Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hwidka1

Cabaser dışındaki alternatifler nelerdir?

Önerilen İletiler

Hwidka1    37

Her eczaneye sordum cabaser kalmamış bunun dışında başka bi alternatif var mı lütfen yardımcı olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hwidka1    37
Mhanx, 1 dakika önce yazdı:

dostinex

Dozajları cabaser ile aynı mı ayarlıyayım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhanx    10

Ben aynı alıyordum, cabaser 1mg iken yarım tablet alıyordum dostinex 0.5 olduğu için 1 tablet alıyordum, aldığın mg a göre aynı olacak şekilde alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    242

Cabeser bulamazsın zaten dostinex var l arkadaşın dediği gibi aynı işlevi görüyorlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abduenes0    8
Mhanx, 21.05.2024 - 08:46 yazdı:

Ben aynı alıyordum, cabaser 1mg iken yarım tablet alıyordum dostinex 0.5 olduğu için 1 tablet alıyordum, aldığın mg a göre aynı olacak şekilde alabilirsin.

kullanım kür içi decayla birlikte kullanıyorsunuz sanırım. hangi günler kullanıyorsunuz acaba kaç günde bir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    718
abduenes0, Bir saat önce yazdı:

kullanım kür içi decayla birlikte kullanıyorsunuz sanırım. hangi günler kullanıyorsunuz acaba kaç günde bir ?

Herkesin bünyesi farklı ben iki haftada bir tam dostinex kullanırım. Diğeri on günde yarım... Kan tahlili ve tepkiye göre belirliyoruz. Forumu araştır bilgi sahibi olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhanx    10

ben npp primo test döngüsünde olduğumda 2.hafta bittikten sonra 3. hafta başlangıcı ile birlikte haftada 1 kez pazartesi günleri almaya başlıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardaesat
      Cabaser'in bulk kürüne karşı herhangi bir zararı varmıdır?örn, su tutumunu engeller mi arimidex gibi?
    • Yazan: TalipA
      Herkese merhaba öncelikle bir sorum olacak eğer görüp cevaplarsanız çok sevinirim 🙏🏻
      Yaklaşık 2 yıl önce küre girdim ondan başka hiç küre girmedim öyle devam ediyordum o zamanlarda başlamıştı göğüs uçlarında hafif ağrı vardı. Geçen ay sağ göğsümden sıvı geldi hafifte ağrıyordu uçları. Geçen hafta prolaktin seviyemi ölçtürdüm 15 çıktı. Şimdi sağ ve sol göğsümde hafiften şişlik ve ağrı var. @Askabar @Rdm @metinav @Bay-T
      Cabaser baktım eczaneden ancak üretimi durmuş.
      Bir kaç kişi klomen ve dostinex kullan dedi  ama ben güvenemedim kaç dozda kaç gün arayla alınır size sormadan harekette etmek istemedim fikrinizi alacaktım. (Eczaneden sordum Dostinex 2-8 lik leri var)
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Hocalarım merhaba tren küründe Prolaktini sıfırlamak mantıklımı eğer prolaktini sıfırlarsak ne gibi yan etkiler görürüz
    • Yazan: ucantekme1
      arkadaşlar östrojen ve prolaktinim yüksek ilk olarak cabaserle prolaktini düşürmeyi planlıyorum nasıl kullanmam gerek kaç gün/hafta kullanmalıyım
      arimidexide aynı şekilde günde kaç adet kullanmalı kaç gün devam etmeliyim vs yardımlarınızı bekliyorum. 
      tahlliler aşşağıda E2 ESTRADIOL ÖSTROJEN OLUYOR. PROLAKTİNDE ORDA ZATEN 

• Yazan: Leepriest35
      Merhaba arkadaşlar proviron ve cabaser arıyorum İstanbul içi satan bir eczane varmı acaba bugün biraz gezdim bulamadım elimdekiler bitmeden temin etmem lazım teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.