Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mahmutvural33

Definasyon küründe beslenme nasıl olmalı ? nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Definasyon küründe nasıl bir beslenme programı uygulayacağımı bilmiyorum normal programım antrenman programım natural'de hepsini biliyorum ama definasyon küründe nasıl bir şey yapacağımı bilmiyorum bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz?

Kür içinde kullandığım ilaçlar: 

• Testesteron Propiyanat
  • Masteron
  • Cleanbtrol 

Yardımınızı rica ediyorum :) @Oathbreaker @ardas @Diver @SPECTRE @marettam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    779

Dostum kendinden bahseder misin? Yaş, boy, kg, yağ oranı ve kaç yıldır spor yapıyorsun? Formunu gönderebilirsen güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 49 dakika önce yazdı:

Dostum kendinden bahseder misin? Yaş, boy, kg, yağ oranı ve kaç yıldır spor yapıyorsun? Formunu gönderebilirsen güzel olur.

Hocam merhaba,

Tabi ki;

• Yaş 22
  • Boy 1.74
  • Yağ oranı %19

Anlık kilo 95 1.5 yıllık natural spor geçmişim vardı 78 kilo da mükemmel bir formum vardı sonrasında gözümden geçiştirdiğim Bir sakatlık yüzünden ameliyat oldum ve neredeyse ciddi anlamda sporu bırakıp çok kilo aldım zaten ilaçlara girmeyi düşünüyordum hedefim bu işten para kazanmak ve daha ileri seviyelere gitmek.

Screenshot_2024-05-24-15-50-37-427_com.miui.gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    779
Mahmutvural33, 39 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba,

Tabi ki;

• Yaş 22
  • Boy 1.74
  • Yağ oranı %19

Anlık kilo 95 1.5 yıllık natural spor geçmişim vardı 78 kilo da mükemmel bir formum vardı sonrasında gözümden geçiştirdiğim Bir sakatlık yüzünden ameliyat oldum ve neredeyse ciddi anlamda sporu bırakıp çok kilo aldım zaten ilaçlara girmeyi düşünüyordum hedefim bu işten para kazanmak ve daha ileri seviyelere gitmek.

Geçmiş olsun dostum. Günlük tüketmen gereken kaloriyi hesapla %10 düşür ve protein ağırlıklı beslen. Sadece zeytinyağı kullan. Yağ oranı düşürmeye odaklan kilo vermeye değil. Aynadaki görüntü önemli belini kalçanı ölç onların düştüğünü görmemiz lazım.

Süreç yavaşlarsa kaloriyi %10 düşerek devam et.

• Kürde ki ilaçların dozajını ne kadar?
  • Hangi markayı kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testesteron Propiyanat haftada 400 mg Masteron haftada 300 mg diye düşünüyorum clende piramit düşünüyorum lakin clen kullanma konusunda direkt kararsızım Masteron BM marka Testesteron Propiyanatda ... hocanın  kendi markası Overdose @Diver

Clen de swiss marka 40mcg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    779
Mahmutvural33, 8 dakika önce yazdı:

Testesteron Propiyanat haftada 400 mg Masteron haftada 300 mg diye düşünüyorum clende piramit düşünüyorum lakin clen kullanma konusunda direkt kararsızım Masteron BM marka Testesteron Propiyanatda ... hocanın  kendi markası Overdose @Diver

Clen de swiss marka 40mcg 

Son koz olarak clen kullanabilirsin. Yerinde olsam Testo ile masteronu eşit tutarım. 4 hafta sonra kan tahlili verip burda paylaşırsın. Bol su iç bol yeşillik tüket. Karaciğer koruyucu olarak Nac600 Milkthistle kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Son koz olarak clen kullanabilirsin. Yerinde olsam Testo ile masteronu eşit tutarım. 4 hafta sonra kan tahlili verip burda paylaşırsın. Bol su iç bol yeşillik tüket. Karaciğer koruyucu olarak Nac600 Milkthistle kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim ilginiz için Dediğiniz gibi cleni son koz olarak kullancam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    200
gönderildi (düzenlendi)

Diver hocamında dediği gibi önce kilonu sabit tutucak kaloriyi hesapla kilo verme durunca 200 daha kıs devam et fakat aşırı düşük kalorilere düşme arada metabolizmayı hızlandırmak için cheat meal yap (cheat mealdan sonraki gün önceden aldığın kalorinin 100 fazlasıyla tekrar kısa kısa devam edebilirisin zaten metabolizma hızlanacağından 100 kalori üstü bile alsan kilo vermeye devam edersin) sonra tekrar kısa kısa gidersin belli bi yağ oranına düştükten sonra parantez içindeki kalori arttırma olayını yapma ve karbı aşırı kısma bence 200 ün altına düşme kasda koyabilmek için yağ olarakta kilo başı 1 gram alabilirsin zeytin yağından filan fıstık ezmesi yumurta sarısı yiyorsan onlarıda dahil et buna. Birde clen yerine önce yohimbine filan dene bence yağ oranın düşük değil sonuçta cleni ilerde kullanırsın.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
marettam    41

Yargılamak veya negatif konuşmak değil amacım. Ama ilaçsız da en azından biraz yağ yakmaya çalışabilirdin. Doğal olarak bir şeyleri başarmadan ilaçla arayı kapatmaya çalışırsan muhtemelen uzun vadeli devam edemeyeceksin. Sonuçta ilaçlar sadece bir miktar hızlandırıp görüntüde manipülasyon yapacak. doğal şekilde yağ yakarken biraz kas kaybetmeyi göze alıp sonrasında maintance kaloriler ile kür yaparsan çok daha sağlam ve iyi bi gelişim katedersin.
Yağ yakımı için burak hocanın yohimbine vs ürünlerini sorabilirsin kullananlar çok övüyor.
Bu arada swiss cleni çok sert demişti arkadaşım dozajı fazla olabilir haberin olsun

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    11

Senin icin hesap yaptım alman gerek kcal 2.164

• Protein 219 gram
  • Karb 187
  • Yağ 60 gram 

Beslenme programı: 

• Sabah 3 tam yumurta 4 tane yumurta beyazi 50 gram yulaf 100 gram çilek veya elma
  • İdman öncesi 150 gram tavuk 70 gram baldo pirinc
  • Idman sonrası 70 gram basmati pirinç 200 gram tavuk 5 gram zeytin yağ bol yeşillik
  • Aķsam 165 gram tavuk 55 gram basmati pirinç 5 gram zeytin yağ bol yesillik
  • Son oğun 200 gram tavuk bol yesillik 5 gram zeytin yağ 

Tavuk yerine aynı gramda kırmızı et hindi balık yenebilir kırmızı mümkünse idman öncesi tüketme balığı da son öğün tüketirsen iyi olur Testo e masteron yap daha iyi clen sabah kardiyo öncesi güzel olur ama fragment ekle en temizi bence ...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen harika birisin çok ama çok teşekkür ederim bu zamanda kim kimin için işin icinde para olmazken yardımcı olur ki çok teşekkür ederim aynı şekilde uyguluyacagım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    11
Mahmutvural33, 7 saat önce yazdı:

Sen harika birisin çok ama çok teşekkür ederim bu zamanda kim kimin için işin icinde para olmazken yardımcı olur ki çok teşekkür ederim aynı şekilde uyguluyacagım

Ne demek dostum herkesin bildiği konular var ve bu platform bunun için var destek için bu kcal hesabına göre git artık yükselt azalt ama senin ihtiyacın olan kcal bu matematiksel olarak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10, 28.05.2024 - 00:20 yazdı:

Ne demek dostum herkesin bildiği konular var ve bu platform bunun için var destek için bu kcal hesabına göre git artık yükselt azalt ama senin ihtiyacın olan kcal bu matematiksel olarak...

Ah be ustam nasip değilmis sana yazdığım günün gecesi apandisit şişti bi anda oldu hersey ameliyat oldum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    11
Mahmutvural33, 2 saat önce yazdı:

Ah be ustam nasip değilmis sana yazdığım günün gecesi apandisit şişti bi anda oldu hersey ameliyat oldum :(

Önemli olan sağlık gecmis olsun sporu takma kafana iyilesince donersin guncel duruma gore yeniden planlar yaparsın 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: godsmasher
      Dün internet üzerinden aldığım sarms elime ulaştı kendisinde herhangi bir barkod yok satıcı orjinal ürün olduğunu söyledi bütçem azdı 1100 lira gibi bir fiyattan aldım sizce bunu kullanıp Burak hocaya geçiş yapıyım yoksa bunu kullanmadan mı geçiş yapayım lütfen doğruyu söyleyin param boşuna yanmasın size detaylı bir şekilde ürün fotoğraflarını aşağıda paylaşacağım.
      Sizce kullanmalı mıyım yoksa kullanmamalı mıyım?    
      Cevap verirseniz sevinirim.

• Yazan: Tolga kaya
      Dostlar herkese merhabalar,
      Yakın tarihte SP sarms GW 501516 sipariş verdim sarms hakkında çok bi bilgiye sahip değilim bunun yan etkileri ve vücuda etki etme süreleri nedir? Ve ilk kez sarms kullanıyorum bunun tadı yok normal midir şaka değil ciddi soruyorum pek bi bilgiye sahip değilim salondaki bi arkadaşım almış bende denemek istedim...
    • Yazan: BBurak
      Merhaba sevgili forum üyeleri. Herkese hayırlı geceler dilerim.
      Yaklaşık 2 aydır diyet sürecindeyim ve 4 haftadır sarms kullanmaktayım. Her şey güzel gidiyordu fakat  geçen hafta başında aldığım karbonhidratı 100-150 gram civarından 50 grama çektiğimde hafta boyunca yorgunluk ve hastalık benzeri bir havaya girdim. Kendimi mental olarak zorlaya zorlaya haftanın kardiyo ve ağırlık idmanı hedefini tamamladım. Cuma akşamı yattığımda overtraning hissiyatı geldi ve pazar öğlenine kadar sadece öğünlerim için yataktan çıkabildim kemiklerim bile ağrıyordu. Diyetin bitmesine 15 gün kadar kaldığından sert bir şekilde devam ediyordum fakat sanırım duvara tosladım.
      Güncel boy : 178 Kg : 75.55  Bel: 82/83  Kol: 38 Bugün 1.5 saat düşük nabızlı kardiyo yaptıktan sonra 1500 kalorilik cheat meal yaptım. 
      Haftaya başlarken makro dağılımımı düzenlemeli miyim? Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?  Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: roonies328
      Sizlerle bir fikir alış verisi yapmak istedim çünkü karar vermekte zorlanıyorum
      Şuan için:
      boy 190 90 kiloyum Definasyon ve bulk arasında karar veremiyorum güzel bir kütlem var büyük görünüyorum ama artık vücutta bir tek damar bile gözükmüyor göbeğim yok ama karın kasımın üstü yağlı kolda falan hiç belirgin damar yok artık ödem mi yağ mı bilemedim vücut tipim ektomorf şuanda bile vücudum estetik kemik yapımdan dolayı ama belirgin hatlar ve damarlar yok denecek az definasyon yapmaktan biraz çekiniyorum boy yüzünden fazla küçüleceğimi hissediyorum sizce bulka devam mı etmeliyim? Yoksa bir definasyon şart mı pc den yazdığım için fotoğraf yükleyemedim maalesef bu arada bu bahsettiğim yağlar spordan öncede vardı yani ben spora 55 kilo başladım 90 kiloya kadar geldim o zamandan kalmış bir yağ tabakası var yani bulk döneminde fazla yağlanmadım.
    • Yazan: Mahmutvural33
      Merhaba arkadaşlar,
      Buradan bilgili abilerime kardeşlerime hocalarıma seslenmek istiyorum size bir sorum olacak ilk defa küre girecem 1,5 yıllık spor geçmişim vardı yaşadığım sağlık sorunlarından dolayı spora ara vermek zorunda kaldım ve ciddi anlamda geriledim ilk küre dair bütün her şeyi okudum biliyorum sizlerden sadece bu konu hakkında bilgi istiyorum ilk kürümdeki dozajlar nasıl olmalı kaç hafta olmalı şunu da söyleyim antrenman programım beslenme programım hazır sadece çalışacağım profesyonel bir hocam yok ve ilaçların dozajlarını nasıl kullanacağım bilmiyorum
      ilaçlar şunlar:
      testesteron p  masteron  Cleni gereksiz görüyorum vücuduma ilk kürden yüklenmek istemiyorum.
      Neyi nasıl yapmalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.