Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Enes_

12 haftalık kür sonrası kan testi sonuçlarım - dikkat etmem gereken değerler hangileri?

Önerilen İletiler

Enes_    1

Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,

12 haftalık tren a. boldenon, sustanon kürümün 4. haftası bitimi bir kan testi verdim yorum ve önerilerinize açığım.

• 22 yaşında
  • 190 cm
  • 100 kg
  • %16-17 yağ oranı

Not: Trenbolon henüz küre dahil değil 5. haftadan itibaren başlayacağım ve şu anda sadece haftada yarım yarım olmak üzere 1 tablet arimidex kullanıyorum, ilerleyen haftalarda dostinex de girecek haftada 0,5 mg olarak. 

Mg lar şu şekilde;

• 500 sustanon
  • 500 boldenon

6656d39d1445f_EkranResmi.thumb.jpeg.439058c01cea272f8b8d570678a1b595.jpeg 6656d3b14c5fe_EkranResmi2.jpeg.2380252e4abb669baf5fc9efce69b1e9.jpeg

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    110

Boldenonela yağ yakımı sürecine girenlere pek sık rastlamadım. Bu konularda ileri seviye bilgiye sahip değilim umarım hedefine ulaşırsın ve gönlüne göre olur. Bende bilgi edinmek amacıyla bu konuyu takibe aldım. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enes_    1
BBurak, 40 dakika önce yazdı:

Boldenonela yağ yakımı sürecine girenlere pek sık rastlamadım. Bu konularda ileri seviye bilgiye sahip değilim umarım hedefine ulaşırsın ve gönlüne göre olur. Bende bilgi edinmek amacıyla bu konuyu takibe aldım. İyi forumlar.

Aslında rimo ile yapacaktım fakat tedarik problemi sebebi ile boldeye değiştik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    301

Kitle ya da hassasiyet var ise göğüs ucunda e2 ye müdahale edebilirsin unutma e2 su tutturacaktır daha kuru büyümek istiyorsan e2yi baskıla dostinex devreye sok  testo çalışıyor üretimini kapatmış alt ast çok yükselmemiş fakat yine de enginar suyu enginar kapsülü bol bol yeşillik tüketmeyi unutma 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BBurak    110
Enes_, Bir saat önce yazdı:

Aslında rimo ile yapacaktım fakat tedarik problemi sebebi ile boldeye değiştik

Anladım hocam . İlk kürün mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enes_    1
BBurak, Bir saat önce yazdı:

Anladım hocam . İlk kürün mü?

Hayır hocam daha önce 6 kür yaptım ilk definasyon kürüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 34lispo
      Merhaba arkadaşlar,
      Aşağıda detaylandırdığım definasyon kürünü uygulamayı düşünüyorum. Bu kür ile ilgili tecrübeli arkadaşlardan yorum ve öneri almak istiyorum. Dozajlar, kombinasyonlar veya herhangi bir ekleme/çıkarma konusunda düşünceleriniz varsa, paylaşırsanız çok sevinirim.
      Kür Detayları:
          •    Hafta 1-8:
          •    Trenbolone Acetate: 75 mg EOD (her diğer gün)
          •    Testosteron Propionat: 150 mg EOD
          •    Masteron Propionat: 100 mg EOD
          •    Clenbuterol: 40 mcg/gün (2 hafta, sonra 2 hafta ara)
      Koruyucu:
          •    Aromataz İnhibitörleri:
          •    Arimidex: 0.5 mg EOD

•    Karaciğer Destekleyiciler:
          •    Milk Thistle: 200 mg/gün
          •    NAC: 600 mg/gün

•    Prolaktin İnhibitörleri:
          •    Cabergoline: 0.25 mg haftada iki kez

•    Kolesterol ve Kardiyovasküler Destek:
          •    Omega-3: 2 gram/gün
          •    CoQ10: 100 mg/gün
          •    Kırmızı Pirinç Mayası: 1200 mg/gün
          •    Vitamin ve Mineraller:
          •    Multivitamin: Günlük
          •    Vitamin D: 2000 IU/gün
          •    Çinko ve Magnezyum: Günlük dozaj

•    Ek Destekleyiciler:
          •    ZMA: Günlük
          •    Kreatin: 5 gram/gün
      PCT (Kür Sonrası Terapi):
          •    Nolvadex: 40 mg/gün (ilk 2 hafta), 20 mg/gün (sonraki 2 hafta)
          •    Clomid: 50 mg/gün (ilk 2 hafta), 25 mg/gün (sonraki 2 hafta)
      Planım genel olarak bu şekilde. Kür sırasında dikkat etmem gereken başka noktalar veya eklemem gereken farklı destekler var mı? Ayrıca, dozajlar ve kür sonrası terapi için önerilerinizi de duymak isterim.
      Teşekkürler şimdiden!

• Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: Yasar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bugün yağlı görüntümü görünce bulk dan önce ilk önce kilo vermem gerektiğini anladım diyet yaparken yağ oranını düşürmeme yardım edecek sarms kuru yada enjeksiyonsuz bir ilaç tavsiyeniz var mı?
    • Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?
    • Yazan: ilovepattis
      Herkese iyi akşamlar.
      Eczaneden Sustanon ve Primobolan ilaçlarını reçetesiz alabilir miyim?
      Bazıları illa uzman doktorun reçete yazması gerektiğini söylüyor bazıları ise reçetesiz, elini kolunu sallayarak bu ilaçları alabileceğimi söylüyor. 1.5 yılı aşkın spor yapıyorum, sert antrenman atıyorum, kür işine artık girmek istiyorum.
      Sorularım:
      Bu 2 ilaç hakkında biraz bilgi de alabilir miyim? Pct yapmam gerekir mi Bu ilaçları alırken reçete lazım mı? Ortalama fiyatları nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.