Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ağırlık

Steroid ilk defa kullanacğım hacim kürü ne önerirsiniz

Önerilen İletiler

Ağırlık    1

Merhabalar steroid ilk defa kullanacağım da güzel bir bulk kürü nasıl olmalı  ve bitişte ne kadar kilo alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mojo_jojo    10

öncelikle yaşın,kilon ,bu sporu ne kadar süredir yapıyorsun,bunlardan bahseder misin dostum varsa bir de form fotoğrafı bu bilgiler yardımcı olmamızı kolaylaştırır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
Mojo_jojo, 36 dakika önce yazdı:

öncelikle yaşın,kilon ,bu sporu ne kadar süredir yapıyorsun,bunlardan bahseder misin dostum varsa bir de form fotoğrafı bu bilgiler yardımcı olmamızı kolaylaştırır

Boy:178

Kilo:65 sporu 1.5 yıldır düzenli yapıyorum

Screenshot_20240116-224201_WhatsApp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaşın çok genç steroid kullanmamanı öneririm. Beslenmeni ve antrenman şiddettini oturtursan bu vücut 25 yaşına kadar çok güzel dolar.

• Beğen 1
  • Tebrikler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10

gayet güzel formun var dostum, kullanacağın ilaçların markaları belli mi?

Kişiden kişiye değişir tabi ama ben only testosteron ile başlama taraftarıyım, bu süreçte yapıncağın kan testleriyle hem vücudunu tanıyıp hormon dengesini anlarsın hem de gözle görülür bir fark yakalayabilirsin, ilk kürden vücudu çok yormanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
NamasteGodDamnİt, 11 dakika önce yazdı:

Yaşın çok genç steroid kullanmamanı öneririm. Beslenmeni ve antrenman şiddettini oturtursan bu vücut 25 yaşına kadar çok güzel dolar.

Her ne kadar dolsada o kalıp ve sert görüntü asla olmayacak 3,4 ayda yine biraz değişirim diyorum

Mojo_jojo, 11 dakika önce yazdı:

gayet güzel formun var dostum,kullanacağın ilaçların markaları belli mi?

Kişiden kişiye değişir tabi ama ben only testosteron ile başlama taraftarıyım,bu süreçte yapıcağın kan testleriyle hem vücudunu tanıyıp hormon dengesini anlarsın hem de gözle görülür bir fark yakalayabilirsin,ilk kürden vücudu çok yormanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Deca ve testo diyorlarda bende bir sizlere sorayım dedim kuklandınız mı veya ne öneririsin zararalarına çok yakalandınız mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
Ağırlık, 9 dakika önce yazdı:

Deca ve testo diyorlarda bende bir sizlere sorayım dedim kuklandınız mı veya ne öneririsin zararalarına çok yakalandınız mı

deca ilk kür riskli olur bence decadick bir forumda gez. prolaktin e2 değerlerini bilmiyorsun daha vücudunu tanımıyorsun bence ilk tecrübe için gereksiz, ileride neden olmasın. Ben kendim kullandım deca fakat tıp öğrencisi olduğum için hormon testlerimi ücretsiz yaptırabiliyorum. O yüzden oldukça dikkatli oldum.E2 ve prolaktini belli aralıklar içinde tutmak kolay bir şey değil ille de bir şey istiyorsan boldenone veya rimabolone ekleyebilirsin fakat bilgin olsun boldenone geç açılan bir ilaç kısa vadede etkisini göstermez

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Ağırlık, 7 dakika önce yazdı:

Bu işi hakkıyla bilen vicdanı olan bi hoca ilk kürde decayı önermez. Arkadaşın dediği gibi testo ile başla kendini tanı ondan sonra en az 3. Kürde deca kullanmalısın. Sağlam ilgili  hoca ile çalışmanı öneririm. Burda bazı arkadaşlarda görüyoruz son parasına kadar steroid alıyor. Pct mct ve kan tahlillerine para ayırmıyor. Ciddi birikimin yoksa biriktir yada only testo gir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık, 19 dakika önce yazdı:

Her ne kadar dolsada o kalıp ve sert görüntü asla olmayacak 3,4 ayda yine biraz değişirim diyorum

21 yaşında bir çocuk olarak yanlış ve bilinçsiz hareket ediyorsun. Senin kilo alacak, hacimlenecek, güçlenecek yeteri kadar vaktin ve yılların var yeter ki sağlıklı olsun. Diyelim ilaç kullandın ki kesinlikle aman aman bir fayda görmeyeceksin 3,4 ay sonra bırakabileceğini mi sanıyorsun ? 3,4 ayda steroid ile biraz değişeceğine 6 ay steroidsiz biraz değiş ? Steroid sonrası bir kazanımın olmayacak. İkinci olarak burada insanlara deca ve testo diyorlar sen ne önerirsin sorusunu soruyorsun. Sana cevap verenler senin gibi çocuk; konuya ne kadar yabancı olduğunun farkında değiller. Bu yorumumdan sonra ne yapacağın sana kalmış. Steroid kullanacak fiziksel ve zihinsel olgunluğa sahip değilsin.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ağırlık    1
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

21 yaşında bir çocuk olarak yanlış ve bilinçsiz hareket ediyorsun. Senin kilo alacak, hacimlenecek, güçlenecek yeteri kadar vaktin ve yılların var yeter ki sağlıklı olsun. Diyelim ilaç kullandın ki kesinlikle aman aman bir fayda görmeyeceksin 3,4 ay sonra bırakabileceğini mi sanıyorsun ? 3,4 ayda steroid ile biraz değişeceğine 6 ay steroidsiz biraz değiş ? Steroid sonrası bir kazanımın olmayacak. İkinci olarak burada insanlara deca ve testo diyorlar sen ne önerirsin sorusunu soruyorsun. Sana cevap verenler senin gibi çocuk; konuya ne kadar yabancı olduğunun farkında değiller. Bu yorumumdan sonra ne yapacağın sana kalmış. Steroid kullanacak fiziksel ve zihinsel olgunluğa sahip değilsin.

Testo+bolde yazacaktım karıştırdım.

Yazdıkların için teşekkür ederim😊 

Ben steroide başlasam ve 4 ayda nasıl bir verim alırım ki millet başlıyor 2. Aydan iyi oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

İlk defa kullanacak birine ilk tavsiye kullanma :D bir daha bırakman çok zor olur o tadı alınca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
Ağırlık, 39 dakika önce yazdı:

Testo+bolde yazacaktım karıştırdım.

Yazdıkların için teşekkür ederim😊 

Ben steroide başlasam ve 4 ayda nasıl bir verim alırım ki millet başlıyor 2. Aydan iyi oluyor

Dostum bunlar her ne kadar steroit de olsa sihirli değnek değiller.İyi hoş antrenmanların güzel geçer,pump ın artar daha önce kaldıramadığın ağırlıkları kaldırırsın,ama bunlar buzdağının görünen kısmı.Bu işin bir de ilaçları bırakıncaki psikolojisini düşünmen gerek.
Vücudun yüksek androjenik ilaçlara alışmış olacak normal olarak ve sen bıraktığında halsiz hissedeceksin,küçüleceksin,bu da seni bir daha başlamaya itecek.Tabi bu işin sağlık boyutunu geçtim maddi boyutu da var.Paran gerçekten güvendiğin bir ürüne yetmiyorsa hiç başlama derim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
NamasteGodDamnİt, 50 dakika önce yazdı:

Ben Bu abiye 100/100 katiliyorum Bu konuda. Ben ilk ilacimi 25-26 yasinda basladim. Bide benim kac senedir dogal sporluk yaptim ilaca baslamadan Once. Daha gencsin ve vucut oturmadi. Bide 1.5 sene spor hic birsey DOSTUM. Natural olarak bir kac sene yap ve Iyi hacim alirsin. Ilac senin en son hamle olsun. Daha cok Erken.

simdi sen cok Erken ve hizli dusunuyorsun Bu yasta… Eiffel kulesi bir Gün yapilmadi onun icin sabir ister naturel yapmak ve sen 100/100 verersen antremanlarda ve yemek yersen Iyi yerlere gelir o vucut naturel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

amacın yarışma yapmaksa gençler  16-23 yaş arası olarak alınıyor zaten. bu nedenden dolayı belki başlamak istersin steroid kullanımına ama öyle bir amacım yok diyorsan bence de erken. ama ona rağmen illa kullancaksan only testo veya eczane ürünleri kullanmanı öneririm. piyasada düzgün ilaç temin etmek zor yepsi yerli ve merdiven altı neredeyse. vücuduna steril olmayan ve ağır metaller içeren bu ilaçları heves için sokma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.