Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Genotropin günlük kaç iu alınmalı ve nasıl ayarlamalıyım iğneyi?

Önerilen İletiler

Selamlar değerli forum üyeleri;

yarın eczane genotropine başlıyorum. Günlük toplam 6 ünite kullanacağım. Sabah aç karnına 3 ünite gece yatmadan hemen önce 3 ünite şeklinde.

6 ünite büyümek için yeterlimi sizce yanında insülinde kullanıcam daha once cok kullandım insülin işi bende. Birde unuttum uzun zamandır genotropin kullanmıyorum.

Turuncu uç İnsülin iğnesiyle 3 ünite için kaça getirmem gerekiyor kendi ucuyla vurunca boşa damlalar akıyor kalemin icinden cekip vuracağım. @metinav

IMG_6740.jpeg IMG_6751.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    214

Şu insülin’den nasıl korkmuyorsunuz anlamış değilim ki bana göre de 6-8 üniteleri kendimce saçma da buluyorum.

Ben her sabah standart aylardır 3 ünite alıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

İnsülin iğnesi ile ilacı enjektöre çektikten sonra bir tek baskı yapıp geri verirsen kaleme baloncuk oluşturup ilacı bozma ihtimali var ilaç tekrar karışırsa çöp oluyor kalemle vurmak daha iyi her zaman 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)
Tr3n, 3 dakika önce yazdı:

İnsülin iğnesi ile ilacı enjektöre çektikten sonra bir tek baskı yapıp geri verirsen kaleme baloncuk oluşturup ilacı bozma ihtimali var ilaç tekrar karışırsa çöp oluyor kalemle vurmak daha iyi her zaman 

Hygetropinde  böyle birşey var mı?peki 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    473

Dostum 6 iu kullanacağın için 6 günde bitmesi gerekiyor. İçindeki sıvı miktarı 1 ml ise 6 ya bölmen gerekiyor insülin iğnesinde 16iuya tekabül eder. 6 iuyu üçe bölmeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
Testocu, 28 dakika önce yazdı:

Hygetropinde  böyle birşey var mı?peki 

Soğuk zincirse evet

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arenn, 3 saat önce yazdı:

Şu insülin’den nasıl korkmuyorsunuz anlamış değilim ki bana göre de 6-8 üniteleri kendimce saçma da buluyorum.

Ben her sabah standart aylardır 3 ünite alıyorum.

Etkisi nasıl peki memnunmusun ne gibi değişiklik yarattı 3 ünite sende?

Diver, 50 dakika önce yazdı:

Dostum 6 iu kullanacağın için 6 günde bitmesi gerekiyor. İçindeki sıvı miktarı 1 ml ise 6 ya bölmen gerekiyor insülin iğnesinde 16iuya tekabül eder. 6 iuyu üçe bölmeni tavsiye ederim.

Teşekkür ederim kral :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce istanbul yeni havalimanı içinden eczaneden aldığım 6 adet genotropini biraz once açtım başlamak icin. 1 tenisini açtım ve içi toz yeri bu şekilde normalde toz tek parça halinde donuk oluyor diye biliyorum ama bu kalemlere tek tek baktım hepsi donuk ama resimdeki halde bozukmu veya sahtemidir. Soguk buz aküsüyle tasıdım eve direk dolaba attım daha once böyle bişey yaşayan varmı?

IMG_6778.jpeg IMG_6777.jpeg IMG_6779.jpeg IMG_6765.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234

Büyük ihtimal derecesini koruyarak saklayamamışlardır oyuzden donuk değilde toz halinde kalmış iade imkanı varsa iade et...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: reviaces
      Merhabalar,
      Doktora gidip kan testi yaptırdım, ondan 1 saat önce bol karbonhidratlı bi yemek yemiştim. 70-100 referans değeri arasından glikozum 140 çıktı. Ayrıca diybete sebep olabilecek büyüme hormonu da kullandığım için içime kuşku düştü.  @rastlantisal @metinav @Askabar
      Durumumu değerlendirebilir misiniz?
    • Yazan: ardarnold
      Merhaba değerli forum üyeleri,
      Plaklarım kapanmadan steroid kullandığımdan ötürü el ayak boy vs. aileme göre çok küçük kaldı günde 10 inute genotropin kullanıcam 15 kalem aldım sizce plaklar kapanmasına rağmen en azından el ve ayakta büyüme yapar mı?
    • Yazan: İngilizkano
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Genotropini eczaneden reçetesiz alabilir miyim? Büyüme hormonun da herhangi bir eksikliğim yok yada doktora gitsem bana yazar mı? Şimdiden teşekkürler
    • Yazan: Meraklı
      Merhaba iyi günler,
      Eczanede omnitrope 10 mg buldum içeriği hakkında yorum yapabilecek birisi var mı ? Günlük 3 ünite vurmak için 1 ml insülin iğnesine kaça kadar çekmem gerekiyor? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Basayev
      Merhaba değerli arkadaşlarım,
      Bundan 2 sene önce 2. kür geçmişim oldu 15 hafta İran T.E. 16 Hafta Boldenon (Novalife) 4 Kalem 32UI Pfizer GNT. Kullandım, fakat PCT yapmadım ve bir nevi dirty kür oldu. Şuan itibariyle 1.70 80 Kg ve %25 Yağ oranına sahibim. Nasıl bir kür planlaması yapabilirim sizlerin düşüncelerini ve engin bilgilere sahip branş hocalarımdan yardım almak beni çok mutlu edecektir. Ekran görüntülerini paylaşıyorum / Total Testo bugün yapıldı (11.05.24)  Tam kan sayımı (olağan dışı) (11.05.24 )
      Teşekkür ederim ilginiz için. 
      Sağlıklı günlere.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.