Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dağaslanı

15 haftalık kürün öncesi ve sonrası - yorumlarınızı rica ediyorum

Önerilen İletiler

Dağaslanı    8

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Değişimimi sizinle paylaşmak istedim ve yorumlarınızı bekliyorum.

Kullandığım ürünlerin markası: NOXY LABShttps://www.noxy-labs.com/

Kür başlangıcı: 87 kg

Kür sonu: 104 kg

Kullanılan ilaçlar:

• TESTOSTERON
  • DECA
  • ANAPOLON

645F40D0-05F5-43BE-A19F-675169D418F8.jpeg 1775C886-E963-4612-A98B-F85709EF76D3.jpeg e8fbdab5-8386-42e6-9c53-971412f25b91.jpeg IMG_8068.jpeg 0839CE1E-0FA8-42ED-972D-1CD04FBF8B85.jpeg 054857E4-B822-4D99-8BDA-3B52DBB6D339.jpeg

• Beğen 1
  • Ödül 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

marettam    48

Öncelikle tebrikler iyi yol katetmişsin. Ancak sanırım hiç antrenman geçmişin yok. O nedenle görüntü de ona göre değişmiş. İlaçlara yüklenmek yerine eğer devam etmek istiyorsan only testo tarzı daha hafif ilaçlarla ilerlersen kas olgunluğu açısından ilerleme kaydedersin ve sonra sağlam ilaçlara girince daha güzel bi görüntü elde edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
marettam, Şimdi yazdı:

Öncelikle tebrikler iyi yol katetmişsin. Ancak sanırım hiç antrenman geçmişin yok. O nedenle görüntü de ona göre değişmiş. İlaçlara yüklenmek yerine eğer devam etmek istiyorsan only testo tarzı daha hafif ilaçlarla ilerlersen kas olgunluğu açısından ilerleme kaydedersin ve sonra sağlam ilaçlara girince daha güzel bi görüntü elde edersin.

Önceden 2 seneye kadar yapmıştım ama bırakmak zorunda kaldım, tekrar başladım ve 1 ay sonra küre girdim. Teşekkür ederim yorumun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584

Kaç mg kullandın hangi marka kullandın neden cımbızla laf almaya çalışıyoruz biz konu açanlardan? :) 

Konunun başı nerede sonu nerede belli değil.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Kaç mg kullandın hangi marka kullandın neden cımbızla laf almaya çalışıyoruz biz konu açanlardan? :) 

Konunun başı nerede sonu nerede belli değil.

Yazmayı unutmuşum. Haftada 200 deca 200 testo. İlk 8 hafta deca kullandım. İlk 5 hafta anapolan. Gerisindede only testo devam ettim haftada 200

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    584
Dağaslanı, Şimdi yazdı:

Yazmayı unutmuşum. Haftada 200 deca 200 testo. İlk 8 hafta deca kullandım. İlk 5 hafta anapolan. Gerisindede only testo devam ettim haftada 200

Güzel gelişimin gayet iyi hacim oturmuş artık minik detaylara yönel daha keskin görünmek için.

Marka ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
GHOST, 29.06.2024 - 17:45 yazdı:

Güzel gelişimin gayet iyi hacim oturmuş artık minik detaylara yönel daha keskin görünmek için.

Marka ne?

Burak hocamla planladık kürü zaten noxy labs

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197

Çok güzel dozajlar tebrik ederim. Bence insanlar ilk kürlerde bu dozajlarda takılmalı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Dağaslanı, Bir saat önce yazdı:

...

Omuzlar, göğüs ve sırt yürümüş gitmiş tebrik ederim 👌🏻

Temiz beslenmeye özen göster. 3. Fotoğrafta yakışıklı çıkınca yüzünü gizlememişsin🤣

• ahahaha 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
Diver, 26 dakika önce yazdı:

Omuzlar, göğüs ve sırt yürümüş gitmiş tebrik ederim 👌🏻

Temiz beslenmeye özen göster. 3. Fotoğrafta yakışıklı çıkınca yüzünü gizlememişsin🤣

Teşekkür ederim yorumun için 🙏🏻

öyle oldu evet onu gizlemeden paylaşıyım dedim 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Sırtın mükemmel derecede büyümüş emeğine sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
xendroov, 40 dakika önce yazdı:

Sırtın mükemmel derecede büyümüş emeğine sağlık.

Teşekkürler ederim yorumun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8

Yaz sonuna kadar only testoya devam edeceğim, burak hocamla definasyon dönemine girdik o yüzden birde Sr9009 sarmsa başladım 1 haftadır kullanıyorum güncel kilom şu an 100 kg boy 189

IMG_9478.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Dağaslanı, 3 saat önce yazdı:

Yaz sonuna kadar only testoya devam edeceğim, burak hocamla definasyon dönemine girdik o yüzden birde Sr9009 sarmsa başladım 1 haftadır kullanıyorum güncel kilom şu an 100 kg boy 189

Fazlalıkları atınca cevher ortaya çıkacaktır👌🏻

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
Diver, 3 saat önce yazdı:

Fazlalıkları atınca cevher ortaya çıkacaktır👌🏻

İnşallah hocam her zaman daha iyiye umarım

Şunuda paylaşmak istiyorum arada 4 ay var 

BDF966D9-BBB6-4669-B0AA-A0226DA5132F.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

O mg lerle gelişim iyi olmuş iyi kiloda almışsın antrenman programında ufak tefek eksikler olabilir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
SERKO, 27 dakika önce yazdı:

O mg lerle gelişim iyi olmuş iyi kiloda almışsın antrenman programında ufak tefek eksikler olabilir diye düşünüyorum 

Hangi bölgelerde mesela hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

Tamamiyle goğüslerine cok daha fazla odaklanabilirsin 

Mesela üst göğüs için birden fazla hareket yapabilirsin sehpada farklı kademelerde..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
SERKO, 49 dakika önce yazdı:

Tamamiyle goğüslerine cok daha fazla odaklanabilirsin 

Mesela üst göğüs için birden fazla hareket yapabilirsin sehpada farklı kademelerde..

Dikkate alacağım teşekkür ederim 🙏🏻 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dağaslanı    8
Dağaslanı, 21.07.2024 - 00:39 yazdı:

Dikkate alacağım teşekkür ederim 🙏🏻 

Evet kürü bitirme kararı aldım pct yapıp kışa doğru tekrar küre gireceğim. İki resimle değişimi sonlandırmak istiyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim herkese

6f851487-1239-42b4-85e0-ec32c634976c.jpeg b4476174-65b3-4d43-a4f4-b6edcdd4b470.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ferdikra
      Merhaba arkadaşlar,
      Özelliklerim:
      32 yaşında 174 boy 72 kilo 2019-2020 arası 20 hafta:
      testo bolde danabol 6 hafta kullandım ilk 10 hafta 250mg sonra sı 500 mg o zaman için ilaçlar optimum du yani sahteymiş ilk olduğu için fark etmedik 10 kilo su tutmuşum nerdeyse kürden sonra her şey gitti zaten o günden sonra daha kür yapmadım 4 yıldır simdi ise 250 testo boldeyle tablet kullanmadan sağlık şartlarında gidebildiğim yere kadar gidicem sorum şu göbek altında ve göğüslerde yağlanma mevcut iyi bi diyetle antrenmanla testo bolde küründe bu yağlanmalar gider mi acaba cevaplar için şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen.
    • Yazan: emnakin1
      İlk kürde Testosterone e. + Boldenone (kan testleri vb. izin verirse en az 24 hafta) dozları ne olmalı?
    • Yazan: kaaneth
      Hocalarım merhaba,
      Bu aralar baya bir bulkta masteron kullanan türk ve yabancı ifluencerlara denk geliyorum. Bu konuda fikriniz varsa ya da deneyiminiz varsa aydınlatabilir misiniz? 
    • Yazan: eren54
      Merhaba hocalarım sağlam bir bulk kürü düşünüyorum deca danabol testo mu kullanmalıyım tren e danabol testo mu?   
      3. Kürüm olucak...
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.