Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

3B7R

Ilk kür içi kan testi sonuçlarım ektedir nelere dikkat etmem gerekiyor? ilaçlarım çalışıyor mu?

Önerilen İletiler

3B7R    1

Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?

Bundan tam 1 ay önce ilk steroid kürüme başladım. Yaşım 28 evli ve çocuk sahibiyim 3 yıllık spor geçmişim var son 1 sene devam edemedim başladıktan 6 ay sonra küre girme kararı aldım.

• Boyum 1.78 kür öncesi 96 kg şuan güncel 100 kg'yum.
  • Haftanın 5 günü idman atıyorum idmanlarım çift bölge ve epey sert geçiyor.

Kürde kullandığım ilaçlar:

• Test.Ent.
  • Test Cyp.
  • Boldenon
  • Masteron
  • Dianabol
  • Turinabol

İlk 6 hafta:

• boldenon
  • test.ent
  • masteron
  • günlük 5 ad dianabol

Arada 3 hafta oral tablet yok sonraki 6 hafta:

• boldenon
  • test.cyp.
  • günlük 5 ad turinabol 

Olacak şekilde planlandı.

Enjeksiyon sistemim:

pazartesi / perşembe günleri 

• 1ml boldenon
  • 1ml test
  • 0.5  ml masteron

Olacak şekilde devam ediyoruz.

Vitaminler:

• magnezyum citrat gece yatarken 1 tablet
  • çinko gece yatarken 3 tablet
  • multivitamin gece yatarken 1 tablet
  • 4 hepa gece yatarken 1 tablet
  • astragalus gece yatarken 1 tablet
  • çinko gece yatarken 2 tablet
  • b complex gün aşırı gece yatarken 1 tablet
  • omega 3 öğlen yemek üstü 2 kapsül
  • sabah kahvaltı sonrası d3 4 tablet
  • sabah kahvaltı sonrası multivitamin 1 tablet
  • sabah kahvaltı sonrası 4 hepa 1 tablet
  • sabah kahvaltı sonrası astragalus 1 tablet
  • nac 600 gün içerisinde 1 tablet
  • c vitamini her antrenman öncesi 1 tablet

Arimidex her enjeksiyon sonrası 12 saat sonra 1 tablet (fakat arimidexi geç temin ettiğimden dolayı daha 1 kere kullanabildim.) Beslenmeme işlerimden dolayı pek dikkat edemedim ilk 3 hafta fakat son bir haftadır dikkatli bir şekilde ilerliyorum bunun yanında günlük minimum 4 litre su tüketiyorum.

Sorularım:

1. Sormak istediğim güncel kan testlerimle nasıl ilerlemem gerekiyor?
  2. Neye dikkat etmem gerekiyor?

Kür öncesi kan testleri, kür öncesi formum

Bugün yaptırdığım kan testleri ve 20.gün çekildiğim formum ektedir.

@rastlantisal @Diver @ardas

kür öncesi 1.png kür öncesi 2.png

kür öncesi form.png kür öncesi form2.png kür sonrası 1.png kür sonrası 2.png 1.png 2.png

image00009.png image00010.png image00011.png image00012.png image00013.png image00014.png image00015.png image00016.png image00017.png image00018.png image00019.png image00020.png image00021.png image00022.png image00023.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    740

Selamlar.

1. Neden ezbere arimidex kullanıyorsun?
  2. Kolesterol değerlerin iyi değil. Yemeklerde sadece zeytinyağı kullanmalısın. Balık yağı tüketimini artırmalısın.
  3. Kür öncesi hormon değerlerini göremedim.
  4. Neden hem boldenon hem masteron aynı kürde?
  5. Beslenme planın nasıl kaç kalori tüketiyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tarih yazmışsın hocam okurken yoruldum :D:):) 

Kolestrol sinyal veriyor trans yağlardan uzak dur! Zeytin yağı + omega 3 bunlara yönelmeni tavsiye ederim.

Testosteron çalışıyor diğerlerine bişey diyemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187
gönderildi (düzenlendi)

İşlenmiş yağ yüketiyor musunuz ? zeytin yağı gibi bitkisel sağlıklı yağları kullanmaya özen gösterin prostat sağlığı için saw palmetto alabilirsiniz. Onun dışında e2 niz zaten fazla yüksek değil arimidex niye aldınız onuda anlamadım. Birde anlamadığım niye bu kadar oral var  zaten danabol kullancaksın sonrasında ara verip bir turda turinabol kullanıyorsun aynı şeyin laciverti.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3B7R    1
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 23 dakika önce yazdı:

Selamlar.

1. Neden ezbere arimidex kullanıyorsun?
  2. Kolesterol değerlerin iyi değil. Yemeklerde sadece zeytinyağı kullanmalısın. Balık yağı tüketimini artırmalısın.
  3. Kür öncesi hormon değerlerini göremedim.
  4. Neden hem boldenon hem masteron aynı kürde?
  5. Beslenme planın nasıl kaç kalori tüketiyorsun?

Merhaba, dediğim gibi detayları yazdım çalıştığım hocanın söylediği şekilde yapıyorum ilaç kullanımlarını ezbere değil o ezbere söylüyorsa o konuda çok bilgi sahibi değilim. Kür öncesi hormon testi yaptıramadım. Bold ve mast ın Aynı kürde önermesini yağ oranını azaltmak için olduğunu söyledi. Beslenme olarakta şuan 2.000-2.500 kalori 

• 150-180 gr protein
  • 200 gr karb
  • 120-150 gr yağ

olarak gitmeye çalışıyorum ağırlıkla

yorumunuz için teşekkürler :)

onlytrenbolone, 22 dakika önce yazdı:

Tarih yazmışsın hocam okurken yoruldum :D:):) 

Kolestrol sinyal veriyor trans yağlardan uzak dur! Zeytin yağı + omega 3 bunlara yönelmeni tavsiye ederim.

Testosteron çalışıyor diğerlerine bişey diyemem.

Genelde yorumlamak için detay istendiğinden dolayı aklıma gelen tüm detayları vermeye çalıştım :)

Yorumun için teşekkür ederim dikkate alacağım :) 

ardas, 19 dakika önce yazdı:

İşlenmiş yağ yüketiyor musunuz ? zeytin yağı gibi bitkisel sağlıklı yağları kullanmaya özen gösterin prostat sağlığı için saw palmetto alabilirsiniz. Onun dışında e2 niz zaten fazla yüksek değil arimidex niye aldınız onuda anlamadım.

Dediğim gibi bir süre beslenmeye dikkat edemedim çalıştığım işyerinde 2 öğün tüketmek durumunda kaldım. Arimidex i de çalıştığım hoca o şekilde yönlendirdiği için aldım. Yorumumuz için teşekkürler :)

tarihinde 3B7R tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187

Online  bir koçla mı  çalışıyorsunuz vitamin dizilimi benimkine çok yakın geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

C vitaminini antreman öncesi önermezler genelde.

• Günlük 3 çinko demişsin 150 mg mı ?

Bide 2 tablet demişsin.

• Toplam 250 mg mı ??

Fazla değil mi?

Biraz çorba olmuş sanki ilaçlarda vitaminlerde.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187

Bence de 50mg çinko yeterli c vitaminide 2000mg alsan yeter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3B7R    1
steroidnediryahu, 12 dakika önce yazdı:

C vitaminini antreman öncesi önermezler genelde. Günlük 3 çinko demişsin 150 mg mı ? Bide 2 tablet demişsin. Toplam 250 mg mı ??Fazla değilmi. Biraz çorba olmuş sanki ilaçlarda vitaminlerde.

Çinko tabletler küçük ve 15 mg

3 tablet 45 mg tekabül ediyor

ardas, 12 dakika önce yazdı:

Online  bir koçla mı  çalışıyorsunuz vitamin dizilimi benimkine çok yakın geldi.

Yaşadığım şehirde bir hoca ile çalışıyorum ayrı ilçelerde olduğumuz için görüşmelerimiz ehatsapp üzerinden oluyor 

ardas, 11 dakika önce yazdı:

Bence de 50mg çinko yeterli c vitaminide 2000mg alsan yeter.

• Çinko tabletler küçük ve 15 mg
  • 3 tablet 45 mg tekabül ediyor
  • kullandığım c vitamini de 1000 mg
  • Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3B7R, 10 dakika önce yazdı:

Çinko tabletler küçük ve 15 mg

3 tablet 45 mg tekabül ediyor

Antreman öncesi C vitamini içinde şu postu izlemeni tavsiye ederim .

PSA icinde ardas in dediği gibi saw palmetto kullanıp tekrar bi tahlil göz atmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3B7R    1
steroidnediryahu, 9 dakika önce yazdı:

Antreman öncesi C vitamini içinde şu postu izlemeni tavsiye ederim . 

Teşekkürler, bu şekilde kullanıma devam edeceğim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    740
3B7R, Şimdi yazdı:

Şuan ki değerlerime göre arimidex yerine kullanmam gereken bir ilaç var mı? @ardas  @Diver

Şuan bir rahatsızlık hissetmiyorsan gereken bir şey yok. Zaten boldenon ve masteron dolu ise düşürecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    187
3B7R, 11 dakika önce yazdı:

Şuan ki değerlerime göre arimidex yerine kullanmam gereken bir ilaç var mı? @ardas  @Diver

tamoksifen yoksa al ama kullanma elinin altıında bulunsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Muhtemelen geçmiş yaşantısından kalma kolestrol durumu. Geçmişe yönelik e nabızdan tahlil bulabilirsen buraya atarsan daha iyi olur. Mast+bolde kullanımı nasıl sonuç verecek ben de merak ediyorum ancak şu ana kadar ki gelişme çok çok iyi. Takipteyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3B7R    1
marettam, 3 dakika önce yazdı:

Muhtemelen geçmiş yaşantısından kalma kolestrol durumu. Geçmişe yönelik e nabızdan tahlil bulabilirsen buraya atarsan daha iyi olur. Mast+bolde kullanımı nasıl sonuç verecek ben de merak ediyorum ancak şu ana kadar ki gelişme çok çok iyi. Takipteyim

Aslında kür öncesi testimde var kolestrol değerleri yukarıdaki resimlerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

tamam öyleyse kolestrol sorunun var ekstra dikkat etmelisin. Kısa bi araştırma sonrası neler yapabileceğini bulursun forumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: yavuz.26
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel durum:
      75 kg %19 yağ oranı boy 180  İlk kürüme gireceğim ürünler:
      Testosteron Dianabol Düşünüyorum bu yağ oranında küre girmeme engel mi ? 
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: Eren aksoy
      2.5 aydır enanthate boldenon küründeyim...
      Kür içeriğim:
      500 mg testosteron Vuruyorum haftalık ve teste göre ilaç dolumudur ben bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.