Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

2018..

Sustanon+primobalon+gh kürüme winstrol eklemeli miyim?

Önerilen İletiler

2018..    3

Merhaba arkadaşlar,

Kürümün içeriği şu şekilde:

• Gh günde sabah akşam 3iu
  • sutanon haftada 3 750 mg 
  • primobalon 300mg haftada 3

Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?

Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Dostum sana iki soru sormak istiyorum:

1. winstrol ne işe yarar?
  2. winstrolü bu küre dahil etme heyecanı içine nereden doğdu? Sebebi nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2018..    3
SPECTRE, 25 dakika önce yazdı:

Dostum sana iki soru sormak istiyorum:

1. winstrol ne işe yarar?
  2. winstrolü bu küre dahil etme heyecanı içine nereden doğdu? Sebebi nedir?

Saf kas tutunu için seçtim knk bak diceklerin herşeye saygım sonsuz bilgi para ve zamandan kıymetlidir 

Knk bide başka bişey eklemeli miyim fikrin nasıl ne doğrultuda ilerlemeliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
2018.., 11 dakika önce yazdı:

Saf kas tutunu için seçtim knk bak diceklerin herşeye saygım sonsuz bilgi para ve zamandan kıymetlidir 

Saf kas tutumu? (saçmalık) ilacın bu dediğinle uzaktan yakından ilişkisi ve alakası yok.

2018.., 10 dakika önce yazdı:

Knk bide başka bişey eklemelimiyim fikrin nasıl ne dogrltuda ilerlemeliyim 

Bence fazla heyecanlısın sakinleş ve elindeki ilaçların keyfini çıkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2018..    3
SPECTRE, 8 saat önce yazdı:

Saf kas tutumu? (saçmalık) ilacın bu dediğinle uzaktan yakından ilişkisi ve alakası yok.

Bence fazla heyecanlısın sakinleş ve elindeki ilaçların keyfini çıkar.

Tamam reis öyle diyosan öyledir eyw 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
gurkanaykas, 20 saat önce yazdı:

hocam bu program sacmalık, gunde neden 2 kere gh vuruyorsun bu bır ıkıncı neden haftada neden 750 mg sustanon kullanıyorsun 3. neden prımo 300 mg kullanıyorsun 

Günde 2 kere gh vurmanın ne gibi bir zararı var 😂

2018.., 27.03.2024 - 23:53 yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

Kürümün içeriği şu şekilde:

• Gh günde sabah akşam 3iu
  • sutanon haftada 3 750 mg 
  • primobalon 300mg haftada 3

Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?

Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Güzel kardeşim eğer growthu 6 iu alıcaksan gün içinde 3 e bölmen mantıklı olacaktır 4-5-6 saat aralıklarla ile saatini kendin ayarlarsın

500 mg sustanon üstüne fiziğini bilmediğim için tam yorum yapamıyorum ama genelde 500 ile vücut yapamayan 750 ile zaten yapamayacaktır. 250 mg sustanon çıkarıp rimoyu 400 e çekmen senin için en doğru karar olucaktır. Winstrol yerine masteron eklersen senin için daha faydalı olur hem ilaçların anabolik değerini arttırmış olursun hem de öströjeni dengede tutmuş olursun iyi sporlar 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: erbapura
      Merhabalar,
      Foruma kayıt amacım gh hormonu hakkında doğru bildiğim yanlışlarımı bilinçli insanların tavsiyeleri ile kullanma veya kullanmama kararını vermek öncelikle. 29 Yaşındayım, Yüz mankenliği yapıyorum düzenli bir fitness hayatım, beslenmem ve uyku disiplinim mevcut. GH hormonunu öncelik kullanım amacım cilt gelişimini desteklemek 2.planda ise vücut gelişimine destek olması.
      Değerli hocalarıma ve arkadaşlarıma sorularım şu şekilde ; 
      Öncelikli amacıma yönelik ( cilt güzelliği )  kullanımım etkili bir tercih mi olacaktır ? Kullanmam gereken ilaç sadece GH'mi olacaktır ?  Kullanım periyodum nasıl olmalı ?  Önerebileceğiniz en güvenilir marka nedir ?  Geri dönüşü olmayacak yanlışları önlemesi açısından ülkemiz de böyle bir platformun olması altın niteliğinde.
      Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.