Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikadam

Definasyon kürümde neler kullanabilirim?

Önerilen İletiler

anabolikadam    69

Merhaba arkadaşlar, bu dönemdeki yaz için definasyona gireceğim ancak önceki definasyonlarıma kıyasla anaboliklerden uzak durarak (psikolojik sıkıntılarım nedeniyle) sadece uyarıcılar ve diğer türevleriyle devam etmek istiyorum. Önümüzdeki ay ramazan ayı biliyorsunuz. Uyarıcıyı o zamanda kullanmak istersem sahurun son dakikaları anca içerek uyurum buda sıkıntı olur boşa içmiş olurum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. @rastlantisal @Rdm

Aklımdakilerden bir kaçı

• Tiromel
  • Clen
  • Glifor

Gibi ilaçlarla ilerlemek. Bu konuda bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim. Nasıl bir yol izlemeliyim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

Yohimbe, hgh frag, gw5015 ve sr9009 bunları araştır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yanis    1

Metformin kullanmanı hiç önermem katabolik bir ilaç, gh ve igf-1 i baskılıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

tiromel kullanma ben kullandım pişmanım önermiyorum değil kullanma direk sonra geri getirmekle uğraşırsın benim gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    69
metropol, 30 dakika önce yazdı:

tiromel kullanma ben kullandım pişmanım önermiyorum değil kullanma direk sonra geri getirmekle uğraşırsın benim gibi 

Neden hocam açıklayabilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Bence ramazanda clenbuterol ve tiromel ile kendine işkence etme.

Ben olsam iftardan sonra antrenman öncesi efedrin, cafein, aspirin ve düzgün bir beslenme devam ederdim.

• +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    69
gönderildi (düzenlendi)

Hocam biliyorsunuz ki ramazan ayında aynı verimi sağlayamayız kolay kolay o yüzden düşük dozajlar ile antrenmanları kısa ama öz tutmaya çalışacağım. Çok fazla kafein alarak da sahura kadar uyanık kalmak istemem açıkçası :D 

Kaç miligram dozajlar ile ilerlemeliyim?

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Hocam biliyorsunuz ki ramazan ayında aynı verimi sağlayamayız kolay kolay o yüzden düşük dozajlar ile antrenmanları kısa ama öz tutmaya çalışacağım. Çok fazla kafein alarak da sahura kadar uyanık kalmak istemem açıkçası :D 

Kaç miligram dozajlar ile ilerlemeliyim?

Aslında sağlarsın. Bilhassa definasyon dönemi için oruç tutmak baya bildiğin IF diyeti yani Fasılalı açlık oluyor. Çok da güzel randıman alırsın yağsız ağırlığın X 4gr formülü ile. 

Örneğin; 

75KG %18 yağ oranında bir bireysin. Yağsız ağırlığın 61,5kg düz hesap 60kg yapar. Günlük ortalama 240gr kadar protein aldığında vücut ilaçsız bile anabolik moddan çıkmıyor yani katabolik moda geçmiyor. E sen anabolizan aldığın için bu miktar biraz daha aşağıda olabilir protein olarak. Bu da bizi nereye götürüyor? Ketojenik beslenmeye. 

Ramazanda IF + KETO + anabolik ile aşırı verimli dönem geçirirsin. Sosyal medya diyetisyenleri ile bunu tartışıyorduk. Sonra en elit atletlerin ve IRONMAN'lerin keto beslendiği ile ilgili dökümanları gönderince pek sessiz kaldılar. Değiştiremeyeceğin durumu amacına göre şekillendirirsen sonuç her zaman kaçınılmaz olarak başarı getiriyor.

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    69
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Aslında sağlarsın. Bilhassa definasyon dönemi için oruç tutmak baya bildiğin IF diyeti yani Fasılalı açlık oluyor. Çok da güzel randıman alırsın yağsız ağırlığın X 4gr formülü ile. 

Örneğin; 

75KG %18 yağ oranında bir bireysin. Yağsız ağırlığın 61,5kg düz hesap 60kg yapar. Günlük ortalama 240gr kadar protein aldığında vücut ilaçsız bile anabolik moddan çıkmıyor yani katabolik moda geçmiyor. E sen anabolizan aldığın için bu miktar biraz daha aşağıda olabilir protein olarak. Bu da bizi nereye götürüyor? Ketojenik beslenmeye. 

Ramazanda IF + KETO + anabolik ile aşırı verimli dönem geçirirsin. Sosyal medya diyetisyenleri ile bunu tartışıyorduk. Sonra en elit atletlerin ve IRONMAN'lerin keto beslendiği ile ilgili dökümanları gönderince pek sessiz kaldılar. Değiştiremeyeceğin durumu amacına göre şekillendirirsen sonuç her zaman kaçınılmaz olarak başarı getiriyor.

Çok güzel yazmışsınız hocam. Evet dediğiniz gibi her türlü bir başarı yakalanabilir isteyen taraf her zaman ileri giderse. Yağsız ağırlığa göre proteini x4 çarpanı ile katlayarak 250-300gram arasında belki tutturabilirim. Ona göre de ilerleyerek anabolizan eklemeye yeltenebilirim ancak psikolojim için kendimi ikna etmeliyim :D Çok teşekkürler hocam...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Yanlız bu kadar proteini hayvansal kaynaklardan almaya çalışma :) 1/3 kadarını bitkisel proteinlerden de alabilirsin.

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
anabolikadam, Bir saat önce yazdı:

Çok güzel yazmışsınız hocam. Evet dediğiniz gibi her türlü bir başarı yakalanabilir isteyen taraf her zaman ileri giderse. Yağsız ağırlığa göre proteini x4 çarpanı ile katlayarak 250-300gram arasında belki tutturabilirim. Ona göre de ilerleyerek anabolizan eklemeye yeltenebilirim ancak psikolojim için kendimi ikna etmeliyim :D Çok teşekkürler hocam...

Protein, genel olarak karbonhitratlardan daha tok tutar. IF+keto da sana sebzelerin çok faydası olur. Tok geçireceğin zamanı uzatır. Aynı şekilde haşlanmış yumurta da çok tok tutar. Ayrıca IF diyetinde büyüme hormonunun 7 kat kadar daha fazla salgılandığını da hesaba katmak gerekir. Bu da definasyona ve anabolik kalmaya çok yardımcı faktördür. Cildi dahi gençleştirir.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    69
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Yanlız bu kadar proteini hayvansal kaynaklardan almaya çalışma :) 1/3 kadarını bitkisel proteinlerden de alabilirsin.

Hem ekonomik açıdan zorlar hocam :) 1/3'ünü bitkisel proteinlerden almaya çalışırım hocam. Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler hocam.

rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Protein, genel olarak karbonhitratlardan daha tok tutar. IF+keto da sana sebzelerin çok faydası olur. Tok geçireceğin zamanı uzatır. Aynı şekilde haşlanmış yumurta da çok tok tutar. Ayrıca IF diyetinde büyüme hormonunun 7 kat kadar daha fazla salgılandığını da hesaba katmak gerekir. Bu da definasyona ve anabolik kalmaya çok yardımcı faktördür. Cildi dahi gençleştirir.

Çok sağ olun hocam, ramazan ayına girdiğimiz zaman başlangıcı yapacağım. İnşallah iyi bir dönem geçireceğiz... Teşekkür ederim hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
anabolikadam, 27.02.2024 - 21:06 yazdı:

Merhaba arkadaşlar, bu dönemdeki yaz için definasyona gireceğim ancak önceki definasyonlarıma kıyasla anaboliklerden uzak durarak (psikolojik sıkıntılarım nedeniyle) sadece uyarıcılar ve diğer türevleriyle devam etmek istiyorum. Önümüzdeki ay ramazan ayı biliyorsunuz. Uyarıcıyı o zamanda kullanmak istersem sahurun son dakikaları anca içerek uyurum buda sıkıntı olur boşa içmiş olurum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. @rastlantisal @Rdm

Aklımdakilerden bir kaçı

• Tiromel
  • Clen
  • Glifor

Gibi ilaçlarla ilerlemek. Bu konuda bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim. Nasıl bir yol izlemeliyim? 

Oruç tut namazlarını kıl teraviyi atlama kardiyo ekle gerek yok gerisine tığ gbi olursun :D

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    69
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Oruç tut namazlarını kıl teraviyi atlama kardiyo ekle gerek yok gerisine tığ gbi olursun :D

Valla hocam niyetimize göre şekillenecek her şey :D Sahuru kaçırmamak dileğiyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Raveny    3

Clen yerine Efedrin daha etkili olacaktır diye düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
rastlantisal, 28.02.2024 - 22:13 yazdı:

hocam akşama kadar yemek yemezsen definasyonda 1500 2k kaloriyi akşam nasıl dolduracağız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
aiserino, 7 saat önce yazdı:

hocam akşama kadar yemek yemezsen definasyonda 1500 2k kaloriyi akşam nasıl dolduracağız?

Olay zaten orada saklı ister 8-16 ister 6-18 istersen de 4-20 yap. O kısa aralıkta yemeğini yemen gerek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Olay zaten orada saklı ister 8-16 ister 6-18 istersen de 4-20 yap. O kısa aralıkta yemeğini yemen gerek. 

Tamamdır bundan sonra akşam spor öncesi ve sonrası olarak ayıracağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BlackLion
      Merhaba arkadaşlar,
      Erken bulk yaptım bu yıl toplamda 16 hafta
      1-4 Hafta
      500mg. Test. E. + 400mg. Boldenon + Günlük 50mg. Turinabol 5-8 Hafta 500mg Test E. + 400mg. Boldenon 9-12 Hafta
      500mg Test. E. + 600mg. Boldenon 13-16 Hafta
      500mg. Test. E. + 600mg. Boldenon + Günlük 50mg. Turinabol 2 günde bir Arimidex Günlük 3600 kalori ile 16 haftada iyi bir kas kazanımı sağladım. Toplamda 10kg. aldım ve PCT döneminde 5kg. kadar kaybettim. Şu anda 2500 kalori alıyorum. Şu anda PCT'nin son haftasındayım, 2-3 ay ara verip definisyon kürüne girmeyi planlıyorum. Sorum şöyle;
      Bu bulk küründen sonra definasyon kürüm nasıl olmalı ?
      Amacım kür bittiğinde mümkün olabildiğinde koruyabileceğim bir form yakalamak. Vücut yağ oranım şu anda %18-20 civarında. Endomorf yapım olduğundan dolayı fazla suyla beraber yağ oranımda var.
      Şöyle bir plan uygun mudur?
      1-2 Hafta
      Rimabolan 200mg/Haftalık Winstrol 20mg/Günlük Ventoilin 12mg/Günlük 3-12 Hafta
      Test. P. 300mg/Haftalık Rimabolan 300mg/Haftalık Winstrol 20mg/Günlük Ventolin 12mg/Günlük

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.