Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zamt

Epifiz plaklarım kapanmış mıdır? boyumun uzaman ihtimali var mı?

Önerilen İletiler

zamt    0

Merhaba değerli büyüklerim :) 

17 yaşındayım ve boyum tahmini 1.65 cm

EBEVEYN GEÇMİŞİM:

• Babam : 1.75 cm
  • Annem : 1.55 cm

SORULARIM :

• Epifiz plaklarım kapanmış mı?
  • Kemik yaşım tahminen kaçtır?

Ve daha fazla uzar mıyım ona göre genotropin kullanmayı düşünüyorum.

@rastlantisal @metinav @Rdm @otopsicikedi @godofdark @Askabar @SPECTRE

66140a174d418_WhatsAppGrsel2024-04-08saat18_14.50_1946e085.thumb.jpg.6957b50ef5241b8ea3101976feca7188.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Bilimsel olarak bakarsan 21-22 yaşına kadar plakların açık kalıp gelişim gösteren kişilere denk gelinmiş dünya tarihinde.

Yaşın oldukça gelişime müsait 2-3 sene daha uzayacaksındır baban ideal ölçülerde zaten.

Kemik yapısını anneden alıyordu çocuklar sanırım tam emin değilim ama.

Doktor ne yorum yaptı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zamt    0
SPECTRE, 10 dakika önce yazdı:

Bilimsel olarak bakarsan 21-22 yaşına kadar plakların açık kalıp gelişim gösteren kişilere denk gelinmiş dünya tarihinde.

Yaşın oldukça gelişime müsait 2-3 sene daha uzayacaksındır baban ideal ölçülerde zaten.

Doktor ne yorum yaptı?

Hocam ben burada endokronoloji uzmanı olmadığı için çocuk cerrahına gittim o da aynı şekilde 23 yaşına kadar uzayacağımı söyledi babanı da birkaç cm ile geçersin dedi. Genotropin kullanmak istediğimi söylediğimde ise tek dediği şey önermiyor olduğu ve hücreleri değiştirip kanser oluşturabileceğini söyledi. Daha detaylı testler ve öneriler için endokronoloji bölümüne görünmem gerektiğini söyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
SPECTRE, 11 saat önce yazdı:

Doktor ne yorum yaptı?

Erkek anneden , kız babadan olması lazım 

@zamt @SPECTRE bu yüzden hgh yerine tetikleyici öneriyorum ben ghrp ghrh cjc1295 igf1 gibi gh salınımını artıran peptidler daha faydalı açığa çıkacağı gh ı vücut gerekli yerlerde kendisi optimum sekilde kullanabilmesi açısından @Loving hocadan destek alsan ta iyi

otopsicikedi, 9 saat önce yazdı:

Epifizin hala açık gözüküyor endişe etmene gerek yok.

Bunu nasıl anladın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
rıza333, 4 saat önce yazdı:

Erkek anneden , kız babadan olması lazım 

@zamt @SPECTRE bu yüzden hgh yerine tetikleyici öneriyorum ben ghrp ghrh cjc1295 igf1 gibi gh salınımını artıran peptidler daha faydalı açığa çıkacağı gh ı vücut gerekli yerlerde kendisi optimum sekilde kullanabilmesi açısından @Loving hocadan destek alsan ta iyi

Bunu nasıl anladın 

Röntgenden kankam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Röntgenden kankam 

Biraz daha açar mısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20

genotropin ile evet büyürsün ama aynı zamanda yüz hatların da büyür eklemlerin büyür varsa kötü hücre o da büyür ayrıca kanser yapsa toplatılır kanser hücren var ise büyür bilgin olsun ve en önemlisi en az 2 yıl kullanım lazım sürekli ki oda doğru yanıt verirmi şüpheli kemik yaşın kaç? ailede kısa kim var başka cüce problemi var mı anne yada baba tarafında önemli olan genetik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3

Büyüme plaklarının ne kadar hızlı kapandığını belirleyen en önemli hormonal faktör östrojendir. Östrojenin peak yapmasıyla birlikte kapanmaya başlar, eğer çok şişman değilsen daha kapanmamıştır büyük ihtimal. Beni mesela ablam çocukken hep ölçerdi (doktor kendisi) grafiklere göre %1 lik dilime denk geliyordu boyumun 1.90 olmam bekleniyordu ama 1.75'de 15 yaşında durdu boy uzamam çünkü ergenlik boyunca obezdim.

Abim 1.85 mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
rıza333, 10 saat önce yazdı:

Biraz daha açar mısın 

Röntgenden eklem açıklıkları arasındaki dokulardan dostum internetten yaş tayini diye röntgen örneklerine bakabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zamt    0
yanis, Bir saat önce yazdı:

Büyüme plaklarının ne kadar hızlı kapandığını belirleyen en önemli hormonal faktör östrojendir. Östrojenin peak yapmasıyla birlikte kapanmaya başlar, eğer çok şişman değilsen daha kapanmamıştır büyük ihtimal. Beni mesela ablam çocukken hep ölçerdi (doktor kendisi) grafiklere göre %1 lik dilime denk geliyordu boyumun 1.90 olmam bekleniyordu ama 1.75'de 15 yaşında durdu boy uzamam çünkü ergenlik boyunca obezdim.

Abim 1.85 mesela.

obez değilim ama beslenmeye çok dikkat etmediğim için biraz yağlıyım. madem östrojen engelliyor uzamayı tamoxifen işe yaramazmı? 

supraxdt, 5 saat önce yazdı:

genotropin ile evet büyürsün ama aynı zamanda yüz hatların da büyür eklemlerin büyür varsa kötü hücre o da büyür ayrıca kanser yapsa toplatılır kanser hücren var ise büyür bilgin olsun ve en önemlisi en az 2 yıl kullanım lazım sürekli ki oda doğru yanıt verirmi şüpheli kemik yaşın kaç? ailede kısa kim var başka cüce problemi var mı anne yada baba tarafında önemli olan genetik 

anne tarafı kısa baba tarafı biraz daha uzun onlara nispeten bende tam ortalarında kaldım şuanlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441

Babaya çeker genelde erkek çocuk o yüzden 1.70 - 1.75 arası bitirirsin boy kısmını ileride.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3
zamt, 4 saat önce yazdı:

obez değilim ama beslenmeye çok dikkat etmediğim için biraz yağlıyım. madem östrojen engelliyor uzamayı tamoxifen işe yaramazmı? 

anne tarafı kısa baba tarafı biraz daha uzun onlara nispeten bende tam ortalarında kaldım şuanlık

tamoksifen değil de aromasin daha iyi olur ama kan testi takip etmen sıfırlamaman lazım e2 yi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zamt    0
yanis, 11 dakika önce yazdı:

tamoksifen değil de aromasin daha iyi olur ama kan testi takip etmen sıfırlamaman lazım e2 yi

aromasin reçetesiz alınıyormu eczaneden bir de doktoruma östrojenime baktırmak istiyorummu demeliyim kan testi için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    3
gönderildi (düzenlendi)
zamt, 2 saat önce yazdı:

aromasin reçetesiz alınıyormu eczaneden bir de doktoruma östrojenime baktırmak istiyorummu demeliyim kan testi için?

reçetesiz alınabiliyor. Ben doktora kür yapıyorum diyip rica ediyorum bakıyor (dahiliye) ama sen 18 yaş altısın bakmaz bence. Özel lablardan test yaptırabilirsin

tarihinde yanis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cleave49
      Merhaba arkadaşlar,
      İlk defa gireceğim, Sarms düşünmüyorum arkadaşlar. Bütçem sadece ilaçlar için 5 - 7 K arası (aylık).
      Sivilce genetiğim var bu sıkıntı olur mu birde? Sırtımdaki sivilceler çok fazla. Kür içi hangi ilaçla çözebilirim ? Benim düşündüğüm kür İlk başlarda 250 mg iran Testo E + İran somatropin. 30 iu 1500 ₺'ye buldum instagramdan bi satıcıdan. Yanına ne ekleyebilirim ? Kuru, yağsız kas kütlesi eklemek istiyorum.
      Boy 1.85 Kilo 74 Toplam spor geçmişi 5 yıl Yaş 26 1 ay sonra  Birde growth'u 3 iu vursam tam 10 güne bölsem? illa 4 iu mu vurmam gerek ? 
      Güncel form:

• Yazan: nisanci
      Merhaba değerli büyüklerim, nasılsınız?
      Boy uzaması konusunda bazı düşüncelerim var ve bu konuda gh kullanımının mantıklı olabileceğini düşündüm. Haliyle bazı sorum olacak cevaplar sanız çok mutlu olurum.  Yaşım : 18 ve 1.77 cm boyundayım.
      Gh kullanımı benim boyuma pozitif etkisi olur mu? Kaç ay veya yıl kullanmalıyım? Günde kaç iu yükleme yapmalıyım? Tüm cevaplar için şimdiden, teşekkürler
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

• Yazan: Pinokyo
      Herkese selamlar.
      Yaşım 45 170 boy 70 kiloyum(10 kilosu göbek yağı 45 yıl boyunca zayıflığımdan dolayı ne şort giydim ne kısa kollu tişört. Bunu yaşamayan bilmez.
      Denemediğim şey kalmadı;
      kilo aldırıcılar amino asitler beslenme doktor vs vs. Şimdi kendime 6 aylık bir bütçe oluşturup hgh kullanmayı düşünüyorum. Genotropin 36 iu fiyatı eczanede 3bin tl şuan. Günde 4 iu olacak şekilde 6 ay kullanmayı düşünüyorum.
      Bu benim kilo almamı sağlar mı? Yanında başka takviye (steroid, sarms) kullanmalı mıyım ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 
    • Yazan: mertkara
      Merhaba arkadaşlar,
      Bulk kürümde günlük 100mcg igf1-lr3 almayı planlıyorum, uzun salınım etkisinden dolayı merak ediyorum ve bölgesel büyüme için tercih edeceğim, bunun yanında 4iu gh kullanmayı planlıyorum tavsiyelerinize göre 2iu da yapabilirim ek olarak cjc1295 no dac ve ghrp6 kullanacağım günde 100 mcg bu sa 5.5 iu yakın gh salınımı yapıyor.
      Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum
      Teşekkür ederim şimdiden

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.