Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bloodiamond

Yurtdışından tr ye ilaç sokmak mümkün mü?

Önerilen İletiler

bloodiamond    11

Herkese Merhaba,

Uzun senelerdir amatör olarak bu spor ile ilgileniyorum. Yaş 32 belli bir yaşa geldik bazı şeyleri de deneyimlemek ve biraz kendime artı katmak için bu yola gireceğiz fakat sorum şu ;

Çok bilindik önde gelen hocalarımızdan birisi ile çalışıyorum , yurtdışından Türkiye ye ilaç sokmanın net bir şekilde imkansız olduğunu, tüm hammaddelerin çinden geldiğini burda üretildiğini söylüyor. Dolayısıyla gelen hammaddeleri üreten kişiler bile içeriğini ölçemiyor. Bu sebeple içersinde ağır metaller bulunması ve burada steril olmayan ortamda üretilmesi sebeplerden dolayı cok ilerleyen yaşlarda alzheimer vs gibi hastalıklara bile sebep olabilir bilgisini aldım. Ülkeye üretilmek üzere giren hammadde dışında hiç mi eczane ürünü , veya hiç mi orjinal üretim labaratuvar ürünü yok testosteron anlamında sizce konu hakkında fikir alışverişi için açtım net bilgiye dayalı cevap verenlere teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KlasikFizik    233

Kendisine yetecek kadar sokabilirler ticari amaçlı o kadar ürünü sokamaz kimse. Dedikleri gibi hammadde yurtdışından gümrükten geçebiliyor, buda şans meselesi. Hammadde kalitesi ise alınan yere göre değişir. Alzheimer'e sebep olması ise boş hurafeden ibaret.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

İmkansız değil 2,3 adet sokabilirsin ama bunların dışı ticarete girer üstelik yasaklı ilaçlar bunlar hem para cezası hem hukuken zor durumda kalırsın.

Aksi olsa zaten Türkiye de steroid piyasası yok olmalıydı herkes dışarıdan getirirdi. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
KlasikFizik, 23 dakika önce yazdı:

Kendisine yetecek kadar sokabilirler ticari amaçlı o kadar ürünü sokamaz kimse. Dedikleri gibi hammadde yurtdışından gümrükten geçebiliyor, buda şans meselesi. Hammadde kalitesi ise alınan yere göre değişir. Alzheimer'e sebep olması ise boş hurafeden ibaret.

Bunu kendimizi kurtaracak kadar 2-3 aylık kür için bireysel nasıl çözeriz hangi ülke ? Güvenilir satıcılar vardır belki ama bilmiyorum bireysel halledip %100 kafa rahat olmak istiyorum testosteron enantat konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
bloodiamond, 40 dakika önce yazdı:

Bunu kendimizi kurtaracak kadar 2-3 aylık kür için bireysel nasıl çözeriz hangi ülke ? Güvenilir satıcılar vardır belki ama bilmiyorum bireysel halledip %100 kafa rahat olmak istiyorum testosteron enantat konusunda

Eczaneden sustanon al niye bu kadar kafa karışıklığı yaratıyorsun kendine. :) Madem testosteron sadece mevzu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

zamanında çinden steroid siparişi vermiştik bildiğin ptt kargo ile kapımıza kadar gelmişti.. arkadaşım kıbrıstan 10 litre alkol soktu bavulunda nasıl oldu ? aramadılar çünkü arasalar 8 litresi gidecekti :D yani olay tamamen şans başka bir şey değil. ha öyle koli koli ilaç sokanların farklı kanalları v.s var onlara bir şey diyemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Benim hanım ukrayna’lı yurtdışından tanıdıklar geliyor ama güvenilir bi yer bulamadım almak için bi bulabilsen sürekli oradan kendime yetecek kadar getirtebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
Batarya, Bir saat önce yazdı:

Benim hanım ukrayna’lı yurtdışından tanıdıklar geliyor ama güvenilir bi yer bulamadım almak için bi bulabilsen sürekli oradan kendime yetecek kadar getirtebilirim

Ukraynanın propionatı meşhurdur farmak prop ama mg çok düşük diye tercih edeni pek görmedim cinsel sorunları gidermek dışında kürlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

İmkânsız değil. Çok ünlü insanlar bagajda götürüyor. Türkiye'de growth İyi olduğu için alıp götürüyorlar.

Arabayla yurtdışından gidiyorsan Türkiye net gider. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bloodiamond    11
Mahmutaga, Bir saat önce yazdı:

İmkânsız değil. Çok ünlü insanlar bagajda götürüyor. Türkiye'de growth İyi olduğu için alıp götürüyorlar.

Arabayla yurtdışından gidiyorsan Türkiye net gider.  

Batarya, 2 saat önce yazdı:

İşte sorun o, kaynak :) yurtdışından getiricek birisi olsa bile nerden alıcağımızı bilmediğimiz için olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47

Evet mümkün şahsen içindeyiz ve karlı bir iş.Otobus şirketleriyle bağlantılı çok rahat valiz valiz sokabilirsin tabi bu organize bir iş çevren varsa paran varsa özellikle abilerin veya kendi tanıdıkların varsa deneyebilirsin yoksa hiç deneme ,3 5 kutu için değmez Avrupa ülkelerinden  ve İran tarafından sokabilirsin(Anabolik türevleri Avrupa genellikle).Genellikle her ilaçtan ilacına göre en düşük 12 eurodan satin alabilirsin tabi herkes bir testoya 26 33 40 eurolar verdiği için olmaz dicek arkadaşlar sizden iki katı kar elde ediyoruz orjinal ilaç iyi para misali :) başarılar dilerim kardeşim 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

diğer ülkelerde üretilen ürünlerin ham madde kalitesinden nasıl emin olacaz. steroidler neredeyse her ülkede yasak. eczanelerde de kolay kolay deca, tren gibi güçlü anabolikler olacağını pek sanmıyorum. her ülkenin kendi tokatçıları vardır 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
6arrows, Bir saat önce yazdı:

diğer ülkelerde üretilen ürünlerin ham madde kalitesinden nasıl emin olacaz. steroidler neredeyse her ülkede yasak. eczanelerde de kolay kolay deca, tren gibi güçlü anabolikler olacağını pek sanmıyorum. her ülkenin kendi tokatçıları vardır 😂

o yüzden özellikle amerika da steroid yapanlara torbacı gözüyle bakıyorlar çünkü içinde ne olduğu bilinmiyor yada gerçekten üstünde yazan maddemi var bilinmiyor.. dediğin gibi içi boş çıkanda oluyor bu olay sadece burada yok :D hatta izlediğim bir belgeselde rimbolanın hammadesi pahalı olduğu için masteronu rimbolan diye satıyorlardı (buraya kıyasla insaflılar en azından içinde sızma ayçiçek yağı yok :D)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Hocanın dediği biraz saçma geldi ilaç sokmak imkansızsa zphc sp noxy balkan vb tarzı lab ilaçları nasıl giriyor ? 
Evet çok rahat sokamazlar ancak bizzat tanıdığım biri adam şahsi arabası ile İran’a gidip poşet poşet enanthatı arabasıyla getiriyordu.

Onun dışında yakın arkadaşımın İranlı kız arkadaşı çocuğa bavulunda enanthat growht suplementt getiriyor bir kere bir şey olmadı yani bu işler toptanda tamamen kanal işi denizden getirtende olur karadanda kişisel olarakta biraz şans işi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhabalar Sevgili hocalarım ve deneyimi olan abilerim kardeşlerim;
      5 Mayıs tarihinde okul okuma amaçlı Almanyaya gitmem gerekiyor ve halihazırda propionat küründe olduğumdan çıkarken yanımda 3 4 ml flakon testosteron propionat götürmem gerek. Orada bir satıcı bulana kadar, çünkü bildiğiniz üzere 2 günde bir propionat enjeksiyonu yapılmalı. Bu konuda çevremde çok farklı görüşü olan tanıdıklarım mevcut. Bu konuda tecrübesi olan hocalarım sizce ne yapmalıyım?
    • Yazan: Atad
      Merhabalar İngiltere'deki abilerim aracılığı ile kendi kullanımım için Steroid getiricegim. zamanında sarms getirttim kişisel kullanım olduğu için ve İngiltere'de bilimsel amaçlı internette her türlü satılıyor. Fakat esas konum steroit getirtmek. Havaalanı gümrük sıkıntısı çekmiyorum az dozajlarda kişisel kullanım seviyesinde getiricegim için problem olmuyor fakat nereden temin edeceğim bilmiyorum yardımcı olucak abilerim varsa yapabilirler İngiltere'de sağlam steroit nerden temin ederim ?
    • Yazan: Arnoldswazz
      Arkadaşlar bir tanıdığım Ukrayna'da yaşıyor eczaneden testo aldıracağım testo prop var ve fiyatları o kadar ucuz ki 25 TL 1ml Balkan Pharmanın fiyatı çerez gibi orda satılıyor sizce kargo göndertsem gümrükte sıkıntı çıkarmı daha önce yapan oldumu ve oralardanda sadece Ukrayna'ya satış yapan siteler boş ilaç koyuyolarmı bilgi sahibi kişileri bekliyorum 
    • Yazan: Jamaica
      Bir arkadaşım yakın zamanda İngiltereye gidicek Onunla beraber hangi ilaçları  getirtebilirim bilen biri varmı Şimdiden teşekkürler 
    • Yazan: Mimaroba
      Yurt dışına çıkacağım yakın zaman da biraz ilaç toplamayı düşünüyorum türkiyeye dönüşte sıkıntı yaşar mıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.