Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Çok sevdiğim bu sürecin sekteye uğraması

Önerilen İletiler

Kado    103

Herkese selamlar, 3 yıldır aktif spor yapıyorum bunun son 2 yılı önceki yıla göre daha iyi ve disiplinli son 1 yıl da  ise tam odaklandım , 1 öğün veya antrenman atlamadım daha bilinçliyim bazı konularda ve ilaç , vitamin , koruyucu vs olarak  bir kaç yıl yetecek stoğum var fakat her şey bu kadar düzene girmişken ve hazırken maalesef geleceğim için çalışmaya işe dört elden sarılmam gerekiyor ağır bir iş kendi işimiz , bu sorumluluğa girdikten sonra spor hayatım üzülerek eskisi gibi olmayacak çünkü bazen sabah 8 de başlayıp akşam 23 buluyor , bazen 8 de başlayıp 6 da bitiyor veya işten çıkıp eve gidip duş alıp çıkmama salonun kapanma saati gelecek kadar yani gelen iş bitmeden kapatıp gitmek yok.

demem o ki bu süreçte beslenmem sekteye uğramaz öğünlerimi yerim ama ister istemez uykum antrenman günlerim şaşacak bazen böyle olunca da ilaç kullanmam mantıksız oluyor

haftada 5 yaptığım antrenman belki 3 e düşecek olanı koruyabilecek miyim onuda bilmiyorum benim için üzücü bir durum ama geleceğim ve ailem için buna mecburum biraz da geç kalmış durumdayım bu konuda , artık bana bakacak kimse yok benim bakmam gereken kişiler var.

Bu süreçte önerileriniz neler?

@rastlantisal @Rdm @Bay-T

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Bu sektörden para kazanma amacın yoksa vücüduna sokma ilaç bir sorumluluğun var ise aileni bakman gerekiyor ise ailene bak ikilemde kalmışsın belli fakat bunu sormana bile gerek yok aile her şeyden önde gelir spor zevk işi bir fobi ileride işlerin düzene girdiği zaman güzel bir dönüş yaparsın fakat işlerin düzene girene kadar bakman kişilere bak bu süreçte kendini iyi hissettiğin zamanlarda idmanına git herkesin hayat şartları bir olmuyor kendi hayat şartlarını göz önüne alarak spor hayatına bir şekil ver Üzmene gerek yok sorumluluk alıyorsun ve insanlar sana güveniyor spor hayatında başarılı olamazsın iş hayatında çok başarılı güzel yerlere gelirsin yani demek istediğim şu hayatınızın odak noktası vücut geliştirme olmasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kado, 6 saat önce yazdı:

Herkese selamlar, 3 yıldır aktif spor yapıyorum bunun son 2 yılı önceki yıla göre daha iyi ve disiplinli son 1 yıl da  ise tam odaklandım , 1 öğün veya antrenman atlamadım daha bilinçliyim bazı konularda ve ilaç , vitamin , koruyucu vs olarak  bir kaç yıl yetecek stoğum var fakat her şey bu kadar düzene girmişken ve hazırken maalesef geleceğim için çalışmaya işe dört elden sarılmam gerekiyor ağır bir iş kendi işimiz , bu sorumluluğa girdikten sonra spor hayatım üzülerek eskisi gibi olmayacak çünkü bazen sabah 8 de başlayıp akşam 23 buluyor , bazen 8 de başlayıp 6 da bitiyor veya işten çıkıp eve gidip duş alıp çıkmama salonun kapanma saati gelecek kadar yani gelen iş bitmeden kapatıp gitmek yok.

demem o ki bu süreçte beslenmem sekteye uğramaz öğünlerimi yerim ama ister istemez uykum antrenman günlerim şaşacak bazen böyle olunca da ilaç kullanmam mantıksız oluyor

haftada 5 yaptığım antrenman belki 3 e düşecek olanı koruyabilecek miyim onuda bilmiyorum benim için üzücü bir durum ama geleceğim ve ailem için buna mecburum biraz da geç kalmış durumdayım bu konuda , artık bana bakacak kimse yok benim bakmam gereken kişiler var.

Haftada 3 gün sağlam yapılan antrenman yeterli. Çalışan arkadaşlar için yazdığım bir program var ve verim alıyorlar. Kişisine göre süresi değişiyor. 

Yıllardır sabah 6da kalkıp akşam 6da eve varıyorum. İş çıkışı aç karnına eve uğramadan gidip antrenmanımı yapıyorum. Böyle zamanlarda enerjim az ise yanımda getirdiğim haşlanmış patatesi yolda yiyorum ve o antrenman bir şekilde verimli geçiyor. Dozu abartmayacağın anabolik bu sıkı süreçte sana yardımcı bile olur. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
crosfredy, 3 saat önce yazdı:

Bu sektörden para kazanma amacın yoksa vücüduna sokma ilaç bir sorumluluğun var ise aileni bakman gerekiyor ise ailene bak ikilemde kalmışsın belli fakat bunu sormana bile gerek yok aile her şeyden önde gelir spor zevk işi bir fobi ileride işlerin düzene girdiği zaman güzel bir dönüş yaparsın fakat işlerin düzene girene kadar bakman kişilere bak bu süreçte kendini iyi hissettiğin zamanlarda idmanına git herkesin hayat şartları bir olmuyor kendi hayat şartlarını göz önüne alarak spor hayatına bir şekil ver Üzmene gerek yok sorumluluk alıyorsun ve insanlar sana güveniyor spor hayatında başarılı olamazsın iş hayatında çok başarılı güzel yerlere gelirsin yani demek istediğim şu hayatınızın odak noktası vücut geliştirme olmasın.

İkilem de kalmadım aslında benzer durumda olanlar varsa uyguladıkları sistem vs  onu soruyorum yoksa  gerekirse hiç gitmem keser atarım her ne kadar sevsem de bu sporu, 

dediğin gibi keyfi yaptığımız bir şey para kazanmıyorum bu işten ve diğer önceliklerim daha ağır basıyor bunun farkındayım ve yapacağım.

rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Haftada 3 gün sağlam yapılan antrenman yeterli. Çalışan arkadaşlar için yazdığım bir program var ve verim alıyorlar. Kişisine göre süresi değişiyor. 

Yıllardır sabah 6da kalkıp akşam 6da eve varıyorum. İş çıkışı aç karnına eve uğramadan gidip antrenmanımı yapıyorum. Böyle zamanlarda enerjim az ise yanımda getirdiğim haşlanmış patatesi yolda yiyorum ve o antrenman bir şekilde verimli geçiyor. Dozu abartmayacağın anabolik bu sıkı süreçte sana yardımcı bile olur. 

Aynısını uygulayabilirim sanırım bir kaç hafta geçtikten sonra duruma göre bir yol çizeriz inşallah abi, antrenmanlarım sert oluyor genelde , 

haftada 600 testo / 400 bolde alıyorum şu an mesela boldeyi çıkarıp haftada 125 yada 250 mg testesteron alsak yeterli mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Kado, 21 dakika önce yazdı:

İkilem de kalmadım aslında benzer durumda olanlar varsa uyguladıkları sistem vs  onu soruyorum yoksa  gerekirse hiç gitmem keser atarım her ne kadar sevsem de bu sporu, 

dediğin gibi keyfi yaptığımız bir şey para kazanmıyorum bu işten ve diğer önceliklerim daha ağır basıyor bunun farkındayım ve yapacağım.

Aynısını uygulayabilirim sanırım bir kaç hafta geçtikten sonra duruma göre bir yol çizeriz inşallah abi, antrenmanlarım sert oluyor genelde , 

haftada 600 testo / 400 bolde alıyorum şu an mesela boldeyi çıkarıp haftada 125 yada 250 mg testesteron alsak yeterli mi?

Form koruma kürü olur. Pek bir anabolik etkisi olmaz. Ben bayadır 250mg testosteron ile devam ediyorum. Şimdi 200 tren ekleyip testoyu 150ye düşürdüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.226

Önce aile önce iş bu bizim için aksini akla getirmenin dahi mümkün olmadığı bir denklem.

Spora gelince mesela benim işlerimdee senin anllatıklarınla benzer ticareetle uğraşıyorum vee büyük işler bunlar küçük bakkal, market işleri deeğil uluslar arası ve işin devamlı başında durmalı bütün gününü alıyor neyse gel gelelim senin konuna spor için kendine bir yol bulmaya çalış su nasıl yolunu buluyorsa sende öyle yap evde yap salonda yap bir yerlerde yap çünkü spor psikolojiyi ayakta tutan bir şey orada tüm negaatifi atıyor tüm seni üzen şeylerden veya yoran şeylerden mental olarak uzak kalıyorsun.

@rastlantisal hoca ifade etmiş temel alt yapın varsa 3 gün bile yeterli haftada ama ilçalarla seviye atlamak için tabi 5,6 gün en doğru seçenek.

Ama bende mesela yıllardır bu sporu yaparım hafta 3,4 gidiyorum işimden dolayı kaslara kan gönderiyorum tamam yetiyor fit kalmama motive olmama :)

Hele ki böyle daraltıcı bir zaman da testosteron kesmek son düşüncen olsun bir sporcuyu hayata bağlayan en büyük silah diyebilriim.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

evde yer varsa bir odayı spor salonuna çevirebilirsin ... 2 ağır dambıl ve barfix çubuğuyla iyi vucut yapılır ilerde z bar,  bench vb de alabilirsin 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eragns    2
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Haftada 3 gün sağlam yapılan antrenman yeterli.

Çalışan arkadaşlar için yazdığım bir program var ve verim alıyorlar. Kişisine göre süresi değişiyor. 

Hocam konudan bağımsız olarak kişiye özel mi antrenman yazıyorsunuz yada bu belirttiğiniz antrenmana veya antrenmanlara ulaşabileceğimiz bir yer var mıdır? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
eragns, 34 dakika önce yazdı:

Hocam konudan bağımsız olarak kişiye özel mi antrenman yazıyorsunuz yada bu belirttiğiniz antrenmana veya antrenmanlara ulaşabileceğimiz bir yer var mıdır? @rastlantisal

Kişiye özel yazmam için kişiyi ve antrenman yeteneklerini görmem gerekiyor.

Lakin bu kadarına lüzum olduğunu düşünmüyorum. Standart antrenman formatları iyi zaten. PPL, split, full body vs.

Kendi antrenman biçimimi de kendi güncemde paylaştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Kado, 16 saat önce yazdı:

Dostum öncelikle hayatta her zaman iniş çıkışın olduğunu unutma. Benim her zaman önceliğim ailem ve aileme iyi hayat yaşatmak için daha fazla para kazanma üzerine oldu. Öncelikler süreçle değişir bunun senin üzerinde hep olumlu etkiler bırakmasını sağla. Eve bir kaç ağırlık almanı öneririm. En azından spor yapamadığım zamanlarda vicdan azabı çekmeni engeller. Onun dışında haftada 3 gün sağlam full body antrenmanla mevcut durumunu korur hatta üstüne kas bile koyarsın. Önemli olan kaslara o uyarıyı vermek. Bence haftada 3 gün bunun iyi ideal bir süre

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.