Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Eczanede pregnyl buldum sizce gerçek midir?

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Merhaba değerli forum üyeleri.

Bu forumu yıllarca kullandım. Desteğinizi çok gördüm. Hiç birinizin hakkını ödeyemem.

önümüzdeki sene evlilik yoluna giricem ve artık kür konusuna uzun bir süre ara vericem. Çoluğa çocuğa karışırım, belirli bi yaşı alıp öyle başlarım artık :D 

ara ara eczanelere ilaç almaya gittiğimde alışkanlıktan dolayı hepsine pregnyl den başlayıp chriomoon falan bütün pct-mct ilaçlarını sorarım. En son sorduğum eczanede bana, pregnyl elimizde yok ama anlaşmalı olduğu yurtdışı depolarından getirtebildiklerini söyledi. Bende okeyleyip getirttim. 500 tl bi ücret ödedim. İlacı direk soğuk zincirden çıkarıp buzla verdiler bana. Bana orijinal gibi geldi. Sonuçta resmi bir eczane versi bu ürünü bana ama içime kurt düşmedi de değil. O yüzden sizinle de paylaşmak istedim. Sizce orijinal midir? Her ihtimale karşı başka eczaneden hamilelik testide aldım. Kullanmadan önce denemek adına.

saygılar..

@rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

IMG_4912.jpeg IMG_4913.jpeg IMG_4914.jpeg IMG_4915.jpeg IMG_4916.jpeg IMG_4917.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.399

Sağlık bakanlığına şikayet et. Şu alfabe ile yazılı pregnlyların ben daha hamilelik testinden pozitif çıkarabildiğini görmedim. Anlaşmalı yurt dışı ecza deposundan almıyorlar. Underground marketten alıyorlar. Tıpkı anabolik alıyor olmak gibi yani. Madem aldın git hamilelik testi al ve dene ;)

Hayır bununla ilgili başlıklar da var boş diye. Eczaneden alıyorsunuz diye her şeye güvenmeyin lütfen. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Çalışmıyor bunlar forumda denedi birisi hamilelik kitiyle hepsi boş yunan baskılı olanlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Çalışmıyor bunlar forumda denedi birisi hamilelik kitiyle hepsi boş yunan baskılı olanlar.

Forum hariç de alıp bana soranlar oldu. Hepsine hamilelik testi yaptırdım ve hiç biri çalışmadı. Bazısı gitti parasını geri aldı vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    391
rastlantisal, 28 dakika önce yazdı:

Forum hariç de alıp bana soranlar oldu. Hepsine hamilelik testi yaptırdım ve hiç biri çalışmadı. Bazısı gitti parasını geri aldı vs.

Benim gibi bilmeyenler için anlatabilir misin hamilelik testi ile nasıl anlaşılıyor? 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Diver, 29 dakika önce yazdı:

Benim gibi bilmeyenler için anlatabilir misin hamilelik testi ile nasıl anlaşılıyor? 😅

Sıvı kısmından enjektörle çekip hamilelik test çubuğundaki yönergeleri izliyorsun. Normalde idrar bırakılması gereken yere damlatıyorsun ve bekliyorsun. Pozitif çıkarsa hamile değilsin ama ilaç çalışıyor :D. Negatif çıkarsa geçmiş olsun paran çöpe gitti.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    391
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Sıvı kısmından enjektörle çekip hamilelik test çubuğundaki yönergeleri izliyorsun. Normalde idrar bırakılması gereken yere damlatıyorsun ve bekliyorsun. Pozitif çıkarsa hamile değilsin ama ilaç çalışıyor :D. Negatif çıkarsa geçmiş olsun paran çöpe gitti.

Teşekkür ederim abi😄😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 40 dakika önce yazdı:

Bu ilaçlar hamile kadın idrarın dan yapılır o yüzden doğum kontrol kiti ile anlaşılır çalışıp çalışmadığı. ^_^

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Teşekkürler 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Bu Yunan prengly dedikleri bence fake olan pregnly belkide bu orjinaldir bilmiyorum ama ya geri ver ya da bir hamilelik testi al en ucuzundan ilaçtan bir 3 4 damla damlat belli olur pozitif çıkarsa eğer vurursun kalanını

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Sağlık bakanlığına şikayet et. Şu alfabe ile yazılı pregnlyların ben daha hamilelik testinden pozitif çıkarabildiğini görmedim. Anlaşmalı yurt dışı ecza deposundan almıyorlar. Underground marketten alıyorlar. Tıpkı anabolik alıyor olmak gibi yani. Madem aldın git hamilelik testi al ve dene ;)

Hayır bununla ilgili başlıklar da var boş diye. Eczaneden alıyorsunuz diye her şeye güvenmeyin lütfen. 

Evet haklısınız hocam bende görmedim çalıştığını. Forumda detaylı bir araştırma yapmıştım. Fakat bir eczane neden böyle bir şey yapma gereğinde bulunup kendini riske atsın ki? Mesele burası bana hiç bir yerde proviron yokken onuda çözmüştü iki kutu bile olsa. Dediğiniz gibi hamilelik testi aldım zaten. En kısa zamanda test edicem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Ben çalışanına denk gelmedim forumda deneyen çok oldu pct tekrarı yaptılar sonra ovit. ile.

Böyle uygula kafan rahat olur.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yunan pregynl çalışmıyor İstanbul üretimi çalışmıyor KİT ile dene istersen ama malesef çalışmıyor Keske ülkeye giriş yapsa yasal olarak ama zor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Yunan pregynl çalışmıyor İstanbul üretimi çalışmıyor KİT ile dene istersen ama malesef çalışmıyor Keske ülkeye giriş yapsa yasal olarak ama zor.

Choromion yakında giriş yapacak ülkemize şimdiden herkese müjdeyi vereyim. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
SPECTRE, 9 dakika önce yazdı:

Choromion yakında giriş yapacak ülkemize şimdiden herkese müjdeyi vereyim. :)

Ülkeye giriş yapar da depolara vesaire düşmesi çok uzun zaman alıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Birşey yazacağım kızmayın ama ben bir kanaldan aldım yunan pregnyl çalıştı kullandım attım yalnız adamla kavgalıyım şu an istesemde vermez :)  Hatta 6. Haftadan sonra azar azar vurdum kür 5 ay sürmüştü bu gerçektir sahtedir onu bilemem 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Testocu, 2 dakika önce yazdı:

Birşey yazacağım kızmayın ama ben bir kanaldan aldım yunan pregnyl çalıştı kullandım attım yalnız adamla kavgalıyım şu an istesemde vermez :)  Hatta 6. Haftadan sonra azar azar vurdum kür 5 ay sürmüştü 

@rastlantisal hocam hazır pregnly konusu açılmışken kürde iken pregnly vb. hcg ürünler ile çocuk sahibi olmak mümkün müdür ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.389
TheExecutioner, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam hazır pregnly konusu açılmışken kürde iken pregnly vb. hcg ürünler ile çocuk sahibi olmak mümkün müdür ? 

Evet kür içinde kullanılan HCG partnerin hamile kalmasının ihtimalini arttırır.

• Beğen 2
  • Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
TheExecutioner, 11 saat önce yazdı:

Cbum nasıl yaptı sanıyorsun 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Blitzkrieg, 16 saat önce yazdı:

Evet haklısınız hocam bende görmedim çalıştığını. Forumda detaylı bir araştırma yapmıştım. Fakat bir eczane neden böyle bir şey yapma gereğinde bulunup kendini riske atsın ki? Mesele burası bana hiç bir yerde proviron yokken onuda çözmüştü iki kutu bile olsa. Dediğiniz gibi hamilelik testi aldım zaten. En kısa zamanda test edicem.

Test ettin mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Cbum nasıl yaptı sanıyorsun 😅

Onun için sperm dondurdu falan diyenlerde varda ne kadar gerçek bilemiyorum 

bir tane videosunda sormuşlar nasıl çocuk sahibi oldun diye babanıza sorun o size söylicektir diyor ahahaha 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Test ettin mi?

Etmedim hocam vaktim olmadı en kısa zamanda yapıcam. Bir de eğer orijinalse solüsyonu hazırladıktan sonra ne zaman içerisinde kullanmam gerekiyor. Üç tane enjektöre çekip dursa mesela. Son enjeksiyondan 11 gün geçti başlasam olur mu?

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Blitzkrieg, Şimdi yazdı:

Etmedim hocam vaktim olmadı en kısa zamanda yapıcam.

şu an tüm forum senden bunu bekliyor :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Biraz önce iki tane test yaptım. İkiside tek çizgi çıktı. Moralim çok bozuldu :D

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

Biraz önce iki tane test yaptım. İkiside tek çizgi çıktı. Moralim çok bozuldu :D

Gözün aydın baba olmayacaksın :D

İşin latifesi bir yana lütfen forumda yazanları kulak arkası yapmayalım. Giden para olsun. Ovitrelle bul 2 tane. Bunlarla yaparsın PCT'ni.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: best16.5
      küçülen ve ağrıyan testisler sonrası dün ovitrelle vuruldum bugün sustanon enjekte edersem sıkıntı yaşar mıyım? ovitrelle etkisini tam göstermedi.
    • Yazan: furymen
      Arkadaşlar pct kürü için tecrübeli arkadaşların yardımını istiyorum 4 yıldır berbat durumdayım steroid kullanmadım saç dökülmem vardı spor yaparken baya artmıştı bende finasterid kullandım 50 gün kadar ilacı kullanınca sorun yoktu keyfi bıraktım sonucunda steroid sonrası yan etkilerine benzer şeyler gördüm sol testisin küçülmesi libido azalması hipofizin kapanması tabi ilk zamanlar pct nedir bilmiyordum ve doğal yollarla tedavi düşünüyordum ama ne kadar ilerleme olsa da eski halimin yarısı kadar anca olabildim testislerim yeterince uyarılmıyor testlere gelince bu yıl içerisinde test yapmadım geçen yıl içerisinde yaptığımda fsh ve lh düşüğün bir tık üstüydü sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler dostlarım 🙏🏼
      Not: Total testeronumun yüksek çıktığı testte tribulus kullanmıştım Fsh,Lh o yıl biraz düzene girmiş 

• Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar.
      Forumdaki dostlarımızın tecrübelerince swissin steroidlerin dümen olduğunu öğrendik ancak pregnyl vs. Etkili midir yoksa oda mi etkisizdir.

• Yazan: Kapukaya
      Dostlar selamlar iyi forumlar öncelikle,
      Test sonuçlarım aşağıdaki şekilde 4 hafta ox uzun ester testoyla uzun ester masteron
      Diğer 8 hafta uzun ester testo uzun ester mast
      Bu durumda onerebileceginiz bı pct ve fikirleriniz varmıdır teşekkürler.

• Yazan: Delibas44
      Herkese Merhaba. 3 ay önce blondenon(500mg) ve testo(1000mg) kürüne başladım ve bitirdim. Kür sonunda ise ovitrelle ile bir pct yaptım toplamda 6500iu, haftalık 2000 olmak üzere fakat fsh ve lhda nerdeyse hiç oynama olmadı ve hayal kırıklığına uğradım.
      Bu konuda bilgi almak istiyordum hormonlarımı en hızlı şekilde nasıl toparlayabilirim veya yurt dışından pregnyl mi sipariş vermem gerekiyor veya sadece clomen ile tedavi edebilirmiyim? Teşekkür ederim şimdiden. @Bay-T @galicik @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.