Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

BGslayer    6

Merhaba arkadaşlar,

Bu gün size 12 Haftalık Npp Sustanon Rimobolan kürümün son evresine kadar gelişimimi anlatacağım size de keyifli okumalar...

1-6 Hafta arası:

• Sustanon 500 Mg
  • Rimobolan 300 Mg
  • Npp 300 Mg

6-12 Hafta:

• Sustanon 750 Mg
  • Rimobolan 450 Mg
  • Npp 450 Mg

Koruyucu olarak:

• Nac 600
  • Omega 3/6
  • Milkthistle

Kullandım 1-6 hafta arası -Bilek Güreşi sporcusu olarak- oldukça güzel bir güç kazanımı elde ettim ve Npp'nin en güzel yan etkisi olan eklem ve tendonları güçlendirmesini iliklerime kadar yaşadım, 6-12 haftalar arasında ani bir 5 kiloluk sıçramam oldu ve güç artışı neredeyse durdu diyebilirim -12. Haftayı saymazsak- Ancak sulu bir görüntüden çok yapılı bir görüntüye eriştim açıkçası bu mutlu ediyor.

Testo değerlerim eski oranlarına dönünce pct yapmaya başlayacağım, okuduğununuz için sağ olun. İyi forumlar :)

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    432

Arenis npp ve test prop kullanıyorum muazzam gerçekten bende rimo masraflı olduğu için mast prop eklemeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59

Npp ve sustanonu nasıl tolare ettin benim çekindiğim bir ikili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BGslayer    6
rıza333, 14 saat önce yazdı:

Npp ve sustanonu nasıl tolare ettin benim çekindiğim bir ikili

Hocam ne için çekindiğinizi anlamadım ama eğer ki sustanonun yaptığı dalgalanmadan bahsediyor iseniz sustanon enjeksiyonlarını Salı-Perşembe-pazar diye ayırmıştım Rimobolandan ne için çekindiğinizi anlamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    59
BGslayer, 2 saat önce yazdı:

Hocam ne için çekindiğinizi anlamadım ama eğer ki sustanonun yaptığı dalgalanmadan bahsediyor iseniz sustanon enjeksiyonlarını Salı-Perşembe-pazar diye ayırmıştım Rimobolandan ne için çekindiğinizi anlamadım.

Npp nandrolone prop? Rimobolon değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BGslayer    6
gainzavcısı, 3 saat önce yazdı:

İlk kürün mü? Birde form fotoğrafını atar mısın?

2. Kür hocam, gerek bir bilek güreşçisi olarak -eşit dağılmamış bir fiziğe sahibim- gerek de 24 yaşında 15 yaşındaki bir ergene benzemektense şahsen görünüşümden normalde utanıyorum ancak şunu atabilirim

image.jpg

rıza333, 5 saat önce yazdı:

Npp nandrolone prop? Rimobolon değil 

Kusura bakmayın yanlış anlamışım, npp deca’nın kısa esterli hali olduğundan etkileri daha kısa sürede geçiyor diye kullandım örneğin npp yerine deca D. Kullanmazdım hocam. O kadar uzun süre yan etkileri çekmek istemezdim şahsen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lordenas    0

İlaçları nerden temin ettiniz sakıncası yoksa söyler misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BGslayer    6
Lordenas, 7 saat önce yazdı:

İlaçları nerden temin ettiniz sakıncası yoksa söyler misin

Arkadaşım sürekli yurtdışına çıkar, her ne kadar kendisi spor camiasında olmasa da beni kırmayıp birkaç flakon istediğim ilaçlardan getiriyor. Tabi ki parası neyse veriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Binousgym    15

Bende htp nin testomix npp küründeyim yanına rimabolan ekledim. Bundan önce kullandıklarım çöpmüş gerçekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
damdeok    3
BGslayer, 17.05.2024 - 22:06 yazdı:

Arkadaşım sürekli yurtdışına çıkar, her ne kadar kendisi spor camiasında olmasa da beni kırmayıp birkaç flakon istediğim ilaçlardan getiriyor. Tabi ki parası neyse veriyorum

hangi ülkeden getiriyor hocam oradaki eczanelerdede reçetesiz satılmıyor genelde. bende gidip geliyorum veren bi yer varsa gitmişken alayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

Sustanon o kadar sevdiğim bi ilaç ki ama malesef kullanamıyorum 0.5 bile vursam apse ödemden yürüyemiyor oturamıyor 40 derece ateşten mafoluyorum . Kişiden kişiye değişiyor bazılarında hiç sorun olmuyor bende de iran testo hiç sorun çıkartmıyor sanırım ilacın içindeki yağlardan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Revengew
      Selamun aleyküm iyi akşamlar,
      Kür içeriğim:
      Testo enantat npp boldenon danabol Kürüne gireceğim. Npp yi kullanmak için testonun kanda aktif olmasını beklemeli miyim yoksa ilk haftadan npp ve danabol de enjekte edilir mi? Farklı görüşler var sizin görüşünüz nedir?
    • Yazan: Enzo
      Herkse merhabalar,
      Yaklaşık 2 gün önce ayak bileğimi burktum doktor çok küçük bir kırık mevcut dedi alçıya aldı. Nppyi kemik bağ doku güçlendirmesi için kullananlar varmış...
      Ürünü tedavi için nasıl ve  ne kadar kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: wecira
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümde:
      Pazartesi: 125mg Susto Perşembe:125mg Susto Normalde 500 Yapmayı Planlıyordum Ama Vücudumum Nasıl Tepki Verdiğini Görmek İstiyorum. Şu anlık Koruyucu Olarak 2 Adet Kdny Ve 2 Adet Lvr Kullanmayı Düşünüyorum Protein Oceanda Satılan Karaciğer Ve Böbrek Koruyucuları İnceleyebilirsiniz. Sizin Önerilerinizle Arimidexi Kürümden 1 Ay Sonra Kan Değerlerimin Ve Kişisel Hayatım Açışından Kullanmayı Planlıyorum Vücudum da Tepki Vermediğini Görürsem Dozu 400mg falan yapmayı planlıyorum.
      Lütfen Planlarımı Değerlendirin PCT Dönemime Girdiğimde Bana İlaç Önerilerinizi Vermenizi Umuyorum Kürü 3 Ay Yapacağım Ardırdan 1 Ay PCT Yapacağım Sonrasından Tekrar 3 Ay Susto Kürü Yapabilirmiyim Bu Soruyuda Yanıtlarsanız Sevinirim.
      Not: Susto Kürüne Girme Gibi Söylemlere Girmeyin Lütfen En Kolay Ve Ucuz Yolla Ulaşabildiğim Güvenilir Bir İlaç Salonlarda Adamların Ne Sattığı Belli Değil.
    • Yazan: Halil1
      Arkadaşlar merhaba,
      boy;170 Yaş ;26 Kg; 84.7  %12 yağ oranı  ilk kür deneyemimi gerçekleştirdim toplam 3 ay sustanon250 kullandım.
      Yağ oranımı %18’den % 12 düşürdüm. Toplam 5 kg yağ verdim. Uzun zamandır diyetteyim artık mental problemlere yol açıyor ve %12 yağ oranında tıkandım kaldım. Kan değerlerimde herhangi bir problem yok.egfr değerim 55 idi kreatini bıraktım bol bol su içtim 2 haftada 77 yükseldi doktor sonuçları inceledi bir problem yok dedi. Şimdi sormak istediğim soru bel bölgemde hala yağ var alt karnım kapalı. Bu süreci bitirip 1 ay boyunca kilomu koruyacak kadar kalori ve karbonhidrat alsam ve bu süreçte de 250mg sustanon ile cruise yapsam ve daha sonrasında bu yağ oranı ile bulk kürü ile bulk yapsam sizce uygun olur mu yoksa bulk için bu yağ oranı fazla mı ?
    • Yazan: ilovepattis
      Herkese iyi akşamlar.
      Eczaneden Sustanon ve Primobolan ilaçlarını reçetesiz alabilir miyim?
      Bazıları illa uzman doktorun reçete yazması gerektiğini söylüyor bazıları ise reçetesiz, elini kolunu sallayarak bu ilaçları alabileceğimi söylüyor. 1.5 yılı aşkın spor yapıyorum, sert antrenman atıyorum, kür işine artık girmek istiyorum.
      Sorularım:
      Bu 2 ilaç hakkında biraz bilgi de alabilir miyim? Pct yapmam gerekir mi Bu ilaçları alırken reçete lazım mı? Ortalama fiyatları nedir? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.