Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren Sevicisi

Enjeksiyon steroidi oral yolla almak

Önerilen İletiler

Oluşturuldu: (düzenlendi)

İyi forumlar herkese, 3 hafta boyunca kendi enjeksiyonumu bacaktan devam ettirdim bir sıkıntı çıkmadı. Bir gün enjeksiyonu yine aynı yerden yaparken çok zor girdi iğne ve sinire denk geldi aşırı panikledim canım çok yanınca geri çektim iğneyi, iğneyi değiştirdim bu sefer başka yerden enjeksiyon yaptım ama o sefer de damara denk geldi yine acilen çektim iğneyi. O gün spor öncesi iğne yapamadan spora gittim ve akşamına zar zor yaptım bir şekilde enjeksiyonu. Bazı ampul ilaçlar oral yolla da alınabiliyormuş, araştırsana oral yolla alınıyorsa oral yolla al dendi. İnternette hiçbir yazı bulamadım size soramaya karar verdim, testosteron propianat, primobolan, masteron oral yolla alınır mı? @rastlantisal

tarihinde Tren Sevicisi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.407
Tren Sevicisi, 1 dakika önce yazdı:

İyi forumlar herkese, 3 hafta boyunca kendi enjeksiyonumu bacaktan devam ettirdim bir sıkıntı çıkmadı. Bir gün enjeksiyonu yine aynı yerden yaparken çok zor girdi iğne ve sinire denk geldi aşırı panikledim canım çok yanınca geri çektim iğneyi, iğneyi değiştirdim bu sefer başka yerden enjeksiyon yaptım ama o sefer de damara denk geldi yine acilen çektim iğneyi. O gün spor öncesi iğne yapamadan spora gittim ve akşamına zar zor yaptım bir şekilde enjeksiyonu. Bazı ampul ilaçlar oral yolla da alınabiliyormuş, araştırsana oral yolla alınıyorsa oral yolla al dendi. İnternette hiçbir yazı bulamadım size soramaya karar verdim, testosteron propianat, primobolan, masteron oral yolla alınır mı? @rastlantisal

Oral ilaçlar karaciğeri çok yoruyor. Oral de alsan testosteronu enjekte etmek zorundasın. Oral yolla alınanlar hap gibi zaten. Hiç girme o topa. Bir enjeksiyon sağ bacak bir enjeksiyon sol bacak devam et. Aynı yerden de vurma.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Oral ilaçlar karaciğeri çok yoruyor. Oral de alsan testosteronu enjekte etmek zorundasın. Oral yolla alınanlar hap gibi zaten. Hiç girme o topa. Bir enjeksiyon sağ bacak bir enjeksiyon sol bacak devam et. Aynı yerden de vurma.

Çok büyük korku oluştu artık bende soldan da denerken yine bir sinire denk geldi orda bıraksam mı diye falan sorguladım. Sinire ve damara denk getirmemek için yöntem var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.407
Tren Sevicisi, Şimdi yazdı:

Çok büyük korku oluştu artık bende soldan da denerken yine bir sinire denk geldi orda bıraksam mı diye falan sorguladım. Sinire ve damara denk getirmemek için yöntem var mı?

4 kere üst üste damar bulmuş adamım :D

Öyle bir yöntem yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
Tren Sevicisi, 16 dakika önce yazdı:

Kalçaya geç en dış kısmındaki bölgede damar yok. Sinirde yok denecek kadar az

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, Şimdi yazdı:

Kalçaya geç en dış kısmındaki bölgede damar yok. Sinirde yok denecek kadar az

Kalçadan enjeksiyon düşüncesi bile korkunç. Nereden yaptığımı bile göremezken siyatik sinire denk gelme ihtimalini göze alamam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Tren Sevicisi, Şimdi yazdı:

Kalçadan enjeksiyon düşüncesi bile korkunç. Nereden yaptığımı bile göremezken siyatik sinire denk gelme ihtimalini göze alamam.

omuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, Şimdi yazdı:

omuz ?

Omuz düşündüm aslında. Başkası yaparken hep omuzdan yapılıyordu. Sıkıntı şu ki omuzuma iğnenin de boyutunu ekleyince çok zor ulaşıyorum. Ama en son çare omuzdan deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren Sevicisi, 2 saat önce yazdı:

Omuz düşündüm aslında. Başkası yaparken hep omuzdan yapılıyordu. Sıkıntı şu ki omuzuma iğnenin de boyutunu ekleyince çok zor ulaşıyorum. Ama en son çare omuzdan deneyeceğim.

Kardeşim kahverengi uçlu insülin iğnesinin ucu ile rahat vurursun omuzdan bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
Tren Sevicisi, 3 saat önce yazdı:

Kalçanı görebilirsin dostum arka tarafa bakınca gözüküyor :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    35
Tren Sevicisi, 4 saat önce yazdı:

Ben yıllardır bu bölgeyi kullanıyorum.

images (3).jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
Tren Sevicisi, 3 saat önce yazdı:

hocam kalcanızı aynanın oraya donun ve random bır sekılde sok ıgneyı kalcada fazla damar olmadıgı ıcın sansını arttırmıs olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rebelliouss    2
Tren Sevicisi, 6 saat önce yazdı:

Ben özel polikinlikte vurduruyorum 30 tl ücretle varsa bildigin yer yaptırabilrisin hiç uğraşmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Meeter, 4 saat önce yazdı:

Ben yıllardır bu bölgeyi kullanıyorum.

images (3).jpeg

Burda kemik var gibi hocam ben kalçadan yapıyorum da buraya hiç cesaret edemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    35
turhanoğlu, 59 dakika önce yazdı:

Burda kemik var gibi hocam ben kalçadan yapıyorum da buraya hiç cesaret edemedim 

En basta ürkütücü geliyor ama en yüksek miktarda enjeksiyon yapılabilecek ve en az riskli yer burası. YouTube da detaylı videolar var bu bolge enjeksiyonu ile ilgili bakmanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
Tren Sevicisi, 10 saat önce yazdı:

dostum bacağın hangi kasına uyguluyorsun bacağın yanına vastus lateralis kısmına mı yoksa intermedius üst kısmına dikey olarak mı uyguluyorsun? eğer yandan lateralis kısmındansa damara denk gelmenin imkanı yok ve dikey olarak vurmanı önermem iğneyi:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rebelliouss, 17 saat önce yazdı:

Ben özel polikinlikte vurduruyorum 30 tl ücretle varsa bildigin yer yaptırabilrisin hiç uğraşmadan

Üniversitemin reviri kabul eder mi sanmam, reçete istiyorlar diye biliyorum böyle bir şey için.

ulucyldz, 13 saat önce yazdı:

dostum bacağın hangi kasına uyguluyorsun bacağın yanına vastus lateralis kısmına mı yoksa intermedius üst kısmına dikey olarak mı uyguluyorsun? eğer yandan lateralis kısmındansa damara denk gelmenin imkanı yok ve dikey olarak vurmanı önermem iğneyi:)

Rectus femoris

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102
Tren Sevicisi, 13 saat önce yazdı:

kardeşim :D kalça olmaz bacak olmaz ampulu oral yolla alayım falan değişik isteklerin var gerçekten her neyse, kahverengi uçlu insülin iğnesiyle omuzdan ortalama bir yere vur damar kontrolü yap geç sinir yok birşey yok en kötü enjeksiyon ihtimalinde 2-3 gün ağrı çekersin o kadar. ben hep omuzdan vuruyorum bi yerden sonra ağrısı falan da kalmıyo vucut alıstığı için omuz vurduğum gün omuz bile calısabılıyom öneririmde yanlız basınada yapabilirsin biriside rahatca yapabilir tecrubesiz olsada dene derim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostlar tavsiyeleriniz için teşekkürler, enjeksiyonu siyah uçlu iğne ile omuzdan yaptım. Kahverengi uç alıp bundan sonra omuzdan enjeksiyon için kullanacağım. Omuzun arada dinlenmesi için bacaktan da yaparım lateralis için de kahverengi uç yeterli olacaktır muhtemelen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Tren Sevicisi, 1 saat önce yazdı:

Dostlar tavsiyeleriniz için teşekkürler, enjeksiyonu siyah uçlu iğne ile omuzdan yaptım. Kahverengi uç alıp bundan sonra omuzdan enjeksiyon için kullanacağım. Omuzun arada dinlenmesi için bacaktan da yaparım lateralis için de kahverengi uç yeterli olacaktır muhtemelen.

Omuza yağ bazlı ilaç vurunca ağrısı cekinilmez oluyor bilgin olsun, geçen hafta sustanon vurdum omuzdan kahverengi uçla 2 gün kolumu kaldıramadım omuz kalçadan daha tehlikeli birazda kan aktı. Bir de ilaç ampul ise ilacı çekmek zor oluyor şırınga ya flakon gibi ters çeviremiyon sıkıntı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78

kanattan vur en güzeli 5ml vurdum 2ay önce çok güzeldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
Tren Sevicisi, 9 saat önce yazdı:

1:25. yeşil uç ile de deneyebilirsin bol şanslar:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz, 51 dakika önce yazdı:

1:25. yeşil uç ile de deneyebilirsin bol şanslar:)

Siyah uç bile derimi delmekte çok zorlarken yeşil uç ve onun acısını düşünmek istemiyorum 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.391
Tren Sevicisi, 28 dakika önce yazdı:

Siyah uç bile derimi delmekte çok zorlarken yeşil uç ve onun acısını düşünmek istemiyorum 😃

Turuncu aşı iğnesi kullanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.