Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Deca 1000 mg kullanan oldu mu hiç?

Önerilen İletiler

Selam abilerim kardeşlerim dostlarım. 
20-30 defa haftalık 500 mg deca kürü yapan bir kişi en son decada çıkabilecgi haftalık dozaj kac mg olur sizce yorumlarınızı bekliyorum?

Deca haftalık 1000 mg alan oldumu mesela aranızda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Ben en fazla 500-600

Bunda bile bazen cinsel olarak kendini hatırlatıyordu

Hem deca 1 gr ise testosteron kaç mg olmalı merak ediyorum 

Forumda deneyen yok diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

1000mg deca girmek delilik. Forumda bunu deneyen yoktur, belki opende mr olympia kütlesine sahip ünlü sporcular kullanmistir. Testo ise minimum 1.5gr olmalı, akıl karı değil 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414

1000mg deca küründe alman gereken testosteron 1500mg. Artık bunun için leblebi niyetine arimidex yer herhalde. Yan etkilerinin tölere edilebileceğini de sanmıyorum. 

Anaboliklere lütfen çok anlam yüklemeyin. Bir noktada doz artırmak yerine peptidlerle desteklemek çok daha verimli, sorunsuz ve akıllıca olur.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    78

1000deca 1250-1400 testo olabilir dallas mccarver 1000mg npp alırdı haftada 19diğer ilaçla birlikte

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Bir fitness hoca var turkiyede. Videolarinda hep soyliyor 1000mg hic birsey degil. Bence Bu cok yanlis ve genclere kötü tavsiye.

1500 mg test ve 1000mg deca bana göre cok fazla dosajlar…..

resmen intihar ve okadar con Yan etki cikma riski var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
Mahmutaga, Bir saat önce yazdı:

Bir fitness hoca var turkiyede. Videolarinda hep soyliyor 1000mg hic birsey degil. Bence Bu cok yanlis ve genclere kötü tavsiye.

Öyle bir tayfa var harbi şaşırmışlar salonda 16 17 yaşında çocuklara 750 800 mg vereni gördüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Mahmutaga, 1 saat önce yazdı:

Sattığı ürünler %30-40(o kadar bile olmayabilir) dolu olunca 1000mg kullanıyor doğal olarak xD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

100 mg testo e 1000 mg deca yapan bir adamın günlüğünü okumuştum bi yabancı forumda. Adam çok memnun olduğundan bahsediyordu, yan etki ve ereksiyon konusunda hiç sıkıntı yaşamamış ama her vücut farklı. Bizim ülkemizde düşük testo yüksek decaya öcü gibi bakılıyor :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

100 mg testo e 1000 mg deca yapan bir adamın günlüğünü okumuştum bi yabancı forumda. Adam çok memnun olduğundan bahsediyordu, yan etki ve ereksiyon konusunda hiç sıkıntı yaşamamış ama her vücut farklı. Bizim ülkemizde düşük testo yüksek decaya öcü gibi bakılıyor :D 

Deca dickten haberin varmı dostum?

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Param olsa 2 haftada bir kontrolle beraber ben kullanırdım galiba kendimde o kapasiteyi görüyorum sonra vücudum yan etkiden iflas verip oturup spor hayatımın nasıl içine ettim diye düşünürdüm 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
gönderildi (düzenlendi)
Mahmutaga, 5 saat önce yazdı:

o bahsettiğin hoca haftalık testosuz  2500 mg deca vurmuş bir insan :D 

E tabiki haliyle deca dick yaşadım diyor. İddia üstüne yapılmış bir şey olduğunu da söylüyor 

tarihinde TheExecutioner tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
TheExecutioner, 45 dakika önce yazdı:

o bahsettiğin hoca haftalık testosuz  2500 mg deca vurmuş bir insan :D 

E tabiki haliyle deca dick yaşadım diyor. İddia üstüne yapılmış bir şey olduğunu da söylüyor 

2.5 gr deca bu işin fantazisi olur o artık farklı bir kategori 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
crosfredy, Şimdi yazdı:

2.5 gr deca bu işin fantazisi olur o artık farklı bir kategori 

Fantezi zaten aromatize olucak çoğu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
KlasikFizik, 7 saat önce yazdı:

Deca dickten haberin varmı dostum?

Var tabii niye sordun, zaten her vücut farklı diye ekleme yaptım. İlla herkes deca dick olacak diye bir şey de yok. Benim paylaştığım durumdaki kişide olmamış ama sende veya başkasında olmayacak anlamına gelmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Var tabii niye sordun, zaten her vücut farklı diye ekleme yaptım. İlla herkes deca dick olacak diye bir şey de yok. Benim paylaştığım durumdaki kişide olmamış ama sende veya başkasında olmayacak anlamına gelmez. 

Senin paylaştığın kişinin doğru söylediğinden emin misin?

Bu işler farazi kalıyor arkadaşlar. Cemiyette "hiç sorun yaşamadım yaa" deyip, kür ve cinsel sorunlar üzerine söyleşi de can kulağı ile dinleyen, reçeteleri not eden bir insanlar var. 

Peki biz burada ne yapıyoruz? Sorun yaşamadığı söyleyen istisnaları referans almayıp, sorun yaşayan insanları referans alarak tavsiye veriyoruz. Çünkü neden? Sorun yaşamadığını söyleyen "azınlık", sorun yaşadığını söyleyen "genelden" çok çok daha az sayıda. Şimdi biri senin yazdığını okuyup 1000mg decaya girse ve sorun yaşasa, üstüne de gelip sana sitem etse ona "haksızsın" diyebilir misin? 

Yani biz burada herhangi bir dozu yada ilacı ezbere öcüleştirmiyoruz. Sorun yaşama ihtimalini de anlatarak en güvenli yoldan götürmeye çalışıyoruz tavsiyelerimizle. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    111

Enjeksiyonları sağlık kabinine yaptırdığım dönem de testesteron ceketimin sol iç cebinde , bolde ve deca da sağ cebindeydi ve her gittiğimde sağdakileri çıkarıp sağa testoyu ayrı sola koyuyordum vuracağı ml o biliyordu buraya kadar sorun yok

bir gün bolde bittiğinde dikkatsizlikten bolde yerine deca açmışım zaten 400 mg alıyordum decayı , bolde yerine de 1 veya 2 hafta ekstra 400 mg daha deca vurunmuş oldum toplam 800 mg ve cinsel ilişkinin ortasında zirvedeyken ereksiyon gitti lan ne oluyor derken sonrasında bunu fark ettim sıkıntı yani  😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
rastlantisal, 16 saat önce yazdı:

Senin paylaştığın kişinin doğru söylediğinden emin misin?

Bu işler farazi kalıyor arkadaşlar. Cemiyette "hiç sorun yaşamadım yaa" deyip, kür ve cinsel sorunlar üzerine söyleşi de can kulağı ile dinleyen, reçeteleri not eden bir insanlar var. 

Peki biz burada ne yapıyoruz? Sorun yaşamadığı söyleyen istisnaları referans almayıp, sorun yaşayan insanları referans alarak tavsiye veriyoruz. Çünkü neden? Sorun yaşamadığını söyleyen "azınlık", sorun yaşadığını söyleyen "genelden" çok çok daha az sayıda. Şimdi biri senin yazdığını okuyup 1000mg decaya girse ve sorun yaşasa, üstüne de gelip sana sitem etse ona "haksızsın" diyebilir misin? 

Yani biz burada herhangi bir dozu yada ilacı ezbere öcüleştirmiyoruz. Sorun yaşama ihtimalini de anlatarak en güvenli yoldan götürmeye çalışıyoruz tavsiyelerimizle. 

Sadece gördüğüm ve okuduğum bir deneyimi paylaştım, bunun ekstremlerini de yapan var tabii ancak tekrar belirteyim: Her birey farklı, ben de bundan yola çıkarak zaten paylaştım deneyimi. Doğrudur veya yanlıştır onu bilemem sonuçta internette bulunan bir yazı. 

Onun dışında evet, ben kimseye ne yüksek deca yüksek testoyu öneririm ne de düşük testo yüksek deca gibi bir kür dizaynını yapmasını. 1000 mg deca kullanmak gibi bir niyeti yok zaten konuyu açan arkadaşın, kullanan varsa tecrübelerini paylaşsın diye başlık açmış. 

Ayrıca 1000 mg deca kullanmanın daha güvenli bir yolu yok zaten. Sorun yaşama ihtimali normal küre giren birine göre çok daha yüksek tabii ki. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102

ben hala tek ilacın veya 2 ilacın yüksek doz kullanılmasına aşırı karşıyım. dozları insani seviyelerde tutup 3-4 farklı ilacı kombine etmek hala çok daha mantıklı

• 1000 deca yerine mesela
  • 400 Tren 750 testo 350deca gidilebilir yanına oral da eklenirse uçurur bile.

1k decanın sana vereceği cinsel problemleri geç 1.5k testo bile reseptörlerinin içinden geçicek sayısını katlarca arttırıp sana sadece o bile baya sıkıntı verecek büyük ihtimalle. bu iş yüksek dozajla olsaydı herkes yapardı arkadaşlar @rastlantisal ideal dozajlarda çok harika sonuçlar aldı kür günlüklerini inceleyin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.