Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardas

Omuz enjeksiyonu için hangi enjektör ucunu kullanmalıyım? (yeşil,kahve rengi)

Önerilen İletiler

ardas    23

Merhaba arkadaşlar,

• Omuzdan enjeksiyon yapacağım sizce kahverengi uç mu almam lazım?
  • Yoksa yeşil uç mu almalıyım?

Ekstra olarak 2ml ilaç enjekte edeceğim:

• 1 sağ enjeksiyon
  • 1 sol enjeksiyon

Diye ayırayım mı yoksa direk tek omuz alır mı ?

Tüm cevaplar için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    233

Turuncu uç aşı iğnesi diye geçiyor 1ml sağlı sollu yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

böl tabikide 1 ml şeklinde 2 ayrı omuz. enjeksiyon geçmişin yoksa yeşil uçlu. enjeksiyon geçmişin varsa inan hiç farketmez ilaç , uç farketmeden vurup geçiyorum sen de öyle yapabilirsin

Adsız tasarım.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    23
marcus_aurelius, 1 saat önce yazdı:

böl tabikide 1 ml şeklinde 2 ayrı omuz. enjeksiyon geçmişin yoksa yeşil uçlu. enjeksiyon geçmişin varsa inan hiç farketmez ilaç , uç farketmeden vurup geçiyorum sen de öyle yapabilirsin

elimde siyah uç vardı onun bu koruma kapağını kesip bu şekilde ayarlasam olur mu yoksa siyah uç çok kalın mı gelir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111

Bir süredir kahverengi uçla yapıyorum, ama elimdekiler bitince turuncu aşı ucuna geçeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    23
Kado, 1 dakika önce yazdı:

Bir süredir kahverengi uçla yapıyorum, ama elimdekiler bitince turuncu aşı ucuna geçeceğim.

testo boldenon yapıcam zor mu olur kahverengiyle ve pregnlyi de omuzdan vursam olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    10

Ben tek omuzdan 2ml vuruyorum bir sıkıntı olmuyor hiç olmadı da biraz omuzuna bağlı en az haftada 2 enjeksiyon olduğunu düşünsek tek omzun temiz kalıp dinlenmeside mantıklı kahverengi uçla 2ml enjekte etmek biraz yorabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    23

siz hangi ucu kullanıyorsunuz kahverengi yeşil ve siyah var elimde yeşil biraz kalınmış ondan siyahın plastik kapağını kesip öyle kullansam olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    10

Ben kahverengi insülin ile vuruyorum yeşil uçla vurduğum oldu kahverenginin plastik boyutuna göre siyahın kapağını kes plastik takılıyken yapıştır omuzdan ne kadar girmesi lazım felan diye uğraşmazssın ilaç siyahta daha rahat akar daha mantıklı olur piston kontrolünü ihmal etme kabarcıkları gör ilacı bas gitsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    23
shet, 37 dakika önce yazdı:

Ben kahverengi insülin ile vuruyorum yeşil uçla vurduğum oldu kahverenginin plastik boyutuna göre siyahın kapağını kes plastik takılıyken yapıştır omuzdan ne kadar girmesi lazım felan diye uğraşmazssın ilaç siyahta daha rahat akar daha mantıklı olur piston kontrolünü ihmal etme kabarcıkları gör ilacı bas gitsin 

tamamdır bende siyahla yapma kararı aldım insülin ucu çok dar çünkü uğraştırır gibime geldi ondan insülinin boyutunda kesip yapıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    17

Ben hep siyahla kalçadan yapıyorum çok rahat oluyor hiç bişey hissetmiyorum bile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    8

Ben kendim aşı iğnesi ile turuncu uçla vuruyorum, tek omuz için 2ml geçmiyorum, siyah uçta olur fakat uzun gelir yukarıda arkadaşın belirttiği gibi plastiğinin boyutunu ayarlayıp siyah uçla da vurabilirsin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    23
Waxorion, 2 saat önce yazdı:

Ben hep siyahla kalçadan yapıyorum çok rahat oluyor hiç bişey hissetmiyorum bile

normalde bende kalçadan yaptırıyordum fakat artık kendim yapıcağım için zor geliyor orası.

ardas, 52 dakika önce yazdı:

normalde bende kalçadan yaptırıyordum fakat artık kendim yapıcağım için zor geliyor orası.

Sağ sol diye böldüm ilaçları testoyu vurduğum yer biraz yandı normal mi sizce boldenonu vurduğum yerde herhangi bir şey yok birde piston kontrolü yaparken piston çok zor çekiliyor testoda biraz çekebildim baloncuk geldi boldenonda baya zorladım ama çekemedim sorun olur mu acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adrian    8
ardas, 1 saat önce yazdı:

Sağ sol diye böldüm ilaçları testoyu vurduğum yer biraz yandı normal mi sizce boldenonu vurduğum yerde herhangi bir şey yok birde piston kontrolü yaparken piston çok zor çekiliyor testoda biraz çekebildim baloncuk geldi boldenonda baya zorladım ama çekemedim sorun olur mu acaba ?

Her ne olursa olsun o hava kabarcığını görmen lazım kontrolü hiç bir zaman elden bırakma. Ağrı ilacın içerisindeki çözücüler yada yağdan kaynaklanıyor olabilir bu gibi durumlarda testo bolde ayrı ayrı değil, 1ml testo 1ml bolde çekip ilacı mixleyebilirsin biraz seyreltmiş olur ilacın yoğunluğunu ama genel olarak omuz enjeksiyonları kalçaya göre biraz daha ağrılı ve sancılıdır.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugurrgennc    0

Dostum ben kahverengi aşı iğnesi önermem çünkü damar kontrol yaparken ve ilacı verirken çok zor oluyor ben siyah uçlu kullanıyorum çok rahat oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    16

Siyah uç. Ucundaki plastiği çıkarıp(tabi iğneyi de çıkarıp) yarıdan kesiyorsun. Sonra bu şekilde iğne belirli bir yere kadar gidiyor istemesende. En rahat bu şekilde oluyor. 

Yeşil uç zaten kalın geliyor canımı yakıyor.

Aşı iğne ucuyla da denedim daha zor gidiyor ilaç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: demiratici
      Merhaba Şuanda Tiromel yarım şişe mk-2866 ve gw-501516 ile kür yapıyorum. Ancak Kürüme bir şeyler daha eklemek istiyorum evde kullanılmamış tamoksifen var. Sarms eklemek istiyorum. Güçlü bir şey olsun istiyorum. aklımdakiler Rad-140(150) lgd-4033 veya sr9009 sizin önerilerinizi de dinlemek isterim.
    • Yazan: demiratici
      Merhaba İnternette Böyle bir şey gördüm.
      Bu nedir acaba? Bildiğimiz Testo mu? Enkjeksiyon Yerine kullanılabilir mi? GW-501516'nın yanında Kas Kütlesini Arttırmak için saf alınır mı sizce? @metinav @rastlantisal @agfitness

• Yazan: battlejesus
      Merhaba arkadaşlar,
      Az önce kalçadan 1ml evigenle  testo prop 1ml karıştırıp 5lik enjektörle enjekte ettim fakat enjektörü çekerken etrafında kan olduğunu fark ettim ve normalden biraz uzun sürdü acısı.
      Damara enjekte etmiş olabilir miyim ?  Kanama kontrolü yaptım ayrıca damara enjekte edilirse hemen anında bayıltır mı vücut nasıl gibi bi tepki gösterir ?  
    • Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar,
      Toplam 5. enjeksiyonumu yaptım ancak her enjeksiyondan sonra günlerce 3,4 gün boyunca o omuz nerdeyse kullanılamayacak seviyede ağrı yapıyor. Önerildiği gibi kas gevşetici ile vb. ovuyorum ancak bir işe yaramıyor pek.
      Bu durum zamanla geçer mi yoksa hep böyle mi kalacak ?
    • Yazan: ugurrgennc
      Herkese selamlar. Bu gün iğne yaptığım bölge iğneden sonra biraz kanlandı.
      İlk enjeksiyon larım olduğu için merak ettim. Bu durum neden oluştu, ters giden bir şey mi yaptım ? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.