Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ahmetemin

Noxy lab sarms kürüm +12 kg ekledim :)

Önerilen İletiler

ahmetemin    17

Herkese merhaba, Burak hocanın koçluğunda yürüttüğüm 8 haftalık sarms bulk kürünü tamamlamış bulunmaktayım.

Kullandığımız ürün markası : Noxy lab

ilk 4 hafta

• mk667 only

son 4 hafta

• mk667 + rad140 şeklinde kür yaptık. (tek şişe çift mix ürün)

Başlangıç değerlerim şu şekilde

• kilo 80
  • boy 188
  • yaş 22
  • Kol 35.5
  • Bel 89
  • Omuz 53

Kür sonu değerlerim 

• kilo 92
  • kol 39
  • bel 90
  • omuz 55

Fotoğrafları yüklemeden önce süreç içerisinde aldığım etkileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

1-4 hafta 

Sabah 0.5 ml ant öncesi 0.5 ml mk667. İlk 1 hafta aşırı bir etki hissetmedim ama ondan sonra pump çok ciddi bir şekilde artmaya başladı. idman sonu bölgeyi çok sert hissediyordum.

Ağırlıklarda genel olarak gözle görülür bir artış vardı;

Mk 667 nin verdiği açlığı en çok hissettiğim dönemdi işime çok yaradı iştahım kötüydü öncesinde.

4-8 hafta

Tam olarak kırılma noktası diyebileceğim bir dönemdir 4. Hafta sonrası

rad 140 da eklenince ciddi bir şekilde kilo aldım. Tüm ağırlıklar epey arttı yerine göre %30-%40 gün boyu adele dopdoluydu inanılmazdı tişörtleri doldurmaya başladım vs efsane bir dönem 😀 Fotoğraflardan belki pek belli olmayuyor olabilir ama ayna karşısında veya arkadaşlarımın gözünden göründüğüm kadarıyla gayet mutluyum.

BAŞLANGIÇ FOTOĞRAFLARIM :

IMG_0593.thumb.jpeg.52f5679f28109fe3ff0067bdf3e9d617.jpeg  1ae.thumb.jpeg.31f728ebdfd791cbe5db22cab99455e6.jpeg 2ae23.thumb.jpeg.21c3df25be1910466fc185216b59cac9.jpeg

KÜR SONRASI FOTOĞRAFLARIM : 

IMG_1065.thumb.jpeg.7e617223e38fd2e4b302c8bc8b7647f8.jpeg IMG_1066.thumb.jpeg.647cf9ecf6f2ab8f8da30c97d321772d.jpeg IMG_1143.thumb.jpeg.1c55bdeecab350747a0b1be846d1e022.jpeg 

Süreçten çok memnunum Burak hocaya teşekkür ediyorum kendisiyle çalışmaya devam edeceğim saygılar.

• Beğen 5
  • Ödül 2
  • Tebrikler 1
  • 100 Puan 2
  • Voov!! 2
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.237

12 kg millet steroid küründe alıyor evladım ne yaptın :D Güzel hafif yağlanma var ama düzeltilmeyecek bir şey yok. Omuz, göğüs vücudun hacmi fark  edilir şekilde artmış ama hemen sakın böbürlenme veya daha fazlası neden olmadı diye isyana bağlama bu zamanla olacak bi şey. Vücudunun rengin çok beyaz bu seni hacimsiz gösterir bunun değiştir ilk fırsatta. Göğüs genetiği biraz sorunlu onun üzerine düş bu saaten sonra zaten gerisi gelir ;)

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
ulquiorra_z, 23 dakika önce yazdı:

sarmlar bu kadar etkili mi yahu 10 numara değişim tebrik ederim

Ben Burak hocanın biogens sarmlarıylada çalıştım noxyleride denedim ikiside neden bunca zaman steroid kürüne girdim ki ben dedirtti :) Burak hocadan dinlediğim bir şeyi direk aktarayım umarım bana kızmaz. Sarmlar Türkiye de ismini duyurmaya başlamasının üzerinden 3,4 maksimum 5 yıl geçti piyasada o zaman onlarca sarms varken Burak hoca piyasanın en kaynar zamanlarıdan tam yanılmıyorsan 1,2 yıl sonra stok olarak giriş yaptı defalarca sordum sordum hep yok araştırıyorum diyordu ve bir gün abd işi biogen ile stokları yenilendi neden dediğimde şunu demişti yıllar boyu inşa ettiğim güven duygusunu yanlış iş yaparak yerle bir etmek istemem piyasada bir ismim var ve en iyi olanı neyse onu bulup deneyip emin olduktan sonra stoğa sokmam gerekiyordu öylede yaptım demişti. 

Uzun lafın kısası Burak hoca neyle çalışırsa gözüm kapalı denerim ve şimdiye kadar hiç üzülmedim yanılmadım.

Noxy şuan piyasada ki en iyi sarms ve peptid hatta yazılanları okudukça aanabolik gruplara sahip markalardan biri diyebilirim şuan. Arkadaşımıza gelince 12 kilo gerçekten çok iyi daha gidecek çok yol var @Bay-T Tayfun abinin dediği gibi. Vücudunda üstüne düşmen gereken ilk bölge bence de göğüsler. Emeğine sağlık.

• Beğen 5
  • Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    17
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

12 kg millet steroid küründe alıyor evladım ne yaptın :D Güzel hafif yağlanma var ama düzeltilmeyecek bir şey yok. Omuz, göğüs vücudun hacmi fark  edilir şekilde artmış ama hemen sakın böbürlenme veya daha fazlası neden olmadı diye isyana bağlama bu zamanla olacak bi şey. Vücudunun rengin çok beyaz bu seni hacimsiz gösterir bunun değiştir ilk fırsatta. Göğüs genetiği biraz sorunlu onun üzerine düş bu saaten sonra zaten gerisi gelir ;)

Jinekomasti var hocam ameliyat olacağım inşallah

tarihinde ahmetemin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Rad 140 kullandığın dönem de libido ve sertleşme ne durumdaydı hocam ne kadar etkiledi

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    751
ahmetemin, 11 saat önce yazdı:

Jinekomasti var hocam ameliyat olacağım inşallah

Evet göğüslerdeki bozukluk jinekomasatiye bağlı sarkma meme çevresi yağlanmaya bağlı gibi duruyor. Herkes kg kısmına şaşırmış ama sarmlar bunun için var zaten orijinal sarm steroidler gibi protein ve vücuda giren karbonhidratın işe yarama seviyesini çok yukarılara çekiyor ve ciddi güç hacim patlaması yaşıyor sporcu. Ameliyat olduktan sonra her şey daha kolay olur senin için bir daha kolay kolay jinekomasti olmazsın zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    17
Mimaroba, 5 saat önce yazdı:

Rad 140 kullandığın dönem de libido ve sertleşme ne durumdaydı hocam ne kadar etkiledi

Libido artışı vardı sertleşmede vs bir sıkıntı olmadı

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1
ahmetemin, 16 dakika önce yazdı:

Öncelikle tebrik ederim çok güzel bir değişim olmuş, kürden sonra pct uyguladınız mı? Buna gerek kaldı mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetemin    17
Murphy, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle tebrik ederim çok güzel bir değişim olmuş, kürden sonra pct uyguladınız mı? Buna gerek kaldı mı?

Yok gerek kalmadı.

harbiyesutay, 7 saat önce yazdı:

Selamlar , günlük ortalama ne kadar kalori alıyordun ? 

3300-3500 civarı aldım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
SPECTRE, 21 saat önce yazdı:

Evet göğüslerdeki bozukluk jinekomasatiye bağlı sarkma meme çevresi yağlanmaya bağlı gibi duruyor. Herkes kg kısmına şaşırmış ama sarmlar bunun için var zaten orijinal sarm steroidler gibi protein ve vücuda giren karbonhidratın işe yarama seviyesini çok yukarılara çekiyor ve ciddi güç hacim patlaması yaşıyor sporcu. Ameliyat olduktan sonra her şey daha kolay olur senin için bir daha kolay kolay jinekomasti olmazsın zaten.

Ben de kür sonrası sarmlar ile kütleyi korumaya çalışacağım mantıklı bir hamle olur mu bilmiyorum ama denemek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.376
nakres27, 1 dakika önce yazdı:

Ben de kür sonrası sarmlar ile kütleyi korumaya çalışacağım mantıklı bir hamle olur mu bilmiyorum ama denemek istiyorum 

Çok pahalı bir tercih düşük doz test devam etsen hem vücuda verdiğin stres az olur hemde kütleni daha rahat koruyabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Çok pahalı bir tercih düşük doz test devam etsen hem vücuda verdiğin stres az olur hemde kütleni daha rahat koruyabilirsin.

açıkcası çok tecrübeli olmadığım için vucüdu dinlendiririm diye düşündüm bu süreçte ama yorumundan anladığım düşük doz test. gitmek daha mantıklı olacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.376
nakres27, 32 dakika önce yazdı:

açıkcası çok tecrübeli olmadığım için vucüdu dinlendiririm diye düşündüm bu süreçte ama yorumundan anladığım düşük doz test. gitmek daha mantıklı olacak

Düşük doz dediğimde eğer kürden sonra pct yapmayacaksan 100mg civarı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Düşük doz dediğimde eğer kürden sonra pct yapmayacaksan 100mg civarı 

muhtemelen kürden sonra pct yapmam düşük doz ile giderim sürekli dur kalk yapmak istemiyorum pct bir defa olsun öz olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
ahmetemin, 28.01.2024 - 16:01 yazdı:

Testislerde küçülme vs yaşanmadı ise harika hocam kür sonu test verdiniz mi acaba alt ast lh vs değerleriniz ne durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardwn    0
ahmetemin, 27.01.2024 - 23:05 yazdı:

Süreçten çok memnunum Burak hocaya teşekkür ediyorum kendisiyle çalışmaya devam edeceğim saygılar.

Kullanırken ya da bittikten sonra saç dökülmesi vs yaşadın mı çok bahsediliyor bu saç muhabbetinden özellikle rad-140 için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
nakres27, 29.01.2024 - 10:03 yazdı:

Kankam tekerliği tekrar icat etmeye gerek yok zaten her konunun altına ne yazılsa denicem edicem diyosun gir az testo az bolde/rimo yeter 

Buraya bilen adam da yazıyor ilaçlardan bir haber adam da her cycle’ı/markayı deniceksen işin çok zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serador    3

Eticaret sitelerinden aldığım sarm ile 1 kg bile alamadım bu markayı geç fark ettim keşke bunu deneseydim :(

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
harbiyesutay    24

Şuan aynı ürünlerle farklı markanın aynı kürdeyim.

Kür boyunca mk677 ve mix ürün de dahil kullanırken hep dil altından mı aldın ? teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
harbiyesutay, 06.03.2024 - 21:27 yazdı:

Şuan aynı ürünlerle farklı markanın aynı kürdeyim.

Kür boyunca mk677 ve mix ürün de dahil kullanırken hep dil altından mı aldın ? teşekkürler

şuan aynı mixi kullanıyorum dil altından alınması kana hızlı karışması açısından çok daha iyi  tadıda o kadar acı değil ve 10 saniye kadar dil altından bekletilmesi gerekiyor

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: sdtctn
      Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır üye olmadan takip ediyorum. Sarms konusunda birçok yazıyı okudum ve sarms kullanma kararı verdim. 2 seneye yakındır spor ile uğraşıyorum. Ürün resmini internette buldum bu marka ürünü satan kişiler var daha önceden kullanan oldu mu ürünler etkili midir ?

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.