Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SantoR

30 gün içinde yarıda kalan testo e ve anavar kürü sonrası sorunlar

Önerilen İletiler

SantoR    72

Arkadaşlar omuz sakatlığı yaşadıktan  sonra bugün lab testi yaptırdım değerler maalesef pek iyi değil görülürleriniz gerekli.. 

Yaş 44 tabiki onunda düşük değerlere etkisi vardır testoyu artırmak için ne  yapalım?

Omuz yırtılınca ve baba rahatsızlanınca doğru düzgün PCT de yapamadım 

Kürüm de Basitti aslında ama geçen yazda 3 ay Testo E  ve 8 Hafta Anavar gitmiştim orda da bir hasar almış olabilirim :

30 Günlük yarıda kalan kürüm 

• 500 Mg Testo E
  • 80 Mg Anavar

Şimdi ne yapmalı:

• Yenide Testo mu girmeli ?
  • Yoksa doğal testo beklenmeli mi kendi doğal üretimi gelsin diye ?
  • Veya tekrar bir PCT yapılmalı Pregnyl filan?
  • Siz ne dersiniz?

@Askabar @otopsicikedi @Rdm @metinav @rastlantisalKürün 30-35. günü civarı bıraktım üzerinden 40-45 gün geçti gördüğünüz gibi değerler hiç iyi değil!  Total Testo 1.3 Doğal Üretim Durmuş gibi ne diyorsunuz 45 gün sonra ne yapılır?

IMG_6050.jpeg IMG_6048.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.362

Tekrar küre girmeyi düşünüyorsanız hedefinize göre Trt yada kür yapabilirsiniz. ilaç kullanmayı düşünmüyorsanız pct yapmanızı öneririm.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96

Hocam üretim açılmaya müsait isterseniz açmayı denersiniz Ovitrelle (pregnly muadili tek bu var eczanede) ardından 30 gün klomen tamoksifen yapabilirsiniz üretiminiz açılır, önce bir deneyin derim ben sonuçtan memnun olmazsanız kendi üretiminiz yetersiz gelirse bu yaşta TRT dışında tavsiye etmiyorum ben. 150/175mg haftalık olarak only testo gidebilirsiniz ömür boyu.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    72
gönderildi (düzenlendi)
Vezuchiy, 25 dakika önce yazdı:

Hocam üretim açılmaya müsait isterseniz açmayı denersiniz Ovitrelle (pregnly muadili tek bu var eczanede) ardından 30 gün klomen tamoksifen yapabilirsiniz üretiminiz açılır, önce bir deneyin derim ben sonuçtan memnun olmazsanız kendi üretiminiz yetersiz gelirse bu yaşta TRT dışında tavsiye etmiyorum ben. 150/175mg haftalık olarak only testo gidebilirsiniz ömür boyu.

Kardeşim mantıklı yazmışsın da Anavar bile yanına koymamı diyorsun?  yani doğal üretimi  kapatmasın ya da yan etki alma diye mi?  yaşımda ne varya yapma üzme beni 55 e kadar kür düşünüyordum :))  Testo için 150 az be dostum 250 mg da anlaşsak? Spor geçmişim çok uzun işte kabullenemiyor insan yaşı :) kafes dövüşünde  balkan şampiyonluğum var 1.90 120 kg bir adamım ama işte %30 yağ var artık :) Artık vitesi düşürdük ama bakalım .. Alt Ast Trigleseridler kolesteroller uçuyor kabullenmek lazım yavaş yavaş yaşı ..

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
SantoR, 10 dakika önce yazdı:

Kardeşim mantıklı yazmışsın da Anavar bile yanına koymamı diyorsun?  yani doğal üretimi  kapatmasın ya da yan etki alma diye mi?  yaşımda ne varya yapma üzme beni 55 e kadar kür düşünüyordum :))  Testo için 150 az be dostum 250 mg da anlaşsak? Spor geçmişim çok uzun insan işte kabullenemiyor :) kafes dövüşünde  balkan şampiyonluğum var 1.90 120 kg bir adamım ama işte %30 yağ var artık :) Artık vitesi düşürdük ama bakalım .. Alt Ast Trigleseridler uçuyor kabullenmek lazım yavaş yavaş yaşı ..

istersen 1 gün arayla 50mg prop vur haftalık 200mg a çok yakın oluyor ve 250 enanthate'e göre biraz daha güçlü oluyor sen birde yağından şikayetçisin su tutumu daha az olur işin kolaylaşır yanına anavarda eklersin istersen. abi yaşlı değilsin ama yaşlı olmana az kaldı o iç organların seni yaşatabilecek kadar düzgün çalışsın diye söyledim problem yaşarsan o yaşta masada kalırsın allah korusun. Anavarın marka ne kaç tlye aldın çoğu sahte piyasadakilerin

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

öncelikle geçmiş olsun abi 

Şahsi önerim sakatlığın ciddi değilse 200mg seviyelerinde testo ile yoluna devam etmen.Bu yaşlarda döngü zaten normale göre bir tık daha yavaş işliyor bir kere bu işe girdiysen ilaçlardan alacağını alıp pct yapman daha iyi olur.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    72
gönderildi (düzenlendi)
Vezuchiy, 18 dakika önce yazdı:

istersen 1 gün arayla 50mg prop vur haftalık 200mg a çok yakın oluyor ve 250 enanthate'e göre biraz daha güçlü oluyor sen birde yağından şikayetçisin su tutumu daha az olur işin kolaylaşır yanına anavarda eklersin istersen. abi yaşlı değilsin ama yaşlı olmana az kaldı o iç organların seni yaşatabilecek kadar düzgün çalışsın diye söyledim problem yaşarsan o yaşta masada kalırsın allah korusun. Anavarın marka ne kaç tlye aldın çoğu sahte piyasadakilerin

Aynen kardeşim  güzel mantıklı yazmışsın ama işte testo p . gün aşırı olduğu için uğraşamam o yüzden testo e  250 mg gidecem aslında omuz yırtığı geçene kadar su atıcı ilaçlarada gerek yok deca girecem son çare omuz ödemi geçmezse tırsarak ama belliki bu şartlarda zor..

Şu an Burak Hocadan aldığım Bpc 157 başladım inşallah 45-60 günde omzu çözecem sağolsun :) 

65 yaş üstü yaşlı sayılmaya başlar  amerikada ve avrupada gym için inanmıcaksın 60-65 yaşındaki ispanya da yaşıyan dayıların performansını kullandıkları ilaçları bir görsen şaşarsın bizim ülkede 65 oldumu morg oldun diyorlar 85-90 da dünyayı gezen almanlar var ama onun dışında dediklerin her şeyde haklısın organları korumakta dahil yaş konusu hariç sağol varol :))) 

Jacop, 14 dakika önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun abi 

Şahsi önerim sakatlığın ciddi değilse 200mg seviyelerinde testo ile yoluna devam etmen.Bu yaşlarda döngü zaten normale göre bir tık daha yavaş işliyor bir kere bu işe girdiysen ilaçlardan alacağını alıp pct yapman daha iyi olur.

Mantıklı kardeşim sağolasın 200-250 mg testo gidecem 2-3 haftaya biraz kafamı topluyorum şu an Bpc 157 aldım Burak hocadan omzu bir çözüp  aranıza katılcam inşallah :)) 

tarihinde SantoR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28

@SantoR abi bpc157'yi deneyimledikten sonra tecrübelerini yazar mısın buraya?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    72
EmreGundi, 4 dakika önce yazdı:

@SantoR abi bpc157'yi deneyimledikten sonra tecrübelerini yazar mısın buraya?

Tabiki %100!

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96

abi omuz sakatlığın çok iyileşmeye müsait değilse bpc 157 ile ufak dozlarda npp yada deca'da iyileşmene yardım eder allah kurtarsın inşallah yaş konusunda birşey demicem artik gençsin gözümde sen:D 

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.