Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

imsisifos

Only testosteron - vakit kaybı mı?

Önerilen İletiler

imsisifos    0

Herkese iyi forumlar,

Tek başına only testo kürü verim verir mi ? Birkaç haftadır bu konuyu araştırıyorum ancak, bazıları zaman kaybı bazıları temiz kütle koyarsın tarzı bilgiler vermiş yani olur diyende var olmayan diyende. Daha önce sadece only testo ile devam eden oldu mu tecrübelerinizi veya bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim. :)

Not : Daha önce hiç kür deneyimim olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    438

Dalgalı suda yüzmeye çalışmak gibi bence. Bir şey yapılacaksa tam teşekkürlü yapılmalı veya ertelenmeli düşüncesindeyim. Vücudun zaten bunu üretiyor vücut üretmediklerini alınca şahlanıyor. Ürettiği bir şeyi alıp üretimi bozmak pek akıl işi gibi gelmiyor bana.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Haftalık 125mg test.e. 6.haftadayim. 

Verim olayı ne amaçla yaptığına göre değişir. 

Ne kazanımı istiyorsun yani beklentin ne mesela? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
imsisifos    0
Synthbody, 1 dakika önce yazdı:

Açıkçası anabolik olmadığından çok ciddi sonuçlar beklemiyorum olumlu yönde, biraz kas kazanımı sıkı durma gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
imsisifos, 34 dakika önce yazdı:

Açıkçası anabolik olmadığından çok ciddi sonuçlar beklemiyorum olumlu yönde, biraz kas kazanımı sıkı durma gibi 

• Uzun vadede vücut tipine göre değişmekle birlikte bir sonuç alınabilir. Bunu kendin deneyimlemek durumundasın.
  • Reddit te trt yapan elemanlar var, onlara bakıp bir fikir edinebilirsin. Biraz iyi hissedersin hafif güçlenirsin belki olacağı bu.

Disiplinli şekilde bu sporu yapan adam 100km hızla gidiyorsan bu sana 105km bilemedin 110km yaptırır. Çok bir şey bekleme. Ve bunlarda ancak uzun vadedeki kazanımlar. Benim fikrim, kısa süreli olarak only testo yapmak amaç kas kazanımı ise mantıklı değil.

Uzun vadede daha makul kabul edilebilir. 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Libido, güç ve motivasyonun ilacıdır testosteron :) 

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody, Bir saat önce yazdı:

Bende daha küre girmedim, aklımda 10-12 hafta arası only testo yapmak var. Çok bi fark yaratırmı naturel hale göre?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
imsisifos    0
Synthbody, 45 dakika önce yazdı:
  • Uzun vadede vücut tipine göre değişmekle birlikte bir sonuç alınabilir. Bunu kendin deneyimlemek durumundasın.
  • Reddit te trt yapan elemanlar var, onlara bakıp bir fikir edinebilirsin. Biraz iyi hissedersin hafif güçlenirsin belki olacağı bu.

Disiplinli şekilde bu sporu yapan adam 100km hızla gidiyorsan bu sana 105km bilemedin 110km yaptırır. Çok bir şey bekleme. Ve bunlarda ancak uzun vadedeki kazanımlar. Benim fikrim, kısa süreli olarak only testo yapmak amaç kas kazanımı ise mantıklı değil.

Uzun vadede daha makul kabul edilebilir. 

Eyvallah o zaman boşu boşuna vücudu yormanın hiçbir anlamı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Dalgalı suda yüzmeye çalışmak gibi bence. Bir şey yapılacaksa tam teşekkürlü yapılmalı veya ertelenmeli düşüncesindeyim. Vücudun zaten bunu üretiyor vücut üretmediklerini alınca şahlanıyor. Ürettiği bir şeyi alıp üretimi bozmak pek akıl işi gibi gelmiyor bana.

Sağlıklı bir erkek vücudu haftalık 60-70mg kadar üretir, dışarıdan 250mg almak ile vücudun üretimi aynı yola nasıl çıkar?

bu mantıkla ilk kürden nor19 ne varsa kullanmak lazım nasılsa vücut üretmiyor ve alınca şaha kalkıyormuş 😁😁

• ahahaha 1
  • Palyaço 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
egerdnc, 22 dakika önce yazdı:

Sağlıklı bir erkek vücudu haftalık 60-70mg kadar üretir, dışarıdan 250mg almak ile vücudun üretimi aynı yola nasıl çıkar?

bu mantıkla ilk kürden nor19 ne varsa kullanmak lazım nasılsa vücut üretmiyor ve alınca şaha kalkıyormuş 😁😁

50-80 arası üretir bu bir günümüzde tabi eskiden 100,120 kadar (eski tarihli bulgular mevcut) genetiğe bağlı.

Sen ilk okul seviyesi hormon bilginle tabi bu tahminde bulunman normal. 

Aldığın zaman evet anormal bir çıkış yaşıyorsun bırakınca neden koruyamıyorsun madem? Yok çünkü üretilmiyor vücut tarafından! Neden kullanıyoruz üretilmeyen bir şeyi vücuda sokup homonal sınıf değerlerini yükseltiyoruz vücuda bambaşka bir şey veriyoruz. Bunu uyarıcı bir madde gibi düşün k...... misal vücut üretiyor mu? alınca uçuyorsun bitince çakılıyorsun ilaçta ama böyle senin gibi kulaktan dolam bilgilerle fikir beyan edenler yüzünden etraf leş tiplerle doldu hem vücut hem zihniyet olarak. 

İgf de eksiye düşmezsin, gh de öyle, testosteronda öyle bunları vücut üretiyordur yaşla alakalı zamanla eksiye düşersin azalır çünkü. Gider bunları 10 katını alırsan libidon yükselir, mentalin yükselir, gücün yükselir, kemik ve doku onarımı sorunların ortadan kalkar igf bağlı kalp krizi riskin sıfıra iner. Neyse bu kafada birini aydınlatmayada vakit harcayıp kendime yazık etmeyeyim devam only testo ile yarışa çık sen hadi salkdjasjldas.

• Beğen 6
  • Alkış 1
  • Palyaço 1
  • Şerefe 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

ben testoyu kürde koruma amaçlı kullanıyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
gönderildi (düzenlendi)
gainzavcısı, Bir saat önce yazdı:

Bende daha küre girmedim, aklımda 10-12 hafta arası only testo yapmak var. Çok bi fark yaratırmı naturel hale göre?

Yaratmaz dostum, kullanırken biraz iyi hissedersin,kardiolarini aksatmazsan belki bi miktar yağ yakımı yaparsın hepsi bu. Tabi 'plasebosu yeter' olayı da var.

tarihinde Synthbody tarafından düzenlendi
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody, 5 dakika önce yazdı:

Yaratmaz dostum, kullanırken biraz iyi hissedersin,kardiolarini aksatmazsan belki bi miktar yağ yakımı yaparsın hepsi bu. Tabi 'plasebosu yeter' olayı da var.

Peki ne yapmam gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
gainzavcısı, 6 dakika önce yazdı:

Peki ne yapmam gerekiyor?

Sen soru sordun bana 'çok fark yaratır mı naturel halime göre' dedin ben de cevap verdim.

Sorunu anlayamıyorum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Kimisi için vakit kaybı olarak gözüksede, vücuduna ilk defa dışarıdan ilaç gireceği için adım adım gitmek bana kalırsa en doğrusu. Belki vücut değişimi için vakit kaybı olucak fakat sağlık açısından düşündüğünde daha uzun süre bu işe devam etmene fırsat yaratıcağını düşünüyorum. İlk kürün her zaman sade olmalı bir sıkıntı yaşadığında sana neyin zarar verip nasıl önlem alacağını daha rahat anlayabilirsin. 

• Beğen 2
  • +1 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody, 17 dakika önce yazdı:

Sen soru sordun bana 'çok fark yaratır mı naturel halime göre' dedin ben de cevap verdim.

Sorunu anlayamıyorum? 

Only testo bir fark yaratmaz dediniz, o zaman testonun yanına ne ekliyim yada başka bir anabolik mi kullanmam lazım ilk kür için anlamında dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Vakit kaybi değil sadece çok birşey bekleme dağları delemezsin only testoyla ne kadar ekmek o kadar köfte yani ne kadar çok ilaç çeşidin olursa o kadar çok kas eklersin 

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    12

Only testo bir fark yaratmaz dediniz, o zaman testonun yanına ne ekliyim yada başka bir anabolik mi kullanmam lazım ilk kür için anlamında dedim

Bence bolde ekle, bende kullanıyorum 8 haftada 10kg aldım, günlük 3,5k kalori alıyorum. Koç ile çalışıyorum ek olarak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh, 1 dakika önce yazdı:

Bence bolde ekle, bende kullanıyorum 8 haftada 10kg aldım, günlük 3,5k kalori alıyorum. Koç ile çalışıyorum ek olarak.

Boldenon çok kırmızı kan hücrelerini arttırıyor bide bolde çok geç açılan bi ilaç ben o kadar uzun süre yapamam. 10-12 hafta civarı yapmayı düşünüyorum. Koçluk almayı planladığım birisi var, only testo öneriyor ilk kür için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Dostum kür tavsiyesi vermiyorum, kişinin bütçesi, amacı, hedefi, bu hedefi için belirlediği süre, antrenman geçmişi, hastalık geçmişi vb gibi birçok farklı başlığı değerlendirmek gerekir.

Sen forumu biraz daha oku bilgilen istersen zaten uygun olan yolu bulacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody, 3 dakika önce yazdı:

Dostum kür tavsiyesi vermiyorum, kişinin bütçesi, amacı, hedefi, bu hedefi için belirlediği süre, antrenman geçmişi, hastalık geçmişi vb gibi birçok farklı başlığı değerlendirmek gerekir.

Sen forumu biraz daha oku bilgilen istersen zaten uygun olan yolu bulacaksın. 

Profilimi incelersen orada ilk kür konum var kişisel bilgilerim yazıyor.

Sustanon da düşündüm ama insanlar çok tavsiye etmiyorlar. Enanthe gitcem muhtemelen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28
gainzavcısı, 18 dakika önce yazdı:

Boldenon çok kırmızı kan hücrelerini arttırıyor bide bolde çok geç açılan bi ilaç ben o kadar uzun süre yapamam. 10-12 hafta civarı yapmayı düşünüyorum. Koçluk almayı planladığım birisi var, only testo öneriyor ilk kür için. 

Only testo dediğin şey aslında genel olarak 6-12 ay arası yapılıyor ilk küründe mükemmel bir gelişim olucak ve o aldığın hazzı diğer kürlerinde alamayacaksın o yüzden boşa only testo ile harcamanı önermem

ikincil seçenek only testo yaparsın yan etkilerini az çok vücüdünda öğrenirsin iyi de olabilir vücüdün hassas ise gözlemlersin

açık konuşmak gerekirse 12 hafta yani 3 ayda tatmin edici bir şey olacağını düşünmüyorum only testo uzun yapılmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
EmreGundi, 54 dakika önce yazdı:

Only testo dediğin şey aslında genel olarak 6-12 ay arası yapılıyor ilk küründe mükemmel bir gelişim olucak ve o aldığın hazzı diğer kürlerinde alamayacaksın o yüzden boşa only testo ile harcamanı önermem

ikincil seçenek only testo yaparsın yan etkilerini az çok vücüdünda öğrenirsin iyi de olabilir vücüdün hassas ise gözlemlersin

açık konuşmak gerekirse 12 hafta yani 3 ayda tatmin edici bir şey olacağını düşünmüyorum only testo uzun yapılmalı 

her şeyi ilk kürde kullanmaya çalışırsan tabiki diğer kürlerde herhangi bir keyif alamazsın. vücutta değişimi yapan ilaç değil doğru beslenme ve antrenman. Üst üste 2 kez aynı dozlarla kür yapıp ilkine göre daha fazla değişim sağlayabilirsin. 

ilk küründe 250-350 test ile 12-15 hafta arası senin için iyi olacaktır. 2. küründe rimo eklersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KAMO    10
EmreGundi, 35 dakika önce yazdı:

ilk kürde çok fazla verim alınmasının en büyük sebebi ilk defa olduğu için herşeyin 4/4 lük bir disiplinle yapılması değilmidir?

yanlış düşünüyor olabilirim ama ilk küründe only testo yapan birisi 2.veya 3. küründe testonun yanına daha fazla anabolik ilaç eklerse ve herşeyi 4/4 lük bir disiplinle yaparsa bence yine çok büyük haz,verim alır ve daha sağlıklı bir ilerleme gösterir diye düşünüyorum.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
imsisifos, 9 saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar,

Tek başına only testo kürü verim verir mi ? Birkaç haftadır bu konuyu araştırıyorum ancak, bazıları zaman kaybı bazıları temiz kütle koyarsın tarzı bilgiler vermiş yani olur diyende var olmayan diyende. Daha önce sadece only testo ile devam eden oldu mu tecrübelerinizi veya bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim. :)

Not : Daha önce hiç kür deneyimim olmadı.

Formunu görebilir miyiz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: Synthbody
      Herkese selamlar dostlar. Uzun yıllardır sporun içindeyim ancak gerek hayat şartları gerek genetik bazı dezavantajlar, gerek sakatlıklar sürekli beni aşağı yukarı itmiş ve artık vücudumu forma sokmak konusu beni yorduktan ve işim gereği(antrenörüm) diğer tarafı da yaş çok geçmeden tecrübe etme kararı sonrası only testosteron ile yolun karanlık tarafında ilerlemeye başlamış bulunuyorum.
      Burada forumda beni anlayabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmeyecektir. Ancak hem kendime bir günlük olması hem de birileri aynı yoldan geçmek isterse bir referans oluşturması için bu başlığı açıyorum. Kendimle ilgili detaylı bilgileri aklıma geldikçe güncelleyeceğim şimdilik buraya genel bilgileri yazıyorum.
      Sizlerin soruları oldukça buraya güncelleyeceğim.

İlk etapta deneyim amaçlı ve maceranın keyfini çıkartmak vücudumu tanımak için kendime 20 hafta verdim aşağıda da detaylı şekilde hangi gün ne yaptığımı yazıyorum.
      Şu an 9. haftanın içindeyim. Her hafta tamamladıkça yeşil ile işaretliyorum.

Haftada 4-5 gün antrenman. Antrenman sonrası en az 20dk cardio. Günlük 5000 kalori. 261 gr protein 700 gr karbonhidrat 135gr yağ (yağdan zengin beslenmem gerekiyor bağırsaklarda problem yaratmaması için) Başlangıç ölçüleri
      Yaş:33 Boy: 181  Kilo: 73 Genel nabız 12 ye 8 (sürekli kontrol ediliyor) Güncel kg: 77 Kullandığım vitamin mineraller
      Glukozamin Omega 3 Magnezyum Çinko Vitamin C B Kompleks B12 (haftada 1 kez enjeksiyon) D3 Damla (Sabah 10 akşam 10 damla idame amaçlı) D3 Ampül (2 Hafta aralıkla) Folbiol (Folik Asit)  Kullandığım Supplementlar
      Gainer (Günlük 1 veya 2 ölçek) Creatin (9.hatfada başladım günde 1 ölçek)
    • Yazan: nattybuilder
      Merhabalar değerli forum üyeleri
      Uzunca bir süre düşündüm ve artık en düşük dozajlamayla minimum riskle yalnızca testosteron kullanmaya karar verdim.Burdaki amacım ilk deneyimim olacağı için en hafif dozla başlayıp vücudumun göstereceği tepkileri gözlemleyerek sabırlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemek.
      Ona göre 8 hafta sonra 125 mg olarak düşündüğüm dozu 250 mg a çıkaracağım. 1 - 8 hafta da öyle devam edip kalan 8 hafta da kayda değer bir problem yaşamazsam rimo ekleyip devam edeceğim. Çok hızlı gelişip bi anda uçma gibi bir amacım yok hayat kalitemi arttırmayı bir kademe de olsa gelişmeyi hızlandırmayı hedefliyorum.
      Burada kafamdaki soru işareti sustanon mu kullanayım testosteron enanthate mı?
      Araştırmalarıma göre tek esterli olduğu için enanthateın daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Ek olarak elzem olan elimde bulundurmam gereken supplement koruyucu vs. önerileriniz nelerdir? Hali hazırda günde 2gr omega3 probiyotik ve multivitamin kullanıyorum.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.