Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tunahankrc

Iran testo - sahtesi olabilir mi? marka hakkında bilgiye ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

bloodiamond    11
Diver, 29 dakika önce yazdı:

400 e aldım bir hafta olmadı. Satıcıya maliyeti 250 tl var sen yap hesabını. İranda 100-150 tl bandında 😄 

Cok iyiymiş :) ee sende ki orjinalsa o zaman harbiden sahtesini bulmak çok zor olmalı bunun oda bana denk gelmemiştir umarım 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    387
bloodiamond, 6 dakika önce yazdı:

Cok iyiymiş :) ee sende ki orjinalsa o zaman harbiden sahtesini bulmak çok zor olmalı bunun oda bana denk gelmemiştir umarım 😁

Sen kafayı çok taktın dostum kullan ödem vs yaşarsan burda yardımcı oluruz millet bile bile sahte kullanıyor😅 4 hafta sonra test verirsin değerlendiririz. Burak hocanın paylaştığı enjeksiyon konusunu iyice oku doğru yerden vur geç, çok takma kafaya 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir32    7
Tunahankrc, 13 saat önce yazdı:

YouTube de detaylı video var böyle tarifle olmaz bacağın enjeksiyonu çok sıkıntılı oluyor onuda bil

bacaktan enjeksiyon yapıyorum zaten sadece merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11

Arkadaşlar iran enantat ikinci enjeksiyonumu kalçadan yaptırdım. Ödem, ağrı , şişlik vs hiçbir problem yaşamadım. Sanırım bu konuda enjeksiyonun profesyonel yapılması büyük önem arz ediyor. Bir kaç kere kendime bacaktan deneme girişiminde bulundum ama cesaret edemedim bacaklarım cok zayıf olduğu için. Sanırım ilacın orjinalliğinde de bir sıkıntı yok diye düşünüyorum diğer arkadaşların dediği gibi baya ucuz bir ilaç zaten merak edenlerin bilgisine :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

İrandan bir arkadaşımın ailesi dönerken getirmeleri için rica etmiştim 2 hafta önce. Aldığı ürünün orijinalliğinden emin olmayanlar fotoğrafları referans alıp kontrol edebilir.

20240401_205403.jpg 20240401_205519.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liberta    5
hikmetb, 01.04.2024 - 20:56 yazdı:

İrandan bir arkadaşımın ailesi dönerken getirmeleri için rica etmiştim 2 hafta önce. Aldığı ürünün orijinalliğinden emin olmayanlar fotoğrafları referans alıp kontrol edebilir.

İran'da kutusuı TL bazında ne kadar hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
gönderildi (düzenlendi)

Iran Enantathe 2.ay bitti. 

Bende her ay düzenli testlerimi yapıyorum böbrek suzme kapasitesinden GGT dahil hepsi kontrol altında referans değerlerde.  ALT ve AST degerleride Karaciğer yani, naturel halime göre çok çok daha iyi durumda. 

Toksidasyon yok diyebilirim. Ödem, ağrı hiç yaşamadım. Enjeksiyonlarimda toplam ilac miktarının yarısı kadar E vitamini ile karıştırıp yapıyorum. Genelde haftada 1 ve omuzdan vuruyorum. 

Ampullerde farklılıklar olabiliyor ancak hem total hem serbest testo çalıştığını gösteriyor.  Toplu aldığım için çok uygun fiyata almıştım. Su an ortalama 2 katına satılıyor. 

IMG_20240405_100304.jpg IMG_20240405_100201.jpg

tarihinde Synthbody tarafından düzenlendi
  • Şapşal 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
Synthbody, 1 saat önce yazdı:

Bende her ay düzenli testlerimi yapıyorum böbrek suzme kapasitesinden GGT dahil hepsi kontrol altında referans değerlerde.  ALT ve AST degerleride Karaciğer yani, naturel halime göre çok çok daha iyi durumda. Toksidasyon yok diyebilirim. Ödem, ağrı hiç yaşamadım. Enjeksiyonlarimda toplam ilac miktarının yarısı kadar E vitamini ile karıştırıp yapıyorum. Genelde haftada 1 ve omuzdan vuruyorum. 

Ampullerde farklılıklar olabiliyor ancak hem total hem serbest testo çalıştığını gösteriyor.  Toplu aldığım için çok uygun fiyata almıştım. Su an ortalama 2 katına satılıyor. 

İranda e vitaminine gerek yok bilgin olsun dostum ama zararı da olmaz haftada bir vurduğun için 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
Diver, 31 dakika önce yazdı:

İranda e vitaminine gerek yok bilgin olsun dostum ama zararı da olmaz haftada bir vurduğun için 👍🏻

Bilgim var dostum, faydası da olduğu için yapıyorum biraz garanticiyim iğne olaylarına ödemle ilgili çocukluktan kalan bi travmam var :)

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4

Aynı şekilde bende bir site aracılığı ile buldum fakat sahte mi gerçek mi emin olamadım fiyat olarak 250 mg 10 ampul 750 TL fikirleriniz nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exviced    0
Synthbody, 05.04.2024 - 09:58 yazdı:

Bende her ay düzenli testlerimi yapıyorum böbrek suzme kapasitesinden GGT dahil hepsi kontrol altında referans değerlerde.  ALT ve AST degerleride Karaciğer yani, naturel halime göre çok çok daha iyi durumda. 

total ve serbest testo değerlerinizi söyler misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
exviced, 57 dakika önce yazdı:

total ve serbest testo değerlerinizi söyler misiniz?

5. enjeksiyondan 1 gün önce yaptığım, başladıktan ortalama 30 gün sonraki test sonuçlarım.
Haftada 125mg, 1 enjeksiyon Iran Testo E.

TOTAL.jpg

SERBEST.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exviced    0

trt doz ilerliyorsunuz yani, lh fsh ne durumda? eğer kapalı iken değerler böyleyse dediğiniz gibi ilaç çalışıyordur 

Synthbody, 1 saat önce yazdı:

5. enjeksiyondan 1 gün önce yaptığım, başladıktan ortalama 30 gün sonraki test sonuçlarım.
Haftada 125mg, 1 enjeksiyon Iran Testo E.

TOTAL.jpg

SERBEST.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15
exviced, Bir saat önce yazdı:

trt doz ilerliyorsunuz yani, lh fsh ne durumda? eğer kapalı iken değerler böyleyse dediğiniz gibi ilaç çalışıyordur 

Lh ve fsh 1 in altında, döngü kapalı. Testislerde %25 oranında bir küçülme var. 9. haftaya girildi yani 9.enjeksiyon az önce yapıldı. 

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN, 17 saat önce yazdı:

Aynı şekilde bende bir site aracılığı ile buldum fakat sahte mi gerçek mi emin olamadım fiyat olarak 250 mg 10 ampul 750 TL fikirleriniz nelerdir?

Bunu yanıtlayabilecek varsa çok iyi olur ben de 10-12 haftalık 250 testo maliyetini öğrenmek istiyorum. Sırf fiyat öğrenmek için de butonu rahatsız etmek istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
nirvanadestroy, 13 dakika önce yazdı:

Bunu yanıtlayabilecek varsa çok iyi olur ben de 10-12 haftalık 250 testo maliyetini öğrenmek istiyorum. Sırf fiyat öğrenmek için de butonu rahatsız etmek istemiyorum.

Fiyat skalası çok değişiyor kim ne koyarsa üstüne 2 ay önce 500 e almıştım direk getiren birinden ama çok fazla fake olmaya başlayınca İran’dan uzaklaştım zphc prop kullanıyorum şu an gayet iyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 22 dakika önce yazdı:

Maximum 1000TL tutar kardeşim.

Çok iyiymiş o zaman tek seferde 24 haftalık yetecek kadar almak mantıklı olur diye düşünüyorum. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wappeN    4
byreal22, 10 saat önce yazdı:

Maximum 1000TL tutar kardeşim.

750 ₺ normal fiyat mı hocam? Ek olarak aynı sitede SP Labs Boldenon 200 mg 10 ml 1500 ₺ ve SP Labs Deca 200 mg 10 ml 1500 ₺ sizce normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
hikmetb, 01.04.2024 - 20:56 yazdı:

20240401_205403.jpg 20240401_205519.jpg

Hocam üstteki kağıt kutunun içinden mi çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
wappeN, 11 saat önce yazdı:

750 ₺ normal fiyat mı hocam? Ek olarak aynı sitede SP Labs Boldenon 200 mg 10 ml 1500 ₺ ve SP Labs Deca 200 mg 10 ml 1500 ₺ sizce normal mi?

SP ler satıcıya göre değişiyor uygun verende var absürt pahalı rakamlara satan da var. Hem İran hem SP ucuz kardeşim alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59
oisobb123, 18 saat önce yazdı:

Hocam üstteki kağıt kutunun içinden mi çıktı

Evet reçete olarak içinden çıkıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Diver, 21.03.2024 - 19:02 yazdı:

Ben kasımın sonunda toplu aldığım için  450 ye aldım. Exp tarihi yazıyor

IMG_3833.jpeg IMG_3832.jpeg IMG_3831.jpeg IMG_3830.jpeg

Hocam içinden reçete çıkıyor mu bir arkadaş iran aldığını paylaşmıs reçete var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
oisobb123, 29 dakika önce yazdı:

Hocam içinden reçete çıkıyor mu bir arkadaş iran aldığını paylaşmıs reçete var

Reçete değilde kullanma talimatı olabilir mi :) benimkilerde yok. Yaklaşık 2 yıldır aynı kişiden aynı testoyu kullanıyorum toplu alınca uyguna geliyor. 34 yaşındayım ergen gibiyim açıkcası 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can Yavaş    0
gönderildi (düzenlendi)
Ironmann, 21.03.2024 - 21:20 yazdı:

Benimkiler çalışıyor etkisi iyi de sadece şu skt olayından biraz uyuz oldum o kadar 😅

bir de fake olsa bilmiyorum illaki ödem yapar diye düşünüyorum gayet iyi sorun yok şu an 

Hocam benim yüzüm gerçekten çok şişti yani şuan 3.haftadayım hafta da 500mg vuruyorum ilk kürüm sadece only iran testosu kullanıyorum 750 tl ye almıştım bende libido artışı var gibi ama enerji güç bakımından birseyler hissedemiyorum sizce sahte midir çok tedirginim.

(yanında koruyucu vs. Kullanmıyorum)

tarihinde Can Yavaş tarafından düzenlendi
Eksik yazmışım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: knuckles
      Abilerim, ablalarım, kardeşlerim herkese selamlar Burak abim @Loving ve hocamızın da desteğiyle girişmiş olduğum 24 haftalık kür dün itibari ile bitti, hakkında bilgi ve kür öncesi-sonrası fotoğrafı paylaşacağım. Kür içeriği olarak SPLabs Boldenone, SPLabs Trenbolone ve Aburaihan Testosterone kullandım. Dozaj olarak haftada 2 kere pazartesi ve cumaları olacak şekilde 0.5ml tren, 0.6ml bolde ve 1 flakon testo kullandım.
      Beslenme olarak karbonhidrata abandım baldo pirinç, tavuk, brokoli, somon ve nicesi tuz kullanımımı kısıtladım şeker zaten kullanmıyordum Burak hoca sağ olsun her konuda yardımcı oldu kilo alamıyorum diye farklı bir shake tarifi de verdi. Bu kür içerisinde diş etim rahatsızlandı ve kürün neredeyse son 1.5-2 ayında antrenmana gidemedim.
      Kür başında 83 kiloydum bel 85, göğüs 111, kol 40, bacak 61, omuz 131 idi. Kür içerisinde 48cm kol gördüm ve 93 kiloya çıkmıştım spor yapamadığım son sıra 80'e geriledim o yüzden güncel halim şu an 85 kilo bel 81, göğüs 118, kol 46, bacak 70, omuz 138. Aynı zamanda kür başında %15 olan yağ oranım şu an %11 civarında.
      Bu süreçte her konuda yardımını alabildiğim, her an ulaşabildiğim ve beni motive edip gazlayan Burak hocama @Loving  çok minnettarım.  
      aha ne yazabilirim bilemiyorum o yüzden yorumlarınızı, merak ettiklerinizi bekliyorum, teşekkürler.

• Yazan: KaiGreene
      Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
       İran Eczane ürünü olarak elimde iki tane testosteron e var. İkisinide yakin bi arkadaşım getirdi. Birisi Caspian labaratuvarinin yaptığı androne testo e. Diğeri abdurahianin testo e. Si .

Simdi ikisi arasında fark nedir ? Kullanıcı yorumcularıni alabilirmiyim. Ya da çevresinden gören bilen. Tesekkur ederim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.