Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shotpowertr

Magnus pharma - zphc

Önerilen İletiler

shotpowertr    1

Arkadaşlar ilk kürüme başlayacağım ürünler geldi boyum 1.90 85kiloyum haftada 500 testo e 400 boldenon şeklinde gitmeyi düşünüyorum fakat forumda biraz araştırdığım zaman aldığım ilaçların sahtelerinin piyasada çok fazla bulunduğunu gördüm yardımcı olur musunuz ürünler çalışır mı?

IMG_6288.jpeg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.387

Aldığın ürünler merdiven altı. Ürünlerin doluluğu nasıldır bilemem maalesef deneyip görmen gerek ya da risk almayıp iade edebilirsin.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

Aldığın ürünler merdiven altı. Ürünlerin doluluğu nasıldır bilemem maalesef deneyip görmen gerek ya da risk almayıp iade edebilirsin.

Hocam boldenon da mı öyle moralim bozuldu şu an başlasam ne gibi zararlarını görürüm?

• Bilenler aydınlatırsa sevinirim?
  • Nerden anladınız hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

magnusu bilmem ama zphc sahte adam içine %10 da koyabilir 50 de koyabilir 0 da koyabilir ki boldenin anlaması zor kesin  0 verir. İade edebiliyorsan iade et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

zphc çöp aynen konusu var Tayfun abinin paylaşıyorum okursun. Onun sahtesini satan diğerini de öyle satar hocam.

• Beğen 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1

Zphcnin tamamen boş olduğunu düşünmüyorum daha önce aynı ürünü kullanıp verim alan arkadaşım oldu Magnus Pharma peki arkadaşlar bu kürde testo çok daha önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
shotpowertr, 1 dakika önce yazdı:

Zphcnin tamamen boş olduğunu düşünmüyorum daha önce aynı ürünü kullanıp verim alan arkadaşım oldu Magnus Pharma peki arkadaşlar bu kürde testo çok daha önemli 

ürünlerin merdiven altı olsa bile dolu olabilir bu yapan kişinin insafına kalmış bir durum. aldığın kişiye güveniyorsan merdiven altı olup olmaması çok önemli değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

ürünlerin merdiven altı olsa bile dolu olabilir bu yapan kişinin insafına kalmış bir durum. aldığın kişiye güveniyorsan merdiven altı olup olmaması çok önemli değil. 

Boş ilaç sattığını hiç görmedim peki güvenip alabileceğim yeri nerden bulacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
gönderildi (düzenlendi)
shotpowertr, 2 dakika önce yazdı:

Boş ilaç sattığını hiç görmedim peki güvenip alabileceğim yeri nerden bulacağım

maalesef bu işler deneme yanılma meselesi benim sana direk burda isim vererek birini önermem yasak. dediğin gibi daha önce boş ilaç satmadığını düşünüyorsan bu senin için bir refarans.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
shotpowertr, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ilk kürüme başlayacağım ürünler geldi boyum 1.90 85kiloyum haftada 500 testo e 400 boldenon şeklinde gitmeyi düşünüyorum fakat forumda biraz araştırdığım zaman aldığım ilaçların sahtelerinin piyasada çok fazla bulunduğunu gördüm yardımcı olur musunuz ürünler çalışır mı?

IMG_6288.jpeg

Magnus kullanan bi tanidigim var referans ile aldi unlu sayilabilir bi genc bi kardesimiz. İlaclari calisiyor ama tedto e. 10ml icin 1100lira gibi bisi odemis gerek var mi bilemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
Greblan, 1 dakika önce yazdı:

Magnus kullanan bi tanidigim var referans ile aldi unlu sayilabilir bi genc bi kardesimiz. İlaclari calisiyor ama tedto e. 10ml icin 1100lira gibi bisi odemis gerek var mi bilemedim.

Evet ben de aynı fiyattan aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
shotpowertr, 6 dakika önce yazdı:

Valla kanka testo e. Kullanacaksam ben iran kullanirim. Hem cok daha ucuz hem de dolu mu degil mi diye kafanda soru isareti olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
Greblan, 2 dakika önce yazdı:

Valla kanka testo e. Kullanacaksam ben iran kullanirim. Hem cok daha ucuz hem de dolu mu degil mi diye kafanda soru isareti olmaz.

hocam bu iranların sahtesi dolaşıyor mu piyasada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
rambo32, 5 dakika önce yazdı:

hocam bu iranların sahtesi dolaşıyor mu piyasada

Ben daha denk gelmedim cevremde kimseye de denk gelmedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
Greblan, 10 dakika önce yazdı:

Ben daha denk gelmedim cevremde kimseye de denk gelmedi.

Hocam ilk defa giriyorum küre bu yüzden ürünü sağlayacak adam çok bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    389
shotpowertr, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ilk defa giriyorum küre bu yüzden ürünü sağlayacak adam çok bilmiyorum

WhatsApp ikonuna tıklayıp Burak hocayı wp üzerinden aramalısın dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
shotpowertr, 55 dakika önce yazdı:

Magnus testolar 500tl civarında çok yüksek kar koymuş, üretici adamı bulabilrsen araştırıp fiyatları 1/2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Ben Magnus Pharma kullandim. Anavar kullandim ve malesef anavar yerine Dianabol cikti. Sulandim ve saglam kilo aldim. Once anavar kullandigim icin ve kan testlerden gördüm ve biliyom anavar olmadini. Yaten saticim bana dürüstce soyledi dianabol olma sansi yuksek.

test e bilmiyom mp kulanmadim onu. Tek anavar må kullandim.

ama ilaclar bos degil ve calisiyor….

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
Mahmutaga, 2 saat önce yazdı:

Ben Magnus Pharma kullandim. Anavar kullandim ve malesef anavar yerine Dianabol cikti. Sulandim ve saglam kilo aldim. Once anavar kullandigim icin ve kan testlerden gördüm ve biliyom anavar olmadini. Yaten saticim bana dürüstce soyledi dianabol olma sansi yuksek.

test e bilmiyom mp kulanmadim onu. Tek anavar må kullandim.

ama ilaclar bos degil ve calisiyor….

Hocam test e farklı bi ilaç çıkmasın da vücudumu mahveder

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
shotpowertr, 37 dakika önce yazdı:

Hocam test e farklı bi ilaç çıkmasın da vücudumu mahveder

Yok cünkü anavar ham maddesi pahali oldugu icin ve dianabol daha ucuz onun icin….

ama sen test e kullan ve kan tahli ver görersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
Mahmutaga, 1 dakika önce yazdı:

Yok cünkü anavar ham maddesi pahali oldugu icin ve dianabol daha ucuz onun icin….

ama sen test e kullan ve kan tahli ver görersin 

Bakalım sonuçlara göre hareket edeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rosenlow    18

Zphc muhtemelen sahte, magnus kullanmıştım doluydu fakat doluluğu aldığın kişiye bağlı bu markalarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
shotpowertr, 40 dakika önce yazdı:

Kargoyu gönderen kişinin ismi var İsim verebiliyor muyuz

Hayır yasak, bu markalarda kargoyu gönderen tek bir kişi var zaten önemli olan satıcı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shotpowertr    1
egerdnc, 14 saat önce yazdı:

Hayır yasak, bu markalarda kargoyu gönderen tek bir kişi var zaten önemli olan satıcı

Anladım ana satıcıyı bilmiyorum ama ilaçların dolu olduğu söyleniyor pazartesi 2 3 hafta içinde anlayacağız dolu mu boş mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.