Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

screamsofhell

Bel fıtığı teşhisi kondu bu süreçte küre girebilir miyim?

Önerilen İletiler

Geçen hafta salon'da çok hafif kilolar ile son seti tamamlayıp ağırlıkları yere atmayayım kaldırıp koyayım derken yere eğilmem ile belimden lastik kopması gibi birşey hissettim ve öyle kaldım salondaki bir kaç üyenin yardımı ile zor yürüyerek hastaneye gittim 4-5 gün hiç yürüyemedim yatakta sağa sola bile dönemedim o kadar fazla ağrım oldu, hastane de emar vs. çekildi bu gün sonuç çıktı, 

fıtık olmuşum şok oldum göğüs çalışıpta belinde fıtık olan ilk insan olabilirim ameliyat gerekmez fizik tedaviye gitmen lazım dediler uzun lafın kısası benim omzum da yırtıklar var ve tenisci dirseği denilen illetler var steroid küründe iken bu ağrıların hiç birisini yaşamadım ve aksine iyileşmiş kadar rahat spor yapıyordum şimdi sağlam bir kür e girsem bu bel sorunundan kurtula bilirmiyim diye aklıma takıldı en azından ağrıları kesip sporumu yapmama engel olmasın yeter bu sorunu yaşayan tecrübe etmiş birisi varsa diye fikrini almak istedim. @SantoR @metinav @rastlantisal @Askabar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915

Bence tedavi edilmeden bu işlere girme. Tamam kürde iyileşmen hızlanıyor vs vs olumlu etkileri var ama bu dediğin ayrı bir olay bir...

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    74

Geçmiş olsun aynısını Boyun fıtığıyla yaşadım ( Çok şanslısın boyun fıtığı çok daha ağrılı ve hayatidir)  o dediğin lastik kopma anını bilirim aslında bu yılların birikimi tek bir yanlış harekete bakar.. Dürüst konuşmak gerekirse 6-12 ay zor günler seni bekliyor sabredeceksin fıtığı iyileşmeyen kimse yok sen bu aşamada hızlı tedavi yollarına bakacaksın.. Çünkü herkese iyi gelen sana iyi gelmez. Zaten ne zaman geri döneceğini vucudun sana soyler hiç acele etme..  

Peptidlerle iyileşme konumu incilemeni öneririm..

• Peptidler 
  • Kayropraktik
  • Bioenerji 
  • Hacamat
  • Fizik Tedavi
  • Algoloji 

Gibi tedavi yöntemlerini deniyebilirsin geçmiş olsun! 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 02.04.2024 - 12:24 yazdı:

Geçmiş olsun

Vucudun nasıl bilmiyorum ama kiloluysan ve bel kasların zayıfsa kilo verip kaslarını güçlendirmelisin.Bende yaklaşık 15 senedir hem boynumda hem belimde sağlı sollu bazıları ileri seviye fıtıklar var.İş yüzünden ve benim dikkatsizliğimden oluştu.O zamanlar spor yapmıyordum.Fizik tedavi görmek için defalarca hastanelere gittim...Ağrıdan ayakta duramıyordum tarif edilmez, kötü bir ağrıya neden oluyor.Kaslarımın zayıflığından omurgayı yeterince desteklemediğinden kaynaklandığını öğrendikten sonra spora başladım....Başlarken bazı hareketleri yaptığımda direkt tutuluyordum ve ağrı oluyordu; zamanla düşük ağırlıklarla ve yavaş yavaş arttırarak sorunusuz bir hale geldim.İnan fıtık var mı yok mu çok uzun zamandır hatırlamıyorum o derece :) Kısacası fitness ve diğer sporlar engel değil sadece kaslarına göre çalışmalısın...

Kürün de olumlu katkısı bu sürece illa ki olur.Vucut kendini onarma yeteneğine sahip.Başlangıç aşamasındaki fıtıklaşmalar ortadan kalkabilir.Son evredekiler de sorun oluşturmayacak şekilde kas gücüyle desteklendiği sürece engel oluşturmaz...

Hocam vallahi umut oldunuz resmen bana bu gün 10.günümdeyim hala yürümek çok zor benim için, özel bir hastanede fizik tedavisine başladım fiziğe giriyorum elektrik veriyorlar ısı veriyorlar çıkınca sanki birşeyim yok gibi ama sonra yatıp kalktıktan sonra yine aynı ağrılar başlıyor bugün gitmedim pazar günü olduğu için kapalıydı inanırmısınız ilk günkü gibi oldum çok fazla ağrım var ve oturup kalkarken eziyet resmen @SantoR un dediği gibi alternatif çözümlerede bakıcam inşallah bir an önce iyileşirim düzgün yürümek bile lüksmüş onu anladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Hacamat yaptırıp deneyebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
gönderildi (düzenlendi)
screamsofhell, Bir saat önce yazdı:

Hocam vallahi umut oldunuz resmen bana bu gün 10.günümdeyim hala yürümek çok zor benim için, özel bir hastanede fizik tedavisine başladım fiziğe giriyorum elektrik veriyorlar ısı veriyorlar çıkınca sanki birşeyim yok gibi ama sonra yatıp kalktıktan sonra yine aynı ağrılar başlıyor bugün gitmedim pazar günü olduğu için kapalıydı inanırmısınız ilk günkü gibi oldum çok fazla ağrım var ve oturup kalkarken eziyet resmen @SantoR un dediği gibi alternatif çözümlerede bakıcam inşallah bir an önce iyileşirim düzgün yürümek bile lüksmüş onu anladım

3 tane fıtığı fizik tedavi ile atlattım. Bel ve sırt kaslarını güçlendir. Fizik tedavinin sonucunu hemen göremezsin. Bir ay çok ağrır ondan sonraki ay anlarsın aradaki farkı. Ayakta durma ve fazla yürüyüş yapmamalısın. @Ironmann dediği gibi hacamat rahatlatabilir. Çok ağrıdığı zaman dicloron enjektör yap kendine.

tarihinde Diver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Geçmiş olsun benimde kürdeyken başıma geldi çok çektim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 02.04.2024 - 12:24 yazdı:

Geçmiş olsun

Vucudun nasıl bilmiyorum ama kiloluysan ve bel kasların zayıfsa kilo verip kaslarını güçlendirmelisin.Bende yaklaşık 15 senedir hem boynumda hem belimde sağlı sollu bazıları ileri seviye fıtıklar var.İş yüzünden ve benim dikkatsizliğimden oluştu.O zamanlar spor yapmıyordum.Fizik tedavi görmek için defalarca hastanelere gittim...Ağrıdan ayakta duramıyordum tarif edilmez, kötü bir ağrıya neden oluyor.Kaslarımın zayıflığından omurgayı yeterince desteklemediğinden kaynaklandığını öğrendikten sonra spora başladım....Başlarken bazı hareketleri yaptığımda direkt tutuluyordum ve ağrı oluyordu; zamanla düşük ağırlıklarla ve yavaş yavaş arttırarak sorunusuz bir hale geldim.İnan fıtık var mı yok mu çok uzun zamandır hatırlamıyorum o derece :) Kısacası fitness ve diğer sporlar engel değil sadece kaslarına göre çalışmalısın...

Kürün de olumlu katkısı bu sürece illa ki olur.Vucut kendini onarma yeteneğine sahip.Başlangıç aşamasındaki fıtıklaşmalar ortadan kalkabilir.Son evredekiler de sorun oluşturmayacak şekilde kas gücüyle desteklendiği sürece engel oluşturmaz...

Hocam bu durum babamda var meslek gereği çoğu zaman ayaktaydı sonra ufak bi kaza geçirip düşmüş belini vurmuş  bahsettiğiniz ağrı baş gösterdi doktora gittik fıtık dedi başta ağrı kesici kas gevşetici verdiler bel köşesi önerildi kullandık fakat ağrılar dayanılmaz dereceye ulaştı dediğimiz gibi  bir kaç ay önce altın iğne diye birşey önerdiler beline vurucaz dediler ve operasyon tarihi verildi bu gibi durumlarda kullanılan bir yöntemmiş biz istememiştim ama araştırınca bu sonuca ulaştık  ben kolajen ve glukozamin kullanmasını önerdim ama beninpek dinlemedi bir tavsiyeniz olur mu?

Fıtıkla ilgili araştırmalarım sonucu 3-5 fıtığı olupta ameliyat önerilmelmeyen hastalara rastladım iğneyede bu yüzden sıcak bakmamıştım 

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 07.04.2024 - 21:59 yazdı:

Hocam bu durum babamda var meslek gereği çoğu zaman ayaktaydı sonra ufak bi kaza geçirip düşmüş belini vurmuş  bahsettiğiniz ağrı baş gösterdi doktora gittik fıtık dedi başta ağrı kesici kas gevşetici verdiler bel köşesi önerildi kullandık fakat ağrılar dayanılmaz dereceye ulaştı dediğimiz gibi  bir kaç ay önce altın iğne diye birşey önerdiler beline vurucaz dediler ve operasyon tarihi verildi bu gibi durumlarda kullanılan bir yöntemmiş biz istememiştim ama araştırınca bu sonuca ulaştık  ben kolajen ve glukozamin kullanmasını önerdim ama beninpek dinlemedi bir tavsiyeniz olur mu?

Fıtıkla ilgili araştırmalarım sonucu 3-5 fıtığı olupta ameliyat önerilmelmeyen hastalara rastladım iğneyede bu yüzden sıcak bakmamıştım 

Bana bu hafta kortizon iğnesi vurdular çok rahatlattı artık yürüye biliyorum penguen gibi yürüyordum yada yürümeye çalışıyordum diye bilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12

Gir reis bol bol da sguat deatlif yap ben de de var 2 tane yaptıkça ağrıları geçti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Hocam ben de 2. ayımda boyun fıtığı teşhisi kondu c6-c7 arasındaki diskte. Diğer cervical disklerde de deformasyon var. Tb500 ve bpc157 konununu okudum peki boyun fıtığına nasıl geldi? @SantoR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Çok ağrın yoksa girilebilir sırtına çok ağırlık almamak kaydıyla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
rıza333, 07.04.2024 - 21:59 yazdı:

Uzun zamandır bir sikayetim olmadığı için yeni yöntem ve tedavi amaçlı uygulamaları bilmiyorum.Fizik tedavi baştan o bölgeyi uyarıyor ve ağrının şiddetini arttırabilir bir süre ama, sonunda kesinlikle iyileşme süreci hızlanacaktır.Hiç bir şey olmuyorsa fıtığın olduğu disk çevresine kortizol iğnesi yaptırılabilir.Bana bu da ilk dönem yapıldı, çünkü ayakta duramıyordum ağrıdan.O halde çalışmayı bırak otutup kalkamıyordum...Ağrı kesiciler bir süre işe yarar dikloron potasyum gibi, ama kesin çözüm değil günü kurtarır.Ameliyat son çare ve gençlere önermem kendi adıma.Çünkü çalışmaları gerekecek, ameliyattan sonra bu çok zor ve sorun yaşatır.Yaşlı insanlar için yapılabilir zaten ağır kaldıracak durumda değiller biraz da dikkat ederlerse sorun yaşamayabilirler.Boyun fıtığından ameliyat olan arkadaş oldu, sürekli dikkat etmek zorunda ve ağır bir iş yapamıyor...Spor yapabilse keşke.

Şu bpc 157, tb 500 ve gh gibi destekler fayda verebilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
screamsofhell, 13 saat önce yazdı:

Bana bu hafta kortizon iğnesi vurdular çok rahatlattı artık yürüye biliyorum penguen gibi yürüyordum yada yürümeye çalışıyordum diye bilirim

Altın iğne duydunuz mu?

Tunahankrc, 13 saat önce yazdı:

Gir reis bol bol da sguat deatlif yap ben de de var 2 tane yaptıkça ağrıları geçti 

Umarım şaka değilsiniz?

metinav, 7 saat önce yazdı:

Uzun zamandır bir sikayetim olmadığı için yeni yöntem ve tedavi amaçlı uygulamaları bilmiyorum.Fizik tedavi baştan o bölgeyi uyarıyor ve ağrının şiddetini arttırabilir bir süre ama, sonunda kesinlikle iyileşme süreci hızlanacaktır.Hiç bir şey olmuyorsa fıtığın olduğu disk çevresine kortizol iğnesi yaptırılabilir.Bana bu da ilk dönem yapıldı, çünkü ayakta duramıyordum ağrıdan.O halde çalışmayı bırak otutup kalkamıyordum...Ağrı kesiciler bir süre işe yarar dikloron potasyum gibi, ama kesin çözüm değil günü kurtarır.Ameliyat son çare ve gençlere önermem kendi adıma.Çünkü çalışmaları gerekecek, ameliyattan sonra bu çok zor ve sorun yaşatır.Yaşlı insanlar için yapılabilir zaten ağır kaldıracak durumda değiller biraz da dikkat ederlerse sorun yaşamayabilirler.Boyun fıtığından ameliyat olan arkadaş oldu, sürekli dikkat etmek zorunda ve ağır bir iş yapamıyor...Spor yapabilse keşke.

Şu bpc 157, tb 500 ve gh gibi destekler fayda verebilir...

Hocam siz sporu önerir misiniz ve dozu ne olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,
      Almanya'da güvenilir orijinal ilaç satan veya bilen var mı aranızda oraya yerleşeceğimden dolayı bilmediğimden kendim için ilaç tedarik etmek istiyorum.
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.