaybettim işin aslı şuanda vücudumu minimum kas kaybı yaşayarak yağdan
      arındırmak ve sonrasında güzel tekrar peptit ve sarmslarla bir hacim kürü yapmayı düşünüyorum Almanya'da yaşıyorum çok fazla abidik gubudik marka var bunların hepsi hakkında. Kim kullandı kim kullanmadı diye sorular yöneltmek istemiyorum sizlere bilinen sarm markalarındn biri olan chemyoya avrupa içine kargo yapabilirler mi diye sordum fakat malesef avrupa içine gönderimleri yokmuş bu yüzden kafayı çok bulandırmamak adına biolab markasından ürün sipariş vermeyi seçtim tabi ki bu süre zarfında önerileriniz ve deneyimlerinizden yola çıkarak ürün markasında değişiklik yapabilirim
      evet şuanda düşündüğüm ürünleri size ekran görüntüsü olarak eklemek istiyorum ne ekleyebilirim ne çıkarabilirim bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum ve beraber güzel bir beslenme programı yapabiliriz yurtdışında yaşadığım için güzel bir beslenme programına harfi harfina uyabilirim aslında anabolik olarak testo vs vs de seçebilme alternetifm var fakat burada kan testi sağlık işleri vs vs biraz yorucu işlemler bu sebepten dolayı çok fazla doktor kapısını çalmayacağım ürünleri kullanmak istiyorum

• Yazan: bilgazli
      Herkese selamlar,
      2.kürümü yapacağım yağ kaybı odaklı:
      yaş 22 kg 1.85 85kg Kür planlamam :
      Testosteron cypionate / en 300 mg  Trenbolone acetat 150 mg masteron prop 200 Koruyucu olarak ne kullanmalıyım ve dozları nasıl bölmeliyim yeterli mi yetersiz mi yardımcı olursanız çok sevinirim.
      Güncel formum:

• Yazan: pt.e.l.j.i.n
      Hocalarım öncelikle selam,
      Sizlerden birkaç fikir alışverişi yapmak için form açıyorum yaklaşık 10 hafta boyunca ''Natural'' bir şekilde 17 kilo verdim daha sonrasında 15 temmuz İtibari ile ilk kürüme girdim 4. Haftamdayım. Kendim kısaca anlatayım
      Yaş:23 Boy:180 Kilo:93(güncel) Yağ oranı:19 Kür geçmişin:- Sağlık durumları:Yok Psikolojik durum: Yok  (Kan Testleri haftaya ama küre başlamadan testlerde herhangi anormal bir durum yoktu değerler normal) Diğer detaylar:
      Güncel Kalori 2000-2200 arasında Haftalık 6 Gün Antrenman (PPL) Haftada 7 Gün 60 DK Kardio (Dikey Bisiklet veya Trendmil) Kullandığım İlaçlar:
      300mg Testo Prop 300mg Masteron (Pazartesi,Çarşamba,Cuma) Koruyucalar, Aromataz İnhibitörleri ve Diüretikler :
      Arimidex(3 günde 1mg) Proviorn(Günlük 75mg) Lasix(2 Günde 80mg) Clenbetrol(Piramit sistem) Kullandığım Vitaminler:
      E vitamini enjeksiyon günleri 1 ampul 2ml * B complex D3 Omega3 glukozamin Probiotik Magnezyum çinko Multivitamın C vitamini Evet hocalarım öncesi ve sonrası formum bu şekildedir evet daha çok yolumuz var şimdi gidişatta neler tercih edersiniz 5. haftadan sonra küre boldenon ve winstrol eklemeyi düşünüyorum ve birde tiromel gireceğim başka önerileriniz var ise seve seve dinleyebilirim fikirleriniz için şimdiden teşekkür edeiyorum esenlikle kalın 

• Yazan: Lvy
      Abilerim uzun bir süre powerlifter olarak yarışmalara çıktım çeşitli dereceler yaptım ama büyük bir sakatlık sonrası bırakmak durumunda kaldım. Şimdi ise vücut geliştirmeye girme hedeflerim var. Daha önce çok sayıda küre girdim bu sefer dip formu görmek için gireceğim eksiklerim varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
      Yaşım 21 kilo: 107 boy: 185 yağ oranı: %18-%20 Diyetisyenlik okuyorum son sınıfım.
      Kür planlamam; 
      10-12 hafta test p 300mg 8-10 hafta tren a 200mg 10-12 hafta maste 300mg Koruyucu olarak:
      proviron milk thistle B vitamin complexleri (6-12 özellikle ayrı alınacak). Arimedix, aromasin veya tomaxifen gibi ilaçları masteron var diye almayı düşünmüyorum. Size sorum enjeksiyon sıklığı nasıl olmalı bu kürde önceden deca bolde ve susta küründe 3 enjeksiyon yaparken günleri ayırıyordum bunu aynı günde nasıl yapabilirim hangileri karıştırılabilir yardımcı olabilir misiniz?
    • Yazan: TSML
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Güncel olarak bulunduğum kür: Marka optimum Pharma mix ürünü
      175ml trenbolone acetate 175 ml masteron 175ml testo propionate  sabahları idman öncesi 0.30ml fragment Beslenmem :
      Günde min 600gr tavuk göğsü (çiğ ölçüler) 70gr basmati pirinç veya eş değerinde temiz karb 6 haşlanmış yumurta bol enginar ve yeşillik tüketiyorum Supplement olarak:
      zinc b12 magnezyum creatin l karnitin ve cla alıyorum (vitamin önerilerinizi bekliyorum) 3 hafta sonra koçum bazı testler istedi hangi doktora gidip ne demeliyim sonuçta değerler anormal çıkınca sorgulayacak.
      Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.