Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Draqul Org

Rad-140 + mk-677 kür günlüğüm.

Önerilen İletiler

Draqul Org    38
EmreGundi, 1 saat önce yazdı:
  • Rad-140
  • Mk-2866

Kürlerinde kafein almayın sonu kötü bitmesin benim ostatine deneyimlerimden biri de kafein almamak bol suyla tüketmek son olarak tok karna almak en az yan etkiyi almamı sağladı.

Teşekkür ederim bende aynı şeyi yapıyorum yemekten 30 dakika sonra falan içiyorum ama kafein enerji içeceği falan kalbimi çok kötü yaptı nefes alamıyordum

• Rad-140

• MK-677 

kürümün 3. Haftası tamamen bitti ve 4. Haftaya giriş yaptım. Geçen hafta gibi boş mide ile 66.5 kiloyum. Güzel bir güç artışı var hissediyorum artışı ve aynı şekilde kas kazanımınıda hissediyorumher hafta kendime baktığımda az da olda hafif bir gelişmeyi görüyorum.

şuana kadar yan etkileri sadece nefes darlığı, sırtta ve yüzde sivilcelenme ve spor yaparken kalp hızlanması.

Güncel formu kür bittiğinde paylaşıcam ilk gün ve son gün olarak.

okuduğunuz için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    334
Draqul Org, 27 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim bende aynı şeyi yapıyorum yemekten 30 dakika sonra falan içiyorum ama kafein enerji içeceği falan kalbimi çok kötü yaptı nefes alamıyordum

Yüksek tansiyon yapıyordur bazen bende de oluyor küre deca filan ekleyince tansiyonu düşürsen bile kanında olduğu için ilaç her halükarda artıyor tekrardan.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Merhabalar nasılsınız?

4. Haftanın 2. Günündeyim ve güncel kilo 68.5 boş mide ile.

şuana kadar 6.5 kilo ekledim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Draqul Org, 26 dakika önce yazdı:

Merhabalar nasılsınız?

4. Haftanın 2. Günündeyim ve güncel kilo 68.5 boş mide ile.

şuana kadar 6.5 kilo ekledim.

Gerçekten iyi bir kütle helal olsun. Deneyimlerime göre sarmslar ile alınan kilo steroidler gibi gitmiyor giderse de eser miktarda.. 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
EmreGundi, 31 dakika önce yazdı:

Gerçekten iyi bir kütle helal olsun. Deneyimlerime göre sarmslar ile alınan kilo steroidler gibi gitmiyor giderse de eser miktarda.. 

Evet bende aynı şeyleri duydum. Eğer gitmezse çok iyi fakat baskılanan testosterone bıraktıktan sonra kütlenin düşmesine sebep oluyor az çok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    197
Draqul Org, 20 dakika önce yazdı:

Evet bende aynı şeyleri duydum. Eğer gitmezse çok iyi fakat baskılanan testosterone bıraktıktan sonra kütlenin düşmesine sebep oluyor az çok.

Evet bir de mk-677nin açlığı da kalıcı gibi bir şey oluyor atıyorum 500 gr pirinç yiyorsan en fazla 400e düşer o da çok normal verirsen maksimum 6 kilonun 1-2 sini verirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Merhabalar nasılsınız?

4. haftanın sonlarına doğru sizlerde o inanılmaz farkı görün diye güncel form ve ilk halimi atıyorum… ilk fotoğraftan görebileceğiniz gibi omuzlarım kolum ince ve kemiklerim dışarı çıkmış. Karnım ne kadar ince kemiklere göre görebilirsiniz ve üstelik daha 4. Haftada vücut bu kadar doldu. 2 fotoğrafta pumpsız arkadaşlar.

• başlangıç kilom 62
  • şuanki kilom 69

IMG_3862.jpeg IMG_6090.jpeg

Tek sıkıntı dövme kaymaya başladı göğüs büyüdükçe😂😂

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Selamlar, nasılsınız?

kürün 4. Haftası yarın bitiyor ve 5. Haftaya giriyorum. 2 gün önce çektiğim formumu sizlerle paylaşmak istedim.

IMG_6212.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Kürün 5. Haftasının 2. Günündeyim.

Güncel kilo 69. Güçte güzel bir artış var ve büyümeyi her hafta hissediyorum.

IMG_6662.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.303

Sen her hafta çekilirsen ne kendin ne biz farkı göremeyiz başında ve sonunda ölçü ve fotoğraf şeklinde koyarsan hem sen hem biz farkı anlamış oluruz.

• ahahaha 1
  • +1 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Sen her hafta çekilirsen ne kendin ne biz farkı göremeyiz başında ve sonunda ölçü ve fotoğraf şeklinde koyarsan hem sen hem biz farkı anlamış oluruz.

en sonda ilk ve son gun olarak form aticam hocam. Ve tamamdir atmam daha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Draqul Org, 12 dakika önce yazdı:

en sonda ilk ve son gun olarak form aticam hocam. Ve tamamdir atmam daha

Atma demiyor. Mezura ile ölçü al ki foto bizi yanıltmasın diyor. Yani farkı rakamlarla görelim diyor.

• ahahaha 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Merhaba 6. Haftanin 2. Gunundeyim ve guncel kilom hala 69.

kas artisini hissediyorum fakat gucte bir artis yok bu hafta.

8. Haftada 70 kilo ile kuru bitirecem umarim🫡

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Kürümün bitmesine son 6 gün.

güncel kilo 71 ve güç artışı herşey yerine.

9 kilo ekledim şimdiye kadar. 72 ile bitirebilirsem 10 kilo eklemiş olcam 2 ayda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38

Selamlar herkese nasılsınız?

Kürü 1 ay daha 20mg dozunda uzatmaya karar verdim. Sizce mantıklı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3
rastlantisal, 20.06.2024 - 12:25 yazdı:

Atma demiyor. Mezura ile ölçü al ki foto bizi yanıltmasın diyor. Yani farkı rakamlarla görelim diyor.

hocam testo ile mk677 kombini uygun mu iştah artışı için yoksa sarms ile oral steroidler hemen hemen aynı zarar ve etkiye sahip mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Plaque, 9 dakika önce yazdı:

hocam testo ile mk677 kombini uygun mu iştah artışı için yoksa sarms ile oral steroidler hemen hemen aynı zarar ve etkiye sahip mi

Oral steroidler karaciğere yük bindiriyor. Bir sarms ile mukayese edilemez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    3
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Oral steroidler karaciğere yük bindiriyor. Bir sarms ile mukayese edilemez. 

kaliteli bir sarms ile only testo gidilir yani doğru mu hocam bunu mu anlamalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Plaque, 1 dakika önce yazdı:

kaliteli bir sarms ile only testo gidilir yani doğru mu hocam bunu mu anlamalıyım

Forumdaki sarms güncelerine bakarsan bulk dönemi 2 sarms kombini ile 10kg civarı kütle almış arkadaşlar. Zaten bir kür ile de o kadar alıyorsun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Forumdaki sarms güncelerine bakarsan bulk dönemi 2 sarms kombini ile 10kg civarı kütle almış arkadaşlar. Zaten bir kür ile de o kadar alıyorsun. 

tamamen ilk anabolizan tepkisiyle alakalı bence hocam ve mk677'yi hafife almamak lazım kendisi önemli bir iştah adele karb iletimi ve gh / igh1 artışı sağlıyor

Gh da direkt olarak anabolizanların etkisini 2 katına çıkartabiliyor yani değişim muazzam ama tekrar sarm ile bu tarz bir değişim imkansız.

Serbest testo kas inşaasında çok önemli ve gereklidir arkadaşın serbest testestoronu baskılandığı için tam verimi alamadı yanına 250mg gibi komik dozlarda testo ekleseydi değişim %30 gibi fark ederdi diye düşünüyorum. 75-77 civarında bitirebilirdi. ama yinede hakkını verelim çok güzel bir değişim yakalamış arkadaş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363

125Mg testos enhantate + NOXY MK677 küründeyim şuan.

Gün gün değişimleri gözlemliyorum. Kendi başlığımda toparlar yazarım haftaya. Ama ilk intiba olumlu.

Bilhassa kürden çıkınca kaybolan libidonun geri gelmesi konusunda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    38
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

125Mg testos enhantate + NOXY MK677 küründeyim şuan.

Gün gün değişimleri gözlemliyorum. Kendi başlığımda toparlar yazarım haftaya. Ama ilk intiba olumlu.

Bilhassa kürden çıkınca kaybolan libidonun geri gelmesi konusunda.

Hocam peki ben 1 ay daha uzatsam kürü 20mg dozunda nasil olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Draqul Org, 2 dakika önce yazdı:

Hocam peki ben 1 ay daha uzatsam kürü 20mg dozunda nasil olur?

RAD140dan çıkıp MK677 ile uzatırdım yerinde olsam. Nihayetinde RAD140 doğal döngüyü baskılıyor. MK677 ile ilgili uzun bir araştırma var. Kadın erkek gruplara 2 yıl kesintisiz veriyorlar. Sonuçlar baya iyi. Elle tutulur bir yan etki de yok. Gruplar içinde Replasman tedavisi gören erkeklerde var. Aradaki fark mukayese edilmiş. 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
rastlantisal, 10.07.2024 - 16:48 yazdı:

RAD140dan çıkıp MK677 ile uzatırdım yerinde olsam. Nihayetinde RAD140 doğal döngüyü baskılıyor. MK677 ile ilgili uzun bir araştırma var. Kadın erkek gruplara 2 yıl kesintisiz veriyorlar. Sonuçlar baya iyi. Elle tutulur bir yan etki de yok. Gruplar içinde Replasman tedavisi gören erkeklerde var. Aradaki fark mukayese edilmiş. 

hocam tren kesip 0.5 testoya düşünce libido nasıl oldu ve mk677 yi neden eklediniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Vezuchiy, 4 saat önce yazdı:

hocam tren kesip 0.5 testoya düşünce libido nasıl oldu ve mk677 yi neden eklediniz.

Tabi ki libido düştü. Bu beklediğim bir şey idi. Çünkü trenle gelen libido gerçek değil. Yani gerçeklik, tren libidosu değil

Yine de yaşımın çok üzerinde bir libidoya sahibim. Mental olarak henüz 30'lu yaşların başı diyebilirim. Herhangi bir destek kullanmadan ani gelişen cinsel aktivitelerde mahcup edebilecekken, biraz ön hazırlıktan sonra sorunsuz bir birleşme sağlayacak düzeyde. Ki altını çiziyorum bu da normal. Her değer referans aralığında olsa bile yeni değişmiş duruma mantığının adapte olması anında olmuyor.

Küre giren dostların en çok karıştırdığı konu bu zaten. Kürle gelen libido öyle tatlı ki doğal hallerini unutuyorlar. Yada yaşının nasıl olduğunu unutuyorlar. Bu işlere başladığında nerede olduğunu hiç unutmamak gerek. Yoksa durduk yere psikolojik sorunlara atarsın kendini.

Çok güzel bir soru sordun. Bir kaç nedenden dolayı.

• Trenden sonra baltalanan büyüme hormonu üretimini hızlıca toparlamak için.
  • Büyüme hormonu eksikliğinin libido üstündeki etkisini gözlemlemek ve artan büyüme hormonu üretiminin libidoya katkısını görmek için.
  • Aldığım doz, beni doğal üretimimin az üstünde tutar. Kullandığım marka testosteron 500mg ile 4000 civarı testo sağlıyor. hali ile 125mg ile 1000 civarı olması beklenir. Daha az aromataz olacağı için 1200 demek daha gerçekçi olur. Yani şuan doğal üretimden az hallice testodayım. Bunun BB'ye faydası olmaz, enerjiye faydası olur. Hal böyle iken PCT sürecinde ve sonrasında sadece MK677 kullanımı ile kütle korumak mümkün mü? Mümkün ise ne boyutta olacak? gözlemlemek için.
  • Kişisel olarak artık anabolik kullanmayıp sarmsla devam etme kararı aldığım ve tatlı bir geçiş sağlamak için.

Yani kişisel olarak kendim ve hepimiz için yepyeni bir gözlem mecrası açtım. Eğer düşündüklerim olursa PCT evresinin ve sonrası bir dönemin bence önemli bir parçası da MK677 olacak. 

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaedwen
      Merhabalar abilerim küre girmeyi düşünüyorum...
      Kişisel özelliklerim:
      27 yaşındayım 4 yıldır spor geçmişim var Düzenli olarak 1 yıl 3 aydır yapmaktayım Boy 1.87 Kg 74 Kürde olmadığım halde her yemeğimin yanına salata eklemeye çalışıyorum. Beslenmem iyi diyebilirim fakat çok fazla karbonhidrat beni çok iştahsız yapıyor gün içerisinde , 6 7 ay sonra küre gireceğim bazı tedirgin olduğum durumlar var sizlere danışmak istiyorum. 
      Sorularım:
      Benim için en önemli ilk konu psikolojik etkileri otelde resepsiyon da çalıştığım için insanlara karşı tutumum çok fazla değişir kötü bir durumlarla karşılaşa bilir miyim ?  İlaçlı olmadığım halde bazen sırtımda sivilceler çıkıyor kür esnasından bu durum çok fazla artar mı artar ise önleye bilir miyim ?  Görseller bırakıyorum girmek için hazır hissediyorum fakat daha zamanım var mı ?  Ürünleri sol alt wp butonunda temin edeceğim tek güvenebileceğim burası gibi geliyor mantıklı bir tercih mi ? 250mg testo e. 250 mg bolde şeklinde başlamak istiyorum sizce uygun mudur ?  İştah sorunum var kür içerisindeyken bu durumu sıkça yaşar mıyım yoksa iştahımı arttır mı ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Yazan: merichara
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon ve Testesteron enant. kürümü sivilce, idrar kaçağı, jinekomasti riski gibi sebeplerden( kısacası vücudum kabul etmediğinden) 2. ayında bırakmak zorunda kaldım. Alt ast değerlerim ve kan tahlilim gayet temiz.
      Ancak kürü bırakalı 4.5 ay olmasına rağmen dönem dönem vücudumda sivilceler çıkıyor. Sırt bölgem geçiyor şu an göğsümün tam ortası bir anda iltihaplı sivilce kapladı.
      Kısacası ilaç vücuttan ne zaman atılıyor, bu tür etkileri normal midir, bunun için herhangi bir sağlık testi yaptırmalı mıyım, zamanla geçecek mi ? Sivilce hakkında genel bilgi formunu iletmek yerine özel sorularıma cevap verirseniz çok mutlu olurum değerli hocalarım.
      Saygılarr..
    • Yazan: Testocu
      Merhaba, efendim...
      Yaklaşık 6 aydır kürdeyim tahlil sonuçlarımı ekledim sizce devam edebilirmiyim , kürüm 500 mg propionat 100 mg primo 400 boldenone yanına 4 ünite ghda alıyorum (ilginize teşekkür ederim bu arada)  bilginize ...

• Yazan: 24.oguzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Önümüzdeki yaza kadar planım eylül ayı boyunca dragon pharmanın cy3 ürününü kullanıp sadece yağ yakmaya odaklanmak ekimde yağ yakımı + azda olsa kütle kazanımı ve kasım 1 den itibaren nisana kadar bulk yapmak sorum şuki cy3 kullanan var mı nasıl ürün.
      Ekim ayında kullanacağım kür nasıl olmalı ve artı bilgi olarak;
      178 cm 95 kg Biriyim 6 ay önce natty bi define sürecine girmiştim 24 günde 11 kg vermiştim bu süreçte günde 2000 kalori alıp ayrıca her gün 1000 1200 kalori yakan bir kardiyo yaptım(basketbol idmanı) simdi bu kalorileri alıcam yine ve yine o şekil kardiyo yapacağım amacım bulk öncesi yeniden bir forma girmek ufaktan bulk da nasıl bir kür yapmalıyım sarms olarak ayrıca marka öneriniz var mıdır .... var ondan ürün alıcam güvenilir midir ne düşünüyorsunuz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.