Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

damdeok

14 günlük clenbuterol kullanımı fayda sağlar mı?

Önerilen İletiler

damdeok    3

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Ay sonunda tatile gideceğim için 2 haftalık ufak sert bi definasyon yapmak istiyorum pis yağı suyu atıp sonra bulk kürüme devam edicem. Şuana kadar only testo gidiyordum kilo alırken ama bundan sonraki süreçte rimo kullanmayı planlarken ufak bir definasyona karar verdim kür ortasında.

14 günlüğüne clen alsam etkisini görür müyüm ve rimoya 14 günlük definasyondan sonra mı başlamalıyım?

Veya:

• testo
  • clen
  • rimoyla

Ürünleriyle definasyon mu yapmalıyım?

0 carb yapmayı düşünüyorum ara ara carb alıcam tabi metabolizmayı sıfırlamamak için. Testoyu 500 kullanıcam clenin dozu ne olmalı sizce? ve rimo alırsam onun dozu ne olmalı şimdiden teşekkürler. Bu arada 14 günlük olduğu için clen yanına bi koruyucu kullanmayı düşünmüyorum şuan ama kullanman gerekiyor derseniz kullanabilirim.

• yaş 25
  • boy 178
  • kg 79

Biraz karışık oldu kafa karıştırdığım için kusura bakmayın cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954

14 günde hiç bir şey değişmez boşa vücudunu yorar vaktini çalarsın.

Bunun için detoks yap 1,2 haftada en azından suyu kısmen atarsın.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157

görürsün sıkı bir diyetle daha fazla kalori açığı oluşturursan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clenbuterol ü pek sevmiyorum tüm gün tir tir titretiyor ve etkisinden cıkmak icin saat dakika sayıyosun önermem. Değiyormu değmiyor. Testo başlı başına zaten yağ yakıcı.

• Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49

clenbuterol 1 kere yarım hap aldım bir daha elimi sürmedim. Etkisi herkesin başedebileceği türden değil. Ayrıca oldukça da tehlikeli bi ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, 15 dakika önce yazdı:

clenbuterol 1 kere yarım hap aldım bir daha elimi sürmedim. Etkisi herkesin başedebileceği türden değil. Ayrıca oldukça da tehlikeli bi ilaç.

onun yerine bu 2 haftada ne kullanabilirim hemen etki edecek

steroidnediryahu, 19 dakika önce yazdı:

Clenbuterol ü pek sevmiyorum tüm gün tir tir titretiyor ve etkisinden cıkmak icin saat dakika sayıyosun önermem. Değiyormu değmiyor. Testo başlı başına zaten yağ yakıcı.

sadece testo yeterli olur mu o zaman cok bi artısı olmayacaksa clen almıyım

SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

14 günde hiç bir şey değişmez boşa vücudunu yorar vaktini çalarsın.

Bunun için detoks yap 1,2 haftada en azından suyu kısmen atarsın.

zaten çok kilolu olmadığım için 14gün yeterli olur diye düşünüyorum ben illa ki bi miktar yağ yakarım bence

Vezuchiy, 55 dakika önce yazdı:

görürsün sıkı bir diyetle daha fazla kalori açığı oluşturursan

1000 civarı kalori almayı düsünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
damdeok, 6 dakika önce yazdı:

Testo başlı başına bir yağ yakıcı mı ? :D testonun yağ yakımını "doğrudan" hiç bir faydası yoktur.

damdeok, 5 dakika önce yazdı:

1000 civarı kalori almayı düsünüyorum

kardeşim 14 gün çok az bi süre yani amaç nedir bilmiyorum ama yapabileceğin en iyi şey;

Clen + t3 + kafein, sıfır karb 220 protein her gün 1.30 saat kardiyo

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok, 6 dakika önce yazdı:

Sağlam sert diyet yap kaçamak yapma makroları ayarla yeterli olur. Fasting de yapabilirsin.Testo Propionate geçebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    137
gönderildi (düzenlendi)

clen ne Allah için sana kattığından çok zararı var kattığıda ne hani çamaşır makinesi gibi titriyor ellerin kalbinin ritmini mahvediyor 14gün diyorsun 14günde yağ yakman için piramit çalışanları gibi yorman lazım kendini aç kalıp

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
metropol, 9 dakika önce yazdı:

clen ne Allah için sana kattığından çok zararı var kattığıda ne hani çamaşır makinesi gibi titriyor ellerin kalbinin ritmini mahvediyor 14gün diyorsun 14günde yağ yakman için piramit çalışanları gibi yorman lazım kendini aç kalıp

0 karb gidicem yorucam zaten kendımı kardiyo vb

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49

testosteronun termik efektti vardır ve az da olsa yağ yakımını destekler. yohimbine falan bir sürü kullanabileceğin şey var ama gözün kesiyorsa maintance ına göre 1 gün yarım karb 1 gün çeyrek karb 1 gün 0 karb yapıp bu 3 günlük döngüyü 3-4 kere yapabilirsin. Kardiyo ile desteklersin. Dışarıdan testo aldığından bu dönem yapı mümkün mertebe azaltıp sadece protein ve sebzeye yüklenebilirsin. Sabah kardiyosunun da sana zararı olmayacağından yapabilirsin. Ancak bu sistemi 10-15 gün yaptıktan sonra eski sistemine geri dönmelisin. Clen cart curt uğraşmaya değmez bu kısa sürede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293

Clenbuterol yerine fragment kullan daha çok yağ yakar en azından zararları yok denecek kadar az

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, 2 saat önce yazdı:

testosteronun termik efektti vardır ve az da olsa yağ yakımını destekler. yohimbine falan bir sürü kullanabileceğin şey var ama gözün kesiyorsa maintance ına göre 1 gün yarım karb 1 gün çeyrek karb 1 gün 0 karb yapıp bu 3 günlük döngüyü 3-4 kere yapabilirsin. Kardiyo ile desteklersin. Dışarıdan testo aldığından bu dönem yapı mümkün mertebe azaltıp sadece protein ve sebzeye yüklenebilirsin. Sabah kardiyosunun da sana zararı olmayacağından yapabilirsin. Ancak bu sistemi 10-15 gün yaptıktan sonra eski sistemine geri dönmelisin. Clen cart curt uğraşmaya değmez bu kısa sürede

3 gün 0 karb 4.gün carb almayı düsünüyorum bu döngüde devam etmek mantıklı geliyor suan. evet yorumları okuyunca 14 gün icin clene gerek olmadıgını farkettim peki rimo?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    49

3 gün 0 karb yapamazsın arkadaşım fanteziye gerek yok ama yine de deneyip deneyimlerini aktarabilirsin :D :D :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
marettam, Bir saat önce yazdı:

3 gün 0 karb yapamazsın arkadaşım fanteziye gerek yok ama yine de deneyip deneyimlerini aktarabilirsin :D :D :D 

yapmadığım şey değil şuan 2.günü bitirdim zaten. 2 hafta süreceği için çok sert diyet yapıyorum uzun süreli olsa 0 karb hic yapmazdım minimal düzeyde giderdim zorlanmadan. bu arada cok zor ama yapıcak bisi yok başladık artık. 14 gün bitince yazarım sonucu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emirix
      İlk kürüme gireceğim ilaçlarım 2 güne elimde olacak.
      KÜR DETAYLARI:
      Testo Prop Masteron Winstrol KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      192 Boy 94 Kilo 20% Yağ oranı Göbekli ve kassız bir yapım var Şeklinde 2 günde bir masteron testo enjekte edeceğim. Haftada 5 gün antreman yapacağım. Karaciğer koruyucuları ve omega3, protein tozu kullanacağım. Kür hakkında ne düşünüyorsunuz? İlaçlarım gelince kür günlüklerine başlangıç formumu atacağım. 10 hafta sonra görüşmek üzere.
    • Yazan: cangr8
      Sarms kürü: (2 aylık)
      MK677 RAD140 Steroid kürü: (genel)
      TESTOSTERON OXANDROLONE Küre girilecek olsa bunlardan hangisini seçmeli? Sarmlar ile mi steroidler ile mi yola çıkmalı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.