Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fkehlibar

Ilaç sahte mi test sonuçlarım ve sorumlarım var?

Önerilen İletiler

Fkehlibar    10

Merhaba hayırlı ramazanlar,

Yaşım 28 ilk kürüm. Normatech marka

• deca
  • test. Ent.
  • dianabol

Kürü yaptım. Haftada 2 kere 1er ml enjeksiyon ve 6 hafta boyunca 40 mg dianabol kullandım. Küre başlamadan önce ölçümlerimi yaptım.Kol,göğüs,omuz vs 8. Haftada gram değişiklik olmadı.Günlük 4000 kalori aldım zor bela kür süresince 4 kg aldım ama sadece belim kalınlaştı başka da bir değiş ölçü olmadı. Kilo almak için inatlaştım 1ay temiz 600 pirinçle kilo alamadım.

1 hafta boyunca bir öğün burger,pide vs yedim öyle 4 kilo anca alabildim.

Şimdi sorularım şunlar yardımcı olacak hocalarıma şimdiden teşekkürler.

• Burger.pide yediğim dönem alnımda sivilce benzeri ama uçları yok öyle şeyler çıktı ama 12 gün oldu geçmiyor tavsiyeleriniz nelerdir?
  • 7. Hafta verdiğim testte progesteron düşük çıktı bu normal bir durum mu?
  • Test vermeden önce arimidex ve tamoxifen içmiştim bu sebep olmuş olabilir mi ?

Test sonuçlarımı paylaşacağım. Bu ilaç bende mi çalışmadı yoksa ilaçta mı sıkıntı var ilk kürüm olduğu için fikir sahibi değilim bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ilacı aldığım kişi normalde yardımcı olacaktı ama yarı yolda bıraktı bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var :) @metinav @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Diver @Askabar @otopsicikedi @Rdm

IMG_1749.png IMG_1748.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    356

Merhaba 

1. Boyunu ve kür öncesi kilonu yağ oranını söyler misin? Varsa öncesi sonrası fotoğraf paylaşırsan iyi olur.
  2. Kesin olarak testo çalışmış döngün kapanmış diğer ilaçlar kan tahlilinde belli olması çok güç.
  3. Neden arimidex ve tamoksifen kullandın. Hangi aralıkta ne kadar kullandın?
  4. 4000 kalori temiz beslenip kilo almaman enteresan. Tam kan tahlili yaptırdıysan diğer sonuçlarıda paylaş.
  5. Alkol sigara kullandığın başka ilaç var mı?
  6. Antrenman programın nasıl sağlam çalıştın mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
  • Boyum 1.79
  • yağ oranım 15 civarıdır.

Göğüs uçlarımda çok aşırı olmasa da batma vardı ve kür ortasında test verdiğimde e2 yüksekti(52) o yüzden arimidex ve tamoxifen kullandım. 7-8 gün aralıkla arimidex ve tamoxsifen kullandım.15 günde 1 de dostinex kullandım bunuda toplam 2 kere kullanmış oldum son 1 ay kullandığım için. Antreman konusunda da örneğin sırt günü latpulldown makinasında en ağırda 3 set tükeniş atıyorum ilk hareket.Sonra diğer row hareketlerinde de olabildiğinde ağır ve tükeniş yapıyorum.1 harekette izole yapıp bitiriyorum.Toplam 4-5 hareket ve 8-9 set.

Fotoğrafları da paylaşıyorum teşekkürler.

IMG_1751.png IMG_1750.png IMG_1678.jpeg IMG_1681.jpeg IMG_1688.jpeg

Ayrıca sigara tüketimi baya düşük yok denecek kadar son 10 gündür de içmiyorum zaten.Alkol 2 ay içinde sadece 2 bardak kırmızı şaraptır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356

Büyük ihtimalle testo dışındakiler boş dostum. Danabol ve decada kullandığında artan güçten hissiyattan kesinlikle anlardın. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Büyük ihtimalle testo dışındakiler boş dostum. Danabol ve decada kullandığında artan güçten hissiyattan kesinlikle anlardın. 

Teşekkür ediyorum hocam son olarak progesteronun bu kadar düşük olması normal mi ? @Diver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    356
Fkehlibar, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum hocam son olarak progesteronun bu kadar düşük olması normal mi ? @Diver

Fazla bilgim yok Östrojenin referans değerinden yüksek diye düşük olduğunu düşünüyorum. @rastlantisal hocam daha bilgili bu konuda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.533

Testosteron dışındaki anaboliklerin çalışıp çalışmadığını  normal kan testi ile anlamak zor. Görünüşe göre ya beslenmende ya antrenmanlarında ya da ilaçlarında bir sıkıntı var. İlk kürde sadece testosteron bile iyi iş çıkartırdı aslında, öncesi ve sonrası fotoğraflarını atarsan daha gerçekçi yorumlar yapılabilir.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Testosteron dışındaki anaboliklerin çalışıp çalışmadığını  normal kan testi ile anlamak zor. Görünüşe göre ya beslenmende ya antrenmanlarında ya da ilaçlarında bir sıkıntı var. İlk kürde sadece testosteron bile iyi iş çıkartırdı aslında, öncesi ve sonrası fotoğraflarını atarsan daha gerçekçi yorumlar yapılabilir.

Hocam az yukarıda fotoğraf yükledim kan tahlilleri ile birlikte.

Beslenmem 

sabah

• 150 pirinç unu
  • 3 yumurta 
  • 10 gr zeytinyağı ve yeşillik

öğlen

• 400  az yağlı kıyma
  • 300 pirinç
  • 10 gr zeytinyağı ve yeşillik

akşam

• 300-400 tavuk/hindi
  • 300 pirinç
  • 10gr zeytinyağı/yeşillik

Antreman örneğim;

göğüs bench press

• 100 kg 8 tekrar 
  • 110 kg 4 tekrar
  • 120 kg 2-3 tekrar

inchline db press

• 35 kg 12-15 tekrar
  • 40 kg 10-12 tekrar
  • 44 kg 5-6 tekrar
  • 48-50 kg 2-3 tekrar

machine chest press

2 set 15-18 tekrar aralığında tükeniş

cable crossover

3 set 15-18 tekrar tükeniş

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Bu arada fotoğrafları öncesi sonrası olarak atmadım hocam.

Kürün 3. Haftası çekildim o fotoğrafları. Kürden öncede o haldeydim hala halim odur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Fkehlibar, 11 dakika önce yazdı:

Bu arada fotoğrafları öncesi sonrası olarak atmadım hocam.Kürün 3. Haftası çekildim o fotoğrafları.kürden öncede o haldeydim hala halim odur.

Arkadaşların da belirttiği gibi sadece testosteron aktif diğerleri boş fake gibi görünüyor...Bazı testler belirtiler ve görüntüde ki değişikliklerden yola çıkarak anaboliklerin az çok dolu/boş olduğunu anlamak tecrübeliler açısından mümkün...Meme dokusunda kitle oluşturacak potansiyele sahip güçte bir ilaç danabol...Çok da rastlamış durumdayım buna.Only testosteronla bile memede jineko olan var az da olsa...Özellikle sustanon tek başına jineko başlatabiliyor, meme de beze oluşturabiliyor.Decanın çalışmadığını kesin olarak düşünüyorum.Tam doz olmasa bile testosteron ve danabolün yan etkilerine maruz kalmışsın...

Yeri gelmişken kürlerde alınan kg larca günlük gıdalar pirinçler etler diğer şeyleri okuyunca hayretler içinde kalıyorum bazen :) Bir insanın öğün başına alacağı emeceği protein, karb, yağ, az çok belli...Eğer o kadar yoğun beslenmeye karşı gelişilmiyorsa dikkatinizi insülin hormonuna ve verimliliğine çevirmenizi öneririm...Bir çok insanda düşük seviye insülin sentezi veya direnci var.Bu aşılmadan düzenlenmeden sağlıklı ve verimli gelişimi yakalamak, dozları besinleri arttırmakla olmaz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşların da belirttiği gibi sadece testosteron aktif diğerleri boş fake gibi görünüyor...Bazı testler belirtiler ve görüntüde ki değişikliklerden yola çıkarak anaboliklerin az çok dolu/boş olduğunu anlamak tecrübeliler açısından mümkün...Meme dokusunda kitle oluşturacak potansiyele sahip güçte bir ilaç danabol...Çok da rastlamış durumdayım buna.Only testosteronla bile memede jineko olan var az da olsa...Özellikle sustanon tek başına jineko başlatabiliyor, meme de beze oluşturabiliyor.Decanın çalışmadığını kesin olarak düşünüyorum.Tam doz olmasa bile testosteron ve danabolün yan etkilerine maruz kalmışsın...

Hocam bilgileriniz için teşekkür ediyorum. İlk 4 hafta normal insan gibi beslendim kilo alamadım alamayınca iyice yükselttim de yükselttim gramajları. peki progesteron için ne söyleyebilirsiniz ? Ve sivilce için ne yapmalıyım ? Yağlı bir cildim yok ergenlikte bile sivilce çıkartmadım.An az 10 gündür temiz besleniyorum ama hala geçmiyor.

• Milk thistle
  • omega 3
  • c vitamini
  • çinko
  • D vitamini

Düzenli olarak kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Fkehlibar, 4 dakika önce yazdı:

Hocam bilgileriniz için teşekkür ediyorum. İlk 4 hafta normal insan gibi beslendim kilo alamadım alamayınca iyice yükselttim de yükselttim gramajları. peki progesteron için ne söyleyebilirsiniz ? Ve sivilce için ne yapmalıyım ? Yağlı bir cildim yok ergenlikte bile sivilce çıkartmadım.An az 10 gündür temiz besleniyorum ama hala geçmiyor.

• Milk thistle
  • omega 3
  • c vitamini
  • çinko
  • D vitamini

Düzenli olarak kullanıyorum.

Progesteronun yükselmesi beklenir deca ve trenbolon kullanımında....

Karaciğer gıdaların enerjiye çevrilmesi noktasında tüm süreci yöneten ve çalışan organ olduğundan, alınan besin miktarı arttıkça iş yükü ve yıpranması da artıyor.Tahminen karaciğer toxic maddeler ve serbest radikal yükünden zorlanmış olabilir, sivilvelenme bunu gösteriyor olabilir.Enginar extreleri, devedikeni gibi sağlam içerikli standart doz ihtiva eden suplement destekleri alıp kullanabilirsin.Test yaptırılmış olsa daha iyi olurdu ama, genelde yaşanan karaciğer kaynaklı oluyor...Böbrek, karaciğer, dht ve östrojen benim gördüğüm kadarıyla sivilcelenmeye neden oluyor kök neden olarak...Bunların seviyeleri ve yıpranmalarıyla alakalı kürlerde bu tip durumlar yaşanıyor.Kür dışında ki doğal sebeplerden, deri üzerinde yaşayan bakteri ve mantar organizmalarından kaynaklı da sivilcelenme durumları oluyor...İşin uzmanından bilgi edinmek lazım...Karciğer için tudca, udca, asetil sistein , l-glutation da etkilidir...

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Progesteronun yükselmesi beklenir deca ve trenbolon kullanımında....

Karaciğer gıdaların enerjiye çevrilmesi noktasında tüm süreci yöneten ve çalışan organ olduğundan, alınan besin miktarı arttıkça iş yükü ve yıpranması da artıyor.Tahminen karaciğer toxic maddeler ve serbest radikal yükünden zorlanmış olabilir, sivilvelenme bunu gösteriyor olabilir.Enginar extreleri, devedikeni gibi sağlam içerikli standart doz ihtiva eden suplement destekleri alıp kullanabilirsin.Test yaptırılmış olsa daha iyi olurdu ama, genelde yaşanan karaciğer kaynaklı oluyor...Böbrek, karaciğer, dht ve östrojen benim gördüğüm kadarıyla sivilcelenmeye neden oluyor kök neden olarak...Bunların seviyeleri ve yıpranmalarıyla alakalı kürlerde bu tip durumlar yaşanıyor.Kür dışında ki doğal sebeplerden, deri üzerinde yaşayan bakteri ve mantar organizmalarından kaynaklı da sivilcelenme durumları oluyor...İşin uzmanından bilgi edinmek lazım...Karciğer için tudca, udca, asetil sistein , l-glutation da etkilidir...

Hocam protesteron düşük yüksek değil.

Diğer bilgiler içinde çok çok teşekkür ediyorum.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.