Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

6arrows

Yulaf shake

Önerilen İletiler

6arrows    28

iyi forumlar. günde iki kez ara öğün olarak yulaf, yarım ölçek whey, muz su ile shake yapıp içiyorum fakat son zamanlarda çok şişkinlik ve gaz problemi yaşıyorum. yulaf ince öğütülmüş blenderdan çekince gayet iyi kıvama geliyor fakat sindirimi yine de zorluyor olabilir mi? onun dışında yumurta, pirinç ve tavuk tüketiyorum farklı bir şey kolay kolay tüketmem? sizce şişkinliğin sebebi ne olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kado    107
6arrows, Şimdi yazdı:

iyi forumlar. günde iki kez ara öğün olarak yulaf, yarım ölçek whey, muz su ile shake yapıp içiyorum fakat son zamanlarda çok şişkinlik ve gaz problemi yaşıyorum. yulaf ince öğütülmüş blenderdan çekince gayet iyi kıvama geliyor fakat sindirimi yine de zorluyor olabilir mi? onun dışında yumurta, pirinç ve tavuk tüketiyorum farklı bir şey kolay kolay tüketmem? sizce şişkinliğin sebebi ne olabilir

Kesinlikle yulaf nasıl denersen dene bende pişirdiğimde bile oluyordu şişkinlik, kestim attım kafam rahat. Çokta elzem bir şey değil bence yerine alternatiflerinden tüket pirinç unu , karabuğday patlağı vs

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Kado, Şimdi yazdı:

Kesinlikle yulaf nasıl denersen dene bende pişirdiğimde bile oluyordu şişkinlik, kestim attım kafam rahat. Çokta elzem bir şey değil bence yerine alternatiflerinden tüket pirinç unu , karabuğday patlağı vs

sıvı kalori alımı kolay geliyor baya sırf o yüzden tüketiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Yulaf artık çok kalmadı ya pirinç unları şekersiz corn flakesler filan iyi gidiyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Yulaf aslında vücut geliştirme açısından çok da uyumlu bir besin değil bir kere sindirim sistemini çok fazla meşgul ediyor 

Ancak gelin görün ki sabah ne yiyeceksiniz yani pirinç yiyecek halimiz yok (yiyen manyaklar var)

Ben ince öğütülmüş yulaf yiyorum rahat oluyor

Sindirim sorunu varsa sabahları tam tahıllı ekmek olabilir

Shake te kararlıysan maltodekstrin de bir seçenek..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
DeMoNhUnTeR, 2 saat önce yazdı:

Yulaf aslında vücut geliştirme açısından çok da uyumlu bir besin değil bir kere sindirim sistemini çok fazla meşgul ediyor 

Ancak gelin görün ki sabah ne yiyeceksiniz yani pirinç yiyecek halimiz yok (yiyen manyaklar var)

Ben ince öğütülmüş yulaf yiyorum rahat oluyor

Sindirim sorunu varsa sabahları tam tahıllı ekmek olabilir

Shake te kararlıysan maltodekstrin de bir seçenek..

Niye öyle dedin ki şimdi üzüldüm sabah 5 de kalkıp 6 da ilk öğünüm olarak 200 pirinç 250 tavuk ile başlıyorum :(

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
crosfredy, 1 saat önce yazdı:

Niye öyle dedin ki şimdi üzüldüm sabah 5 de kalkıp 6 da ilk öğünüm olarak 200 pirinç 250 tavuk ile başlıyorum :(

Manyak olursun 😂😂 Sabahın köründe kalkıp tavuk pilav yemek benim psikolojimi bozar. 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

Yediklerimiz de tavuk etiyse artık mangalda bile tadı tuzu yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, Şimdi yazdı:

Bu çok doğru. Ben artık full balık patates yiyorum. Kusucam artık bıkkınlık geldi tavuk pilav yemekten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
SERKO, 53 dakika önce yazdı:

valla haklısın hocam her geçen gün tadı daha da plastik gibi gelmeye başladı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

sabah 100 gr yulafı 5 tam yumurtayla çırpıp tavada pişiriyorum yedikten sonra karın şişliği ancak gece iniyor sindirimi sıkıntılı başka alternatifde bulamadım pankek de denedim pirinç unu ile hoşuma gitmedi kalvahalti için arada haşlama patates olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
crosfredy, 8 saat önce yazdı:

yapana saygım var ama bu da resmen manyaklık sabah sabah tavuk pilav yenir mi abi barbar mısınız ya :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yulafı shake yaptığımda bende de acayip gaz yapıyor ama garip bir şekilde süt(laktozsuz) içine döküp kakao ile yiyorum o zaman bir sorun olmuyor yinede corn flakese geçtim daha güzel 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
crosfredy, 9 saat önce yazdı:

Definasyon zamanı benim de yaptığım şey bu :)

Niye yulaf yiyorsunuz anlamıyorum. Sindirimi uzun ve çok lifli. Fazla lif mineral emilimini baltalıyor. 

Yulaf yiyeceğine haşlanmış patates ye. Sindirim sistemini de yormuyor. Tüm besin değerleri de mükemmel.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Niye yulaf yiyorsunuz anlamıyorum. Sindirimi uzun ve çok lifli. Fazla lif mineral emilimini baltalıyor. 

Yulaf yiyeceğine haşlanmış patates ye. Sindirim sistemini de yormuyor. Tüm besin değerleri de mükemmel.

bende bi aralar yulaf yerine tatlı patates yiyiyordum sabah kahvaltılar da ben yulafın aperatif ama pek mantıklı oldugunu dusunmuyorum ayıptır demesi o*uruk böceği gibi geziyordum bütün gün hazmetmiyor du mide ama lanet şey protein tozu ile mükemmel güzel oluyor yemesi :D 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
crosfredy, 5 saat önce yazdı:

bende bi aralar yulaf yerine tatlı patates yiyiyordum sabah kahvaltılar da ben yulafın aperatif ama pek mantıklı oldugunu dusunmuyorum ayıptır demesi o*uruk böceği gibi geziyordum bütün gün hazmetmiyor du mide ama lanet şey protein tozu ile mükemmel güzel oluyor yemesi :D 

Çok çeşitli patates var. Herkesin bünyesine ve damat tadına göre illa ki çıkar. Benim en iyi preworkoutumdur kendisi. Kafein vs hikaye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Arenn, 21 saat önce yazdı:

Bu çok doğru. Ben artık full balık patates yiyorum. Kusucam artık bıkkınlık geldi tavuk pilav yemekten

Ben sürekli balığa gittiğim için bende çok fazla balık yiyorum

6arrows, 20 saat önce yazdı:

valla haklısın hocam her geçen gün tadı daha da plastik gibi gelmeye başladı 

organik satan biryer buldum inanılmaz tad farkı var 3 4 tane bütün alıyorum 1 hafta rahat yetiyor bana

rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Çok çeşitli patates var. Herkesin bünyesine ve damat tadına göre illa ki çıkar. Benim en iyi preworkoutumdur kendisi. Kafein vs hikaye.

tatlı patates yiyor musunuz hocam

yulaf en son 2 sene olmuştur yiyeli bana hiç yaramıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
SERKO, 3 saat önce yazdı:

tatlı patates yiyor musunuz hocam

Tatlı patatesin tadı çok güzel de şimdi maliyeti de düşünmek lazım. Hafta da 1 kesin yiyorum tatlı patates diğeri normal nişasta deposu patatesle kajun ve sarımsak baharatıyla mükemmel oluyor

rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Hocam herkeste mi sorun var ben anlamıyorum ben yulafı en geç 30 dakikada sindiriyorum direkt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Tatlı patates yemedim hiç desem inanır mısınız? :D

Benim favorim beyaz patates ama bulmak çok zor. Karadeniz bölgesinde yetiştiriliyor. Yıllardır ulaşamıyorum. Kartopu da derler adına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

hocam tatlı patatesin tadı fena değil ama baya pahalı :D ve heryer de bulunmuyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
6arrows, 01.01.2024 - 19:29 yazdı:

Burada suçlu olan yulaf değil whey olabilir. Laktoz intoleransın olabilir, önceden olmayıp sonradan da gelişebiliyor üstelik. Whey proteinlerin bazıları bende de şişkinlik ve gaz yapabiliyor.

nirvanadestroy, 02.01.2024 - 07:51 yazdı:

Yulafı shake yaptığımda bende de acayip gaz yapıyor ama garip bir şekilde süt(laktozsuz) içine döküp kakao ile yiyorum o zaman bir sorun olmuyor yinede corn flakese geçtim daha güzel 🤣

aynı sorun sizde de olabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Burada suçlu olan yulaf değil whey olabilir. Laktoz intoleransın olabilir, önceden olmayıp sonradan da gelişebiliyor üstelik. Whey proteinlerin bazıları bende de şişkinlik ve gaz yapabiliyor.

aynı sorun sizde de olabilir.

yulafı kesip wheye devam edecem bir süre. aynı sorun devam ederse wheyi gözden çıkarır mıyım bilmiyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
6arrows, 15 saat önce yazdı:

yulafı kesip wheye devam edecem bir süre. aynı sorun devam ederse wheyi gözden çıkarır mıyım bilmiyorum 😂

Whey'i gözden çıkarmana gerek yok, bazıları aşırı şişkinlik yaparken bazı markalar hiç yapmıyor. İçerik ve hammadde değişince sorun da ortadan kalkıyor, deneye yanıla bulmak gerekli.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.