Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gigabatu

Kürüme nandrolon(deca) eklemek istiyorum

Önerilen İletiler

gigabatu    4

Öncelikle selamlar...

İlk kürümdeyim 3. hafta bitiyor, yarın 4. enjeksiyonu vurduracağım 300mg testosteron enanthat 300mg boldenon kullanıyorum.

Geçmişte sakatladığım diz,omuz ve dirseklerim tekrardan ağrımaya başladı. Forumdaki değerli hocalarım Deca'nın iyi gelebileceğini söyledi.

Testosteronu 400mg'a çıkartıp, 8 hafta 200mg'da Deca eklemeyi düşünüyorum.

Fakat gözümü çok korkuttular erkekliğini kaybedersin, Nor19 ailesi sakın bulaşma gibi şeyler söylüyorlar. Yanında Masteron kullanmamı söyleyenler de var Deca ile birlikte masteron kullanılmalı mı? Kullanılmalıysa şu an elimde Masteron yok muadili vs. var mıdır? Haftalık 200mg Deca erkekliği kaybettirir mi? Kısacası kafamı çok karıştı değerli hocalarım Deca konusunda aydınlatırsa sevinirim, şimdiden çok teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.416
gigabatu, 9 saat önce yazdı:

Öncelikle selamlar...

İlk kürümdeyim 3. hafta bitiyor, yarın 4. enjeksiyonu vurduracağım 300mg testosteron enanthat 300mg boldenon kullanıyorum.

Geçmişte sakatladığım diz,omuz ve dirseklerim tekrardan ağrımaya başladı. Forumdaki değerli hocalarım Deca'nın iyi gelebileceğini söyledi.

Testosteronu 400mg'a çıkartıp, 8 hafta 200mg'da Deca eklemeyi düşünüyorum.

Fakat gözümü çok korkuttular erkekliğini kaybedersin, Nor19 ailesi sakın bulaşma gibi şeyler söylüyorlar. Yanında Masteron kullanmamı söyleyenler de var Deca ile birlikte masteron kullanılmalı mı? Kullanılmalıysa şu an elimde Masteron yok muadili vs. var mıdır? Haftalık 200mg Deca erkekliği kaybettirir mi? Kısacası kafamı çok karıştı değerli hocalarım Deca konusunda aydınlatırsa sevinirim, şimdiden çok teşekkürler...

Haklılar. Deca dick diye aratırsan forumda sorunları görürsün. DHT ile birlikte deca kullanımı riski azaltır. Her zaman prolaktini aşağıda tutmalısın. E2 ise 50 civarında tutulmalı. Decanın handikapları zaten bu. Aynı sorunları sustanonda da yaşabilirsin. Önemli olan bu iki değerin yukarı da olmaması. Boldenon varken masterona ihtiyacın olmaz. Decaya gireceksen eğer 2-3 haftada bir E2 ve Prolaktin testi yaptıracak bütçeni kenarda tut. Amacın için 7 hafta ziyadesi ile yeter. 

Decadan çıkarken önce decayı kes. Sonra 4 hafta boldenon + testosteron devam et. Sonra boldenonu da kes ve 4 hafta only testosteron git. Only testosteronun ilk 2 haftası tam doz, son 2 haftası yarım doz. Peşi sıra 3 hafta ilaçsız sağlam antrenmanlarla devam et ve PCT başlat.

• Beğen 3
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Haklılar. Deca dick diye aratırsan forumda sorunları görürsün. DHT ile birlikte deca kullanımı riski azaltır. Her zaman prolaktini aşağıda tutmalısın. E2 ise 50 civarında tutulmalı. Decanın handikapları zaten bu. Aynı sorunları sustanonda da yaşabilirsin. Önemli olan bu iki değerin yukarı da olmaması. Boldenon varken masterona ihtiyacın olmaz. Decaya gireceksen eğer 2-3 haftada bir E2 ve Prolaktin testi yaptıracak bütçeni kenarda tut. Amacın için 7 hafta ziyadesi ile yeter. 

Decadan çıkarken önce decayı kes. Sonra 4 hafta boldenon + testosteron devam et. Sonra boldenonu da kes ve 4 hafta only testosteron git. Only testosteronun ilk 2 haftası tam doz, son 2 haftası yarım doz. Peşi sıra 3 hafta ilaçsız sağlam antrenmanlarla devam et ve PCT başlat.

Tamamen katılıyorum hepsini dinle…

Benim tek önerim npp kısa ester kullanmam normal deca artık çok popüler değil aktif yarışmacı da değilsen hiç gerek yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Hocam e2 büyümek için jineko belirtileri görmediğin müddetçe iyi bir durum değil mi yani 100 olsa jinoko belirtisi olmasa sorun teşkil eder mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
turhanoğlu, 9 dakika önce yazdı:

Hocam e2 büyümek için jineko belirtileri görmediğin müddetçe iyi bir durum değil mi yani 100 olsa jinoko belirtisi olmasa sorun teşkil eder mi

Vücut töleransına bağlı. Yüksek E2 büyümek için iyidir evet ama kişiliğine zeval veriyorsa müdahale edilmeli. Üstelik deca gibi ereksiyon sorunlarına meyilli anabolikte çok dikkat edilmeli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Benim e2 şuan oldukça yüksek hocam 140 civarında. Haftalık dozaj 400 deca 600 testocyp.

Göğüs kaşıntısı veya jineko ya dair hiçbir belirti yok prolaktin hep referans aralığında hiç dostinex vs kullanmadım. Bu durumda her ihtimale karşı günlük 1 tab proviron almamı önerir misiniz. Yoksa böyle devam etmekte bir sakınca yok mu.

Dick durumu veya ereksiyon sorunu yaşamıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
turhanoğlu, 23 dakika önce yazdı:

Benim e2 şuan oldukça yüksek hocam 140 civarında. Haftalık dozaj 400 deca 600 testocyp.

Göğüs kaşıntısı veya jineko ya dair hiçbir belirti yok prolaktin hep referans aralığında hiç dostinex vs kullanmadım. Bu durumda her ihtimale karşı günlük 1 tab proviron almamı önerir misiniz. Yoksa böyle devam etmekte bir sakınca yok mu.

Dick durumu veya ereksiyon sorunu yaşamıyorum. 

Peki kür öncesi E2 ne durumda idi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Peki kür öncesi E2 ne durumda idi?

Düşüktü hocam 25 30 civarlarında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Yüksek E2'nin burada konuşmayacağım başka sıkıntıları da var. Sen yine de 100birimin altında tutsan daha iyi olur. O E2 değerine proviron ne kadar faydalı şüpheli. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Yüksek E2'nin burada konuşmayacağım başka sıkıntıları da var. Sen yine de 100birimin altında tutsan daha iyi olur. O E2 değerine proviron ne kadar faydalı şüpheli. 

Bu kürde tamoxifen kullanımı oneriniz nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
egerdnc, 12 saat önce yazdı:

Bu kürde tamoxifen kullanımı oneriniz nasıl olur?

Tamoksifen direk değil dolaylı olarak azıcık E2 düşümüne sebep oluyor. 

Eğer göğüs ucu hassasiyeti var ise önce 10mg olandan günlük yarım doz ile başlamalı. Hassasiyetin durumuna göre doz ayarlanması yapılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
rastlantisal, 20 saat önce yazdı:

Hocam başka sıkıntıları da var derken ne demek istediniz korkuttu beni 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
turhanoğlu, 9 dakika önce yazdı:

Hocam başka sıkıntıları da var derken ne demek istediniz korkuttu beni 😀

BB dünyasında hiç konuşulmayan, konuşulsa dahi anında inkar edilen konular. Burada da asla konuşmayacağım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
rastlantisal, 31 dakika önce yazdı:

BB dünyasında hiç konuşulmayan, konuşulsa dahi anında inkar edilen konular. Burada da asla konuşmayacağım. 

Sizler anlatmazsanız bizler nereden öğreneceğiz. tecrübe donanım sizlerde amatör olanlara yol göstermek sizin elinizde

• +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
rastlantisal, 10.01.2024 - 14:38 yazdı:

Yüksek E2'nin burada konuşmayacağım başka sıkıntıları da var. 

E2 ve başka sıkıntıları yan yana getirince aklımda beliren kare. asilkdhjasilkdhjaskhdas :D 

kerimcan-durmaz-konserii.png

• ahahaha 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    132
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

E2 ve başka sıkıntıları yan yana getirince aklımda beliren kare. asilkdhjasilkdhjaskhdas :D 

Benim e2 birazcık artsın hemen duygusallaşmaya başlıyorum gözler doluyor hemen ahahaha 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
TheExecutioner, 10 dakika önce yazdı:

Benim e2 birazcık artsın hemen duygusallaşmaya başlıyorum gözler doluyor hemen ahahaha 

Yüksek östrojeni düşük östrojene tercih ederim düşük östrojende tam gaddara dönüşüyorum ben de :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Basayev
      Merhaba değerli arkadaşlarım,
      Bundan 2 sene önce 2. kür geçmişim oldu 15 hafta İran T.E. 16 Hafta Boldenon (Novalife) 4 Kalem 32UI Pfizer GNT. Kullandım, fakat PCT yapmadım ve bir nevi dirty kür oldu. Şuan itibariyle 1.70 80 Kg ve %25 Yağ oranına sahibim. Nasıl bir kür planlaması yapabilirim sizlerin düşüncelerini ve engin bilgilere sahip branş hocalarımdan yardım almak beni çok mutlu edecektir. Ekran görüntülerini paylaşıyorum / Total Testo bugün yapıldı (11.05.24)  Tam kan sayımı (olağan dışı) (11.05.24 )
      Teşekkür ederim ilginiz için. 
      Sağlıklı günlere.

• Yazan: Unrest
      Uzun zamandır twitter üzerinden Abdlilerin bu işi nasıl yaptığını takip ediyorum. Bu ilaçlara erişimleri ve klinik olarak bu tedavileri almaları vs. bizden çok farklı sanırım. Tuhaf olan şu oralarda Türkiye de bu ilaçlara çok kolay ve ucuz erişilebildiğine dair bir inanç var(Bu belki bazı ilaçlara böyledir). Ama ben onların eriştiği şekilde ne tedavi yöntemi olarak ne de ilaç erişimi olarak Türkiye'de pek bir yol bulamadım.

Mesela aşağıda bir twit gönderisinde ki paylaşımda Stereoidlerini ham toz şeklinde alın(Sanırım bu daha sonra bakteriyositatik su ile karıştırılarak enjekte edilcek hale getiriliyor) ve Bunu HPLCMS testi ile doğrulayın demiş. Bizde bu ürünleri bu şekilde kullanımının bir yolu var mı ? Yani güvenlik konusunda fire vermek istemeyen biri nasıl bir yola gitmeli ? Bu konularda bilgilerinizi alabilirsem çok sevinirim. Kendi araştırmama göre ne klinik olarak ne de ilaç erişimi konusunda ABDyle aramızda çok ciddi farklar var. 

• Yazan: Jalrex
      Merhabalar size sorum,
      Testeron ve diğer streoidleri kullanırken cinsel ilişkiye girmek veya mastürbasyon yapmanın ciddi bir şekilde zararı olur mu? Bilimsem bi açıklaması veya deneyimleyeniniz var mı?
    • Yazan: Basayev
      Merhabalar,
      8-10 Yıl arası vücut geliştirme sporu ile ilgilenmekteyim. Ara ara bırakmalar ve yeniden başlama vs olarak düzenli düzensiz bir spor geçmişim var. Spora tekrar başladıktan bir süre sonra kan tahlili yaptırdım aşağıda ekran görüntülerini paylaşıyorum, CK değerindeki yüksek oran beni biraz korkuttu bilgi sahibi arkadaşlarım yorumlarsa çok memnun olurum.
      Teşekkürler sağlıklı günler.

• Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      5 Haftadır 250mg İran testo gidiyorum. Plasebo etkisi galiba ama ağırlıklarımda 2.5-5 kg arası bi değişim ve pump kas zihin bağlantısı artmıştı ve modum yerindeydi. Lakin bu son 1 hafta bir yorgunluk ve tembellik baş gösterdi koltuktan kalkasım yok sadece spora gidip basıp eve gelip uzanmak istiyorum(bu süreçte hala ağırlıklarım artmaya devam ediyor). İlk ilaç deneyimim olduğu için sorunun nedenini öğrenmek istedim. Havalar da  biraz kötü belki bu yüzden psikolojik bi buhranda olabilirim. Kan testi vericem haftaya bu yorgunluğun sebebini kan testinden öğrenebilir miyim?
      Öğrenebiliyorsam da hangi hormonlara bakmam lazım. (Kür öncesi kan testi verdim)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.