Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ugurrgennc

Ilk enjeksiyonumu olacağım fakat nasıl yapmalıyım ve nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

ugurrgennc    0

Herkese selamlar,

Yarın ilk iğnemi yapacağım ancak çevremde yapan kimse olmadığı için tek başıma yapmam gerekiyor bu durumda ne yapmam gerekli nasıl bir yol izlemeliyim? İğneyi nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toronto21    9
gönderildi (düzenlendi)

Ne kullanacaksın, test verdin mi koruyucu, vitaminlerini tedarik ettin mi hop diye kalkıp birşeyler kullanamazsın. 

İlk kürüme giricem aylardır forumda araştırma yapıyorum yaşın daha küçük bence 23 24 yaşına kadar bir şey kullanmamalısın. Ha çok kullanmak istiyorum dersen  kullanacağın ilaçlar ve test sonuçlarını atarsan yardımcı olacaklardır 

tarihinde toronto21 tarafından düzenlendi
Yazım yanlışk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    81
ugurrgennc, 2 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Yarın ilk iğnemi yapacağım ancak çevremde yapan kimse olmadığı için tek başıma yapmam gerekiyor bu durumda ne yapmam gerekli nasıl bir yol izlemeliyim? İğneyi nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

YouTube üzerinden enjeksiyon videolarına bakarak dene. Mutlaka turuncu uç bul enjeksiyonu onunla yap. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    15

Herkese selamlar,

Yarın ilk iğnemi yapacağım ancak çevremde yapan kimse olmadığı için tek başıma yapmam gerekiyor bu durumda ne yapmam gerekli nasıl bir yol izlemeliyim? İğneyi nasıl yapacağım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.

kalçadan yapman daha pratik olur deneyimlediğim kadarıyla enjeksiyon bölgesi temizlenmeden iğneyi sokamazsın. mutlaka ıslak havluyla orayı bir güzel temizle sonra iğneyi sokup kan kontrolunu yapıp işleme devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12

Herkese selamlar,

Teşekkürler.

Dostum YouTube be 30 dk Lık çok detaylı uygulamalı video var izleyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
gönderildi (düzenlendi)

Bu ikisi sana yardımcı olur.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boziko    0

deneyimim yok ama kesinlikle birinden yardım almanı öneririm. sağlık kabinlerine gidip yardım alabilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oathbreaker    25
gönderildi (düzenlendi)

Bacağına diz kapağının iki parmak üstünden itibaren artı şekli çiz parmağınla ve sağ alt köşedeki tüm alana tavsiyem yeşil uçla alışana kadar yavaşça 45 derecelik açıyla enjeksiyon yapman.

tarihinde Oathbreaker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalça enjeksiyonu zor bir enjeksiyon tek başına yapabilene helal olsun ben hayatta yapamam. enjeksiyon yerini bulmak ayrı dert, piston kontrolü ayrı dert, ilacı zerk etmek hareket etmeden ayrı dert. hayatında ilk defa enjeksiyon yapacak birine kalça enjeksiyonu yap diyenler çok komik gözüküyor. hayatlarında hiç enjeksiyon yaptıklarını düşünmüyorum. öncelikle ilk enjeksiyon omuz ya da bacak olmalı tercihim omuz olurdu. iğne seçimin yağlı bir ilaç ise örneğin: sustanon vs. ise kesinlikle yeşil uç gibi kalın bir uç kullan. yeşil uçlu enjektörün plastiğinde bir çizgi olur genelde attığım resimdeki yerden makasla kes ve 90 derecelik açı ile piston kontrolü yapıp ilacı zerk et. omuz yerini bu videodan öğrenebilirsin. eğer sustanon gibi ilacın çok yağlı değil ise turuncu uçlu insülin iğnesi al https://www.trendyol.com/ayset/1-ml-3p-26g-0-45-x-13-mm-kahverengi-igneli-insulin-enjektoru-50-adet-p-313053349?boutiqueId=61&merchantId=890257 ve onu kullan. iğne turuncu uçlu olsun piston ise yeşil enjektörün pistonu olsun yoksa ilaç zerk etmek baya uğraştırır

Adsız tasarım.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    17

Ben hayatımda ilk defa enjeksiyon yaptım ve hep kalçadan yaptım başka hiç bir yeri kullanmadım. Benim tavsiyem önce bir sağlık kabinine git orda iğne yapan arkadaştan iyice öğren ve ilk orada uygula daha sonra zaten alışıp kendin devam edersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar,
      Toplam 5. enjeksiyonumu yaptım ancak her enjeksiyondan sonra günlerce 3,4 gün boyunca o omuz nerdeyse kullanılamayacak seviyede ağrı yapıyor. Önerildiği gibi kas gevşetici ile vb. ovuyorum ancak bir işe yaramıyor pek.
      Bu durum zamanla geçer mi yoksa hep böyle mi kalacak ?
      Herkese selamlar. Bu gün iğne yaptığım bölge iğneden sonra biraz kanlandı.
      İlk enjeksiyon larım olduğu için merak ettim. Bu durum neden oluştu, ters giden bir şey mi yaptım ? 

• Yazan: Tr3n
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      100 mg test propionat 100 mg deca Yarım ampul evigen Vurdum öksürttü ilaç her zaman gibi ağzıma geldi. Kalçadan vuruyorum hep sağlı sollu ben de böyle kür sonlarına doğru öksürük sürekli yapıyor. 2023 Ekim geçen yıldan beri kürdeyim, kesintisiz acaba reseptörler mi doldu çünkü toplam 200 mg vurdum yani çok düşük bir doz e vitamin saymıyorum enjektör içinde 100 mg propionat 100 mg deca öksürükten artık nefes darlığı başladı kesmelimiyim kürü birde her gün düzenli 100mcg levotiron alıyorum.
      Sebebi ne olabilir? Bu sorunu nasıl aşabilirim? Tüm cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: lytharia
      merhaba ilk enjeksiyonlu kürüm olucak testosteron enanthate kullanıcam acaba eczaneye gitsem enjeksiyonu yaparlar mı eczane çalışanlarının bu konu hakkında bilgisi var mı? Bazı yerlerde eczanede yaptıranları gördüm.
      Selamlar. Bu hafta ilk defa vurum yaptım ve hem ilk yaptığım vurum hem 2. yaptığım vurumdaki omzum da üstünden 3 4 gün geçmesine rağmen hala ağrıyor bu ağrılar her vurumdan sonra olacak mı olmaması için ne yapmalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.