Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

5-HT

Rad140 ve pct üzerine istişare

Önerilen İletiler

5-HT    19

Saygılar, Redditte gezinirken 8 haftalık rad140 kullanırken kürün ortasında enklomifen kullandıklarını gördüm. Kan testi olmadan böyle bir şey yapmak ne kadar doğru? Bilgi edinmek için sizin gibi deneyimli forum üyelerine sormak istedim ve 7-8 haftalık rad140 kullanım sonucu sistemin baskılandığını varsayarsak kaç mg, kaç haftalık nasıl bir pct uygulamalıyız?

• Pct devam ederken mk677 kullanabilir miyiz?

Şimdiden değerli yorumunuz için teşekkür ederim. :) @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441
5-HT, 1 saat önce yazdı:

Saygılar, Redditte gezinirken 8 haftalık rad140 kullanırken kürün ortasında enklomifen kullandıklarını gördüm. Kan testi olmadan böyle bir şey yapmak ne kadar doğru? Bilgi edinmek için sizin gibi deneyimli forum üyelerine sormak istedim ve 7-8 haftalık rad140 kullanım sonucu sistemin baskılandığını varsayarsak kaç mg, kaç haftalık nasıl bir pct uygulamalıyız?

Doğru değil deneyimli veya deneyimsiz olsak bile her zaman ezbere değil de testler ile sonuçlara odaklı vücuda yani değerlerimize müdahale etmeliyiz.

Varsayma kullan o şekilde teste gir sonuçları koy öyle karar verelim. Pct zamanı peptidler kullanıma daha uygun.

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
5-HT, 4 saat önce yazdı:

pct devam ederken mk677 kullanabilirsin biraz prolaktinin yükselebilir. rad140 biraz şans işi bende 4. haftada sistemi kapatmışken arkadaşımda o kadar ciddi bir baskılanma olmamıştı. Abimde ise çok ciddi baskılandı ikimizin de sistemini açarken çok zorlandık. ben o redditteki yazıyı çok mantıklı buldum kendim kullanırken bu bilgiye sahip olsaydım kürün ortasında klomen kullanırdım belki de sistem bu kadar baskılanmazdı. kullanırken zaten ne derece baskıladığını sabah ereksiyonundan ve cinsel performansından çok rahatlıkla anlayabilirsin. tabi kan testi ile ilerlemek bu işin en mantıklı tarafı. uzun kürlerde bile yarışma yapma amacı olmayan bireylerin en azından 6 7 hafta da bir klomen kullanması bence mantıklı burdan ilerleyebilirsin. benim naçizane tavsiyem sarmlardan uzak durman.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
raretesto, 2 saat önce yazdı:

pct devam ederken mk677 kullanabilirsin biraz prolaktinin yükselebilir. rad140 biraz şans işi bende 4. haftada sistemi kapatmışken arkadaşımda o kadar ciddi bir baskılanma olmamıştı. Abimde ise çok ciddi baskılandı ikimizin de sistemini açarken çok zorlandık. ben o redditteki yazıyı çok mantıklı buldum kendim kullanırken bu bilgiye sahip olsaydım kürün ortasında klomen kullanırdım belki de sistem bu kadar baskılanmazdı. kullanırken zaten ne derece baskıladığını sabah ereksiyonundan ve cinsel performansından çok rahatlıkla anlayabilirsin. tabi kan testi ile ilerlemek bu işin en mantıklı tarafı. uzun kürlerde bile yarışma yapma amacı olmayan bireylerin en azından 6 7 hafta da bir klomen kullanması bence mantıklı burdan ilerleyebilirsin. benim naçizane tavsiyem sarmlardan uzak durman.

Deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Siz kaç haftalık bir kullanım yapmıştınız? Birde pct' de   kilo ve kas kaybı yaşadınız mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
5-HT, 17 saat önce yazdı:

Deneyiminizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.Siz kaç haftalık bir kullanım yapmıştınız? Birde pct' de   kilo ve kas kaybı yaşadınız mı?

pct zorlu geçerse kazandığının %90 ını unut. 8 haftalık bir sarm küründen kalıcı bir kütle koymak zaten imkanız. pct dahil 12 14 haftalık bir süreçten geçmiş olsan 12 14 hafta kreatinle bile aynı gelişimi zaten görebilirsin düzgün beslenme düzgün antrenman. tr de sarmlar para tuzağı arkadaşlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1
raretesto, 19 saat önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, kullandığınız sarm'ın sahte olmadığına emin misiniz? Dozlarınızın miktarı aşırı değilse 4.hafta da sisteminizin kapanması mantıklı gelmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Murphy, 7 dakika önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun, kullandığınız sarm'ın sahte olmadığına emin misiniz? Dozlarınızın miktarı aşırı değilse 4.hafta da sisteminizin kapanması mantıklı gelmiyor.

genetik faktörler, henüz 2. aşamayı bile geçememiş sarm denilen ilaçların ne kadar masum olduğunu biliyoruz. piyasadaki hiç bir sarm orjinal değildir. orjinal ürün üretilmemektedir. onaylı bir ilaç değildir. bu ilacın onaylanmaması aslında ne derece tehlike arz ettiğinin göstergesi. tüm dostlarımın sarmlardan uzak durması gerektiğini savunuyorum. ben sarm kullanıpta bir nebze bile sistemi baskılanmayan hiç bir kimseyi görmedim bu forumda ve global forumda ne kadar insanın sarmdan dilinin yandığını görebilirsin. (mk 677 sarm değildir. sarmlara kıyasla daha güvelinir üstünde daha fazla araştırma yapılmış bir serm türüdür. güvenilir bir satıcıdan alınabilir. çok önemli olmayan gözle görürlür yan etkiler gösterebilir. bu ürünlerin gelecekte ne tür hastalıklara yol açacağı ? ile dolu. pct bu işin en basit tarafı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Murphy    1
raretesto, 4 dakika önce yazdı:

genetik faktörler, henüz 2. aşamayı bile geçememiş sarm denilen ilaçların ne kadar masum olduğunu biliyoruz. piyasadaki hiç bir sarm orjinal değildir. orjinal ürün üretilmemektedir. onaylı bir ilaç değildir. bu ilacın onaylanmaması aslında ne derece tehlike arz ettiğinin göstergesi. tüm dostlarımın sarmlardan uzak durması gerektiğini savunuyorum. ben sarm kullanıpta bir nebze bile sistemi baskılanmayan hiç bir kimseyi görmedim bu forumda ve global forumda ne kadar insanın sarmdan dilinin yandığını görebilirsin. (mk 677 sarm değildir. sarmlara kıyasla daha güvelinir üstünde daha fazla araştırma yapılmış bir serm türüdür. güvenilir bir satıcıdan alınabilir. çok önemli olmayan gözle görürlür yan etkiler gösterebilir. bu ürünlerin gelecekte ne tür hastalıklara yol açacağı ? ile dolu. pct bu işin en basit tarafı)

haklısınız, dediğiniz gibi sarmlar, üzerinde detaylı araştırmaların tamamiyle yapılmadığı ürünler ve kullanırken tamamen risklerin farkında olmak gerekiyor ancak benim kastettiğim şey şuan da türkiyede sarm adı altında satılan ürünlerin içine steroid ve türlü maddelerin karıştırılması ve çok uygun fiyatlara satılması. Sizin de bu, farklı maddelerin katılmış olduğu ürünleri almış olabileceğinizi düşünüyorum. Rad140 hormonları baskılayabilecek türde bir ilaç ancak uygun dozajlar ile ve uygun süre aralığında sistemin tamamen kapanması direkt olarak bu ürünle alakalı değil diye düşünüyorum ancak bu benim düşüncem belki de tamamen bu ilaç ile ilgili de olabilir, tekrardan geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Murphy, 1 dakika önce yazdı:

haklısınız, dediğiniz gibi sarmlar, üzerinde detaylı araştırmaların tamamiyle yapılmadığı ürünler ve kullanırken tamamen risklerin farkında olmak gerekiyor ancak benim kastettiğim şey şuan da türkiyede sarm adı altında satılan ürünlerin içine steroid ve türlü maddelerin karıştırılması ve çok uygun fiyatlara satılması. Sizin de bu, farklı maddelerin katılmış olduğu ürünleri almış olabileceğinizi düşünüyorum. Rad140 hormonları baskılayabilecek türde bir ilaç ancak uygun dozajlar ile ve uygun süre aralığında sistemin tamamen kapanması direkt olarak bu ürünle alakalı değil diye düşünüyorum ancak bu benim düşüncem belki de tamamen bu ilaç ile ilgili de olabilir, tekrardan geçmiş olsun.

sanırım bu konularda biraz yenisin. içinde steroid ve türlü maddelerin karıştırılmış olduğu durumlarda yapılan testlerde gerek içine karıştırılan maddenin yan etkileri, yükselttiği değerler ve bunun gibi bazı durumlarda içine ne koyulduğunu anlayabiliyoruz. küçük bir örnek ile somutlaştıralım rad140 kullanırken karaciğer değerlerinde 1 2 puan bile değer değişmeyebilir. böbrek değerlerin değişmez e2 yükselmez prolaktin nispeten yükselmez. bunları yapmaz. ama sistemi çok ciddi baskıladığı çok fazla insan vardır. genelde içine dianabol karıştırılır. bi kaç madde daha var ama dianabol daha düşük maaliyetli olduğu için tercih edilir. bunuda zaten daha önce birşeyler kullanmış birisi test vermeden rahatlıkla anlayabilir. türkiyede satılan bi markanın sözde laboratuvarını görme fırsatım oldu. neler gördüğümü anlatmayacağım ama yukarıda yazdıklarımdan anlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
raretesto, 8 saat önce yazdı:

pct zorlu geçerse kazandığının %90 ını unut. 8 haftalık bir sarm küründen kalıcı bir kütle koymak zaten imkanız. pct dahil 12 14 haftalık bir süreçten geçmiş olsan 12 14 hafta kreatinle bile aynı gelişimi zaten görebilirsin düzgün beslenme düzgün antrenman. tr de sarmlar para tuzağı arkadaşlar.

dostum aşırı saçmalamışsın bu güne kadar 2 kere 30ar gün olmak üzere rad 140 kullandım her birisinde de kazancımı aynen tuttum ve gram kayıp olmadı sistemimde yarı yarıya baskılandı 3kgye yakın aldım ilk anabolik deneyimim olduğu için. %90ını kaybedeceğini bana açıklasana kim diyor bunu neye dayanarak diyor :D testo küründe bile 1-2 kg harici birşey kaybetmedim. arkadaşımda benle sarm kullanmıştı oda aynı gram kayıp yok. kafanıza göre insanlara bilgi vermeyin lütfen.

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.388
Vezuchiy, 4 saat önce yazdı:

dostum aşırı saçmalamışsın bu güne kadar 2 kere 30ar gün olmak üzere rad 140 kullandım her birisinde de kazancımı aynen tuttum ve gram kayıp olmadı sistemimde yarı yarıya baskılandı 3kgye yakın aldım ilk anabolik deneyimim olduğu için. %90ını kaybedeceğini bana açıklasana kim diyor bunu neye dayanarak diyor :D testo küründe bile 1-2 kg harici birşey kaybetmedim. arkadaşımda benle sarm kullanmıştı oda aynı gram kayıp yok. kafanıza göre insanlara bilgi vermeyin lütfen.

KG olarak değil de yağ oranı olarak bakmak daha doğru olur. Kürden çıkıp PCT yapıyor insanlar. Kilo da kaybetmiyor bir kısmı ama baktığında yağ oranı yükseliyor ve kas oranı düşüyor vs. Bundan emin olmak lazım. 

Biz body builderlar için ağırlık bir kriterdir evet ama asıl kriter mezuradır.

NOT: bu yazıyı RAD140 kalıcı kas kazandırıyor yada kazandırmıyor diye yazmadım. Kıstas için kriterleri belirtmek için yazdım.

• Beğen 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Vezuchiy, 13 saat önce yazdı:

dostum öncelikle okuduğunu anlama üzerinde kendini geliştirmeni öneriyorum. orada bahsettiğim durum sarmın sistemi kapattığında pct nin zorlu geçtiği durum olarak yazdığımı dikkatli bir şekilde tekrar okuduğunda anlayacığını umuyorum. son yazdığına hocam zaten gerekli cevabı vermiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
raretesto, 9 saat önce yazdı:

dostum öncelikle okuduğunu anlama üzerinde kendini geliştirmeni öneriyorum. orada bahsettiğim durum sarmın sistemi kapattığında pct nin zorlu geçtiği durum olarak yazdığımı dikkatli bir şekilde tekrar okuduğunda anlayacığını umuyorum. son yazdığına hocam zaten gerekli cevabı vermiş.

12-14 ayda kreatinle kas inşa edebileceğini savunmuşsun kardeşim :D pctnin zorlu geçme imkanı yok üretimi tabletlere kapatman gerçekten çok zor baskılanır ama kapanması için aşırı şanssız bir genetiğin vardır bilemem. 30 gün kullanımda pct gerekli mi o bile tartışılır 3 gün libidom gitti 4. gün geri gelmişti. ama her türlü şu yanlış pct yapmasan bile % 90 çok büyük bi oran kullanma daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Vezuchiy, 10 saat önce yazdı:

12-14 ayda kreatinle kas inşa edebileceğini savunmuşsun kardeşim :D pctnin zorlu geçme imkanı yok üretimi tabletlere kapatman gerçekten çok zor baskılanır ama kapanması için aşırı şanssız bir genetiğin vardır bilemem. 30 gün kullanımda pct gerekli mi o bile tartışılır 3 gün libidom gitti 4. gün geri gelmişti. ama her türlü şu yanlış pct yapmasan bile % 90 çok büyük bi oran kullanma daha iyi

sana tekrardan okuduğunu anlama reçetesi yazıyorum. tabletlerle üretimi kapatmak imkansız mı sadece bu forumda gezerek ne kadar imkanlı olduğunu görebilirsin. kas inşa etmek gelişim yakalamak kilo olmak gibi kavramları ayırt edemeyen arkadaşa laf anlatmaya çalışıyorum 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
raretesto, 2 saat önce yazdı:

sana tekrardan okuduğunu anlama reçetesi yazıyorum. tabletlerle üretimi kapatmak imkansız mı sadece bu forumda gezerek ne kadar imkanlı olduğunu görebilirsin. kas inşa etmek gelişim yakalamak kilo olmak gibi kavramları ayırt edemeyen arkadaşa laf anlatmaya çalışıyorum 😂

kardeşim bende sana kreatin kürü yazıyorum :D %90 kaybetme garantili

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Vezuchiy, 18 saat önce yazdı:

Ürünün vücuda ne yolla girdiği önemli değil ister tablet olsun ister enjeksiyon olsun her türlü anabolik ilaç vücuduna sokuyorsun eğer döngü kapanmıyorsa ya elit genetiksin yada kullandığın ürünler cacık (bana göre 2. ihtimal daha olası.)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.