Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tiger87

Testis compositum ürünü hakkında düşünceleriniz nedir?

Önerilen İletiler

Tiger87    10

Hocalarım merhaba bu ürün için ne düşünüyorsunuz?

PCT de ek takviye olarak kullanılabilir mi?

TRT gibi kullanılabilir mi? @rastlantisal

Bilgisi olanların değerli düşüncelerini ve tavsiyelerini bekliyorum. Teşekkür ederim.

IMG_8723.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tiger87    10
Ironmann, 5.03.2024 - 23:37 yazdı:

Bende merak ettim @metinav abi yorumlarını bekliyorum 

Konuya henüz bilgilendirici bir cevap gelmemiş malesef☺️ 

Şu an yeniden PCT sürecindeyim.(libidoyu ve testesteronu arttırmak için.) 

Bugün 1 ampül testis com. omuzdan vurdum. Bakalım ne gibi değişim olacak? Kan testinde faydasını mı göreceğiz zararını mı? 
Yine burdan süreç hakkında bilgi vereceğim. İlaç hakkında bilgisi olanların da katkısını bekliyorum☺️

• +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    73
Tiger87, 2 dakika önce yazdı:

Bugün 1 ampül testis com. omuzdan vurdum. Bakalım ne gibi değişim olacak? Kan testinde faydasını mı göreceğiz zararını mı? 
Yine burdan süreç hakkında bilgi vereceğim. İlaç hakkında bilgisi olanların da katkısını bekliyorum☺️

Beklemedeyiz hocam, güncellemeleriniz önemli... Bir sorun yaşarsanız bilgilendirin bizi de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
Tiger87, 17 saat önce yazdı:

Ben biraz araştırdım pct de denenebilir ayrıca bunu daha çok pro güreş ve boks gibi dövüş sporu ile uğraşanlar filan baya kullanıyormuş ancak eczanede filan yok sanırım sen nasıl ulaştın ürüne eczane mi yoksa satıcı üzerinden mi.Eğer çalışırsa özellikle deca dick sorunu yaşayanlar için bir çözüm yolu olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
Ironmann, 6 saat önce yazdı:

Ben biraz araştırdım pct de denenebilir ayrıca bunu daha çok pro güreş ve boks gibi dövüş sporu ile uğraşanlar filan baya kullanıyormuş ancak eczanede filan yok sanırım sen nasıl ulaştın ürüne eczane mi yoksa satıcı üzerinden mi.Eğer çalışırsa özellikle deca dick sorunu yaşayanlar için bir çözüm yolu olabilir 

Ürün eczanede yok. Bir satıcıdan aldım 4 ampül, ürünü takip ediyordum devamlı o sayede bulabildim. 

anabolikadam, 23 saat önce yazdı:

Beklemedeyiz hocam, güncellemeleriniz önemli... Bir sorun yaşarsanız bilgilendirin bizi de.

24. Saat güncellemesi;

-Kendimi daha dinç hissediyorum.

-libidoyu %5-10 arttırdı gibi.

-ereksiyona da %5-10 katkısı var.

Tekrar güncelleme yapacağım 72. saatte☺️

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87, 10.03.2024 - 17:12 yazdı:

Ürün eczanede yok. Bir satıcıdan aldım 4 ampül, ürünü takip ediyordum devamlı o sayede bulabildim. 

24. Saat güncellemesi;

-Kendimi daha dinç hissediyorum.

-libidoyu %5-10 arttırdı gibi.

-ereksiyona da %5-10 katkısı var.

Tekrar güncelleme yapacağım 72. saatte☺️

Hocam hala kullanmaya devam ediyor musun haftada kaç ampul kullanacaksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
Mustafa.clk1911, 19.03.2024 - 12:11 yazdı:

Hocam hala kullanmaya devam ediyor musun haftada kaç ampul kullanacaksin

Merhaba evet kullanıyorum haftada bir kullanıyorum şu an. Hissiyatını sorarsan kendimi daha dinç hissediyorum, ampülü vurduktan sonra ilk üç gün libidoyu ve ereksiyon kalitesini arttırıyor.(ereksiyon problemi yok ama libido vardı.) 

Ayrıca gün içinde yorgun oluyordum şimdi o da epey azaldı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    100
Tiger87, 2 saat önce yazdı:

Merhaba evet kullanıyorum haftada bir kullanıyorum şu an. Hissiyatını sorarsan kendimi daha dinç hissediyorum, ampülü vurduktan sonra ilk üç gün libidoyu ve ereksiyon kalitesini arttırıyor.(ereksiyon problemi yok ama libido vardı.) 

Ayrıca gün içinde yorgun oluyordum şimdi o da epey azaldı. 

Kanka bu almanyada popüler bir ilaç diye biliyorum bende bu sıralar bazı türk satıcılarının elinde dolaşıyor sahte mi orijinal mi bilgim yok ama test yaptırıp öğrenmelisin içerisinde Dht veya direkt testo tarzı saçma sahte şeyler doldurmadılarsa ve dediğin etkileri aldıysan muazzam gözüküyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
Vezuchiy, 20 saat önce yazdı:

Kanka bu almanyada popüler bir ilaç diye biliyorum bende bu sıralar bazı türk satıcılarının elinde dolaşıyor sahte mi orijinal mi bilgim yok ama test yaptırıp öğrenmelisin içerisinde Dht veya direkt testo tarzı saçma sahte şeyler doldurmadılarsa ve dediğin etkileri aldıysan muazzam gözüküyor. 

Evet haklısın test yaptıracağım, sonuçları paylaşırım ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cankoo    0
Tiger87, 3/21/2024 - 23:41 yazdı:

Evet haklısın test yaptıracağım, sonuçları paylaşırım ☺️

Test yaptırdınızmı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
Cankoo, 04.05.2024 - 06:53 yazdı:

Test yaptırdınızmı hocam

Merhaba 2 hafta önce PCT’nin bitmesiyle yaptırdım.

Aşırı bir total testo yükselmesi yok. Testleri paylaşıyorum önümüzdeki hafta tekrar test yaptıracağım.

IMG_9259.png IMG_9258.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.