Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gainzzz

Tren, prop, masteron kürüm ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum?

Önerilen İletiler

Gainzzz    0

iyi günler herkese. arkadaşlar çok katı diyet ve kardio ile hızlı yağ yakımı için pazartesi çarşamba cuma enjeksiyonlar olmak üzere 7 haftalık 300 propionate - 300 tren acetate - 300 masteron kullanmak, sonrasında ağustosa kadar haftalık 500 test enanthate 300 masteron kullanmayı düşünüyorum. Lütfen kürle ilgili görüşlerinizi yazabilir misiniz? Nelere dikkat etmeli, kür içi tedaviyi nasıl yapmalı, trendick gibi sorunlarla karşılaşmamak ve minimal zararla kurtulmak için neler yapmalıyım, lütfen görüşlerinizi belirtin. @metinav @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369
Gainzzz, 7 saat önce yazdı:

iyi günler herkese. arkadaşlar çok katı diyet ve kardio ile hızlı yağ yakımı için pazartesi çarşamba cuma enjeksiyonlar olmak üzere 7 haftalık 300 propionate - 300 tren acetate - 300 masteron kullanmak, sonrasında ağustosa kadar haftalık 500 test enanthate 300 masteron kullanmayı düşünüyorum. Lütfen kürle ilgili görüşlerinizi yazabilir misiniz? Nelere dikkat etmeli, kür içi tedaviyi nasıl yapmalı, trendick gibi sorunlarla karşılaşmamak ve minimal zararla kurtulmak için neler yapmalıyım, lütfen görüşlerinizi belirtin. @metinav @rastlantisal @Rdm

Selamlar.

Seni tanımıyoruz. 

Önce kendini bir anlatır mısın? Mümkünse form fotoları ile birlikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    0
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Selamlar.

Seni tanımıyoruz. 

Önce kendini bir anlatır mısın? Mümkünse form fotoları ile birlikte.

selam hocam 27 yaşında, 1.81 boy, 103 kg-da karın ve bel bölgesi yağlı ama iri biriyim. 15 ocak tarihinden beri 2ci kürümdeyim 600 test e, 300 masteron, 40 mg tbol, günlük 3 iu gh kullanıyorum. ilk ay 3 günden bir Letrozole kullandım. Önümüzdeki haziran ayında düğünüm olacağı için en azından hızlı bi şekilde yağ yakıp form tutmak istiyorum😅 Tavsiyeleriniz hangi yönde? Lütfen kür planlamam hakkında düşüncelerinizi benimle bölüşüp, sorularımı cevaplayın🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Gainzzz, Şimdi yazdı:

selam hocam 27 yaşında, 1.81 boy, 103 kg-da karın ve bel bölgesi yağlı ama iri biriyim. 15 ocak tarihinden beri 2ci kürümdeyim 600 test e, 300 masteron, 40 mg tbol, günlük 3 iu gh kullanıyorum. ilk ay 3 günden bir Letrozole kullandım. Önümüzdeki haziran ayında düğünüm olacağı için en azından hızlı bi şekilde yağ yakıp form tutmak istiyorum😅 Tavsiyeleriniz hangi yönde? Lütfen kür planlamam hakkında düşüncelerinizi benimle bölüşüp, sorularımı cevaplayın🙏

Şimdi düğünü olacak birine de küre gir demek ne kadar mantıklı bilemiyorum. 

Yerinde olsam 200mg testo P + 200mg tren Ace + Gh devam ederdim. Tabi ki sağlam bir diyetle.

Enjeksiyon ise 6 gün yapılacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
Testocu, 9 dakika önce yazdı:

200 prop az deil mi ? efendim 

değil 200testo prop la 200enanthatı bir tutma

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

103 kg dendi diye öyle yazmıştım

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Testocu, 4 saat önce yazdı:

103 kg dendi diye öyle yazmıştım

Trenin olduğu yerde testosteron sadece koruyucudur arkadaşlar. Bunu kabul etmek lazım. Anabolik kullanırken testosteronu bol kepçe değil kullandığın anaboliğe göre ayarlarsın. ben girsem 150mg testo alırdım. Kütlesi fazla diye 200 yazdım ki o bile fazla gelebilir. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    0
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Şimdi düğünü olacak birine de küre gir demek ne kadar mantıklı bilemiyorum. 

Yerinde olsam 200mg testo P + 200mg tren Ace + Gh devam ederdim. Tabi ki sağlam bir diyetle.

Enjeksiyon ise 6 gün yapılacak.

hocam merak ettimde, masteron neden eklemediniz? ve 6 gün enjeksiyon derken neyi kastediyorunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Gainzzz, 2 dakika önce yazdı:

hocam merak ettimde, masteron neden eklemediniz? ve 6 gün enjeksiyon derken neyi kastediyorunuz?

Masteronun anabolik etkisi çok az. E testoyu da bilinçli alıyoruz aromataz yok. Ne faydası olacak ki?

Yani haftalık dozu 6 güne bölüp her gün enjeksiyon yapılacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    0
rastlantisal, 36 dakika önce yazdı:

Masteronun anabolik etkisi çok az. E testoyu da bilinçli alıyoruz aromataz yok. Ne faydası olacak ki?

Yani haftalık dozu 6 güne bölüp her gün enjeksiyon yapılacak.

Çok teşekkür ederim hocam. İkisinide aynı enjektöre çekip omuzdan uygulamam mantıklı mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Gainzzz, 7 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam. İkisinide aynı enjektöre çekip omuzdan uygulamam mantıklı mıdır?

Tabi ki mantıklı. Zaten ml olarak baya az olacak. Ama seni uyarıyorum. Kısa ester her zaman ödemlidir. O yüzden evigen de ekle. Omuz, arka kol, bacak rahat rahat enjekte edebileceğin alanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    0
rastlantisal, 7.03.2024 - 08:23 yazdı:

Tabi ki mantıklı. Zaten ml olarak baya az olacak. Ama seni uyarıyorum. Kısa ester her zaman ödemlidir. O yüzden evigen de ekle. Omuz, arka kol, bacak rahat rahat enjekte edebileceğin alanlar.

@rastlantisal hocam iyi günler. afedersin ama ben bir konuya çok takıldım hocam. etrafımda kür yapan kişilerin çoğu tren prop masteron gibi kısa esterlerin aynı enjektöre çekilip 1 ml gibi omuzdan vurulmasını çok tehlikeli buluyor. kistik bi durum yaratacağını söylüyorlar. Lütfen görüşlerinizi belirte bilirmisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Gainzzz, 05.03.2024 - 21:27 yazdı:

hocam düğün öncesi tren sıkıntı yaratıp prolaktin değerleri oynarsa. libido veya başka sorunlar ile karşılaşmanız mümkün 

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Gainzzz, 05.03.2024 - 23:27 yazdı:

Tren ace 200mg geçme prop 200/250 olabilir. veya 1 gün arayla 50mg olarak enjekte et o bile tam gelecektir anca tren varken çok yüksek test girme bence. Masteron a da gerek yok 175 testonun e2si ne kadar olabilir ki? tren aromataz olmuyor e2ye. Winstrol alabilirsin tablet veya enjekte formu oda 200mg haftalık olacak şekilde, antrenman öncesinde 1 tablet clen eritir seni düğüne kadar halledersin Bütçen varsa igf ekle kolaylaşır işin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gainzzz    0
Vezuchiy, 2 saat önce yazdı:

Tren ace 200mg geçme prop 200/250 olabilir. veya 1 gün arayla 50mg olarak enjekte et o bile tam gelecektir anca tren varken çok yüksek test girme bence. Masteron a da gerek yok 175 testonun e2si ne kadar olabilir ki? tren aromataz olmuyor e2ye. Winstrol alabilirsin tablet veya enjekte formu oda 200mg haftalık olacak şekilde, antrenman öncesinde 1 tablet clen eritir seni düğüne kadar halledersin Bütçen varsa igf ekle kolaylaşır işin.

teşekkür ederim önerilerin için, gün aşırı 50 mg tren ace, 50 mg propu aynı enjektöre çekip omuzdan uygulayacağım, antrenman önceside 1 tablet clen. şu an günlük 2-3 iu hgh kullanıyorum. kür bitimindeyse 250 mg enanthate ile ağustosa kadar cruise yaparım. yazdığım kür hazirana kadar kilo vermem için uygunmudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Gainzzz, 21 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim önerilerin için, gün aşırı 50 mg tren ace, 50 mg propu aynı enjektöre çekip omuzdan uygulayacağım, antrenman önceside 1 tablet clen. şu an günlük 2-3 iu hgh kullanıyorum. kür bitimindeyse 250 mg enanthate ile ağustosa kadar cruise yaparım. yazdığım kür hazirana kadar kilo vermem için uygunmudur?

4-5 Ayın var işte halledersin düzenli kan tahlili ver suyu sakın ihmal etme tren kullancaksın dozu azda olsa risklerin farkında olmanı rica ediyorum. Ve asla unutma ki

istersen 1k tren vuralım sana beslenmen baştan salma olursa manasız yere az-orta bi sonuc icin vucudunu yorarsın. Karbonhidrat ı düşürebildiğin kadar düşürmelisin bana kalırsa antreman öncesi hariç almamalısın bile yağdanda sadece sağlıklı yağlar ve oda kontrollü olarak. bir kutu ilaç parasıda gerekirse sağlam bi diyet + antreman programına ver getirileri bir kutu ilaçtan fazla olcaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Gainzzz, 14 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam iyi günler. afedersin ama ben bir konuya çok takıldım hocam. etrafımda kür yapan kişilerin çoğu tren prop masteron gibi kısa esterlerin aynı enjektöre çekilip 1 ml gibi omuzdan vurulmasını çok tehlikeli buluyor. kistik bi durum yaratacağını söylüyorlar. Lütfen görüşlerinizi belirte bilirmisiniz?

Yağ bazlı ilaçları aynı enjektöre çekip kullanabilirsin. Burada asıl endişe edilmesi gereken ilacın menşeidir. Merdiven altı üretim ilaçlarda her şey olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.