Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferhelm

1100₺ ye orijinal barkodlu mk-677 ?

Önerilen İletiler

Ferhelm    0

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Instagram üzerinden bir satıcıyla iletişime geçtim böyle bir fiyat verdi bunun olma olasılığı yok değil mi?

IMG_20240621_174132.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dolar 33 olmuş 1000 tl içinde adamın kârıda var gerisini sen düşün.

1. Marka nedir?
  2. İlacın fotoğrafları nerede?
  3. İlacın web sitesi neresi?

Hiç birisi yok?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhelm    0
onlytrenbolone, 1 saat önce yazdı:

Dolar 33 olmuş 1000 tl içinde adamın kârıda var gerisini sen düşün.

1. Marka nedir?
  2. İlacın fotoğrafları nerede?
  3. İlacın web sitesi neresi?

Hiç birisi yok?

Hocam marka Umbrella fotoğrafları gönderdi buraya ekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    259

Sarms ve etkileyici görünüm Tofaşa binip Ferrari gibi gözükmek satıcı iyi sallıyor 

Rad 140 orijinali 77$  bu adam zararına 1500 lira satış yapıyor yada fake satıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    78

O fiyata imkanı yok. Geçenlerde ingiltere de vücut geliştirme yapan bir adamla tanıştım sarms üretilen yerde ki adamlara trde ki sarmsların fiyatlarını söylemiş. Adamlar imkanı yok hammaddesi o kadar ucuz değil demiş.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    287
Ferhelm, 4 saat önce yazdı:

Instagram üzerinden bir satıcıyla iletişime geçtim böyle bir fiyat verdi bunun olma olasılığı yok değil mi?

umbrella dizayn ve tasarım olarak çok başarılı olsa da kullanıp da daha verim alan birisini görmedim fiyatları sudan ucuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    78

Arkadaşlar gerçekten şu durumdan bi' ben bıktım, bi siz bıkamadınız. 4 sene öncesinde yurtdışı pazarında bile daha az-buz bilinen "sarms" adlı ürünler daha yeni Türkiye üzerinde popüler oldu. Daha ismini duymadığımız adı üstünde "pharma" olan halbuki Türkiye üzerinde paketleme işlemiş görmüş boş ürünler olduğunu akıl etmek her yiğidin harcı.

Yeri geliyor bayram indirimi yapıyorlar, tanıdıklarım birden fazla marka isminde 900-1500 lira bandında ürünler yolluyor. Yahu arkadaşım, sen Türkiye ülkesindesin. Senin ekonomin belli, senin para birimin belli. Sen vücuduna bu denli bir maddeyi sokmaya utanmaktan ziyade, bu densiz kalitesiz bir ürünü, bu densiz içerisinde ne var ne yok bilinmeyen bir şeyi alır mısın? Aynı etkiyi ben sana oral steoridi toz yaparım, kapsüllere atarım, güzelde bir dizayn yaparım veririm önüne içersin. Aaa, bende güç var demek ki çalışıyor dersin. Allah aşkına arkadaşlar bu piyasa günlük değişmiyor, ne ise o. En kötü veririm sana dışında "mk-677" yazan ancak içerisinde D vitamini olan bir takviyeyi sonrasında psikolojik etkiye kapılır akar gidersin. Ancak sonuçta ne var yine? Koskocaman bir sıfır.

O yüzden lütfen arkadaşlar bu ürünler ne bu kadar ucuz, ne de bu kadar güvenli satılıyor. 

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Rheiwa
      Merhabalar,
      PureRawz adında ABD menşeili bir markadan yk11 kullanmak istiyorum ama tek başına yeterli olmaz diye yanına mk677 eklemek istiyorum. Sizce mantıklı olur mu? Veya tek başına da yk11 işe yarar mı? Ürünle tablet formunda ve MG'lar da şu şekilde:
      YK11 6mg (tablet başına) MK677 20mg (tablet başına)  Yk11 ile kas kazanımı sağlayıp mk677 ile de büyümek istiyorum. Bence mantıklı bir kür kombinesi.(not yk11 kesin olacak mk yerine öneriye açığım)
      birde bu mk677 doğal olarak üretilen gh ı kaç kat daha arttırıyor. bir kaç yerde 2-4 ünite arası arttırdığı yazıyordu.
    • Yazan: xalxal
      Elimde :
      Mk677 ( 1 kapsül = 25mg ) Rad140 ( 1 kapsül = 10mg) Ligandrol ( 1 kapsül = 2mg) Bulunmakta ve ilk kürümü yapacağım daha önce bişey kullanmadım. 2 Yıllık spor geçmişim var.
      Boy 185 Kilo 85 Dozajlar ve kullanımı hakkında yardıma ihtiyacım var şimdiden herkese teşekkür ederim.
    • Yazan: Ferhelm
      Arkadaşlar öncelikle hepinizin kurban bayramı mübarek olsun.
      Bu konumda sizlere sarm fiyatları hakkında danışmak istiyorum, aktif olarak sipariş verdiğim bir satıcı var ama başka yerlerde fiyatlar nasıl bilmediğim için (yurtdışı fiyatlarına yakın TL bazında) size sormak istedim fiyatlar şu şekilde:
      60 kapsül mk677 (25mg) 2500₺ (Swiss) 90 kapsül rad150(4mg) 2700₺ (Brawn)
      Bu fiyatlar normal mi piyasası nedir ne değildir?
    • Yazan: Draqul Org
      Selamlar nasılsınız?
      Kür günlüğümü bilenler vardır bilmeyenler şuan rad-140 ve mk-677 küründeyim ve kür bittikten sonra vücudu dinlendirip şu küre girmeyi düşünüyorum:
      rad-14 mk-677 gw-50151 s23 Düşünceleriniz neler bu kür hakkında biraz daha kütle eklemek için işe yarar mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.