Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metropol

Mükemmel bulk kürüme başlangıç

Önerilen İletiler

metropol    74

9aydır kürdeyim ve bitirmeden son kez böyle bir bulk kürüne başlangıç yaptık :) kürümde 

haftalık 750sustanon (günaşırı enjeksiyon)

300mg tren acetat

100mg anapolon 

ile güzel bir bulk süreci olucak tabi bunun beslenmesi 4000kalori üstünde ve aşırı ağır sert antrenmanlarla sonuçlanacak :) 

ilaçlarım ve formum bu şekilde

FE3DAFC1-7172-41B1-8242-6E8D224DDB17.jpeg C3777833-E6D0-4753-B6D5-E8BA7228963B.png D87FC785-D26C-48D5-99B5-032BA518555B.jpeg

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar ilaca gerek yok yaşın daha çok genç. 9 aylık küründe bırak 4000'i düzenli 2500 kalori alsaydın bundan daha iyi form yakalardın diye düşünüyorum. Bu dozları hak edecek bir altyapı yaşın gereği yok.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
gönderildi (düzenlendi)

kötülemek için değil sağlığın için söylüyorum cidden daha öncede 100mg anapolonu pre attığını bi kaç tane tren kürü yaptığını hatırlıyorum ve sonuç bu, keşke dozları ağırdan alıp bişeyler yeseydin.

soruyorum sana 19 yaşında bu dozlarla gidiyorken ilerde nasıl dozlar girmeyi planlıyorsun ne kadar artacak bu dozlar ? bence ağırdan al biraz

dozlar çokta uçuk değil ama daha sakin gidilebilir bence

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Larry wheels  anapolonu günlük 100 mg kullandığını söylemişti bir videosunda 100 mg yüksek bir doz o adam kullanır parası var zengin özel doktorları vardır onun ceşit koruyucuları onunla aynı dozu Alican:) İran anapolon güçlü Eczane anapolona göre daha etkili olduğunu söyleniyor 50 gr yeterli olurdu sustanonda yüksek Alican anapolonda yüksek trende bir tık yüksek vücudunu fazla zorluyacan hızlı koşan atın b.k seyrek düşermiş o mesele kanka

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)
ulquiorra_z, 5 saat önce yazdı:

kötülemek için değil sağlığın için söylüyorum cidden daha öncede 100mg anapolonu pre attığını bi kaç tane tren kürü yaptığını hatırlıyorum ve sonuç bu, keşke dozları ağırdan alıp bişeyler yeseydin.

soruyorum sana 19 yaşında bu dozlarla gidiyorken ilerde nasıl dozlar girmeyi planlıyorsun ne kadar artacak bu dozlar ? bence ağırdan al biraz

dozlar çokta uçuk değil ama daha sakin gidilebilir bence

bu fotoğraftaki benim kürsüz halim  

he eskiden yaptım sonuçları güzeldi de ben sonrasında kürleri aylarca bıraktım sonra geri başladım yine bıraktım yine başladım çok şeyler yaptım he ileride ne mi yapıcağım bu kürden sonra 5ay bi dinlenicem bu bence yeterli bi süre reseptörler için şimdide eskiden yemediğimi yiyeceğim son kez bi tadını alalım kürün:D

Tr3n, 5 saat önce yazdı:

Larry wheels  anapolonu günlük 100 mg kullandığını söylemişti bir videosunda 100 mg yüksek bir doz o adam kullanır parası var zengin özel doktorları vardır onun ceşit koruyucuları onunla aynı dozu Alican:) İran anapolon güçlü Eczane anapolona göre daha etkili olduğunu söyleniyor 50 gr yeterli olurdu sustanonda yüksek Alican anapolonda yüksek trende bir tık yüksek vücudunu fazla zorluyacan hızlı koşan atın b.k seyrek düşermiş o mesele kanka

ben tam 2ay öncede iran anapolon kullandım 4hafta neler yapacağımı bildiğim için bende hiç bir sorun oluşmadı aksine natural değerlerimden daha iyiyim :Dtavsiyelerin için teşekkür ederim

3862E92F-558B-4499-9F2E-AAC43E83366C.png

tarihinde metropol tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Bu kürden sonraki değerler mi bir gariplik var ya da karaciğerler çok sağlam maşallah diyeyim, natural adam haftanın 6 günü ağırlık çalışıp kardiyo yapsa çok azda olsa referans değerlerini geçerdi şaşırdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Güzel dozajlar, yakın gelecekte ciddi sıkıntılar yaşamak için. Başarılar dilerim.

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227

9 ay kürde olup dinlenmeden nispeten vücuduna göre yüksek dozajli ve trenin olduğu bi kür mü?

Umarım bunu uygulayacak kadar sağlığımı umursamayacak seviyeye gelmem. Sana da dinlenmeni tavsiye ediyorum kardeşim 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Boyun kaç senin oldukça uzun duruyorsun fotoğraflarda.

Testo 500 yeter sanki anapolon 50 başla son 1,2 hafta 100 ile kaparsın.

Takipteyim, başarılar :) 10,11,12 aylarda bir gaz kes pct yap sonra devam et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Vücut iskelet yapın harika ama dolması lazım bu fiziği doldurursun net takipçilerin olur peşinden gelenler olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Bu nasil dosajlar kardes??? Me olympia olucan? Yasin genc ve Bu kadar ilac hic gerekmez. Illerde buyuk sikintilar cekersin boyle buyuk dosajlar alirsan. Kücük dosajlarla buyuk vucutlar yapan insanlar var… daha sert antreman ve bestemme odaklan okadar mg ilac yerine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

12.günüm 5kg aldım gücüm çok arttı

D6197DBA-4555-4E3D-8B10-078B0611BB2B.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
metropol, Bir saat önce yazdı:

12.günüm 5kg aldım gücüm çok arttı

hey maşallah güzel temiz büyüyorsun şimdiden kütle artmaya başlamış sanırsam gözü karartmışın :D 

umarım çok ciddi sağlık sorunları yaşamazsın başarılar dilerim takipteyim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)

temiz bir şekilde kg ekledim ve antrenmanlarım daha sert geçiyor

bundan sonra 3ay bir pct yapacağım vücuduma verdiği tahribatı anlatamam 10aydır kürdeyim ve bu son kürümde artık vücut istemediğini belirtiyor bi zamandan sonra.. Anapolondan dolayı iştahım düşük yemek yediğimde midem ağzıma geliyor trenden dolayı zaten nefes nefese kalıyorum nefes almak benim için bir yük

sonrasında enjeksiyon yaparken kalçam artık taş gibi iğne girmiyor bile ödemden gibi gibi bir sürü sorun var 2hafta daha gidip pct yapacağım yaza kadar ...

FFD84AAC-99AD-498C-8FF9-2A0D74EBD939.jpeg

tarihinde metropol tarafından düzenlendi
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
metropol, 11 dakika önce yazdı:

temiz bir şekilde kg ekledim ve antrenmanlarım daha sert geçiyor

bundan sonra 3ay bir pct yapacağım vücuduma verdiği tahribatı anlatamam 10aydır kürdeyim ve bu son kürümde artık vücut istemediğini belirtiyor bi zamandan sonra.. Anapolondan dolayı iştahım düşük yemek yediğimde midem ağzıma geliyor trenden dolayı zaten nefes nefese kalıyorum nefes almak benim için bir yük sonrasında enjeksiyon yaparken kalçam artık taş gibi iğne girmiyor bile ödemden gibi gibi bir sürü sorun var 2hafta daha gidip pct yapacağım yaza kadar ...

2 kişiyi vurup öyle mi fotoğraf çekildin başkan bu ne haşin duruş :D Vücut tertemiz geliyor emeğine sağlık.

Anapolon efekti nasıl güç vs?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
GHOST, 12 dakika önce yazdı:

2 kişiyi vurup öyle mi fotoğraf çekildin başkan bu ne haşin duruş :D Vücut tertemiz geliyor emeğine sağlık.

Anapolon efekti nasıl güç vs?

etkisi mükemmel beni 2günde dopdolu yaptı üstüne güç katkısı söylememe gerek yok herşeyi sona takıp yapıyordum:D 

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.