Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulas00

Pct için tahlil sonuçlarıma göre ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

ulas00    18

Doktor fsh ve lh bakmamış maalesef sadece total testo bakmış o da çok düşük maalesef :(

IMG_9002.png IMG_9003.png IMG_9004.png IMG_9006.png IMG_9007.png IMG_9008.png IMG_9005.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shX648    16

ürolojiye gidip kendimi gün içi çok bitkin hissediyorum sürekli uykum geliyor testislerim ağrıyor ve sertleşemiyorum dersen testlerine bakıcakdır şahsen ben öyle yapmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
shX648, 27 dakika önce yazdı:

ürolojiye gidip kendimi gün içi çok bitkin hissediyorum sürekli uykum geliyor testislerim ağrıyor ve sertleşemiyorum dersen testlerine bakıcakdır şahsen ben öyle yapmıştım 

Aynısını yapacağım yarın, aile hekimim kendini kötü hissetmiyorsan sıkıntı yok dedi , ben de kendimi kötü hissetmiyorum şu an enerjim de gücüm de yerinde ama yine de gideceğim tsh yüksekliği bir sıkıntı gibi duruyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225

Ne kadar süre ilaç kullandın? Son enjeksiyondan 3 hafta sonra 1 adet ovitrelle tam doz vur. 6 Gün sonra 1.5 ay boyunca klomen-tamoxifen 1'er tablet kullan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
KlasikFizik, 54 dakika önce yazdı:

Ne kadar süre ilaç kullandın? Son enjeksiyondan 3 hafta sonra 1 adet ovitrelle tam doz vur. 6 Gün sonra 1.5 ay boyunca klomen-tamoxifen 1'er tablet kullan. 

6 hafta 300 mg testo enanthate kullandım son enjeksiyondan 55 gün geçti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
ulas00, Bir saat önce yazdı:

6 hafta 300 mg testo enanthate kullandım son enjeksiyondan 55 gün geçti

Pct için geç kalmışsın. LH,FSH testini verdikten sonra buraya yolla döngün açılmış mı bakalım, açıldıysa pctye gerek yok. 

Bu süreçte burda yazılanları uygula, ekstra olarak tribulus supplementi kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
KlasikFizik, 21 dakika önce yazdı:

Pct için geç kalmışsın. LH,FSH testini verdikten sonra buraya yolla döngün açılmış mı bakalım, açıldıysa pctye gerek yok. 

kullanıyorum serkan hocamın tarifine cumartesi başladım, kingsize alpha male de aldım ayrıca zma ve uyumadan arginine kullanmaya başladım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648, 08.02.2024 - 11:12 yazdı:

Bunu söylediğinizde hangi değerlerinize baktılar acaba bende aynısını denemek istiyorum.

Yoksa özel hastane biraz korkutuyor şuan ücretlerini bilmiyorum gerçi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
ulas00, 8.02.2024 - 11:40 yazdı:

Aynısını yapacağım yarın, aile hekimim kendini kötü hissetmiyorsan sıkıntı yok dedi , ben de kendimi kötü hissetmiyorum şu an enerjim de gücüm de yerinde ama yine de gideceğim tsh yüksekliği bir sıkıntı gibi duruyor.

Aile hekimi hormon testi yapabiliyor mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    359
Mhmt38, 55 dakika önce yazdı:

Aile hekimi hormon testi yapabiliyor mu? 

Yok dostum yapamaz.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
KlasikFizik, 2/8/2024 - 14:58 yazdı:

pct içın geç kalmamışsın,aksine ne kadar geç pct yaparsan o kadar çok etki alırsın pct ilaçlarından.... erken yapılmasındansa geç yapılması 1000 kat daha iyidir pct nin.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
Yaşar ramazan, 8 saat önce yazdı:

Bunu söylediğinizde hangi değerlerinize baktılar acaba bende aynısını denemek istiyorum.

Yoksa özel hastane biraz korkutuyor şuan ücretlerini bilmiyorum gerçi

Eğer ürolojiye gidip sertleşme problemi yaşıyorum, cinsel isteksizlik var vs. derseniz direk: Total testo, e2, prolaktin, lh, fsh bakacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulas00    18
Vezuchiy, 9 saat önce yazdı:

problem yaşiyor musun enerji ve cinsel olarak

Kral valla yaşamıyorum şu an sanki ya, her şey normal gibi yani sadece ereksiyon olma sürem eskisi kadar kısa değil. Gücüm kuvvetim yerinde çok şükür. Yarın sabah teste gidecem. Konuyu güncelleyeceğim cuma gününü daha detaylı açıklama yaparım.

0xhex, 13 saat önce yazdı:

pct içın geç kalmamışsın,aksine ne kadar geç pct yaparsan o kadar çok etki alırsın pct ilaçlarından.... erken yapılmasındansa geç yapılması 1000 kat daha iyidir pct nin.

Açıkçası benim pek mantığıma yatmadı bazı durumlardan dolayı pct yapmadım. tahlile gittiğimde döngüm açılmıştı. Artık açık döngüye tekrar ilaç sokmak istemedim. Yarın vereceğim kan tahlilinde hala aynı sonuçlar çıkarsa tekrar bir küre girip arkasına sağlam ve uzun bir pct yapacağım. Ama umarım gerek kalmaz çünkü ilaçlardan komple uzağım artık…

***************************************************************************************

Yine kıl adamın birine denk geldim maalesef. Kendi aile hekimim yoktu, adama hem tsh için hem testosteron için bi test vermek istiyorum dedim. Bana testosterona gerek yok tiroitlere baktır dedi, ben de düşük çıkmıştı tekrar bi bakalım rica etsem ona göre yok izleyeceğim dedim. Saçma sapan tersledi ben de çektim gittim. Arkadaşlar merak ediyorum bu aile hekimleri cebinden mi ödüyor her değerin parasını lan zaten veriyoruz testi işte orda bir tane tik atsan ölecek misin neyin tribi bu, sabah sabah gerildiğimizle kaldık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns, 2/28/2024 - 22:06 yazdı:

Eğer ürolojiye gidip sertleşme problemi yaşıyorum, cinsel isteksizlik var vs. derseniz direk: Total testo, e2, prolaktin, lh, fsh bakacaktır.

Vallahi test istememe rağmen gerek yok dedi bir ilaç yazıp yolladı. Ben anlamadım doktorlar neden testten kaçar kobaymıyız biz. Bide verdiği ilacı bitirdikten sonra direk yanına gelip sonuç paylaşmamı istiyor. Neyse özel hastanede devam ederiz işlemlere artık yinede teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
Yaşar ramazan, 5.03.2024 - 11:56 yazdı:

Vallahi test istememe rağmen gerek yok dedi bir ilaç yazıp yolladı. Ben anlamadım doktorlar neden testten kaçar kobaymıyız biz. Bide verdiği ilacı bitirdikten sonra direk yanına gelip sonuç paylaşmamı istiyor. Neyse özel hastanede devam ederiz işlemlere artık yinede teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için.

Hocam sana cins bir doktor denk gelmiş. İstersen farklı bir hastane ve doktorla şansını dene bütçe sıkıntın varsa çünkü çok yakın zamanda aynı taktikle @ulucyldz arkadaşımızda şansını denedi ve tüm testleri yaptırmış :)

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulucyldz    18
eragns, 1 saat önce yazdı:

Hocam sana cins bir doktor denk gelmiş. İstersen farklı bir hastane ve doktorla şansını dene bütçe sıkıntın varsa çünkü çok yakın zamanda aynı taktikle @ulucyldz arkadaşımızda şansını denedi ve tüm testleri yaptırmış :)

merhabalar evet arkadaşımın da dediği gibi taktik bende işe yaradı.

direkt kapıyı çalıp girdim ve sorunun nedir dediğinde cinsel isteksizlik dedim.

yaşımı sordu sonra da “hormon testini al pazartesi tekrar gel” dedi. galiba doktordan doktora bu durum değişiyor.

ancak ben sorunsuz ve kolay bir şekilde testlerimi alabildim.

farklı bir doktora randevu alıp aynı taktiği deneyebilirsiniz

siz test talep etmeyin verecek olan adama test talep edince vermiyor bile, bazıları cidden kıl bu konuda ama dediğim gibi bende forumdaki arkadaşların dediğini uyguladım ve sorunsuz bir şekilde hallettim.

geçmiş olsun tekrardan:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: qwert
      Herkese merhaba,
      3 aylık only testo kürünü bitirmeye karar verdim hep 250 mg gittim genel olarak ilaçları 2 haftadır bıraktım ve dün kan tahlili verdim sonuçlar yazımın altında paylaştığım gibidir.
      Sizce pct ye başlamalı mıyım? Yoksa 1 hafta daha mı beklemeliyim? Testesteron ölçü birimi nmool/l nq ml de 3-4 arası değere tekabül ediyor. Elimde 2 adet ovitrelle klomen ve tamoxifen ayriyeten de proviron mevcut ürünlerimi stokladım. Aşağıya da küre girmeden önceki sonuçlarımı atacağım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. @rastlantisal @Askabar @godofdark @otopsicikedi @GHOST 

• Yazan: Beastmode
      Merhabalar arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürü bıraktım 3 ay oluyor pct yapmadım uzun bir kürden çıktım. Testesteron ve östrojen değerlerim bunlar fakat testosteron değer sonucu normal yazmasına rağmen düşük değil mi? Ve östrojen değerim de normal yazıyor ama yüksek değil mi çünkü çok fazla halsizlik, güçsüzlük ve duygusallık hissediyorum bilenler yardımcı olabilir mi? Doktor sonuçları göstermem için 2 hafta sonrasına randevu verdi kafama çok takıldı sonuçlar.

• Yazan: Yasinakda
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar 2. Kür başlayacağım en hızlı kütle nasıl koyabilirim? Kilo 80 define olup öyle mi girmeliyim sizce? Teşekkürler.

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.