Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

luthenze

Ereksiyon olamama, halsizlik - sorun büyük ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

luthenze    10
gönderildi (düzenlendi)

Fsh hiç uyarılmamıs o yüzden ovitrelle bir daha mı kullanayım demiştim @metinav hocam da donus yapsın ona göre sadece klomen mi yoksa ovitrelle de ekleyecek miyim son kararı verelim bakalım hocam

tarihinde luthenze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    293
luthenze, 1 saat önce yazdı:

Tamam hocam siz ne diyosanız o sagolun teşekkur ederim.

Bu arada dogal lh fsh seviyem 2018 agustos ayinda  lh 4 fsh 2.5 imiş. Fsh normalde de biraz dusuk seyrediyormuş heralde. Ama 2 çocuğumda da hiç sorun yaşamadim. Istedigimiz zaman oldu neredeyse cok sukur. 

o zaman hiç birşeyi kafana takma sistemin eski haline gelmesi için biraz zaman alıyor 

0xhex, 18 saat önce yazdı:

pct bittikten sonra değerler ne duruma geldi?

ben çok uzun bir pct yaptım 6 ay kadar toplamda 72 adet ovitrell bir o kadar da meriofert kullandım sistem eskisinden daha iyi oldu :D ama artık hcg kullanmıyorum klasik klomen tamoksifen birde bitkisel bir pct uyguluyorum

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
SERKO, 1 saat önce yazdı:

o zaman hiç birşeyi kafana takma sistemin eski haline gelmesi için biraz zaman alıyor 

ben çok uzun bir pct yaptım 6 ay kadar toplamda 72 adet ovitrell bir o kadar da meriofert kullandım sistem eskisinden daha iyi oldu :D ama artık hcg kullanmıyorum klasik klomen tamoksifen birde bitkisel bir pct uyguluyorum

72 ovitrelle mi neden ihtiyaç duydunuz o kadarina hocam. Dogal degerlerinize geri gelrbildiniz mi bari

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Lh ve fsh sıfır sperm sayım azospermdi.Değerler fazla fazla yerine geldi ve o şekilde devam ediyor.Çok şükür şimdi 10 güne bir kızım dünyaya gelecek yoksa azosperm iken çocuk olması biliyosun imkansız ovitrell tedavisi minimum 3 aylık tedavi sonrası cevap veriyor.Zaten doktorlarda 3 6 ay arası tedavi öneriyor yani ben kendim açıkçası  2 3 ovitrell kullanmam.

Ben haftada 3 aylık 12 6 ayda 72 adet ovitrell kullandım ayrıca fsh ı uyarmak için meriofert de kullanılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
luthenze, 2 dakika önce yazdı:

Allah bağışlasın. Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 

amin allah cümlemize nasip etsin sağolasın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Lh ve fsh sıfır sperm sayım azospermdi.Değerler fazla fazla yerine geldi ve o şekilde devam ediyor.Çok şükür şimdi 10 güne bir kızım dünyaya gelecek yoksa azosperm iken çocuk olması biliyosun imkansız ovitrell tedavisi minimum 3 aylık tedavi sonrası cevap veriyor.Zaten doktorlarda 3 6 ay arası tedavi öneriyor yani ben kendim açıkçası  2 3 ovitrell kullanmam.

Ben haftada 3 aylık 12 6 ayda 72 adet ovitrell kullandım ayrıca fsh ı uyarmak için meriofert de kullanılabilir.

Senin durumun biraz farklı @SERKO hocam, diğer arkadaşları 72 adet ovitrelle kullanmaları konusunda teşvik etmeyelim :) Her pct'de 1 eğer çok uzun süre kürde kalındı ise 2 ovitrelle yeterli olacaktır. Fazlası testislere ciddi ve kalıcı hasar verebilir.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Senin durumun biraz farklı @SERKO hocam, diğer arkadaşları 72 adet ovitrelle kullanmaları konusunda teşvik etmeyelim :) Her pct'de 1 eğer çok uzun süre kürde kalındı ise 2 ovitrelle yeterli olacaktır. Fazlası testislere ciddi ve kalıcı hasar verebilir.

hocam 72 adet 55 bin tl yapıyor zaten nasıl teşvik edeyim :D şaka bir yana benim durum baya baya kritikti kendi açımdan beni 2 ovitrell kesmez ben alıştım yüksek doz ovitrelle :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
luthenze, 8 saat önce yazdı:

Fsh hiç uyarılmamıs o yüzden ovitrelle bir daha mı kullanayım demiştim @metinav hocam da donus yapsın ona göre sadece klomen mi yoksa ovitrelle de ekleyecek miyim son kararı verelim bakalım hocam

Sana gereken cevabı yazdım daha başka bir şeye gerek yok...Bırak fsh ve lh'şı, onları genetik seviyen neyse oraya gelir bir süre sonra.Sen önce pct yap...Ovitrelle kullanmışsın bir daha gerekmez yazmıştım...Arkadaşlar hepsi bilgi yüklü cevaplarıyla sana yolu göstermişler, hepsine teşekkürler.

• Beğen 2
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
metinav, 02.02.2024 - 18:25 yazdı:

Sana gereken cevabı yazdım daha başka bir şeye gerek yok...Bırak fsh ve lh'şı, onları genetik seviyen neyse oraya gelir bir süre sonra.Sen önce pct yap...Ovitrelle kullanmışsın bir daha gerekmez yazmıştım...Arkadaşlar hepsi bilgi yüklü cevaplarıyla sana yolu göstermişler, hepsine teşekkürler.

Tamam hocam klomen tamoksifen devam. Sagolun tesekkur ederim

@metinav  @rastlantisal

Hocalarım 1 ay daha klomen tamoksifen kullandim günde 1. Bugun bitti.

Şimdi hormon testi hemen yapsam sonuçlar yanıltıcı mı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
luthenze, 3 saat önce yazdı:

@metinav  @rastlantisal

Hocalarım 1 ay daha klomen tamoksifen kullandim günde 1. Bugun bitti.

Şimdi hormon testi hemen yapsam sonuçlar yanıltıcı mı olur. 

En son hapı içtikten 14 gün sonra, sabah aç karnına, uykunu almış ve 3-5 gün cinsel perhiz uygulamış olarak git.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17

Ovitrelle felan hikaye,bu pct nin ilacı zaman ve klomen ve biraz tamoksifen ile desteklemek...
klomen kullanmaya devam et,sabret açılacak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
luthenze, 21 saat önce yazdı:

Hocam idman yapabilir miyiz testten 3 5 gün önce @metinav @rastlantisal

Tabiki...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
luthenze, 25.03.2024 - 12:55 yazdı:

2018 yılındaki ilaçsız degerlerim Lh 4  Fsh 2.5 total testo 573ng serbest 15pg. Klomene devam edeyim mi hocam

Son hapın üzerine 23 gün geçti teste kadar .

Tüm sonuçların pozitif yani sağlıklı seviyede dostum geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28

Uzun bir serüven olmuş geçmiş olsun 🤝

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
luthenze, 25.03.2024 - 12:55 yazdı:

2018 yılındaki ilaçsız degerlerim Lh 4  Fsh 2.5 total testo 573ng serbest 15pg. Klomene devam edeyim mi hocam

Son hapın üzerine 23 gün geçti teste kadar @metinav @rastlantisal @Askabar @otopsicikedi @hectordoyle @SantoR @Diver

Sen nasıl hissediyorsun dostum ereksiyon sertleşme sorunu kaldı mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
Diver, 50 dakika önce yazdı:

Sen nasıl hissediyorsun dostum ereksiyon sertleşme sorunu kaldı mı?

Eskisi gibi olmasa da baya düzeldi Allaha şükür. %65 70 gibi düzeldi diyebilirim

EmreGundi, Bir saat önce yazdı:

Uzun bir serüven olmuş geçmiş olsun 🤝

Evet benim bünye ilaçlara uygun değil sanırım. Bir daha kullanmam zaten teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    28
luthenze, 2 dakika önce yazdı:

Evet benim bünye ilaçlara uygun degil sanirim. Bir daha kullanmam zaten teşekkur ederim

Benim de uygun değil üzülme kaderimiz :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10

Screenshot_20240328_215943_Samsung Internet.jpg

serbest testo da yeni çıktı.

Bunlar son klomen kullanımından 23 gün sonraki değerlerim. Kür öncesi test yaptırmadım ama 2018 yılına ait olan testte lh 4 fsh 2.5 görünüyor. Pct devam etmeli miyim? Bilen hocalarım yardımcı olursa sevinirim. @rastlantisal @metinav

Screenshot_20240328_215943_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240327_111916_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125002_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125007_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125020_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125031_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125153_Samsung Internet.jpg Screenshot_20240325_125047_Samsung Internet.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370
luthenze, 4 saat önce yazdı:

Bunlar son klomen kullanımından 23 gün sonraki değerlerim. Kür öncesi test yaptırmadım ama 2018 yılına ait olan testte lh 4 fsh 2.5 görünüyor. Pct devam etmeli miyim? Bilen hocalarım yardımcı olursa sevinirim. @rastlantisal 

Total testosteron görünmüyor. Onu tekrar atar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
luthenze    10
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Total testosteron görünmüyor. Onu tekrar atar mısın?

Hocam onun degeri gorunmuyor evet. Bir daha test vermem gerekiyo galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.