Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Yk 11 - tablet tercih edilir mi? 5k etikete sahip bir ürün.

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,

Bu ürünü bilen veya kullanan varmı alınırmı sizce almayı düşünüyorum ? Fiyatı 5.000 tl.

2dd379d0-dbf1-4ab5-b99b-9a3539bc6d13.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    584

Tablet sarmlar bana göre çöp. Sıvı halini bulmaya çalış derim. Ben başka markanın ürününü 3 ay kullandım çok ileri beklentimin çok üstünde performans aldım. Beslenme çok önemli ve kürümde gh de vardı o zaman.

Web sitesi neresi bunun hocam?

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST, 25 dakika önce yazdı:

Tablet sarmlar bana göre çöp. Sıvı halini bulmaya çalış derim. Ben başka markanın ürününü 3 ay kullandım çok ileri beklentimin çok üstünde performans aldım. Beslenme çok önemli ve kürümde gh de vardı o zaman.

Web sitesi neresi bunun hocam?

Bi tanidigim güvendigim satıcıda var kral o satıyor kararsız kaldım bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    281

Hocam buna 5.000 bin verilmez Parana yazık tablet supplementler çöp ghostun dediğine katılıyorum sıvı olanlar iş yapar bu tabletler acemiler için salona yeni katılmış salon kokosunu yeni çekmiş içine onlar için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143

Sıvı sarmslar asıl orijinal olanlar mı :D sarmsın kendi formu oral tablettir sıvı haline sonradan dönüştürülür renklendirilir tatlandırılır, sarms tarihini daha iyi araştırmadan yorum yapmayın arkadaşlar. herneyse ürün doluysa zaten formu ne olursa olsun çalışacaktır ama tablet ve sıvı arasında bir fark yok birader.

• Olumsuz 2
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    8
Vezuchiy, 5 saat önce yazdı:

Sıvı sarmslar asıl orijinal olanlar mı :D sarmsın kendi formu oral tablettir sıvı haline sonradan dönüştürülür renklendirilir tatlandırılır, sarms tarihini daha iyi araştırmadan yorum yapmayın arkadaşlar. herneyse ürün doluysa zaten formu ne olursa olsun çalışacaktır ama tablet ve sıvı arasında bir fark yok birader.

sıvılar daha hızlı sinidiriliyor dil altı alanlar var. damlada sindirim ağızdan başlar hapta böbrekte, damla kullandığım vakitler daha performans almıştım kişiden kişiye değişir hocam. yanlışım varsa düzeltin..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.365
Emir32, 7 saat önce yazdı:

sıvılar daha hızlı sinidiriliyor dil altı alanlar var. damlada sindirim ağızdan başlar hapta böbrekte, damla kullandığım vakitler daha performans almıştım kişiden kişiye değişir hocam. yanlışım varsa düzeltin..

Böbrekte mi başlar 🤣 Sindirim midede başlar bağırsakta biter. Böbrek zararlı atıkları kandan süzüp idrar yoluyla atılmasını sağlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    143
Emir32, 12 saat önce yazdı:

böbrekte başlarsa 5. hapı yutmadan sana yeni diyaliz makinası ayarlamamız gerekir kardeşim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Sıvı olarak mk677 ve mk2856 kullanmıştım bayağı etki aldım cesaret edip gw501516 kullanmamıştım  bencede tabletten daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bakkal
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      RAD 140 LGD4033 YK11 Bu sarmlar arasında yan etkileri, zararları en fazla olan veya olanlar hangileridir?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Rheiwa
      Merhabalar,
      PureRawz adında ABD menşeili bir markadan yk11 kullanmak istiyorum ama tek başına yeterli olmaz diye yanına mk677 eklemek istiyorum. Sizce mantıklı olur mu? Veya tek başına da yk11 işe yarar mı? Ürünle tablet formunda ve MG'lar da şu şekilde:
      YK11 6mg (tablet başına) MK677 20mg (tablet başına)  Yk11 ile kas kazanımı sağlayıp mk677 ile de büyümek istiyorum. Bence mantıklı bir kür kombinesi.(not yk11 kesin olacak mk yerine öneriye açığım)
      birde bu mk677 doğal olarak üretilen gh ı kaç kat daha arttırıyor. bir kaç yerde 2-4 ünite arası arttırdığı yazıyordu.
    • Yazan: Kemaltay
      Öncelikle merhaba,
      Kür yapmayı planladığım sarmslar:
      lgd rad mk2866 yk11 Sorularım:
      Beraber kombinlemek istiyorum sizce kombinleyim mi ? Kür sonrası nasıl bir pct yapılmalı? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ferhyme
      Merhaba beyler haftalardır güvenebileceğim rad140 yk11 mk677 bulk kürü markaları arıyorum
      Rüyama girmeye başladı artık marka isimleri bi tane buluyorum burada aratıyorum sahte başka buluyorum sahte yine buluyorum sahte bana artık birisi bu üç ürünün orijinal güvenilir halde satıldığı memnun kaldığı bir satıcı marka site vs. verebilir mi ?
      Kafayı yemek üzereyim artık lütfen yardımcı olun seviliyorsunuz 
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Merhaba hocalarım haftada 500 Mg Test E 400 Mg Tren E 1 ay günde 50 mg anapolon toplam 10 haftalık kür yapıcam ancak 20 haftaya kadar testosterona devam edecem yk11 sarms eklemeyi düşünüyorum hem cila olsun hemde myostatini baskılasın diye gereksiz olurmu sizce üstadlarım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.