Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

supzero

Enjeksiyon esnasında kalçada oluşan sertlik dolayısıyla enjeksiyon yapmakta zorlanıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

supzero    14

Merhaba arkadaşlar,

Kullandığım ürünler:

• SUSTANON
  • BOLDENON

Kişisel özellikler:

• Boy : 1.70 cm
  • Kg : 68

Enjeksiyon yapmak istediğim zaman kalça adalesinin oldukça sertlik kazandığını ve iğnenin girmekte zorlandığını fark ettim...

1. Bunun sebebi nedir?
  2. Neden olur?
  3. Nasıl çözüm bulabilirim?

Teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheEY    2

Ucu değiştirip dene bence iğne uçları çabuk köreliyor, vurduğun noktayı değiştirebilirsin biraz sağına ya da soluna dene.

illa kalçadan vurmak zorunda da değilsin, omuz , triceps, arka omuz deneyebilirsin.

Buralara 1 ml den fazla tavsiye etmem, tabii kalçada emilim daha iyi oluyor sanki. Bir dene dediklerimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
TheEY, 4 dakika önce yazdı:

Ucu değiştirip dene bence iğne uçları çabuk köreliyor, vurduğun noktayı değiştirebilirsin biraz sağına ya da soluna dene.

illa kalçadan vurmak zorunda da değilsin, omuz , triceps, arka omuz deneyebilirsin.

Buralara 1 ml den fazla tavsiye etmem, tabii kalçada emilim daha iyi oluyor sanki. Bir dene dediklerimi.

hocam siyah uç kullanıyorum üç dört defa soktum iğneyi en sonunda tansiyonum düştü yapamadım sabah tekrar denedim aynısı oldu, iğne giriyor ilerletemiyorum çıkardığımda ise hafif kan geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheEY    2
supzero, Şimdi yazdı:

hocam siyah uç kullanıyorum üç dört defa soktum iğneyi en sonunda tansiyonum düştü yapamadım sabah tekrar denedim aynısı oldu, iğne giriyor ilerletemiyorum çıkardığımda ise hafif kan geliyor

Hocam belki de girdiğiniz nokta yanlış olabilir, internette baya video var izleyip doğru noktaya emin olup deneyin. Kan gelmesi normal sorun değil. Bende siyah uç kullanıyorum kalça için arada oluyor. Panik yapmayın. Son çare turuncu uç alıp omuz triceps deneyebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
gönderildi (düzenlendi)

Kalça zamanla özellikle 10 hafta sonrasında sertlik kazanmaya ve taraklanmaya başlar. Bu size özel bir durum değildir hepimiz yaşarız bu durumu hatta girerken katur kutur seslerini bile hissederiz bazen beynimizin içinde bir yerden sonra olur bu durum kendini kasma ilacı içinden çektiğin iğne ile enjeksiyon sırasındaki iğneyi değiştir yeterli olur bunun dışında bir çözüm görmedim.

ÖRNEK KALÇA : 

resim_2024-04-05_182057119.png.2f03666f80a3cbddd5ccf4195849a333.png

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
GHOST, 4 dakika önce yazdı:

Kalça zamanla özellikle 10 hafta sonrasında sertlik kazanmaya ve taraklanmaya başlar. Bu size özel bir durum değildir hepimiz yaşarız bu durumu hatta girerken katur kutur seslerini bile hissederiz bazen beynimizin içinde bir yerden sonra olur bu durum kendini kasma ilacı içinden çektiğin iğne ile enjeksiyon sırasındaki iğneyi değiştir yeterli olur bunun dışında bir çözüm görmedim.

ÖRNEK KALÇA : 

eve geçtiğimde tekrar deneyeceğim teşekkür ederim, ama katur kutur sesler gelmiyor diye biliyorum sağ kalçamdan deniyorum sola yapabileceğimi düşünmüyorum biraz dayanmaya çalışsam zorlasam girmeyen tarafı herhangi bir sıkıntı teşkil eder mi acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

O bölge de kitle gibi bişey oluşuyor. Siyatiğin üstünde ilaç birikiyormuş. Gün içinde o bölgeye ovarak masaj yap. Kitle dağılıyor bir süre sonra. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
Mhmt38, 18 dakika önce yazdı:

O bölge de kitle gibi bişey oluşuyor. Siyatiğin üstünde ilaç birikiyormuş. Gün içinde o bölgeye ovarak masaj yap. Kitle dağılıyor bir süre sonra. 

öyle yapacağım teşekkür ederirm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Yaptıktan sonra ovalayıp evdeysen bir 20 tane squat yap biraz yürü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Bende de  var sol kalçada bir kitle oluştu hala geçmedi iğne vuramıyorum dahada büyür diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14

merhabalar şuan enjeksiyonumu gerçekleştirdim kalçadan herhangi bir sıkıntı yok fakat tansiyonum acayip bir şekilde düştü alırım bir geçmiş olsun :)

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
supzero, 2 dakika önce yazdı:

merhabalar şuan enjeksiyonumu gerçekleştirdim kalçadan herhangi bir sıkıntı yok fakat tansiyonum acayip bir şekilde düştü alırım bir geçmiş olsun :)

Geçmiş olsun . Bir süre kalçayı dinlendir. Bacak ya da omuzdan devam et. Benimde bacak sertleşmişti omuzdan devam ettim sonra sertlik gitti bacağa devam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
onur41_38, 3 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun . Bir süre kalçayı dinlendir. Bacak ya da omuzdan devam et. Benimde bacak sertleşmişti omuzdan devam ettim sonra sertlik gitti bacağa devam

sağolun hocam şuan kalcam uyusuk hareket edıyorum duzelır ıkı uc gune

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
supzero, Bir saat önce yazdı:

sağolun hocam şuan kalcam uyusuk hareket edıyorum duzelır ıkı uc gune

Aynı sorunu yaşıyordum hocam eczaneden 2ml şeklinde 5 ampul evigen e vitamini var ondan almanı ve kalçadan vuran kişiyi değiştirmeni tavsiye ederim sen vuruyorsan kalçadan vurma ben yeşil uçlu ile kalçadan enjeksiyon yaptiriyorum vuran arkadaşı değiştirdikten ve evigen kullandıktan sonra hicbiseyim kalmadı sadece enjeksiyon sonrası oturunca hafif bir acı oluyodu onun dışında birşey olmuyor sustanon yerine başka bir türevini kullanmanı tercih ederim onun dışında enjeksiyon sırasında deriyi gerdirmeyi unutma ve kendini kasma

• Sinsi 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
Aslar, 4 dakika önce yazdı:

Aynı sorunu yaşıyordum hocam eczaneden 2ml şeklinde 5 ampul evigen e vitamini var ondan almanı ve kalçadan vuran kişiyi değiştirmeni tavsiye ederim sen vuruyorsan kalçadan vurma ben yeşil uçlu ile kalçadan enjeksiyon yaptiriyorum vuran arkadaşı değiştirdikten ve evigen kullandıktan sonra hicbiseyim kalmadı sadece enjeksiyon sonrası oturunca hafif bir acı oluyodu onun dışında birşey olmuyor sustanon yerine başka bir türevini kullanmanı tercih ederim onun dışında enjeksiyon sırasında deriyi gerdirmeyi unutma ve kendini kasma

kendim vuruyorum hocam pek vaktim olmuyor evden işe işten spora sporden eve döngüsü sıyah uç kullanıyorum sıkıntı olmasın ilaç taşmasın diye biraz fazla soktum ondan da sıkıntı yapmış olabilir ama enjeksiyon yaparken bir problem olmadı başta. sustanonu seviyorum dalgalanma fazla yapabilir emin değilim ama suanlık stok yapabilceğim tek sustanon var. birde eczaneden evigeni ne kadara almıştınız en son? internetten baktığımda fiyatları farklı biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Sen söyleyince farkettim galiba beni kaziklamislar 200₺ gibi birşey ödedim diye hatırlıyorum evigen için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aslar    1
supzero, 8 saat önce yazdı:

kendim vuruyorum hocam pek vaktim olmuyor evden işe işten spora sporden eve döngüsü sıyah uç kullanıyorum sıkıntı olmasın ilaç taşmasın diye biraz fazla soktum ondan da sıkıntı yapmış olabilir ama enjeksiyon yaparken bir problem olmadı başta. sustanonu seviyorum dalgalanma fazla yapabilir emin değilim ama suanlık stok yapabilceğim tek sustanon var. birde eczaneden evigeni ne kadara almıştınız en son? internetten baktığımda fiyatları farklı biraz

Hocam 92 lira kesinlikte faydası var mümkünse başkasına enjekte yaptırın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
Aslar, 38 dakika önce yazdı:

Hocam 92 lira kesinlikte faydası var mümkünse başkasına enjekte yaptırın 

teşekkür ederim, hocam yaptırabilcek vaktim yok yukarıda da açıklamıştım klasik bir donguye gırdım çıkarmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Dün gece ilacı yaparken şırıngaya kan geldi ben de panikle şırıngayı çıkarttım içeriden ve kenara koydum. Dün gece 1 den beri oda sıcaklığında ilaç şırınganın içinde ağzı kapalı şekilde muhafaza halinde ancak içerisinde 1 damladan bile az olacka şekilde kan var bu ilacı yarın sabah vursam sorun olur mu ? 
      @SantoR @rastlantisal @godofdark @Diver @Bay-T @otopsicikedi @Askabar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Haftalık 500mg testosteron kullanmaya başladım: Bugün 250 mg enjeksiyonumu yaptım!
      Yarında 250 mg enjeksiyon yapsam sorun yaşar mıyım? Üst üste enjeksiyon olacağı için ne gibi problemlerle karşılaşabilirim? Tüm cevaplar için teşekkürler.
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Enjeksiyona dair sorularım var:
      İğneyi yaparken aynı damardan yapılan iğneler gibi hava boşluğu kontrolü yapmama gerek var mı? Yoksa içinde hava kabarcığı olsa da olur mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Omuzdan enjeksiyon yapacağım sizce kahverengi uç mu almam lazım? Yoksa yeşil uç mu almalıyım? Ekstra olarak 2ml ilaç enjekte edeceğim:
      1 sağ enjeksiyon 1 sol enjeksiyon Diye ayırayım mı yoksa direk tek omuz alır mı ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: yufilifting
      Merhabalar bugün bir sorum olucak.Dışardan duyduğum bir söylem üzerine.Enjeksiyon yaparken tüm ürünleri tek enjektöre çekmenin yanlış olduğu üzerine bir söylemdi.Bu konuda sizlerin görüşlerini merak ediyorum özellikle yapılmaması gereken bir durum mu yoksa aksine önemi olmayan bir durum mu.
      Yaklaşık 1 senedir anabolik kullanıyorum ve bu zamana kadar yaptığım kürlerde her zaman tek enjektöre çekip uyguladım enjeksiyonumu konu hakkında bilgi sahibi Hocalarım bilgilendirirse çok sevinirim.
      İyi Forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.