Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5-HT

Mide ve bağırsak problemleri için yardımınıza ihtiyacım var

Önerilen İletiler

5-HT    20

Saygılar.

Herşeyden önce kendimden bahsedeyim. 22 yaşındayım ve ektomorf vücut tipine sahibim. Yaklaşık 5-6 aydır mide, 4 aydırda bağırsak problemleri çekiyorum. Huzursuz bağırsak sendromu belirtilerinin çoğunu yaşıyorum. Hayatım çok konforsuz hale geldi. Artık psikolojik olarakta dayanamıyorum. Bence bunları yaşamamın sebeplerinden biride uzun süredir kilo alıyım diye sağlıksız ve geç saatlerde beslenme. Noxy labs mk677 + rad140 kürümün 4. haftasındayım. Tam büyümem gereken dönemdeyken bu problemler ağırlaşmaya başladı. Birde üstüne üslük bilek güreşi yaparken dirseğimi incittim. 2 haftadır antreman yapamasam ve düzgün beslenemesem de  ağırlıklar ve performansım  artmaya başladı. Beslenme düzenimi baştan değiştiricem ve doktora gidicem. Bu problemi yaşayan veya yaşamış kişiler nasıl bir yol izledi bilgilendirip yardım ederse çok teşekkür ederim.

Sağlıcakla kalın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    234

Talcid kullan bir probiyotik içeren besinler içecekler vs tüket bulk döneminde bendede oluyordu bir hafta ara ver karb yüklemeye azalt bir hafta 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
gönderildi (düzenlendi)

Yaşadığın şey bağırsaklarla alakalı durmadan tuvalete çıkma isteği kabızlık yarım yamalak gaita yapma durmadan tuvaletin varmış isteği filan mı?

tarihinde wappeN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
wappeN, 19 dakika önce yazdı:

Yaşadığın şey bağırsaklarla alakalı durmadan tuvalete çıkma isteği kabızlık yarım yamalak gaita yapma durmadan tuvalet varmış isteği filan mı?

Evet sabahları 4 defa art arda tuvalete çıkıyorum. Gün içinde bağırsaklarda ağrı ve sürekli hareketlenme oluyor.Dışarı çıkmaya korkar oldum.Midemde de zaman zaman ağrı oluyor.Aç olsam dahi midem ağzıma geliyor.

Tr3n, 20 dakika önce yazdı:

Talcid kullan bir probiyotik içeren besinler içecekler vs tüket bulk döneminde bendede oluyordu bir hafta ara ver karb yüklemeye azalt bir hafta 

Hayatım boyunca hep kilo almaya çalıştım.Artık zorunlu bi cut yapmam gerekiyor sanırım.Reflor başladım.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
5-HT, Şimdi yazdı:

Evet sabahları 4 defa art arda tuvalete çıkıyorum. Gün içinde bağırsaklarda ağrı ve sürekli hareketlenme oluyor.Dışarı çıkmaya korkar oldum.Midemde de zaman zaman ağrı oluyor.Aç olsam dahi midem ağzıma geliyor.

Aynı sorundan bende muzdaribim fakat maalesef sadece bağırsaklardan muzdaribim tek çözüm yolum da 1 gün boyunca aç kalmak bide hazır nescafeler var soğuk olanları onları içinde çalışıyor benim bağırsaklar anında tuvalete çıkıyorum komple çözüm yolu devlette sürünmek istemiyorsan özele gidip kökten halletmek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    473

Geçmiş olsun. Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı? Karaciğer değerlerin ne durumda? Probiyotik takviye alabilirsin ve prebiyotik bakımından zengin besinleri tüketebilirsin.

Aynı şikayetler bende varken linkini attığım ürünü kullandım baya rahatlatıyor deneyebilirsin.

https://ty.gl/pfwojnsya0

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eduty    1

Hocam merhabalar 3 yıldır bende aynı konudan müzdaribim genellikle aile bireylerinizde varsa oluyor genetik bir şey bu illet tuvalette kendinizi sakın zorlamayın zaten ne kadar zorlarsanız zorlayın bi şey olduğu yok kendinize yapabilceğiniz en güzel şey probiyotik ve bağırsak koruyucu alın eczaneden ve kendinizi sürekli test edin 1 gün acı yiyin 1 hafta yemeyin 1 gün kahve için 1 hafta içmeyin asıl sorunların ne olduğunu kolay bi şekilde bulabilirsiniz bitkisel beslenirseniz(salatalık favorim domates falan önermem yine bozabilir mideyi) hiçbir sorun yaşamazsınız bazen tavuk bile yapıyor bünyeden bünyeye değişiyor çok geçmiş olsun doktora gitmek en iyisi yinede sağlıcakla kalın(kilo almak istiyorsanız kendinize neyin iyi geldiğini tartmanız lazım 2 yıl sırf kilo almak için önüme geleni yedim tabi o zamanlar neden olduğunu tam anlamamıştım 74 kiloda takılı kalmıştım sonra bağırsağın huyunu öğrendim ve ona göre kendime beslenme programı çıkardım uyguladım 3 ayda tam 20 kg aldım yani vücudunuzu tanırsanız sorun yaşamazsınız) 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    9

aynı sıkıntı bende de var tuavalete çıktığımda 3 kere üst üste çıkıyorum bazen tam boşaltım yapamıyorum acı besinler yersem 1 saat sonra anında isal oluyorum ve acından bağımsızda sık sık isal oluyorum yaklaşık 1 aydır çok fazla probiyotik takviyesi alıyorum o beni baya rahatlattı isalimi büyük oranda geçirdi ayrıca bende fissür tarzı makat hastalıklarıda var tuvalete gitmek işkence haline geliyor bazen bana 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20
Diver, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun. Yakın zamanda kan tahlili yaptırdın mı? Karaciğer değerlerin ne durumda? Probiyotik takviye alabilirsin ve prebiyotik bakımından zengin besinleri tüketebilirsin.

Aynı şikayetler bende varken linkini attığım ürünü kullandım baya rahatlatıyor deneyebilirsin.

https://ty.gl/pfwojnsya0

Çok teşekkür ederim.Hayır yaptırmadım ama şu ağrılarım biraz dinsin yaptıracağım.Vücutta sivilcelenmem 0.Nac-omega3-multi vitamin kullanıyorum.Ekstra koruyucu olarak linkteki ürünü sipariş verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    473
5-HT, 37 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim.Hayır yaptırmadım ama şu ağrılarım biraz dinsin yaptıracağım.Vücutta sivilcelenmem 0.Nac-omega3-multi vitamin kullanıyorum.Ekstra koruyucu olarak linkteki ürünü sipariş verdim.

Rica ederim inşallah faydası olur.Kan tahlili sonuçlarını paylaşırsın burda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    20

Güncelleme geçmek istiyorum.Bugün gastroenterolojiye gittim.Ultrason ve gaita testi yaptırdı.Gaita temiz çıktı.Bağırsağımda ödem varmış.Antibiyotik yazdı.Duruma göre tekrar gideceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.