Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Greblan

Kreatinin yüksekliği - sağlığım için sorun teşkil eder mi?

Önerilen İletiler

Greblan    98

Bugun kan testine gitmiştim. Test sonuçlarım aşağıda mevcut. Kreatinin değeri çok korkunç seviyede diye çevremde bir kişi ben çok faza uyardı. 14. haftamdayım dinlenmede eğer test sonuçları iyi gelseydi bulka geçecektim. Uzun süredir düşük veya sıfır carb yapıyorum. Günlük min 4 litre kadar da su içiyorum. Her gün astragalus kullanıyorum. İran testo e. 150mg alıyorum. Bütün bunlara rağmen bu değerler hakkında görüşleriniz nelerdir? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raretesto    22
Greblan, 22.01.2024 - 18:49 yazdı:

Bugun kan testine gitmiştim. Test sonuçlarım aşağıda mevcut. Kreatinin değeri çok korkunç seviyede diye çevremde bir kişi ben çok faza uyardı. 14. haftamdayım dinlenmede eğer test sonuçları iyi gelseydi bulka geçecektim. Uzun süredir düşük veya sıfır carb yapıyorum. Günlük min 4 litre kadar da su içiyorum. Her gün astragalus kullanıyorum. İran testo e. 150mg alıyorum. Bütün bunlara rağmen bu değerler hakkında görüşleriniz nelerdir?

dostum bence bi anormallik var özellikle böbrek ve kolestrol beslenmen ne durumda @rastlantisalhocam sizde bi göz gezdirir misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
raretesto, 23 dakika önce yazdı:

dostum bence bi anormallik var özellikle böbrek ve kolestrol beslenmen ne durumda @rastlantisalhocam sizde bi göz gezdirir misiniz

İlk ogunum 1olcek protein tozu sonraki ogun 10gr tereyag 3 orta boy tam yumurta yaninda marul gun icinde 500gr tavuk gogus idman varsa idmandan sonra 1olcek daha protein tozu yatmadan once suzulmus hali 104gr olan tan baligi pirinc oynak forma gore degisiyordu. Su olarakta idmana kadar 2litre iciyordum en erken 5gibi idmana gidiyorum zaten idmanda da 1,5litte bitiyo gelince de ogunden sonra bi yarim litre kadar ekliyordum. Sigara kullanan birisiyim bunlarin uzerine susadigim zaman bazen 5l kadar cikiyordum. Marul tuketim olarakta bi tam gobek marul buyuk 2,5-3gun yetiyor. Her ogune 2-3dal ekliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Greblan, 3 dakika önce yazdı:

İlk ogunum 1olcek protein tozu sonraki ogun 10gr tereyag 3 orta boy tam yumurta yaninda marul gun icinde 500gr tavuk gogus idman varsa idmandan sonra 1olcek daha protein tozu yatmadan once suzulmus hali 104gr olan tan baligi pirinc oynak forma gore degisiyordu. Su olarakta idmana kadar 2litre iciyordum en erken 5gibi idmana gidiyorum zaten idmanda da 1,5litte bitiyo gelince de ogunden sonra bi yarim litre kadar ekliyordum. Sigara kullanan birisiyim bunlarin uzerine susadigim zaman bazen 5l kadar cikiyordum. Marul tuketim olarakta bi tam gobek marul buyuk 2,5-3gun yetiyor. Her ogune 2-3dal ekliyorum. 

bence beslenmeni değiştir. ben 500 mg kullanıyorum sadece karaciğer değerim 2puan referans üstü. hocalarımız bi yorum yapsa daha iyi olur onları bekleyelim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
raretesto, 3 dakika önce yazdı:

bence beslenmeni değiştir. ben 500 mg kullanıyorum sadece karaciğer değerim 2puan referans üstü. hocalarımız bi yorum yapsa daha iyi olur onları bekleyelim

Karaciger degerlerim benim alkol almadikca her zaman dusuk oldu zaten de bobrek degerlerim diyetlerde hep yukseliyor ama bu kadar hic yukselmemisti. Umarim bur aciklama bulabilirim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Bugun kan testine gitmiştim. Test sonuçlarım aşağıda mevcut. Kreatinin değeri çok korkunç seviyede diye çevremde bir kişi ben çok faza uyardı. 14. haftamdayım dinlenmede eğer test sonuçları iyi gelseydi bulka geçecektim. Uzun süredir düşük veya sıfır carb yapıyorum. Günlük min 4 litre kadar da su içiyorum. Her gün astragalus kullanıyorum. İran testo e. 150mg alıyorum. Bütün bunlara rağmen bu değerler hakkında görüşleriniz nelerdir?

Az su içiyorsun. litrenin kendisinin bir önemi yok. İdrar rengi nasıl? Bir de lütfen beslenmene dikkat et. Kaçamak yaptığını görüyorum test sonuçlarından. 

Kür öncesine ait testlerin var mı?

Ayrıca dahiliyeye git lütfen. Böbreklerde bir şey olmadığından emin olalım. 150mg testosteron bir şey değil. 500mg testosteronda bile bu değerler normalde pek oynamaz. Doğası gereği hemoglobin biraz artar.

• Beğen 3
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387

bence böbrekler için dahiliyeye gitmen iyi olur birde hemoglobin için kan vermeni öneririm

• Beğen 1
  • Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Az su içiyorsun. litrenin kendisinin bir önemi yok. İdrar rengi nasıl? Bir de lütfen beslenmene dikkat et. Kaçamak yaptığını görüyorum test sonuçlarından. 

Ayrıca dahiliyeye git lütfen. Böbreklerde bir şey olmadığından emin olalım. 150mg testosteron bir şey değil. 500mg testosteronda bile bu değerler normalde pek oynamaz. Doğası gereği hemoglobin biraz artar.

İdrar rengim sabah kalktigimda ilk lavaboya ciktigimda hafif sari onun harici full beyaz hocam. Birkac kisi sistanin-c testi yaptirmami onerdi sizde onerirseniz onu arastiracagim yarin. Urolojiden randevu aldim prolaktin progesteron e2 va icin de ona gidecegim. Cheat olarak degilde yurtta kaliyorum bazen et cikiyo yagli ama kirkizi ettir diyerekten yiyordum sanirim onlar pek yaramiyor.

otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

bence böbrekler için dahiliyeye gitmen iyi olur birde hemoglobin için kan vermeni öneririm

Daha 2-3hafta oldu daha da yuksekti degerlerim yeni verdim kizilaya. 9unda vermisim ocak 9

f8555e1f-6d31-4a20-930f-8a722ab9e676.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

bilmediğimden soruyorum steroid kullanırken kızılay gibi yerlere kan vermemiz doğru mu etik sorunları var mı yoksa hiç bir sakıncası yok mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
raretesto, 7 dakika önce yazdı:

bilmediğimden soruyorum steroid kullanırken kızılay gibi yerlere kan vermemiz doğru mu etik sorunları var mı yoksa hiç bir sakıncası yok mu

Kanimizi kullanmiyorlar diye biliyorum testten gecirdikten sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442

Kreatinin yüksekliği; kan hacminde azalmaya delalet aarkadaşlar yazmış su tüketimi çok önemli günlük 3,4 lt altına düşmemeye çalış.

Hiperkalsemi olarak da bakılabilir farklı açıdan bunu da araştırmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
GHOST, 7 saat önce yazdı:

Kreatinin yüksekliği; kan hacminde azalmaya delalet aarkadaşlar yazmış su tüketimi çok önemli günlük 3,4 lt altına düşmemeye çalış.

Hiperkalsemi olarak da bakılabilir farklı açıdan bunu da araştırmanı öneririm.

4litrenin altina son 2ayda hic dusmedim ki on daylerde daha fazla iciyorum zaten.

rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Kür öncesinden var evet 

IMG_7650.png IMG_7651.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Kür öncesinde de böbrekle ilgili değer yüksekmiş. Dahiliyeden randevu al bir an önce. Durumdan emin olalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
raretesto, 7 saat önce yazdı:

Ben TRT döneminde verdim 1 hafta sonra 3 kişiye can olmuşum 😂. Etik olmadığını düşünüyorum bende sen gibi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Ben TRT döneminde verdim 1 hafta sonra 3 kişiye can olmuşum 😂. Etik olmadığını düşünüyorum bende sen gibi.

Bende aynı düşüncedeyim. Hani senin gibi sağlıkçı olsam kendim damar yolu açıp kan boşaltacağım ama o da yok :) 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

idrarını klozette yaparken köpürme oluyor mu suda ya da baloncuklanma hafif köpürüp sönme vb.?benimde kreatininim 1.25 lerdeydı doktor korkutup bu yasta ımkansız vesayire demişti baktırmadık cektırmedık tahlilim kalmamıstı sonrasında bişe cıkmadı sadece protein kacagı cıkmıstı bununda en belirgin etkisi idrarda köpürme oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
kakule, Bir saat önce yazdı:

idrarını klozette yaparken köpürme oluyor mu suda ya da baloncuklanma hafif köpürüp sönme vb.?benimde kreatininim 1.25 lerdeydı doktor korkutup bu yasta ımkansız vesayire demişti baktırmadık cektırmedık tahlilim kalmamıstı sonrasında bişe cıkmadı sadece protein kacagı cıkmıstı bununda en belirgin etkisi idrarda köpürme oluyor.

Hayir idrarim gun icinde beyaza baya yakin bi sabah ilk kalktigimda sarimsi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
Greblan, 7 dakika önce yazdı:

Hayir idrarim gun icinde beyaza baya yakin bi sabah ilk kalktigimda sarimsi

rengi degil. https://alternatifsifa.com/post/kopuklu-idrar-nedir-idrarin-kopurmesi-nedenleri-ve-tedavisi su sekilde oluyorsa ilk önce dahiliye sonra oradan nefrolojiye sevk isticeksin. bazı hastanelerde direk nefronolojiye randevu alınıyor. hatta köpürmesine gerek yok dahiliyeye git anlat 24 saatlik idrar testi istiyorum de zaten direk yazar o değeri görünce. ben iki üniversite profesörüne gitmiştim ikiside beni azarlamıstı bu yasta imkansız timör kist kanser demediklerini bırakmamıslardı.odalarından cıktıgımda öğrencileri doktor olan yanlarındaki asistanın ilk dediği sey cok iri yarısın kütle olarakta kas agırlıklısın kreatinin yuksek cıkması normal umarım bıseyın cıkmaz demıstı oylede oldu. sadece 24saatlik idrar testimde protein kacagı cıktı ama onunda beslenmemin protein agırlıklı olmasıyla alakalı oldugunu soylemıstı. hatta vucuttan idrar ile atılan kreatinin degerım cok ıyı cıkmıstı prof bile cok garip cok ilginc vb diyerek olayın üstüne gitmişlerdi cok sukur bısey cıkmadı umarım sendede oyle olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
kakule, 2 dakika önce yazdı:

rengi degil. https://alternatifsifa.com/post/kopuklu-idrar-nedir-idrarin-kopurmesi-nedenleri-ve-tedavisi su sekilde oluyorsa ilk önce dahiliye sonra oradan nefrolojiye sevk isticeksin. bazı hastanelerde direk nefronolojiye randevu alınıyor. hatta köpürmesine gerek yok dahiliyeye git anlat 24 saatlik idrar testi istiyorum de zaten direk yazar o değeri görünce. ben iki üniversite profesörüne gitmiştim ikiside beni azarlamıstı bu yasta imkansız timör kist kanser demediklerini bırakmamıslardı.odalarından cıktıgımda öğrencileri doktor olan yanlarındaki asistanın ilk dediği sey cok iri yarısın kütle olarakta kas agırlıklısın kreatinin yuksek cıkması normal umarım bıseyın cıkmaz demıstı oylede oldu. sadece 24saatlik idrar testimde protein kacagı cıktı ama onunda beslenmemin protein agırlıklı olmasıyla alakalı oldugunu soylemıstı. hatta vucuttan idrar ile atılan kreatinin degerım cok ıyı cıkmıstı prof bile cok garip cok ilginc vb diyerek olayın üstüne gitmişlerdi cok sukur bısey cıkmadı umarım sendede oyle olur.

Sabah kalktigimda oyle oluyor evet ama gun icinde boyle degil. 25inde gidecegim tekrardan bakalim umarim sonuclar iyi gelir. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Kür öncesinde de böbrekle ilgili değer yüksekmiş. Dahiliyeden randevu al bir an önce. Durumdan emin olalım.

Hocam dahiliye en erken 16gun sonrasina bulabildim ürolojide var randevum ayin 25inde. Özel bir yerde 400tlye buldum sistanin c testini yaptirmami onerir misiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Bence tedavi amaçlı doktora görünsen daha iyi olur. Yani testi biz değil de doktor yorumlamalı. Üroloji böbreklerdeki sorunlardan anlamaz.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Protein yıkımı var vucudunda ve kolesterol değerlerin aşırı yüksek.Beslenmeni gözden geçir, yağlı beslenme, proteini de abartma, bence karbonhidratı da sıfırlama 100-200 gram al günlük...Metabolizma için bu gerekli...Kullandığın suplementlerin içeriğinde kreatin varsa bu da bu değeri yükseltebilir.Tağşişli bir ürün olabilir...

Geçmiş olsun, doktora görünmen mantıklı olur...

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
kakule, 4 saat önce yazdı:

Bu kadar köpürme sorun teşkil eder mi? Gün içinde bu şekilde. Biraz rahatsız edici olabilir şimdiden özür dilerim.

IMG_7662.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42
Greblan, 20 saat önce yazdı:

Bu kadar köpürme sorun teşkil eder mi? Gün içinde bu şekilde. Biraz rahatsız edici olabilir şimdiden özür dilerim.

yani benimkinden iyi tazikten dolayı biraz köpürmesi normal benım komple delik kopuk oluyor sampuan tarzı bence senınkı normal. yani kafanda kuruntu yapmak yerıne vaktınde varsa 24saatlik idrar testınden sonra herseyı anlıyor hocalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303

tansiyonun ne durumda peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.