Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ametnred

12 haftalık kürümde size danışmak istediklerim var yardımcı olur musunuz?

Önerilen İletiler

ametnred    1

Merhaba herkese hayırlı akşamlar dilerim,

12 haftalık:

• test cyp (uzun ester)
  • npp, boldenon(uzun ester)

Kürümün 3. haftasındayım.

Haftalık olarak mg lar;

• 300mg test cyp
  • 300mg boldenon
  • 150mg npp

Pazartesi;

• 1ml test cyp(200mg)
  • 1ml npp(100mg)
  • 1ml boldenon(200mg)

Perşembe;

• 0.5ml test cyp(100mg)
  • 05.ml npp(50mg)
  • 0.5ml boldenon(100mg)

Şeklinde ilerliyorum haftalık. 2. haftamda libidom peak oldu bi anda suanda 3. haftadayım libidom çakıldı diyebilirim bu durumun sebebi ne olabilir bu durumda ne şekilde ilerlemem gerekiyor. Değerli hocalarım ve arkadaşlarımın fikirlerini bekliyorum teşekkürler herkese hayırlı aksamlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BBurak    39

Merhaba dost iyi akşamlar dilerim. 4 hafta bitişindeki enjeksiyonunu vurunca kan tahlili yaptır 1 önceki gün antrenmana gitmemiş ol ve 12 saat açlık ile git en azından diğer değerlerde düzgün çıksın. Üroloji bölümünden randevu alarak işlemi yapabilirsin ek olarak bence uzun ester testonun ve boldenonun vücutta açılması için henüz erken gibi geldi bana yaşadığın etkiler bence biraz psikolojik.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    35

npp kısa ester ama uzun ester testo ile kullanıyorsun. 4 hafta testo kullandıktan sonra nppyi küre dahil etmeliydin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
BBurak, 38 dakika önce yazdı:

Merhaba dost iyi akşamlar dilerim. 4 hafta bitişindeki enjeksiyonunu vurunca kan tahlili yaptır 1 önceki gün antrenmana gitmemiş ol ve 12 saat açlık ile git en azından diğer değerlerde düzgün çıksın. Üroloji bölümünden randevu alarak işlemi yapabilirsin ek olarak bence uzun ester testonun ve boldenonun vücutta açılması için henüz erken gibi geldi bana yaşadığın etkiler bence biraz psikolojik.

Hocam kesinlikle psikolojik degildi o 2. haftadaki libidom ona eminim 5. haftanın basında pazar off vericem pazartesi tahlil vereceğim dediğiniz gibi

6arrows, 25 dakika önce yazdı:

npp kısa ester ama uzun ester testo ile kullanıyorsun. 4 hafta testo kullandıktan sonra nppyi küre dahil etmeliydin

İlerlediğim hoca bu sekilde soylemisti dozajlar asırı düşük deca da zaten 150mg haftalık etkisini olcmek icin ama bu hafta decayi 100 de bırakacagım persembe deca vurmayacagım yani test 300 bolde 300 deca 100 

ayrica neden 4. haftada baslamalıyım decaya suanki durumda ne yapmam gerekli nasıl toparlarım durumu tesekkurler

BBurak, 38 dakika önce yazdı:

arimidex 5 gunde 1 onerisi aldim ama arastirmama gore de kur icinde performansı dusuruyormus kan tahlili vermeden hareket etmek istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    35
ametnred, 16 dakika önce yazdı:

İlerlediğim hoca bu sekilde soylemisti dozajlar asırı düşük deca da zaten 150mg haftalık etkisini olcmek icin ama bu hafta decayi 100 de bırakacagım persembe deca vurmayacagım yani test 300 bolde 300 deca 100 

ayrica neden 4. haftada baslamalıyım decaya suanki durumda ne yapmam gerekli nasıl toparlarım durumu tesekkurler

aynı mg uzun ester ile aynı mg kısa esteri bir tutma. testo cyp uzun esterli testosteron ve kanda plazma seviyesi 3-4. haftada etkisini arttırır ama kullandığın kısa ester deca ilk haftada!!! sana önerim hemen tahlil yaptırıp e2 ve prolaktine bakmak libidonun çakılmasının nedeni bu olabilir ve deca dick yaşayabilirsin!!! ürünlerinin markası ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
6arrows, 12 dakika önce yazdı:

aynı mg uzun ester ile aynı mg kısa esteri bir tutma. testo cyp uzun esterli testosteron ve kanda plazma seviyesi 3-4. haftada etkisini arttırır ama kullandığın kısa ester deca ilk haftada!!! sana önerim hemen tahlil yaptırıp e2 ve prolaktine bakmak libidonun çakılmasının nedeni bu olabilir ve deca dick yaşayabilirsin!!! ürünlerinin markası ne

marka evogen deca yı vurmayı bırakacagım su zamana kadar vucuda giren deca da

1. hafta 50mg

2. hafta 150mg

3. hafta 100mg  normalde yarın 50 vurulacaktım ama kurden cıkarmayı dusunuyorum

cok yuksek mg lerde gitmedifim icin deca dick yasayacagimi dusunmuyorum bıraktıktan sonra zaten test kanda acılır 4. haftya gececegim toparlarım biraz daha suan östrojen bombasi gibiyim 

12 hafta test cyp bolde gideceğim 

bu sekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    35

göğüs ucunda hassasiyet, kaşıntı, batma varsa arimidex kullan. kürün performansını düşürüyor diye jinekomasti olmanın da anlamı yok bence. muhtemelen prolaktin de yükselmiştir baya tahlil sonuçların önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ametnred    1
6arrows, 8 saat önce yazdı:

göğüs ucunda hassasiyet, kaşıntı, batma varsa arimidex kullan. kürün performansını düşürüyor diye jinekomasti olmanın da anlamı yok bence. muhtemelen prolaktin de yükselmiştir baya tahlil sonuçların önemli 

hiçbirisi yok belirti olarak

6arrows, 8 saat önce yazdı:

sabah kalktıgımda kalkık sekilde uyanıyorum cunku östrojen fazlalıgı cok olsa kalkmayacak kadar meme ucumda kasinti batma gibi bi his yok bunlara baglı mıdır sabah tas gibi uyanıyorum

sizce decayı kesmeli miyim haftaya 4. hafta 

oluyor ki buyuk ihtimal testo acilir kesmemelisin derseniz kac mg ile gitmeliyim 1ml 100mg ilacin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    35
ametnred, 5 saat önce yazdı:

sizce decayı kesmeli miyim haftaya 4. hafta 

oluyor ki buyuk ihtimal testo acilir kesmemelisin derseniz kac mg ile gitmeliyim 1ml 100mg ilacin

emin değilim hocalar umarım görür de yardımcı olur. @rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585

Kullanılan ilaçların esterleri, birbiri ile uyum içinde olmalıdır. NPP gibi hemen çalışan bir anaboliğin yanına en uzun esterlerden biri olan testosteronu eklemek hatadır. Eklenecekse de önden 1 ay only testo + boldenon ile başlanıp öyle NPP eklenmeli idi. Testosteronun amacı vücudu anaboliklerin yan etkisinden korumaktır. Anabolik etkisi için kullanmıyoruz.

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, Prolaktin ve E2 testi yaptırıp buraya atarsan daha bir kesin konuşuruz. Çünkü şuan sana ne olduğu hakkında yorum yapmak ile fal bakmak arasında bir fark yok.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: anabolik.adam
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim:
      Testosteron Deca Sorularım:
      Tren de olduğu gibi decada da en iyi verimi almak için testoyu decadan daha düşük dozajda mı kullanmamız gerek? Deca dick den bağımsız olarak sadece etki açısından soruyorum. tren kürlerinde trenden maksimum verim ve minimum zarar alabilmek için trenin daha iyi çalışması için testoyu trenden düşük alın deniliyor aynısı deca içinde geçerli mi bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
    • Yazan: Draqul Org
      Merhabalar nasılsınız?
      Bildiğiniz kan testi gerektirmeyen veya istiyorsada sadece 1 kere bittikten sonra kan testi gerektiren ilaçlar var mı? Mesela sarm kullanırken kullanmadan önce test vermedim bitince 1 kere vercem testi. Bunu demek istiyorum. Teşekkürler şimdiden 🙏🏻 
    • Yazan: Dağaslanı
      13 haftadır kürdeyim ve son 2-3 haftadır vücudumda akneler çok çoğaldı. Hatta akne bile sayılmaz bazıları içi kan dolu iltihap gibi.
      Kan sonuçlarımı ve akne resimlerini ekleyeceğim yorumlarınızı bekliyorum.
      8 hafta deca 5 hafta anapolan 13 haftadır testo kullanıyorum Yaşım 22     
    • Yazan: testotr
      Merhabalar,
      İlk kürüm olarak 16 haftalık:
      Testo enanth 500mg boldenon 400mg Kullandım kürün sonuna gelmiş olup 1 aylık trt sürecindeyim. Cinsellikte bir miktar düşüş harici bir yan etki yaşamadım sebebi ne olabilir ve tekrar küre girmek gibi bir düşüncem var. Hocalarım sizce ikinci kürüm olarak nasıl bir yol tercih etmeliyim.
    • Yazan: Draqul Org
      Yurtdışındayım burası biraz daha sıkı bu konularda.
      Kan testi vermek için ne demem lazım? Gidip ilaç kullanıyorum diyemem diye düşünüyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.