Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Halo0619    22

Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muzaffer    24
Halo0619, 5 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Bu konuda fikir ayrılığı var, bir kısım jinekomasti belirtisi görmeden e2 ye müdahale edilmemesi gerektiğini savunurken, diğer taraf hiç riske girilmemesini ve e2 yi referans değerlerde yada bir tık üzerinde kalmasını yeğliyor. Ben deca küründe iken, e2 85'lere çıktığında hem fazla duygusallık hemde cinsel istek olmasına rağmen sertleşme problemi yaşamaya başladığım için arimidex'le biraz baskılama ihtiyacı duydum ve yan etkiler 2 gün içinde düzeldi. 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
muzaffer, 26 dakika önce yazdı:

Bu konuda fikir ayrılığı var, bir kısım jinekomasti belirtisi görmeden e2 ye müdahale edilmemesi gerektiğini savunurken, diğer taraf hiç riske girilmemesini ve e2 yi referans değerlerde yada bir tık üzerinde kalmasını yeğliyor. Ben deca küründe iken, e2 85'lere çıktığında hem fazla duygusallık hemde cinsel istek olmasına rağmen sertleşme problemi yaşamaya başladığım için arimidex'le biraz baskılama ihtiyacı duydum ve yan etkiler 2 gün içinde düzeldi. 

Hocam bende duygusallık göğüs hassasiyeti felan yok. 2 gün arayla 10 gün boyunca  armidex kullandım. Libidoda problem olmaya başladı. Araştırmalarıma göre e2yi fazla düşürmekte sertleşme problemi yapıyor. Bundan dokayı bu soruyu sordum. Eğer masteron ve tren östrpjeni yok ediyorsa üstüne bende armidex kullanınca östrojen aşırı derece azaldıgından sertleşme problemi olmuş olabilir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

aynı kürdeyim. 10 günde bir yarım tablet dostinex alıyorum. onun dışında göğsümde hafif bir hassasiyet hissettiğim zamanlarda sadece yarım arimidex alıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
6arrows, 2 dakika önce yazdı:

aynı kürdeyim. 10 günde bir yarım tablet dostinex alıyorum. onun dışında göğsümde hafif bir hassasiyet hissettiğim zamanlarda sadece yarım arimidex alıyorum

Aynısı hocam bende 10 günde bir dostinex alıyorum yarım. Extra olarak ben armidex almaya başladım 10 günde 4 tane felan aldım cinsel sorun yaşamaya başladım. Sende böyle bi problem varmı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

deca küründe bile o kadar çok arimidex almıyordum ben östrojeni çok baskılamamak lazım bence pumpı da çok düşürür. masteron zaten aromatize olmasını engelliyor çok kullanma arimidexi. cinsel sorununu da dert etme ilaçtan kaynaklı olduğunu bil ve psikolojini rahatlat

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
6arrows, 1 dakika önce yazdı:

deca küründe bile o kadar çok arimidex almıyordum ben östrojeni çok baskılamamak lazım bence pumpı da çok düşürür. masteron zaten aromatize olmasını engelliyor çok kullanma arimidexi. cinsel sorununu da dert etme ilaçtan kaynaklı olduğunu bil ve psikolojini rahatlat

Teşekkür ederim hocam. Çok sağolun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24
Halo0619, 25.03.2024 - 17:11 yazdı:

Hocam bende duygusallık göğüs hassasiyeti felan yok. 2 gün arayla 10 gün boyunca  armidex kullandım. Libidoda problem olmaya başladı. Araştırmalarıma göre e2yi fazla düşürmekte sertleşme problemi yapıyor. Bundan dokayı bu soruyu sordum. Eğer masteron ve tren östrpjeni yok ediyorsa üstüne bende armidex kullanınca östrojen aşırı derece azaldıgından sertleşme problemi olmuş olabilir diye düşünüyorum 

Kesinlikle bu kadar kısa aralıklarla arimidex kullanma bence. Söylediğin gibi e2 düşük olursada problem oluyor. Şahsi kanaatim arimidex'e ara ver. Dostinex devam prolaktinin yükselmemesi lazım. Gün aşırı jinekomasti muayenesi yap.

Duygusal anlamda bir değişiklik, yada meme'de bir doku gözlemleme, veyahut bir kaşıntı/hassasiyet hissetme durumunda arimidex'e başvur. Hiçbir belirti olmadan devam etmen durumunda 2 hafta sonra yinede bir e2 ve Prolaktin ölçümü yaptır ki, vücudun hangi değerlere tolerans gösterebilmiş gör derim. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
muzaffer, 25.03.2024 - 20:04 yazdı:

Kesinlikle bu kadar kısa aralıklarla arimidex kullanma bence. Söylediğin gibi e2 düşük olursada problem oluyor. Şahsi kanaatim arimidex'e ara ver. Dostinex devam prolaktinin yükselmemesi lazım. Gün aşırı jinekomasti muayenesi yap.

Duygusal anlamda bir değişiklik, yada meme'de bir doku gözlemleme, veyahut bir kaşıntı/hassasiyet hissetme durumunda arimidex'e başvur. Hiçbir belirti olmadan devam etmen durumunda 2 hafta sonra yinede bir e2 ve Prolaktin ölçümü yaptır ki, vücudun hangi değerlere tolerans gösterebilmiş gör derim. 

Aynen öyle yapacam hocam. Ama kürde masteron oldugu için armidexe gerek kalmayacak bence yinede elimden gelen dikkati göstereceğim. Proviron ve 10 günde bir yarım tablet dostinex bana fazlasıyla yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer, 25.03.2024 - 20:04 yazdı:

Bende 3 tren, 3 testo, ve 3 masteron küründeyim. Göğüste ufak bir farklılık gözlemledim. İstek ve libidoda bir sorun olmamasına rağmen anlık sertleşme sorunları yaşıyorum ilişki esnasında bi 3, 4 dk falan durunca kendine geliyor. Arimidexi bu düzende ne sıklıkla kullanmalıyım yani 10 günde 1 yarım tablet önlem amaçlı yetermi ? Takip etmek istiyorum etkisini direk 1 tablet içmelimiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Yaşar ramazan, Bir saat önce yazdı:

Bende 3 tren, 3 testo, ve 3 masteron küründeyim. Göğüste ufak bir farklılık gözlemledim. İstek ve libidoda bir sorun olmamasına rağmen anlık sertleşme sorunları yaşıyorum ilişki esnasında bi 3, 4 dk falan durunca kendine geliyor. Arimidexi bu düzende ne sıklıkla kullanmalıyım yani 10 günde 1 yarım tablet önlem amaçlı yetermi ? Takip etmek istiyorum etkisini direk 1 tablet içmelimiyim ? 

Aynı problemi yaşıyoruz. Armidex değil 10 günde bir dostinex alacaksın. Masteron vücuttaki e2yi hallediyor zaten. Sen extra armidex kullanırsan düşük östrojenden ilişkiye giremezsin. Daha önce armidex kullandın mı. Kullandıysan ne sıklıkta kullandın? E2den kaynaklı değil prolaktinden kaynaklı böyle oluyor. Ben 1 haftadır Armidex almıyorum. 10 günde bir yarım dostinex. Cuma günü maç var bakalım. Maçta problem yaşayacak mıyım. Detayları size bildiririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.