Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

captan5495

Kan tahlilime göre nasıl ilerlemem gerek? nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

captan5495    4

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

5 hafta önce:

• Testosteron 500
  • Rimobolon 300

Kürüne başladım. Kür içersin de ilk testimi verdim. Kan tahlilimde e2 çok yüksek çıktı (125) fakat batma kaşıntı gibi belirtiler yok jinokomastilik bir şey hissetmiyorum. Kan tahlillerime göre nasıl hareket etmeliyim?

• Lh fsh çıkartamadım bizde yok dediler.
  • Özelde de testoyu ve free testoyu istedim billur olarak girmişler yanlış anladılar sanırım.
  • Bir dahaki kan testimde tam isteyeceğim.

Şuan ki kan tahlillerime göre nasıl hareket etmeliyim?

@rastlantisal @ardas @Diver @Askabar @metinav @otopsicikedi @Oathbreaker @SantoR

IMG_0946.png IMG_0947.png IMG_0948.png IMG_0949.png IMG_0950.png IMG_0951.png IMG_0952.png IMG_0953.png 

IMG_0954.png IMG_0955.png IMG_0956.png IMG_0957.png IMG_0958.png IMG_0959.png IMG_0960.png IMG_0961.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.502

Kreatin kinaz yüksek. Antrenman yoğunluğunu biraz düşürüp, dinlenmeye daha çok zaman ayırman lazım. E2 konusu spesifik. Bende o değerlerde ereksiyon yüzü göremiyorum mesela.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kreatin kinaz yüksek. Antrenman yoğunluğunu biraz düşürüp, dinlenmeye daha çok zaman ayırman lazım. E2 konusu spesifik. Bende o değerlerde ereksiyon yüzü göremiyorum mesela.

Hocam bende ereksiyon problemi suanlık yok arimidex vesaire kullanmalımıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    210
captan5495, 2 dakika önce yazdı:

Jinekomastilik ve günlük, cinsel hayatında bir şey yoksa kullanma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502
captan5495, 3 dakika önce yazdı:

Benim genel tavsiyem 50 civarı tutmak ama töleransa göre değişiyor. Belki de senin doğal değerin 50 bilmiyoruz. O yüzden dokunma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
EmreGundi, 2 dakika önce yazdı:

Jinekomastilik ve günlük, cinsel hayatında bir şey yoksa kullanma 

Şuan çalıştığım kişi her gün 1 adet aridimex ve iğne olduğum günler tamoxifen 1 adet kullan diyor bana saçma geldi açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
captan5495, 2 saat önce yazdı:

Şuan çalıştığım kişi her gün 1 adet aridimex ve iğne olduğum günler tamoxifen 1 adet kullan diyor bana saçma geldi açıkçası

Her gün 1 adet arimidex sende ne cinsellik bırakır ne psikoloji bırakır ezbere arimidex tamoxifen kullanımı çok mantıksız.

captan5495, 2 saat önce yazdı:

Senin yerinde olsam pazartesi Perşembe çeyrek arimidex kullanırım haftalık toplam yarım arimidex. Bu kadar fazla e2 nin gerekli olduğunu düşünmüyorum.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
otopsicikedi, 44 dakika önce yazdı:

Her gün 1 adet arimidex sende ne cinsellik bırakır ne psikoloji bırakır ezbere arimidex tamoxifen kullanımı çok mantıksız.

Senin yerinde olsam pazartesi Perşembe çeyrek arimidex kullanırım haftalık toplam yarım arimidex. Bu kadar fazla e2 nin gerekli olduğunu düşünmüyorum.

O zaman öyle yapayım bende tamoxifen kullanımına gerek varmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
gönderildi (düzenlendi)

Valla tamoksifeni benim hocam düzenli kullandırıyor 2 günde 1 e2 prolaktinin yüksek önlem amaçlı 2 günde 1 10mg kullanabilirsin bence fakat arimidex ve dostinexi şikayetin yoksa kullanmayabilirsin e2 filan bulkta önemli kas kazanımı için ondan çoğu kişi baskılama taraftrı değil ben belli bir aralıkta tutma tarafındayım.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.502
ardas, 11 dakika önce yazdı:

Valla tamoksifeni benim hocam düzenli kullandırıyor 2 günde 1 e2 prolaktinin yüksek önlem amaçlı 2 günde 1 10mg kullanabilirsin bence fakat arimidex ve dostinexi şikayetin yoksa kullanmayabilirsin e2 filan bulkta önemli kas kazanımı için ondan çoğu kişi baskılama taraftrı değil ben belli bir aralıkta tutma tarafındayım.

Tamoksifen hassas bünyelerde sivilce yapabiliyor dostlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ardas, 46 dakika önce yazdı:

valla senin hocanın kim olduğunu biliyorum herkese aynı planlamayı yapıyor o yüzden mantıklı bulmuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
gönderildi (düzenlendi)
otopsicikedi, 41 dakika önce yazdı:

valla senin hocanın kim olduğunu biliyorum herkese aynı planlamayı yapıyor o yüzden mantıklı bulmuyorum.

Haklısınız hocam, onun yaptığı planlamayı sorgulamak benim haddime değil benden daha tecrübeli sonuçta keza sizin dediklerinizde doğru herkesin tecrübesi farklı o öyle deneyimlemiştir o yüzden öğrencilerinede öyle veriyor olabilir. Bende olumsuz bir yan etki yapmamıştı 2 günde 1 10mg ondan sürekli öyle devam ediyorum kürde.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
ardas, 25 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam, onun yaptığı planlamayı sorgulamak benim haddime değil benden daha tecrübeli sonuçta keza sizin dediklerinizde doğru herkesin tecrübesi farklı o öyle deneyimlemiştir o yüzden öğrencilerinede öyle veriyor olabilir. Bende olumsuz bir yan etki yapmamıştı 2 günde 1 10mg ondan sürekli öyle devam ediyorum kürde.

olayının sadece kimsenin kendisine bana verdiğin planlama ile beni jinokomasti yaptın hocam demesinler diye olduğunu düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

olayının sadece kimsenin kendisine bana verdiğin planlama ile beni jinokomasti yaptın hocam demesinler diye olduğunu düşünüyorum.

hahahah cidden doğru sürekli takip etmek zor olucağı için öyle yapmış olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
ardas, 2 saat önce yazdı:

hahahah cidden doğru sürekli takip etmek zor olucağı için öyle yapmış olabilir.

Hocam ostrojenim 125 jinokomasti belirtileri hissetmiyorum yine de kullanmalımıyım kullanırsam nasıl kullanıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.467
captan5495, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ostrojenim 125 jinokomasti belirtileri hissetmiyorum yine de kullanmalımıyım kullanırsam nasıl kullanıyım

Dostum yukarda senin reçeteni @otopsicikedi hocam yazdı dikkate almanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    380
captan5495, 7 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi ben 2 günde 1 10mg kullanıyorum öyle alıştım zamanında da öyle öğrendiğim için fakat bu işin sağlıklı olanı hocalarımın dediği gibi belirti yoksa kullanmayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
gönderildi (düzenlendi)
captan5495, 34 dakika önce yazdı:

Bulkta optimal olan 70 80 civarı oluyor fazlasının sana vücudunda fazladan su tutumundan başka faydası olmayacaktır. bu yüzden haftalık toplam yarım arimidex kullanmanı önerdim. 

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captan5495    4
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Bulkta optimal olan 70 80 civarı oluyor fazlasının sana vücudunda fazladan su tutumundan başka faydası olmayacaktır. bu yüzden haftalık toplam yarım arimidex kullanmanı önerdim. 

Tamamdır hocam hepinize teşekkürler.🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.