Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dandanakann_

Antidepresan ve testosteron kullanımı sorun yaratır mı?

Önerilen İletiler

Uzun yıllardır antidepresan kullanan biri olarak motivasyon düşüklüğü ve depresyon yaşıyorum spor yaparken aktif ve en iyi hissettiğim dönemler oldu ama eskisi gibi hissedemiyorum her şeyden çok yorgun ve bezginim bu durumu atlatmak için spor ve antidepresan eşliğinde düzenli testosteron kullanmak durumu kötüleştirirmi yoksa iyileştirirmi bir çok yolu denemis biri olarak soruyorum cevaplarınızı bekliyorum... @metinav @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

supraxdt    20
Dandanakann_, 1 saat önce yazdı:

Uzun yıllardır antidepresan kullanan biri olarak motivasyon düşüklüğü ve depresyon yaşıyorum spor yaparken aktif ve en iyi hissettiğim dönemler oldu ama eskisi gibi hissedemiyorum her şeyden çok yorgun ve bezginim bu durumu atlatmak için spor ve antidepresan eşliğinde düzenli testosteron kullanmak durumu kötüleştirirmi yoksa iyileştirirmi bir çok yolu denemis biri olarak soruyorum cevaplarınızı bekliyorum... @metinav @rastlantisal

Hangi ilacı kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Antidepresanlar kürü baltalar dostum. Ama bitik ruh halinden çıkış yoludur testosteron evet.

Kan ver ve total testo değerini ölçtür bakalım hangi seviyede.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Dandanakann_, 5 saat önce yazdı:

Tamam bu ilaçlar uyuşturucu madde değiller. ben 2 sene kullandım ve beyni gerçekten dopamin bombardımanına tutuyorlar spora gitme isteğim sıfır gibi birşeydi ne kadar kötü hissetsende sen o ilacın etkisindeyken zahmetlerden kaçınma eğiliminde olacaksın. testo eklersen bahsettiğim durum azalıcak. bence antidepresan dozunu da düşür öyle gir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt, 8 saat önce yazdı:

Hangi ilacı kullanıyorsun?

Şu anda cipralex kullanıyorum kullanmadığım antidepresan kalmadı sayılır.

SPECTRE, 8 saat önce yazdı:

Antidepresanlar kürü baltalar dostum. Ama bitik ruh halinden çıkış yoludur testosteron evet.

En son 1 sene önce vermiştim Total testosteron 4.67 değerinde çıktı o zamanda antidepresan kullanıyordum.

Vezuchiy, 4 saat önce yazdı:

Tamam bu ilaçlar uyuşturucu madde değiller. ben 2 sene kullandım ve beyni gerçekten dopamin bombardımanına tutuyorlar spora gitme isteğim sıfır gibi birşeydi ne kadar kötü hissetsende sen o ilacın etkisindeyken zahmetlerden kaçınma eğiliminde olacaksın. testo eklersen bahsettiğim durum azalıcak. bence antidepresan dozunu da düşür öyle gir .

Kullanmış biri olarak çok doğru söylemişsin hocam insanı aşırı üşengeç ve tembel yapıyor bu ilaçlar yıllardır bırakmayi denesemde her seferinde başarısız oldum insana verdiği o yoksunluk hissi uyuşturucudan daha beter birakinca anksiyetem el ayak titremeleri istemsiz sürekli ağlama hissi ve depresyon tavan seviyede oluyor bu döngüden kurtulmak için gitmedigim doktor kalmadı malesef keşke bir dönüm noktası olsa spor ile atlatabilsem sadece antidepresan kullanmadan .

SPECTRE, 8 saat önce yazdı:

1 hafta sonra randevum var detaylı bi testosteron ve hormon testi isteyeceğim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20

Testesteron seni zirveye çıkarır dersin ki ben tek siz hepiniz asosyalik durumunu ortadan kaldırır fakat kür içi bu şekil anti deprasan kullanımı kürü baltalar çünkü bunlar sosyal anksiyete bozukluğu da yapan tür ilaçlardan daha önce bu şekil kullanan görmedim ama kür verimini baya azaltır diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt, 12 dakika önce yazdı:

Testesteron seni zirveye çıkarır dersin ki ben tek siz hepiniz asosyalik durumunu ortadan kaldırır fakat kür içi bu şekil anti deprasan kullanımı kürü baltalar çünkü bunlar sosyal anksiyete bozukluğu da yapan tür ilaçlardan daha önce bu şekil kullanan görmedim ama kür verimini baya azaltır diye düşünüyorum 

İlacı bırakıp küre mi girsem diye düşünüyorum ama net bı bilgim olmadığı için risk alıp elde olan sağlığımı da bozmak istemiyorum kararsızım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Dandanakann_, 13 dakika önce yazdı:

İlacı bırakıp küre mi girsem diye düşünüyorum ama net bı bilgim olmadığı için risk alıp elde olan sağlığımı da bozmak istemiyorum kararsızım.

İlacı birakmayi denediğinde ne gibi etkiler gördün ve kan testi önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt, 26 dakika önce yazdı:

İlacı birakmayi denediğinde ne gibi etkiler gördün ve kan testi önemli 

Bırakmayı denediğimde vücudun istemsiz heryerinde titreme ve kasılma dişleri sıkma gıcırdatma sürekli aglama isteği depresif düşüncelere dalma yasiyorum ilaç kullanırken yarı yarıya gidiyor bu özellikler 

Kan testi için randevu aldım buraya paylaşacağım sonuçları daha detaylı ama yinede bi sormak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

St Johns Wort deneyebilirsin Natures Bounty marka. Eczaneden temin edebilirsin. Tamamen bitkisel, sarı kantaronun kapsülü. Ve aşırı derecede iyi geliyor depresyon durumlarına. Bitkisel ürün ne yapar ki deme cidden çok etkili. ailemde çok büyük psikolojik sıkıntı çekenlerde bile işe yaradı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd, 1 dakika önce yazdı:

St Johns Wort deneyebilirsin Natures Bounty marka. Eczaneden temin edebilirsin. Tamamen bitkisel, sarı kantaronun kapsülü. Ve aşırı derecede iyi geliyor depresyon durumlarına. Bitkisel ürün ne yapar ki deme cidden çok etkili. ailemde çok büyük psikolojik sıkıntı çekenlerde bile işe yaradı

Çok teşekkür ederim deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
Dandanakann_, 20 dakika önce yazdı:

Bırakmayı denediğimde vücudun istemsiz heryerinde titreme ve kasılma dişleri sıkma gıcırdatma sürekli aglama isteği depresif düşüncelere dalma yasiyorum ilaç kullanırken yarı yarıya gidiyor bu özellikler 

Düşük mg ile bırakmayı dene bı anda bırakma kür işini unut bence şimdilik testesteron ile büyük sorun çekersin onun dışında ritalin concerta gibi bağımlılık ilaç da kullanıyorsan bence sen kür işini hiç düşünme kafanda 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt, 38 dakika önce yazdı:

Düşük mg ile bırakmayı dene bı anda bırakma kür işini unut bence şimdilik testesteron ile büyük sorun çekersin onun dışında ritalin concerta gibi bağımlılık ilaç da kullanıyorsan bence sen kür işini hiç düşünme kafanda 

Yok ritalin concerta gibi ilaçlar kullanmadım SSRİ sınıfı ilaç kullandım hep onun dışında bir kere trisik antidepresan olan anafranil kullanmıştım o çok ağır ve yan etkisi zor bir ilacti bıraktım neyseki SSRİ ilaçlar daha hafif ve yan etkisi az oluyor genelde tavsiyen için teşekkür ederim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
gönderildi (düzenlendi)

Ne yaptın kankam? var mı bir gelişme bir düzelme 

tarihinde trznd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd, Bir saat önce yazdı:

Ne yaptın kankam? var mı bir gelişme bir düzelme 

Yok kanka cipralex devam ediyorum ya sarı kantaron kullanmam için antidepresan bırakmam gerekiyo şuan kullandığım ilaç ile %40 bı iyileşme seviyem var riskede atmak elimdekinden olmak istemiyorum bir kere bırakınca tekrar vücuda alışması uzun sürüyor ikisi beraber kullanımıda cok riskli taşikardiden gitmeyelim diye şu anlık devam ediyorum ilaca kür iside arada bir aklıma geliyor ama zaten psikolojik sıkıntılı bı insanim biraz tek başıma hormon alıp dahada kötü olmasını istemiyorum kararsızım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.