Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

belliydi

Yurtdışından ürün sipariş etmek - ham madde sokmak mümkün mü?

Önerilen İletiler

belliydi    4

Merhaba,

Biliyorsunuz ülkemizde saf ve orijinal hammaddeye ulaşım zor hatta bazı durumlarda imkansız. İnternette araştırma yaparken Çin'de üretim yapan bir firmaya denk geldim. Firma ürettikleri hammaddeleri düzenli olarak analize yolluyor. Aynı şekilde müşterileri de satın aldıkları ürünleri rastgele bir şekilde analizlere yollayabiliyorlar. Bu sayede üretici firma titizlikte ve orijinallikte ödün vermemesi gerektiğinin farkında, hata yapma şansları yok. Türkiye'de ürün satın alırken bu şekilde ürünün analizine dayalı değil de satıcıya güvene dayalı alışveriş yapmak zorundayız yasalar ve güvenlik gereği. Ancak bu olayda bir yere kadar devam ediyor. Konunun başında dediğim gibi ülkemizde bazı hammaddelere ulaşmak imkansız. 

Aradığım ama Türkiye'de bulamadığım ürünlerden birkaçı...

• Testosterone decanoate - dikkat "undecanoate" esteri değil
  • RU58841 tozu - saç dökülmesi tedavisinde kullanılan topikal anti androjen
  • Semaglutide, Tirzepatide, Tadalafil toz...

O yoksa bu var şeklinde alternatiflerini önermeyin lütfen.

Bu konuyu asıl açma amacım alternatifleri duymak değil de bunları ülkemize getirebilme üzerine beyin fırtınası yapmak 🙏

• Türkiye'deki satıcılar firmalardan ürünleri nasıl getiriyor?
  • Firma gizli bir paketleme ile gümrük memurunun anlamayacağı şekilde gönderse nasıl olur?

gibi sorularla başlamak istiyorum. Herkes konuyla alakalı bildiklerini ve tecrübelerini paylaşırsa harika olur. Teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441

Getiren üretici varsa şirket lisansıyla, sağlık bakanlığı dahilinde bilgisinde yasal getiriyor aksi halde getiremez kimse.

Haliyle imkansıza yakın yüklü miktarda bir şey getirmek eskiden kedi mama paketlerinde ham madde sokuluyordu ama artık işler çok daha dikkatli oluyor gözlem noktalarında sınırlarda, gümrüklerde vs öyle olsaydı zaten binlerce üretici olurdu herkes kendi ürünü yapar bu sektörde kaybolur giderdi. Burada ürete  yerli markalarda belli başlı şeyleri üretiyorlar ara ürünler yok. Onu da getiren belli başlı adamlar var kısa sürede yakalanıyor çoğu zaten.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
GHOST, 18 saat önce yazdı:

Getiren üretici varsa şirket lisansıyla, sağlık bakanlığı dahilinde bilgisinde yasal getiriyor aksi halde getiremez kimse.

Haliyle imkansıza yakın yüklü miktarda bir şey getirmek eskiden kedi mama paketlerinde ham madde sokuluyordu ama artık işler çok daha dikkatli oluyor gözlem noktalarında sınırlarda, gümrüklerde vs öyle olsaydı zaten binlerce üretici olurdu herkes kendi ürünü yapar bu sektörde kaybolur giderdi. Burada ürete  yerli markalarda belli başlı şeyleri üretiyorlar ara ürünler yok. Onu da getiren belli başlı adamlar var kısa sürede yakalanıyor çoğu zaten.

Bu tür ürünleri import edebilmek için gereken şirket lisansının adı nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
gönderildi (düzenlendi)
belliydi, 3 dakika önce yazdı:

Bu tür ürünleri import edebilmek için gereken şirket lisansının adı nedir?

Onu gidip mesela osele veya abdi ibrahime soracaksın hocam. 

Yani bunları getirebilmen için, üretebilmen için sağlık branşı içinde şirket unvanı ve lisanslara sahip olmak gerekiyor. Yani Ahmet abinin şirketi üzerinden getiremiyorsun. Getirmeyi deniyorsun gümrükte malı bekletip senden belgeleri istiyorlar o zaman patlıyorsun. Misal yurtdışı reçeteye tabi bir şey sipariş verin gümrüğe takılır sizden Doktorun imza, kaşeli reçetesinin örneğini isterler göndermek için.

O yüzden hayal bu tarz şeyler.

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

Yurtdışından sipariş ile getiriliyor, bundan 3-4 sene önce çinden testo-bolde-deca siparişi vermiştim ptt kargo ile kapıma kadar geldi fakat olay tamamen şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
wolkan_1905, Bir saat önce yazdı:

Yurtdışından sipariş ile getiriliyor, bundan 3-4 sene önce çinden testo-bolde-deca siparişi vermiştim ptt kargo ile kapıma kadar geldi fakat olay tamamen şans.

Artık denetimler felaket eskiden geliyordu 10 sene önce meyve suyu kutularında bile sokmuştuk ama şimdi üstüne dava açıyorlar yasaklı madde olursa.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
wolkan_1905, 19.03.2024 - 16:51 yazdı:

1 Mayıs 2022'de 1500 EUR'dan 150 EUR'a düşen bireysel ithalat limiti düzenlemesi sonrası gümrüklerde denetimler çok sıkılaştı diye hatırlıyorum. 3-4 yıl öncesine kadar AliExpress'ten çakı ve bıçak alırdık ve hiçbir problem olmadan gelirdi. Artık öyle değil.

Satıcıyla mailleştim; Türkiye gümrüklerinde başarı oranlarının %90 olduğu bilgisini aldım ve Türkiye'ye yakın zamanda yolladıkları kargolardan rastgele birkaç tanesinin takip numaralarını göndermesini istedim.

image.thumb.png.c3b609284f2813e84280e2ffd947fe81.png

Görüldüğü üzere China Post ya da FedEx ekspres, UPS ekspres firmalar yerine daha çok PostNL ile gönderim yapıyorlar.

Gizli ve güvenli bir paketleme yöntemiyle gönderdiklerini söylediler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
belliydi, 19.03.2024 - 20:28 yazdı:

Satıcıyla mailleştim; Türkiye gümrüklerinde başarı oranlarının %90 olduğu bilgisini aldım ve Türkiye'ye yakın zamanda yolladıkları kargolardan rastgele birkaç tanesinin takip numaralarını göndermesini istedim.

Görüldüğü üzere China Post ya da FedEx ekspres, UPS ekspres firmalar yerine daha çok PostNL ile gönderim yapıyorlar.

Sorunsuz gelse bile nasıl cesaret edip vücuduna sokacaksın? Tr internet sitesinde satış yapanda analiz yaptığını söylüyor ama boş ürün gönderiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
belliydi, 19.03.2024 - 20:28 yazdı:

Adam satmak için bunu demesi çok normal. %10 pay büyük bir olasılık. Denersen paylaş mutlaka süreci 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 37 dakika önce yazdı:

Sorunsuz gelse bile nasıl cesaret edip vücuduna sokacaksın? Tr internet sitesinde satış yapanda analiz yaptığını söylüyor ama boş ürün gönderiyor. 

Konunun başında dediğim gibi Çin'de üretim yapan firma, bağımsız analiz yapan kurumlardan biri olan janoshik'e yolluyor ürünleri ve temiz çıkıyor sonuçları.

Diyelim ki üretici firma müşterilerine yolladığının aksine dolu olan ürünlerini Janoshik'e yolluyor:

Bu durumda da bu firmadan alışveriş yapan sen ben gibi müşteriler aldıkları ürünleri rastgele bir şekilde janoshik'e yollayıp, onların da sonuçları temiz ve firmanın vaadettiği gibi ya da yakın olmasına da kılıf bulamayız herhalde.

Zaten şunu da biliyoruz ki bu tür ürünlerin hammadesi çok büyük oranda Çin'de üretiliyor ve maliyetleri çok düşük.

1 gram Testosteron'un 0.3 - 0.4 cente satıldığı yerden bahsediyoruz. Sahte hammade sattıkları vakit ömürleri çok uzun sürmez ve müşteri geri dönüşü olmaz. Firma uzun süredir ayakta olan köklü bir firma. Reddit'te vs. isminden sıkça bahsedilen bir UGL

tarihinde belliydi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Tamam dostum sen al janoshike gönder sonucunu merakla bekliyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26

Knka bence denemeye değer ben birçok kere  gizli şekilde paketlenmiş ürün sokturdum ülkeye sadece paketlemesi iyi olsun gizlilik önemli bir unsur gümrük yasaları degistidiginde bile İspanya'dan İngiltereden gelmişti heleki insanlar deepwebden neler söylüyor dene ama fazla abartmadan 3 ürün soyluceksen riski dağıt 3 kargo stealht ve tracker kodu olan PTT getiriyor en fazla denemiş olursun öyle öpen the door FBI felan olmaz merak etme yüksek kg olmadığı sürece işlem yapmaz bile bireysel takıl 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

2 sene öncesine kadar ben getirtiyordum hatta şimdi bile getirebilirim ama yüklü miktar almak gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Bence gelir geçen e roids te gördüm bir tane Türk arkadaş yurt dışından noxy getirtmiş.

Getirtenler oluyor ama çok anlamadığım iş tek seferde çok toplu şekilde almasan bir şey olucağını sanmıyorum 

fanzea34, 6 saat önce yazdı:

Knka bence denemeye değer ben birçok kere  gizli şekilde paketlenmiş ürün sokturdum ülkeye sadece paketlemesi iyi olsun gizlilik önemli bir unsur gümrük yasaları degistidiginde bile İspanya'dan İngiltereden gelmişti heleki insanlar deepwebden neler söylüyor dene ama fazla abartmadan 3 ürün soyluceksen riski dağıt 3 kargo stealht ve tracker kodu olan PTT getiriyor en fazla denemiş olursun öyle öpen the door FBI felan olmaz merak etme yüksek kg olmadığı sürece işlem yapmaz bile bireysel takıl 

Hocam deepweb olayı nasıl oluyor ben ilaç değilde supplement söylemeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
gönderildi (düzenlendi)
Ironmann, 6 dakika önce yazdı:

Hocam deepweb olayı nasıl oluyor ben ilaç değilde supplement söylemeyi düşünüyorum 

Şifrelemi krypto ile deepwebden alıyorsun.Hediye kartı, hediyelik eşya gibi şeylerin içine uyuşturucu koyup yolluyorlar.Çoğu geçiyor.

tarihinde 5-HT tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
5-HT, 59 dakika önce yazdı:

Hediye kartı, hediyelik eşya gibi şeylerin içine uyuşturucu koyup yolluyorlar.Çoğu geçiyor.

Nasılsın ama tehlikeli bir yer değil mi bu tor browser yeterli oluyor mu girip kart bilgileri vermek için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Nasılsın ama tehlikeli bir yer değil mi bu tor browser yeterli oluyor mu girip kart bilgileri vermek için 

Bende araştırdım bir saat filan çok fazla dolandırıcı varmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
rıza333, 2 saat önce yazdı:

kart bilgisi verme gibi bir durumları yok crypto ödeme sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Çok acık ve net bir şekilde açıklıyorum umarım anlamana yardımcı olur,

Sürekli yurtdışına giden veya yurtdışından web siparişi ile ürün satın alan biriyim, hammadde olarak havalimanından geçmen imkansıza yakın ancak ve ancak otobüs ile kara sınır kapılarından şansın varsa geçirebilirsin, yurtdışından aldığım gasp tişörtlerin bile kutusunu açıp içine bakıp sonra üstünde "GÜMRÜK MUAYENESİ YAPILMIŞTIR" yazan bir bant ile tekrar bantlayıp öyle gönderiyorlar, kısacası internet siparişi ile gelen her paketi gümrük açıp bakıyor.

Çin'de üretim yapan o firmalarla ben de zamanında çok konuştum ve çoğu da tokatçı, çok kafaya koyduysan hammadde getirme işini bulgarda çözersin onu ama 100% saf senin istediğin ürün garantisini kimse sana vermez, janoshik ve lab4tox'a gönderip test sonucunda saflık oranını, ağır metal oranını vs. öğrenebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fanzea34    26
Ironmann, 6 saat önce yazdı:

Bence gelir geçen e roids te gördüm bir tane Türk arkadaş yurt dışından noxy getirtmiş.

Getirtenler oluyor ama çok anlamadığım iş tek seferde çok toplu şekilde almasan bir şey olucağını sanmıyorum 

Kral supplement için bir şey diyemem sonuçta ebatları çok büyük buna uygun gönderim yapan kişi bir önlemi ya da kılıfını uydurduysa gönderebilir.Evet dediğin gibi çok olmadığı sürece sorun çıkmaz ödemeler kripto üzerinden oluyor siteler Google gibi aratilarak çıkmıyor ne yazık ki hidden Wiki üzerinden kategoriler seçip gitmen lazim mesala drugs and medicine seçeneklerinden aradığın ürünü bulabilirsin bunun için tor browser üzerinden Google tarzı bir sitede vardı onuda kısa bir araştırma ile bulabilirsin.Silkroad kapanmasından sonra tonla site açıldı halada önü açık devam ediyor güzel bir vendor bulup tıpkı Amazon Trendyol gibi yorumları ve Türkiye'ye olan gönderileri hakkında bilgi alıp sipariş verebilirsin.Bir farkı yok sadece patlama riskin var ama o da tonlarca kokainler bile maerskin konternarlarindan giren ülkede bunca yoğunlukta devede kulak ben bugüne kadar görmedim neler geliyor neler 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
fanzea34, 7 saat önce yazdı:

Kral supplement için bir şey diyemem sonuçta ebatları çok büyük buna uygun gönderim yapan kişi bir önlemi ya da kılıfını uydurduysa gönderebilir.Evet dediğin gibi çok olmadığı sürece sorun çıkmaz ödemeler kripto üzerinden oluyor siteler Google gibi aratilarak çıkmıyor ne yazık ki hidden Wiki üzerinden kategoriler seçip gitmen lazim mesala drugs and medicine seçeneklerinden aradığın ürünü bulabilirsin bunun için tor browser üzerinden Google tarzı bir sitede vardı onuda kısa bir araştırma ile bulabilirsin.Silkroad kapanmasından sonra tonla site açıldı halada önü açık devam ediyor güzel bir vendor bulup tıpkı Amazon Trendyol gibi yorumları ve Türkiye'ye olan gönderileri hakkında bilgi alıp sipariş verebilirsin.Bir farkı yok sadece patlama riskin var ama o da tonlarca kokainler bile maerskin konternarlarindan giren ülkede bunca yoğunlukta devede kulak ben bugüne kadar görmedim neler geliyor neler 

Tecrübe ve bilgi birikiminizi paylaştığınız için çok teşekkürler hocam.

Bahsettiğiniz konteynerlar ben gibi ortalama bir insanın değilde derin bağlantıları olan kimselere ait zaten Sedat Peker videolarında bahsetmişti.

Bizimki onların yanında devede kulak kalır diye düşünürüz ve doğru ama onların yakalanma ihtimali benim saç dökülmesini önlemek için alacağım tozun gümrükte paket olma ihtimalinden daha düşüktür muhtemelen 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
gönderildi (düzenlendi)

Hangi supplementler öğrenebilir miyiz @belliydi

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
rıza333, 5 saat önce yazdı:

Hangi supplementler öğrenebilir miyiz @belliydi

Ben supplement getirmek istemiyorum hocam. En çok ilgilendiğim ürünleri konuda yazdım ama onlarla sınırlı değil sadece önceliğim onlar.

belliydi, 19.03.2024 - 20:18 yazdı:

1 Mayıs 2022'de 1500 EUR'dan 150 EUR'a düşen bireysel ithalat limiti düzenlemesi sonrası gümrüklerde denetimler çok sıkılaştı diye hatırlıyorum. 3-4 yıl öncesine kadar AliExpress'ten çakı ve bıçak alırdık ve hiçbir problem olmadan gelirdi. Artık öyle değil.

Bu yorumda 4 tane takip kodu paylaşmıştım, eğer PTT sitesinden takip kodunun detaylarına bakarsanız gümrük vergisi olarak 50₺ ve 100₺ arası tahsil ettiğini görüyoruz. Ağırlık olaraksa 150 gram ile 450 gram arası değişiyor. Yani başarılı şekilde siparişini teslim alan Türkiye'deki arkadaşlar yarım kiloyu geçmeyecek siparişler vermiş.

Gümrük vergisinin %30 olduğunu bilerek yola çıkarsak 50₺ ile 100₺ arası gümrük vergisi çıkan paketlere satıcı değer olarak 170₺ ila 330₺ arası gümrük beyanı (customs value) girmiş yani dolar kuruyla 5$ ila 10$ arası customs value girmiş oluyor.

Tüm bu bilgilerden yola çıkarak sipariş edeceğimiz paketin yarım kilo altı ve ürün değeri beyanını düşük tutmamız gerektiğini anlıyoruz. Daha üstü ve büyük siparişler geçmez değil sadece belirsiz. Her şeyi harfiyen yapıp hala gümrükte takılma ihtimalimiz var.

Burda getirmeyin, riskli vs. diyorlar ve ben bunu zaten biliyorum; benim zamanım, enerjim ve kesemi düşünen arkadaşlara teşekkürler.

Bu konu sırf ben gümrükten eşya geçirebileyim diye açılmış bir konu değil. Bu konuyu açma sebebim başta @fanzea34 gibi arkadaşlar olmak üzere katkıda bulunmanızı sağlamak, tecrübelerimizi birleştirip gümrükte yaşayacağımız problemleri ön görmek ve başarı oranımızı arttırmaya yönelik metotları konuşmak. Artı olarak geçmeyeceğine inanan arkadaşlara da yeni bir perspektif sunulmuş olur.

Bu konu belki de gelecekte sipariş vermek isteyenler için yol gösterici olacak.

Özellikle @fanzea34 ve @5-HT hocam sizlerin tecrübesi veya bilgi birikiminiz var gibi duruyor.

Firma bana stealth gönderim yapabilirim demişti ama bunun üzerine henüz soru sormadım onlara.

Müşteri yorumlarında şöyle bir görsele rastladım:

IMG_1674.thumb.jpg.318ff3ff83460b3c0873fc67165bfcde.jpg

Şişeler kutuda, kutular patpata sarılıp bantlanıyor ve ardından işaretlediğim alüminyum doypack'e koyuluyor. Alüminyum doypack'te ufak kargo kolisine konuyor.

Bu şekilde gönderim yapıyorlar sanırım. Gümrük açıklaması olarak ne yazdıklarını da merak ettim.

Sizin yorumunuz ve öneriniz var mı? Ben getirirken gümrük açıklaması olarak ne yazdırayım ve paketleme için farklı önerileriniz var mı?

• Beğen 1
  • Ödül 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Ham toz steroid olacaksa "toz boya, boyar madde" yazdırabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
belliydi    4
rıza333, Şimdi yazdı:

Ham toz steroid olacaksa "toz boya, boyar madde" yazdırabilirsin

Çok mantıklı hocam not ettim, teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.