Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Finestriker

Yağ oranımı düşürüp vücudu ayağa kaldırmak için kür önerilerinizi rica edebilir miyim?

Önerilen İletiler

Finestriker    3

Merhaba arkadaşlar,

Sporda 3. haftam, 4-5 sene önce 1-2 senelik spor geçmişim var.

• Yaşım 26 
  • boyum 190
  • kilom 100
  • yağ oranım %30

Aşırı alkol tüketiminden dolayı, bel çevresi karın aşırı yağlı, bel genişliğim 110cm. Şuan spora başlayalı 3 hafta oldu adaptasyon sürecini tamamladım. 2000 kalorilik diyetimle spora devam ediyorum. Bundan sonra kendime bi söz verdim düzenli beslenip düzenli sporumu yapacağım.

Şöyle bi durumum var spora hızlı bi giriş sağlam bi alt yapı olması dolayısıyla ince bir kür yapmak istiyorum, yağlarım gitsin bi tık güçlenip adelelerin belirgin olmasını istiyorum. Benim saçlarım dökülmeye meğilli ailede genetik dökülme var. Saçlarıma bi zararı olmadan vücuda fazla zarar vermeden kürü tamamlayınca PCT yaptıktan sonra yan etkileri minimum düzeyde bi kür yapmak istiyorum 2-3 aylık önerilerinizi bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    108

Merhaba dost. Sana tavsiyem şuan kiraz sapı içsen yağ yakıp su atacaksın kilon çok fazla o yüzden küre falan girmene gerek yok. Süreci belli bir süre natural sürdür her şeyi 4/4 lük yaptığından emin ol belli bir süre sonra zaten platoya takılacaksın o zaman takviyeler düşünürsün. Benim tavsiyem:

• Kardiyoları ve ağırlık antrenmanlarını ihmal etme.
  • Yağı ve karbonhidratı düşük proteini yüksek tutmaya çalış.
  • Kaloriyi çok kısma ki ilerleyen dönemlerde kalorik açık verebilesin ve metabolizman yavaşlamasın.
  • Bol bol yeşillik tüket, asitli ve şekerli içeceklerden kaçın, günde 1 adet şekersiz sade maden suyu tüketebilirsin (terleme yoluyla kaybedilenler için)
  • Bu yağ oranında cheat meal veya kaçamak yapma mentalini ve süreci baltalarsın 1-2 aylık süreçten sonra güzel ilerleme alırsan yaparsın.
  • Yatağa kesinlike aç girmelisin ve sabah kalkınca ilk işin bişeyler yemek olmasın. herhangi bir mide bağırsak sorunun yoksa elma sirkesi ve bol su ile bir açılış yap.
  • İF beslenme düzenini kullan, işlenmiş gıdalardan kaçın.
  • Yeterince ilerlediğini ve yavaşladığını hissettiğinde takviye olarak : Yohimbin, sr9009, gw501516 gibi takviyelerle süreci desteklersin. Bu dönemde bu ürünleri kullanırsan ilerleyen dönemlerde dozu arttırman ya da farklı yöntemler kullanman gerekecek o yüzden ilaç, sarm vb şeylere bulaşmadan süreci sürdür zaten bu kilolar ve yağ oranında o kadar alkol ve pis yaşamdan sonra kardiyovasküler sağlığın iyi değildir kalpten gitme mazallah. İlaç işine şu halinle sakın bulaşma usta.

Kafana takılan bi şey olursa sor hocam bende seninle aynı süreçteyim yardımcı olurum.

o vücuda fazla zarar vermeden ince kür işlerini filanda unut kimse sana saçını dökmeyecek kesinlikle zarar görmeyeceğin bir ilaç ya da ürün tavsiye etmez edemez çünkü öyle bir şey yok çünkü bu işlerde kesin diye bir şey yok ilaçtan aldığın yan etki sadece saç dökülmesi olursa iyi.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Finestriker    3

Cevabın için teşekkür ederim, antreman programım nasıl olmalı? Bugün bölgesel antremana geçmeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    43

hocam sen şuan antreman ve cardio rutinini bozma aksatmadan yap çok değil birazda boğazını tut her türlü sonuç alırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Finestriker    3
gönderildi (düzenlendi)

Teşekkürler. Antreman programı hakkında kararsızım bölgesel çalışmayı düşünüyorum her kas grubunu haftada 2 kez çalıştırcak şekilde.

tarihinde Finestriker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    108
Finestriker, 28 dakika önce yazdı:

Cevabın için teşekkür ederim, antreman programım nasıl olmalı? Bugün bölgesel antremana geçmeyi düşünüyorum.

Kendini iyi hissettiğin verim aldığını düşündüğün şekilde yapabilirsin vücudunda yeterince enerji kaynağı var p/p/l, çift bölge, full body hepsi uyar. Fullbody yapacaksan 2 günde 1 antrenmana git antrenman olmayan günler çift kardiyo yap. Ben bir süre p/p/l uyguladım ardından 2 bölgeye düşürdüm. Gücünü ve enerjini ana hareketlere ve ana setlerine ayır ne kadar çok bölgeyi aynı anda aktive edersen senin için iyi hocam.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.234

Merhabalar. 

Sırası ile gidelim.

1. Alkolü tamamen bıraktın mı?
  2. Alkole sebep insanlarla (iyi yada kötü sıfat ne olursa olsun) diyaloğu kestin mi?
  3. Alkole sebep ortamlarla vedalaştın mı?

Buraya kadar 3 cevaptan sadece 1 tanesi bile hayır ise öncelikle üçünü de "evet" yapmalısın. Kür sonraki iş.

Sonrası için yoruma devam etmeden önce senden isteyeceğim bir kaç şey var.

1. Güncel form fotosu.
  2. Güncel tam kan testi sonuçları. 

Saç dökülmesi için yapacağın hiç bir şey yok. Her kür bunu hızlandırır. Önce bu gerçeği içselleştireceksin. Az yada çok doz fark etmez her kür sana kalıcı hasar verebilir. Keza 1 küre girip bir daha asla eskisi gibi ereksiyon yüzü göremeyen çok insan var. Bir kaç yardım isteyen çok varlıklı ve ne kadar para dökse de nafile. Bunun olabileceğini de kabulleneceksin. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Finestriker    3

Cevabınız için teşekkür ederim, kan testi ve fotoğrafı testler elime ulaşınca atarım.

Peki sarms kürleri içinde bu dedikleriniz geçerli mi?

Saç dökülmesi ve ereksiyon bozuklukları.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.234
Finestriker, 1 dakika önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim, kan testi ve fotoğrafı testler elime ulaşınca atarım.

Peki sarms kürleri içinde bu dedikleriniz geçerli mi?

Saç dökülmesi ve ereksiyon bozuklukları.

Sarm yan etki olarak daha masum ve haliyle etki olarak da daha az grup. Keza kullanmadım ama sonraki kürüm için düşünüyorum. Sarms yüzünden bozulan (orjinal sarms. Sarms diye çakılan danabollerden değil) bozulan ereksiyon duymadım.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    108
Finestriker, 1 dakika önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ederim, kan testi ve fotoğrafı testler elime ulaşınca atarım. Peki sarms kürleri içinde bu dedikleriniz geçerli mi? Saç dökülmesi ve ereksiyon bozuklukları.

Sarmlar güvenilirliğine, dozajına, kullanım süresine göre ve senin ne kadar korunduğuna göre farklı etkiler verebilir vücuduna.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Finestriker    3

Cevaplar için teşekkür ederim, bir kaç gün içerisinde kan testi ve güncel formu buraya ekleyeceğim, antreman beslenme ve sarms kürü için önerilerinizi daha iyi yapabilirsiniz o zaman. Konunun takipçisi olursanız sevinirim, teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109

Maşallah arkadaşım herşeyi söylemiş benim tek ekleyeceğim hgh Fragment olur. Kan tahlili ile hormonlarına baktırmalısın duruma göre testo çok düşükse ufak dozlarla müdahale edilmeli bu süreçte. @BBurak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    108
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Maşallah arkadaşım herşeyi söylemiş benim tek ekleyeceğim hgh Fragment olur. Kan tahlili ile hormonlarına baktırmalısın duruma göre testo çok düşükse ufak dozlarla müdahale edilmeli bu süreçte.

Sağolun hocam

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Finestriker    3

Cuma gününe hastaneden randevu aldım kan tahlili için. Şuan tek sıkıntım antreman programım.

Pazartesi: Göğüs Arka kol, 4 Göğüs hareketi 3 arka kol hareketi 4er set 8-12 tekrar.
Salı: Sırt Biceps, 4 Sırt hareketi 3 biceps hareketi 4er set 8-12 tekrar.
Çarşamba: Omuz Bacak 4 omuz 3 bacak hareketi 4er set 8-12 tekrar.

Perşembe günü tekrar göğüs arka kolla başa sarıyorum cumartesi omuz bacak yapıp pazar günü dinlenme günüm. 
Sizce bu program bana fazla mı yoksa iyi mi yağ oranıma göre?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.109
Finestriker, 50 dakika önce yazdı:

Cuma gününe hastaneden randevu aldım kan tahlili için. Şuan tek sıkıntım antreman programım.

Pazartesi: Göğüs Arka kol, 4 Göğüs hareketi 3 arka kol hareketi 4er set 8-12 tekrar.
Salı: Sırt Biceps, 4 Sırt hareketi 3 biceps hareketi 4er set 8-12 tekrar.
Çarşamba: Omuz Bacak 4 omuz 3 bacak hareketi 4er set 8-12 tekrar.

Perşembe günü tekrar göğüs arka kolla başa sarıyorum cumartesi omuz bacak yapıp pazar günü dinlenme günüm. 
Sizce bu program bana fazla mı yoksa iyi mi yağ oranıma göre?

Yağ oranından bağımsız olarak bunu senin hissiyatın söyler. Aşırı antrene olursan çok yorarsan geç toparlarsın. Vücudunu dinleyerek kendine uygun antrenmanı yapmalısın. Ağırlık antrenmanı çok güzel yağ yakımı sağlar. Boğazını tutarsan sonuç alırsın. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    47

vg parametreleri ile sert bir antrenman yaparsan ki bu zaten en fazla 40 dk falan sürer çünkü set aralarını bu hedefte uzun tutamazsın. Ardından da 20 30 dk kardiyo ile süper olur. Ayrıca dışarıdan testosterone alıyorsan sabah kardiyosu da iyi olacaktır.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar sorduğun soruya yanıt aldın mı bilmiyorum ama çok nasihat edilmiş. Ben direk soruna yanıt olan özel hayatını ya da başka şeyleri karıştırmadığım bir kür planı atıp gideceğim. İlaç olarak testo ve masteron işini görecektir. 250 ile başlayıp sonraki hafta 500 e çekilir ve  500 testosteron yanında da 300 masteron alırsan hem vücudunu çok yormayacak hem de iyi bir etki alacaksındır isteğine göre masteronu 500 de alabilirsin. Yağ yakıcı olarak da yanına yohembine ekleyebilirsin. yatırım tavsiyesi değildir kullanmak senin kararına kalmıştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    108
KaderdenBekir, 6 dakika önce yazdı:

Merhabalar sorduğun soruya yanıt aldın mı bilmiyorum ama çok nasihat edilmiş. Ben direk soruna yanıt olan özel hayatını ya da başka şeyleri karıştırmadığım bir kür planı atıp gideceğim. İlaç olarak testo ve masteron işini görecektir. 250 ile başlayıp sonraki hafta 500 e çekilir ve  500 testosteron yanında da 300 masteron alırsan hem vücudunu çok yormayacak hem de iyi bir etki alacaksındır isteğine göre masteronu 500 de alabilirsin. Yağ yakıcı olarak da yanına yohembine ekleyebilirsin. yatırım tavsiyesi değildir kullanmak senin kararına kalmıştır

İlaç ismi ve mg yazmak en kolayı dost. Burada kimse ondan çekinmez kişinin sağlığını ve gelecekteki form potansiyeline göre yorum yapılıyor. %30 yağ oranı olan birisine kür örneği ya da ilaç yazmak bu forumdakilere göre değil demek ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak, 5 dakika önce yazdı:

İlaç ismi ve mg yazmak en kolayı dost. Burada kimse ondan çekinmez kişinin sağlığını ve gelecekteki form potansiyeline göre yorum yapılıyor. %30 yağ oranı olan birisine kür örneği ya da ilaç yazmak bu forumdakilere göre değil demek ki.

saygı duyuyorum ancak ben de bu sorundan başka forumlarda müzdariptim yarışacağımı söyleyip form atıp ilaç sorunca yaşın daha küçük en azından 20 yaşıını bekle çok yarışan var sorun yaşarsın diye herkes nasihat çekmişti ama ben yine o küre girdim çünkü benim aradığım şey kürdü nasihat değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    108
KaderdenBekir, 17 dakika önce yazdı:

saygı duyuyorum ancak ben de bu sorundan başka forumlarda müzdariptim yarışacağımı söyleyip form atıp ilaç sorunca yaşın daha küçük en azından 20 yaşıını bekle çok yarışan var sorun yaşarsın diye herkes nasihat çekmişti ama ben yine o küre girdim çünkü benim aradığım şey kürdü nasihat değil 

%30 yağ oranı olan bir insanla düzenli spor yapıp kür düşünen bir genç arasında fark var. Yaş gereği 22 23 ten önce beyin çok kar/zarar olayını idrak edemiyor, hormonlar çok oturmamış oluyor. Tabi bu herkes için geçerli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: gazomika
      Merhaba arkadaşlar, naslasınız?
      Küre girmeyi düşünüyorum ya only testo yada testo rimo 16-20 hafta yapmayı düşünüyorum.
      SORULARIM:
      Kür bittikten sonra kazandığım kas kütlesini kaybedecek miyim? Antrenman ve beslenmeme devam etmeme rağmen 2.sorumda kür bittikten sonra pct. vs yaptıktan sonra tekrar doğal vücut geliştirme ile gelişim sağlayabilir miyim? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: KHamzaev22
      Herkese merhabalar,
      KÜR DETAYLARIM:
      Günlük 20MG Turinabol Haftalık 250mg Sustanon(Sadece pazartesi enjeksiyon yapıyorum.) Günlük 50MG Proviron PCT UYGULAMASI:
      PCT Olarak 4 hafta Klomen. İlk hafta günde 100mg. Diğer günler 50mg. PCT'yi son Sustanon enjeksiyonundan 21 gün sonra başlatacağım. SORULARIM:
      Kürüme sizce neler eklemeliyim ve değerlendirmem gereken riskler neler? Testosterone enanthate çok daha mantıklı diyorlar biraz hevesim kırıldı bu öneri sizce de doğru mu? Ayrıca HCG şart mıdır bu kürde?  Yardımcı olursanız sevinirim pek tecrübeli değilim.
    • Yazan: Canakozel
      Merhabalar arkadaşlar, nsılsınız?
      3.kürümü yapacağım bulk kürü olarak planlamamı yaptım.  (Aklımdaki kombin temiz büyümek için)
      KÜR DETAYLARIM:
      testo cypionat 500 mg / 15 hafta boldenon 500 mg / 15 hafta oxandralone 40 mg / 6 hafta Bu şekilde temiz güzel kombin olur mu?
      Ekstra katkı sağlayacak yorumlarınız varsa rica ediyorum.
    • Yazan: lordboethiah
      Herkese selamlar, saygılar
      3 senelik bir spor geçmişim var, geçen kış amatörce de olsa bir only testo e. (iran malı) bir küre girişmiştim. Kürüm 15 haftalıktı fakat ben net 3 haftaya yakın bir süresini griple geçirdim. Kürümün 9. haftasında yakalandığım gripten dolayı başlangıç halime geri dönüş gibi oldum. Bu sene gireceğim kürümde kayıplar olmasını istemediğimden kışa bırakmak istemiyorum.
      İdman stilim blood and guts, öğünlerimi de disiplinli yiyorum. ,
      Güncel formum ektedir.
      26 yaş 86kg 175boy 20 haftalık bir only testo kürü düşünüyorum. Basit bir kürle devam etmek istiyorum yine, danabol ekleyip eklememek konusunda kararsızım, alınan kütlenin idrarla geri atılmasından dolayı. Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok çok önemli.
      Herkese sağlıklı günler

• Yazan: Sabenmusti
      Merhaba arkadaşlar,
      1 aydır 500mg testo enantat ve ilk 3 hafta primo 200mg kullandım fakat hala gücümde herhangi bir artış olmadı hatta enjeksiyon sebebiyle omuz ağrısı yaşadım ve biraz gücüm düştü.
      Ne zaman etkiyi görürüm?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.