Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

byschool

Zayıflayıp, güçlü görünmek için hangi antrenman programını denemeliyim?

Önerilen İletiler

byschool    0

Öncelikle hepinize merhaba, 

Zayıflayıp güçlü bi görünüm elde etmek için bi çalışma programı rica ediyorum sizlerden.

Geçtiğimiz yaz 135 kilodan 100 kiloya düşmüştüm spor ve diyetle ama o yaptığım programda neredeyse her gün tüm vücudumu çalıştırıyordum mesela sırt için 2 hareket falan gibi. Sonrasında askere gittim 6 ay ara vermiş oldum şimdi de tekrar başlayıp normal kilolara dönmek istiyorum ama kasla beraber. @Diver @Oathbreaker @godofdark @Emrah @rastlantisal @ardas @steroidnediryahu

Yardımcı olur musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardas    334

Bence ilk 2hafta full body ile başla uzun bir ara vermişsin çünkü sonrasında ppl yada split yapabilirsin ben pplden pek verim almadım dinlenme süresi yetersiz geliyordu bana ilaç olarak bişi eklemek istiyorsan only testo gidebilirsin. (Eğer itiş çekiş yapacaksan güray aydın hipertrofi yapabilirsin temel hareketlerde güçlenmek içinde iyi bence.)

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
ardas, 33 dakika önce yazdı:

Bence ilk 2hafta full body ile başla uzun bir ara vermişsin çünkü sonrasında ppl yada split yapabilirsin ben pplden pek verim almadım dinlenme süresi yetersiz geliyordu bana ilaç olarak bişi eklemek istiyorsan only testo gidebilirsin. (Eğer itiş çekiş yapacaksan güray aydın hipertrofi yapabilirsin temel hareketlerde güçlenmek içinde iyi bence.)

Şimdi splite biraz bakındım da sağlam bişeye benziyo, bunların sonuna enerji kalırsa tabi kardiyo eklemek iyimidir yoksa gereksiz mi kalır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
byschool, 5 dakika önce yazdı:

Şimdi splite biraz bakındım da sağlam bişeye benziyo, bunların sonuna enerji kalırsa tabi kardiyo eklemek iyimidir yoksa gereksiz mi kalır?

Yağ oranın yüksekse less kardiyo ekleyebilirsin yüksek eğim düşük hız. (Çarşamba bacak günü kardiyo yapmayabilirsin)

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
ardas, 17 dakika önce yazdı:

Yağ oranın yüksekse less kardiyo ekleyebilirsin yüksek eğim düşük hız. (Çarşamba bacak günü kardiyo yapmayabilirsin)

Elinde varsa fotoğrafı falan atabilir misin? 2-3 yere baktım hepsi farklı farklı şeyler emin olamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
byschool, 10 saat önce yazdı:

Elinde varsa fotoğrafı falan atabilir misin? 2-3 yere baktım hepsi farklı farklı şeyler emin olamadım

v1.png.d87727599e20c321778476b6e1a6ae2d.png v2.png.38db576e7113b5f4a3ae64b696a00023.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
ardas, 6 saat önce yazdı:

...

Şöyle bişey buldum bu da iyi midir ? 

IMG_1801.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    56
byschool, Bir saat önce yazdı:

Fazla Row ve Press var tavsiyem Guray's Hypertrophy tarzında bi' antrenman programı kullanıp her antrenman Progressive Overload yapman

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
byschool, Bir saat önce yazdı:

Bence saçma incline benchin üstüne incline dambıl press var gücün yetmez hareketlere ağırlık arttırman zor olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
Oathbreaker, 37 dakika önce yazdı:

Fazla Row ve Press var tavsiyem Guray's Hypertrophy tarzında bi' antrenman programı kullanıp her antrenman Progressive Overload yapman

Baktım şimdi de 6 günlük bi program ama ben komple gidemeyebilirim o yüzden 4-5 güne falan düşürmem gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
byschool, 13 dakika önce yazdı:

Baktım şimdi de 6 günlük bi program ama ben komple gidemeyebilirim o yüzden 4-5 güne falan düşürmem gerek 

6 değil 5 foto yanlış gelmiş.

f3.png.b5a316cd255013d1a7f961f1ab4fc3c9.png f32.png.938cd92ac68487f4108b6ec25dc9753a.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
ardas, 5 dakika önce yazdı:

...

Bu pull up başıma bela olacak yani illa 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
byschool, 1 dakika önce yazdı:

Bu pull up başıma bela olacak yani illa 😄

Direnç lastiğiyle yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byschool    0
ardas, 2 dakika önce yazdı:

Direnç lastiğiyle yapabilirsin.

Teşekkür ederim usta yardımcı olduğun için bugün başladım spora full body yapıcam alışana kadar sonrasında dediğin listeye geçicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
byschool, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim usta yardımcı olduğun için bugün başladım spora full body yapıcam alışana kadar sonrasında dediğin listeye geçicem 

tamamdır @Oathbreaker ın dediği gibi prograssive overload yapmaya özen göster güçlenmek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tribal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel özelliklerim:
      30 yaşındayım 3 sene öncesi 1 yıl kadar aktif spor yaptım %30'ların üzerinde yağ oranım var 83 kiloyum Definasyon kürü yapmak istiyorum ve bu benim ilk kürüm olacak. Amacım %15 seviyelerinin altına inmek yağ oranı olarak. Şuan aktif spora başlayalı ortalama 2 ay kadar oldu. Verdiğim bireysel özelliklerim ve hayalim doğrultusunda nasıl bir kür dizayn etmeliyim? Eylül gibi yurtdışına çıkacağım ilaçlarımı oradan temin edeceğim.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: barisates
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız,
      Bu konuyu tamamen dertleşmek için açtım diyet olayını yapmak çok zor geliyor hayatımı çok etkiliyor 50-100gr arası karb çok zorlamaya başladı 0 enerji depresif bir ruh hali hem işimi hem hayatımı etkiliyor şuan güncel formum bu şekilde hayatı kendime ziyan etmektense biraz daha kontrollü gitmeyi düşünüyorum siz bu tür durumlarda ne yapıyorsunuz?
      Şuan ki güncel kürüm:
      500mg testo (noxy lab) 400mg masteron (noxy lab) Uzun ester burak hocam yardımcı oldu 200mg tren (optimum pharma çok çalıştığını sanmıyorum) 2 haftadır bu kürü yapıyorum sizin bu konuda fikirleriniz nedir öğrenmek isterim teşekkürler.

• Yazan: seytan9
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Yağ yakım için ve biraz kütle eklemek için 7-10k arası nasıl bir kür süreci önerirsiniz?
      Yaş: 21 Kilo: 139 Bilinen herhangi bir hastalık: Egzama dışında herhangi bir hastalığım bulunmuyor Spor geçmişi: 14 yaşımdan beri aralıklı olarak neredeyse her yıl bir süre yaparım yaklaşık 15-20 kilo verip salarım. Daha önce küre girmedim, 2020 yılında Ventolin + T3 kullandım, 2022 yılında Clenbuterol. Başka herhangi ağır ilaç kullanmadım.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: AugCommand
      Merhaba,
      Yaş: 35 Boy: 180 Kilo: 100 Yağ yakmak istiyorum, daha önce forumda belirlemiştim alacağım ürünleri ancak isimlerini unuttum. İki sarms birlikte kullanılıyor, sanırım iştah kapatmayla ve yüksek enerji vermeyle ilgiliydi. Siz yağ yakımı için hangi sarms ikilisini tavsiye edersiniz?
    • Yazan: barisates
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      6 aylık kür geçmişim var...
      Daha önce deneyimlediğim ürünler:
      tren deca bolde Hepsini daha önce kullandım.
      Son kürümde kullandıklarım:
      testo masteron tren Ama bir türlü istediğim kuruluğa erişemedim aldığım kişi fahiş fiyat çektiğinden bir de ilaçların çok iyi çalıştığından emin olamadığım için kür arayışındayım tren kullanmayı düşünmüyorum kurumak istiyorum nasıl bir kür önerirsiniz ve burada güvenilir önerebileceğiniz bir satıcı var mıdır acaba? Yağlıyım hiç daha önce damar damar sert adele görüntüsüne ulaşamadım değerli bilgilerinizi bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.