Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Engerekrapper

Only testosteron yapsam tek başına kazanç sağlayabilir miyim?

Önerilen İletiler

Mimaroba    45
Engerekrapper, 3 dakika önce yazdı:

Selamun aleyküm şuan ilk defa küre giriyorum sadece testosteron bastım büyütürmü acaba

Kendin hakkında bilgi ver vücudun hakkında bilgi ver süreç planlaman hakkında bilgi ver kullandığın ilaç markası hakkında bilgi ver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
Engerekrapper, 8 dakika önce yazdı:

Selamun aleyküm şuan ilk defa küre giriyorum sadece testosteron bastım büyütürmü acaba

250 mg ile 20 haftada 13 kilo aldım ilk kürümde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba, 35 dakika önce yazdı:

Kendin hakkında bilgi ver vücudun hakkında bilgi ver süreç planlaman hakkında bilgi ver kullandığın ilaç markası hakkında bilgi ver

Proton labs 300mg kullanıyorum 80 kiloyum 1ay only testo yapıp boldenon kullanmayı düşünüyorum ama gerek yoksa kullanmak istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugurrgennc    0
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

250 mg ile 20 haftada 13 kilo aldım ilk kürümde 

Hocam 500 mg ile defi küründe kg eklemesi yapar mı 6 haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    34
Engerekrapper, Bir saat önce yazdı:

Proton labs 300mg kullanıyorum 80 kiloyum 1ay only testo yapıp boldenon kullanmayı düşünüyorum ama gerek yoksa kullanmak istemiyorum 

1. Yaş kaç?
  2. Ne zamandır spor yapıyorsunuz?
  3. Genetik kalp vb rahatsızlığınız var mı?
  4. Naturel test sonuçlarınız var mı?

Gibi soruları cevaplandırırsak iyi sonuç alırız only testo uzun vade de iş yapar. Kendinizi biraz tanıtın hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.434
ugurrgennc, 38 dakika önce yazdı:

Hocam 500 mg ile defi küründe kg eklemesi yapar mı 6 haftada 

definasyon yaparken kilo almayı beklemek mantıklı değil. Fakat ilk küründe zaten iyi bir vücut kompozisyonundan başlıyorsan hem yağ yakıp hemde kas kütlesi kazanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    103
Engerekrapper, 7 saat önce yazdı:

Selamun aleyküm şuan ilk defa küre giriyorum sadece testosteron bastım büyütür mü acaba?

kesinlikle büyütür ama ilk küründe ki hakkını böyle harcama diğer kürlerin aynı verimde geçmeyecek :D ben sadece testo 500mg ile 12 haftada 75 kilodan 84'e çıkıp 9kilo aldım. eğer planlaman 16 hafta civarı falansa düşünmeden tereddüt dahi etmeden bolde eklemeni öneririm kazancını katlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    236

Bütçe varsa yanına eczane rimo ekle. Tecrubelendikten sonrada npp eklersin, uzun vadeli verimli en safe kür budur.Only testoyla çok buyuk beklentiye girme..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Sparta34
      Merhaba arkadaşlar,
      Dolu diyebileceğiniz seviyelerde ve sterillik konusunda da sorun yaşamadığınız ürün markaları nelerdir? Testo harici tüm anabolizanları direk orjinal marka olarak kullanıyorum sp vesaire ama testoyu o şekilde tercih etmiyorum maddiyat dolayısıyla.
      Önerebileceğiniz markalar nelerdir?
    • Yazan: Nynex
      Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar.
      8 haftadır kür detaylarım şu şekilde:
      500mg testo enanthate 400mg boldenone Küründeyim iran testo ve novagen pharma boldenone. Fakat ne ölçü alabildim ne de iştah açıldı damarlanma ve kaslarda dirilik var ama okadar  iştah olmadığı için beslenmemde iyi değil ama en azından günlük 130-140gr proteini alabiliyorum.
      kilom 75 yaş 39 Spor geçmişim bolca var antrenmanlarımda iyi geçiyor ama ölçü alımı yok geçen seneden beri aynı ölçülerdeyim bu konuda önerileriniz var mı acaba? @Diver @rastlantisal @Oathbreaker @GHOST @crosfredy @otopsicikedi
    • Yazan: bilgazli
      Arkadaşlar merhabalar,
      Ben yaklaşık 1 hafta önce ilk kürüme girdim, pazartesi günü optimum pharma ve salı günü golden pharma nın testo enathate ni kullandım her neyse pazar günü tekrar golden pharmanın enjeksiyonunu oldum ve salı günü yani bugün yaptırdığım test sonuçlarını aşağıya bırakıyorum.
      Acaba optimum pharma mı çalıştı golden pharma mı?
      Yorumlarınızı bekliyorum.

• Yazan: Nynex
      Arkdaşlar elimde ufc pharma testo enanthate ve boldenone var bu ürünleri bilen varmıdır acaba?

• Yazan: Slmrt
      Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar,
      Benim sorum su 2014 yılından beri kür geçmişim mevcut lakın tüm anabolizan ve testo grubunu kullanmama rağmen hiç 500mg testosteronu geçmedim şimdi 500mg İran enanteti 750mg veya 1000mg çekmek istiyorum sizce bu uygun mu ve bana sorun yaşatır mı? Kaçıncı kürüm bende bilmiyorum ama 10 senedir bir fiil aralıklı aralıklı kullanıyorum gh grubu peptid gruplarında dahil şimdiden çok teşekkür ederim siz değerli forum üyelerinin yorumları için saygılar, sevgiler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.